z

Lublin

Lublin – widzimy się w sobotę!

14.10.2019

Lublin – widzimy się w sobotę!

Siódma edycja naszej „przełajowej piątki” w Lublinie rusza już 19 października! Niezmiennie biegamy nad Zalewem Zemborzyckim. Zawodom będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje przygotowane przez Nationale-Nederlanden – Fabryka Wspólnych Pasji!

ZAPISY 

Rejestracja na nasze biegi jest możliwa zarówno przez internet, jak i w dniu zawodów. Elektroniczne zapisy zamykamy zawsze na 4 dni przed zawodami, zatem dla pierwszego biegu są otwarte do wtorku (15 października, do godz. 23:59). Po tym terminie rejestracja do sobotniego biegu będzie możliwa w biurze zawodów, a opłata startowa to 30 zł w biegu głównym i 10 zł w biegach dzieci (w biurze nie ma możliwości wykupienia karnetu na cały cykl).

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 10 listopada 2019

Bieg Niepodległości CITY TRAIL w Lublinie odbędzie się już po raz trzeci. Będą to zawody w ramach naszego cyklu Grand Prix, ale będą miały wyjątkową oprawę, dodatkową klasyfikację (nagrodzimy 5 najszybszych pań i 5 najlepszych panów) i medale

Ci z Was, którzy startują w naszym cyklu regularnie i będą chcieli otrzymać dodatkowo okolicznościowy medal mają możliwość wyboru karnetu z medalem podczas rejestracji – jest on droższy o 10 zł. Jeśli kupując karnet nie dodaliście medalu do swojego zgłoszenia – prosimy o wypełnienie FORMULARZA (otwórz).

Dla osób, które zdecydują się na start tylko w tym biegu (i chcą otrzymać pamiątkowy medal), udział w zawodach będzie kosztował 35 zł podczas rejestracji elektronicznej i 40 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów.

Wszyscy uczestnicy CITY TRAIL Junior otrzymają pamiątkowe medale. Koszt startu dla naszych najmłodszych uczestników pozostanie bez zmian - to 7,5 zł w przypadku płatności za pojedynczy bieg przez internet oraz 10 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów. Dzieci, które będą miały wykupione karnety nie będą ponosić dodatkowej opłaty.

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy tylko w sobotę, 19 października, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – okolice Kempingu Dąbrowa nad Zalewem Zemborzyckim (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w sobotę - na oddzielnym stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach. Przypominamy, że jeśli zakupiliście bluzki z długim rękawem musicie uzbroić się w cierpliwość, bo będą one do odbioru od listopadowego biegu. 

PLAN MINUTOWY

Harmonogram sobotniego biegu:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:20 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Główny parking dostępny jest przy ulicy Nad Zalewem, w okolicy pętli autobusowej – około 500 metrów od biura zawodów.

FABRYKA WSPÓLNYCH PASJI

Podczas sobotniego biegu zapraszamy wszystkich ojców i ich pociechy do skorzystania z atrakcji przygotowanych przez Nationale-Nederlanden. W Fabryce Wspólnych Pasji przed i po biegach będzie można poddać się pomysłowym i zabawnym metamorfozom pod okiem stylisty, wybrać i spersonalizować koszulki ze śmiesznymi napisami, a na koniec zapozować do wspólnego zdjęcia w fotobudce oraz zakręcić specjalnym kołem pomysłów i wygrać oryginalne upominki. Główny cel organizacji strefy to pobudzanie ojców do kreatywności i zachęcenie do szukania wspólnych pasji. A skoro już o pobudzeniu mowa, to warto skosztować świeżo parzonej kawy, którą w namiocie obok Fabryki Wspólnych Pasji przygotowywać będą profesjonalni bariści.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane lubelskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ. Pamiętajcie także o zapoznaniu się z REGULAMINEM.

Do zobaczenia!

fot. Piotr Dymus

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni