z

Wrocław

„Aktywnie-Razem” – konkurs specjalny!

16.02.2016

„Aktywnie-Razem” – konkurs specjalny!

W końcówce sezonu chcemy Was zaktywizować i wspólnie z Nationale-Nederlanden zaprosić do zabawy. Konkurs „Aktywnie-Razem” jest skierowany do wszystkich biegających w naszym cyklu rodzin.

Zadanie konkursowe, polega na przesłaniu rodzinnego zdjęcia ze wspólnego, aktywnego spędzania wolnego czasu. Zdjęcie nie musi pochodzić z biegów CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, ale w konkursie mogą uczestniczyć jedynie osoby, które startowały choć w jednym naszym biegu w edycji 2015/2016 (zarówno rodzic, jak i dziecko muszą mieć na koncie ukończone zawody). Zdjęcie należy przesłać na adres kontakt@citytrail.pl. Termin nadsyłania prac to 16-29 lutego 2016. Bardzo istotną kwestią jest posiadanie praw do przesłanych zdjęć.

W każdej z naszych lokalizacji wybierzemy jedno zdjęcie, które nagrodzimy voucherem do sklepów sportowych o wartości 1000 zł. Nagrody zostaną̨ wręczone podczas każdej z 10 uroczystości gal zamknięcia sezonu. Bony będzie można zrealizować w następujących sklepach: SklepBiegacza.pl – Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Poznań, Warszawa, Wrocław; SklepBiegowy.com – Olsztyn, Trójmiasto;  Sklep RUN EXPERT – Szczecin;  Sklep Trucht.com – Łódź. Fundatorem nagród jest Nationale-Nederlanden.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Czas, start! 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni