z

Lublin

W weekend widzimy się w Lublinie, Warszawie i Szczecinie

14.02.2019

W weekend widzimy się w Lublinie, Warszawie i Szczecinie

Potrójny weekend przed nami! W sobotę zapraszamy do Lublina, a w niedzielę do Warszawy i Szczecina.  Zapisy do biegów są możliwe już tylko w dniu zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi weekendowych imprez.

INFORMACJE OGÓLNE DLA WSZYTSKICH MIAST

ZAPISY

Elektroniczna rejestracja jest już zamknięta, zapisy są możliwe tylko w dniu zawodów. Opłata startowa w biegu głównym wynosi 30 zł, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 5 zł.

NASZE GADŻETY

W trwającej edycji przygotowaliśmy dla Was szereg gadżetów. Są to koszulki bawełniane dla dorosłych (damskie i męskie), koszulki biegowe dla dzieci, bluzki z długim rękawem dla dorosłych (damskie i męskie), torby bawełniane, kubki (nasz hit!), drewniane podkładki pod kubki, magnesy na lodówkę. Opis gadżetów i ceny znajdziecie TUTAJ. Wszystkie gadżety są dostępne podczas rejestracji internetowej oraz w dniu zawodów – w naszym sklepiku (zlokalizowanym obok depozytu).

Od miesiąca w dniu zawodów możecie także kupić nasze koszulki z sezonu 2017/2018 – w okazyjnych cenach. Mamy koszulki lifestyle - bawełniane (damskie i męskie), bluzy longsleeve (damskie i męskie), koszulki lifestyle – bawełniane Junior, koszulki techniczne – biegowe Junior.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram naszych biegów jest niezmienny od kilku edycji i stały dla wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

REGULAMIN

Pamiętajcie o zapoznaniu się z REGULAMINEM. Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ

INFORMACJE DOTYCZĄCE LUBLINA

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy nad Zalew Zemborzycki – tuż przy starcie i mecie - w okolicy Kempingu Dąbrowa (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że w dniu biegu nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Główny parking dostępny jest przy ulicy Nad Zalewem, w okolicy pętli autobusowej – około 500 metrów od biura zawodów.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane lubelskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w piątek właśnie na wydarzeniu!

INFORMACJE DOTYCZĄCE WARSZAWY

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów naszych biegów działa zawsze w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy do Lasu Młociny (ulica Papirusów) - w okolice mety (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA I PARKINGI

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej trasie która, będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Pamiętajcie, że odległość z biura zawodów (i mety) na start wynosi ok. 1,5 km. 

Parking znajdujący się przy Lesie Młociny nie pomieści kilkuset aut, dlatego warto przyjechać na zawody nieco wcześniej, by spokojnie zaparkować po drugiej stronie ulicy Pułkowej – np. wzdłuż ulic Trylogii, Arrasowej, Balaton.

Poglądowa mapa trasy z zaznaczonymi miejscami parkingowymi jest dostępna w zakładce TRASA.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane warszawskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

INFORMACJE DOTYCZĄCE SZCZECINA

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy w okolicę startu i mety zawodów– na skraj ulicy Kopalnianej (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA

Trasa nad Jeziorem Szmaragdowym jest bardzo urozmaicona, w całym cyklu jest jedną z najbardziej wymagających. Trasa będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI I DOJAZD

Poniżej znajdziecie mapę, na której zaznaczyliśmy proponowane bezpłatne miejsca parkingowe. Ich liczba jest ograniczona, dlatego warto rozważyć zostawienie auta na płatnym parkingu (10 zł/dzień) znajdującym się przy Hotelu Panorama (ul. Radosna 60, ok. 1,4 km od biura zawodów).

TESTY BUTÓW SALOMON

Podczas niedzielnego biegu będziecie mogli przetestować buty Salomon Sense Ride, czyli model dedykowany naszemu cyklowi. Nie prowadzimy zapisów, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Buty Sense Ride możecie kupić w naszym sklepie w promocyjnej cenie 389 zł.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane szczecińskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

Do zobaczenia!

fot. Karolina Krawczyk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni