Bydgoszcz

Oficjalne zakończenia sezonu - nowa formuła

27.03.2023

Oficjalne zakończenia sezonu - nowa formuła

W sezonie 2022/2023 medale za ukończenie cyklu otrzymacie już na ostatnim biegu edycji w swoim mieście! To duża zmiana organizacyjna. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy będziecie mogli uczestniczyć w naszych marcowych zawodach, dlatego medale będą do odbioru również w dniu podsumowania edycji, podczas którego będziemy wręczać nagrody, i później przez kilka tygodni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Wydawanie medali podczas marcowych biegów

Medale za ukończenie co najmniej trzech biegów będziecie mogli otrzymać już w dniu ostatniego biegu w swoim mieście (dla przypomnienia - terminarz biegów znajdziecie tutaj). Tegoroczny medal prezentuje się tak:

Uczestnicy biegów CITY TRAIL Junior będą mogli odbierać medale po zakończeniu biegów dziecięco-młodzieżowych - od godz. 10:15, w specjalnym namiocie, w okolicy którego będzie do dyspozycji podium i tło do pamiątkowych zdjęć. Po medale za ukończenie biegu głównego na 5 km zapraszamy od godz. 11:20. 

W dniu ostatnich zawodów będziemy również wręczać upominki dla Uczestniczek i Uczestników dwóch najmłodszych kategorii CITY TRAIL Junior (kategorie D0 - do 4 lat i D1 - czyli 5-6 lat), w których nie wyłaniamy najszybszych Biegaczek i Biegaczy (nieodebrane upominki będą czekać w Punktach Partnerskich - podobnie, jak medale). Wszystkie pozostałe nagrody (w kategoriach D2, D3, D4, D5 oraz w biegu głównym) będą wręczane w dniu oficjalnego podsumowania

Terminarz podsumowań edycji

Oficjalne zakończenia sezonu zorganizujemy w tym roku w zaprzyjaźnionych Punktach Partnerskich:

Poniżej znajdziecie terminarz naszych oficjalnych podsumowań sezonu:

Harmonogram podsumowania edycji

W każdym z miast wydawanie medali i nagród (w CITY TRAIL Junior w kategoriach D2, D3, D4 i D5 oraz w biegu głównym) rozpoczniemy o godz. 16:00. Nagrody będziemy wręczać na podium według poniższego harmonogramu. Będziemy wdzięczni za przybycie kilka minut wcześniej, tak by dekoracje rozpoczynały się punktualnie. Medale oraz upominki dla juniorów z kategorii D0 i D1 moożna odbierać przez cały czas trwania naszego wydarzenia (16:00-18:50).

Do Waszej dyspozycji będzie ścianka oraz podium. Zadbamy także o Fotografów - na pewno będziecie mieć z tego dnia pamiątki :) 

Zestawienie nagród znajdziecie TUTAJ.

Nieodebrane w dniu podsumowania nagrody zostaną w naszych Punktach Partnerskich do końca kwietnia - ich odbiór będzie możliwy tylko osobiście, po okazaniu dokumentu tożsamości (w godzinach otwarcia danego punktu). Również do końca kwietnia będziecie mogli zgłosić się do Punktów Partnerskich po medale (zarówno w biegu głównym, jak i CITY TRAIL Junior) oraz upominki w kategoriach dziecięcych D0 i D1. Ich odbiór będzie możliwy tylko osobiście (oczywiście w CITY TRAIL Junior nagrody odbierają Opiekunowie). W przypadku braku możliwości odbioru nagrody lub medalu osobiście prosimy o wiadomość e-mail (kontakt@citytrail.pl). 

fot. Kacper Kirklewski