z

Wrocław

Nowa formuła facebook’owych konkursów

23.09.2016

Nowa formuła facebook’owych konkursów

W trakcie całej edycji CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden dajemy Wam szansę na wygranie szeregu nagród. Jedną z takich okazji są konkursy organizowane po każdym biegu na wydarzeniach na Facebooku. W tej edycji nagrodami będą pakiety startowe na nasze Imprezy Partnerskie.

Zacznijmy od tego, że każdy z sześćdziesięciu biegów w edycji ma bądź będzie miał wydarzenie dedykowane tylko tej imprezie. Aktualnie jest 10 wydarzeń – znajdziecie je TUTAJ.

Po każdych zawodach – w godzinach wieczornych – będziemy organizować na wydarzeniach konkursy dla uczestników danego biegu. Szczegóły dotyczące poszczególnych konkursów będziemy publikować z zadaniem konkursowym, ale już dziś chcemy Was poinformować o tegorocznej nowości. Naszymi nagrodami będą pakiety startowe na Imprezy Partnerskie. Ostateczną listę biegów opublikujemy w przyszłym tygodniu, kiedy będziemy mieć potwierdzenie od wszystkich Organizatorów, którym zaproponowaliśmy współpracę. Tymczasem możemy wymienić te zawody, które są „pewniakami”: AmberExpo Półmaraton Gdańsk, Bieg Lwa w Tarnowie Podgórnym, Dolnośląśki Festiwal Biegów GórskichForest Run, Gdynia PółmaratonKaszubska Poniewierka, Olsztyn BiegaPKO Bydgoski Festiwal BiegowyPKO Maraton Wrocławski, PKO Nocny Półmaraton Wrocławski, PZU Maraton WarszawskiPZU Półmaraton Warszawski, Supermaraton Gór StołowychTrail Kamieńsk, TriCity TrailUltra Kamieńsk, Zimowy Forest Run, Zimowy Półmaraton Gór StołowychZimowy Ultramaraton Karkonoski.

Pierwszy konkurs będzie dotyczył Trójmiasta. Wszystkich uczestników niedzielnego biegu, zapraszamy na WYDARZENIE poświęcone biegowi. Nagrodą w pierwszym konkursie będzie pakiet startowy na tegoroczny AmberExpo Półmaraton Gdańsk, który odbędzie się 16 października

Regulamin konkursów znajduje się TUTAJ.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni