z

Wrocław

Rusza piąta kolejka naszego cyklu

27.01.2016

Rusza piąta kolejka naszego cyklu

W ostatni weekend stycznia rozpoczniemy piątą już serię biegów. W sobotę, 30 stycznia zapraszamy do Wrocławia, w niedzielę, 31 stycznia do Katowic.

Elektroniczne zapisy zamykamy zawsze na trzy dni przed biegiem, a więc dla biegu we Wrocławiu w środę, 27 stycznia o 23:59, a dla biegu w Katowicach - w czwartek, 28 stycznia – minutę przed północą. Do listy startowej będzie mogli dopisać się również w dniu biegu.

Niestety zima zniknęła. Jeszcze w sobotę, w Lublinie organizowaliśmy bieg przy kilkunastostopniowym mrozie i w śniegu. Prognozy na najbliższy weekend przewidują temperaturę sięgającą 10 stopni na plusie! W Wrocławiu ma być pochmurno, w Katowicach może padać deszcz. Będzie też kilka stopni mniej, ale na pewno powyżej zera.

Biuro zawodów

Jak zwykle będziecie mieć możliwość odebrania opłaconych pakietów startowych przez dwa dni – w dniu biegu w biurze zlokalizowanym w okolicy startu lub mety (szczegółowe informacje o lokalizacji znajdują się w zakładkach poszczególnych miast pod hasłem TRASA), w godz. 8:30-10:30, a także:

- we Wrocławiu – 29 stycznia w SklepieBiegacza.pl (ul. Legnicka 55B), w godz. 13:00-19:00,

- w Katowicach – 30 stycznia w SklepieBiegacza.pl (ul. Kościuszki 62), w godz. 10:00-15:00,

Pamiętajcie, że osoby, które nie opłacą startu przez internet nie mogą odebrać pakietu dzień przed biegiem, a jedynie w dniu zawodów.

Rywalizacja najlepszych

We Wrocławiu rywalizacja w czołówce wygląda bardzo ciekawie. Po dwa zwycięstwa i realne szanse na wygraną w klasyfikacji generalnej mają Dominika Napieraj i Dariusz Boratyński. W rywalizacji liczyć się mogą również – wśród kobiet: Anna Ficner – dwa razy pierwsza i raz trzecia oraz Norweżka Siri Ag – trzy razy druga, a wśród mężczyzn – Andrzej Witek – raz pierwszy, raz drugi i dwa razy trzeci oraz Krzysztof Perz – raz pierwszy i raz drugi.

W Katowicach wygraną ma już w kieszeni Katarzyna Golba. Wśród mężczyzn walka o wygraną w cyklu rozegra się najprawdopodobniej pomiędzy Pawłem Koskiem – raz pierwszym i raz trzecim na mecie oraz Damianem Paskiem - trzy razy drugim zawodnikiem.

Po biegu

Po biegu każdy z Was będzie mógł posilić się waflami kukurydzianymi Good Food oraz ciepłym izotonikiem Etixx. Nie zabraknie gorącej herbaty i słodkiej przekąski :) Każdy będzie mógł skorzystać z masaży i porad fizjoterapeutów Angelini.

Pamiętajcie, że po każdym biegu organizujemy konkursy. I tak w sobotni wieczór na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Wrocław odbędzie się konkurs z karnetami do klubu Fitness Academy SzybowcowaNatomiast w niedzielny wieczór na wydarzeniu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Katowice rozdamy karnety do Fitness Academy 3 Stawy.

Wszelkie informacje dotyczące każdego z biegów znajdziecie na naszej stronie w odpowiednich zakładkach. Pod hasłem GRAND PRIX w głównym menu jest dział PRZYDATNE INFOMACJE a tam szczegóły dotyczące zapisów, pracy biura zawodów, upoważnienia do odbioru pakietu za inna osobą, plan minutowy. Z kolei lokalizacja biegów i mapy tras znajdują się w zakładce każdego z miast pod hasłem TRASA.

 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni