z

Wrocław

Specjalny pakiet tylko dla biegaczy CITY TRAIL

11.12.2017

Specjalny pakiet tylko dla biegaczy CITY TRAIL

Nationale-Nederlanden przygotowało dla Was specjalną ofertę – Pakiet dla Biegacza! o wyjątkowe ubezpieczenie, przygotowane z myślą o biegaczach. Oferta aktywna tylko do 17 grudnia.

Choć sport to zdrowie, to każdy, kto uprawia go regularnie, wie, że nierzadko wiąże się on z pechowymi wypadkami czy nieprzewidzianymi kontuzjami. Powrót do formy bywa w takich sytuacjach nie tylko długi i uciążliwy, ale i dość kosztowny. Nie mówiąc już o czasie przymusowego odpoczynku od ulubionej aktywności.

Specjalnie dla Was, Partner naszego cyklu, Nationale-Nederlanden, oferuje specjalny Pakiet dla Biegacza. To wyjątkowe ubezpieczenie, przygotowane z myślą o biegaczach. Zapewni Wam ono wsparcie i pomoże w szybkim powrocie do zdrowia, a w sytuacji, kiedy odzyskanie pełnej sprawności nie będzie możliwe ułatwi przystosowanie siebie i otoczenia do nowych okoliczności.

Najważniejsze korzyści:

  • pakiet specjalistycznej pomocy – w jej zakres wchodzą m.in. transport medyczny, dostarczanie leków, do 2000 zł na organizację rehabilitacji, domowe wizyty lekarza lub pielęgniarki, do 2250 zł na wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego,
  • wsparcie finansowe w przypadku trwałego uszkodzenia ciała - nawet do 40 000 zł, jeśli nie wrócisz do pełnej sprawności,
  • wparcie finansowe dla Twoich bliskich – Pakiet dla Biegacza połączony został z ubezpieczeniem na życie.

Oferta przygotowana przez Nationale-Nederlanden dostępna jest do 17 grudnia 2017 roku. Ubezpieczenie obejmie okres od 1 stycznia do 31 marca 2018 roku.

Szczegółowe informacje na temat Pakietu dla Biegacza znajdziecie pod adresem https://www.nn.pl/pakiet-biegacza

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni