z

Lublin

Lublin, Warszawa i Łódź – najważniejsze informacje przed styczniowymi zawodami

10.01.2019

Lublin, Warszawa i Łódź – najważniejsze informacje przed styczniowymi zawodami

W weekend 12-13 stycznia widzimy się w Lublinie (sobota) oraz Warszawie i Łodzi (niedziela). Szykuje się prawdziwie zimowa rywalizacja! Nie może Was zabraknąć! 

INFORMACJE OGÓLNE DLA WSZYSTKICH MIAST

ZAPISY

Elektroniczna rejestracja jest już zamknięta, zapisy są możliwe tylko w dniu zawodów. Opłata startowa w biegu głównym wynosi 30 zł, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 5 zł.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram naszych biegów jest niezmienny od kilku edycji i stały dla wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) - dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

ZDJĘCIA Z BIEGU ZA POMOCĄ APLIKACJI PIC2GO

Podczas biegów IV kolejki będą z nami z nami fotografowie Pic2Go. Oznacza to, że każdy startujący w zawodach będzie mógł otrzymać zdjęcia z biegu prosto na swojego Facebooka! Wystarczy wejść na www.pic2go.citytrail.pl, wybrać miasto, w którym startujesz i aktywować numer startowy. Pamiętaj, aby założyć numer startowy w widocznym miejscu – to niezbędny warunek otrzymania zdjęć. Współpraca z Pic2Go jest możliwa dzięki Nationale-Nederlanden.

GADŻETY – WRACAJĄ MODELE Z POPRZEDNIEJ EDYCJI!

Od czwartej kolejki będziecie mieć okazję kupić nasze koszulki z sezonu 2017/2018! Mamy koszulki lifestyle - bawełniane (damskie i męskie) w cenie 20 zł, bluzy longsleeve (damskie i męskie) – 25 zł, koszulki lifestyle – bawełniane Junior – 20 zł, koszulki techniczne – biegowe Junior – 15 zł. Oczywiście nadal możecie kupić również gadżety z tegorocznymi grafikami. Zapraszamy do naszego sklepiku zlokalizowanego obok depozytu (będą tam dostępne również dodatki zakupione podczas rejestracji elektronicznej).

REGULAMIN

Pamiętajcie o zapoznaniu się z REGULAMINEM. Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ

INFORMCJE DOTYCZĄCE LUBLINA

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy nad Zalew Zemborzycki – tuż przy starcie i mecie - w okolicy Kempingu Dąbrowa (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że w dniu biegu nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Główny parking dostępny jest przy ulicy Nad Zalewem, w okolicy pętli autobusowej – około 500 metrów od biura zawodów.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane lubelskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w piątek właśnie na wydarzeniu!

INFORMACJE DOTYCZĄCE WARSZAWY

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów naszych biegów działa zawsze w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy do Lasu Młociny (ulica Papirusów) - w okolice mety (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA I PARKINGI

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej trasie która, będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Pamiętajcie, że odległość z biura zawodów (i mety) na start wynosi ok. 1,5 km. 

Parking znajdujący się przy Lesie Młociny nie pomieści kilkuset aut, dlatego warto przyjechać na zawody nieco wcześniej, by spokojnie zaparkować po drugiej stronie ulicy Pułkowej – np. wzdłuż ulic Trylogii, Arrasowej, Balaton.

Poglądowa mapa trasy z zaznaczonymi miejscami parkingowymi jest dostępna w zakładce TRASA.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane warszawskiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

INFORMACJE DOTYCZĄCE ŁODZI

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów naszych biegów działa zawsze w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30.  Zapraszamy w okolice Motodromu do Parku Baden-Powella - w okolice startu i mety (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Zalecamy zostawienie aut na parkingach wzdłuż ulic Niciarnianej i Małachowskiego. 

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane łódzkiej odsłonie naszych biegów. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym co miesiąc będzie odbywał się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów – szczegóły pojawią się w sobotę właśnie na wydarzeniu!

Do zobaczenia!

fot. Agata Dudek

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni