z

Wrocław

Sponsor tytularny cyklu Grand Prix CITY TRAIL!

12.08.2015

Sponsor tytularny cyklu Grand Prix CITY TRAIL!

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden – tak od edycji 2015/2016 przez trzy lata będzie nazywał się nasz cykl. Dzielimy się z Wami tą informacją pełni energii do działania, bo nowy Partner to nowe szanse rozwoju i korzyści dla Was :) Trzymajcie kciuki za współpracę!

Nationale-Nederlanden to firma, która dba o bezpieczeństwo finansowe Polaków, ale też promuje zdrowy styl życia i aktywnie wspiera przedsięwzięcia społeczne i sportowe.  Mamy wspólny cel, aby od najmłodszych lat kształtować właściwe postawy :)

Nowa nazwa cyklu wiąże się z modyfikacją logotypu. Wygląda on następująco:

Początek współpracy z marką Nationale-Nederlanden to m.in. 4 wyjątkowe biegi – pierwsze zawody edycji w Bydgoszczy, Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu będą miały charakter rodzinnego pikniku (terminarz cyklu znajduje się TUTAJ). Poza biegiem na dystansie 5 km dla dorosłych i zawodami dla najmłodszych, będzie można bezpłatnie skorzystać z mammobusów, kardiobusów, czy poradzić się lekarzy. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – dmuchanych zamków, gier i zabaw z animatorami. Dodatkowo pierwsze 300 osób w każdej lokalizacji, które zapiszą się na wspomniane 4 biegi otrzymają techniczną koszulkę. Zapisy otwieramy 13 sierpnia.

fot. Piotr Dymus

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni