Prezentujemy nagrody edycji 2022/2023

20.03.2023

Prezentujemy nagrody edycji 2022/2023

Pamiątkowe medale to nagrody dla wszystkich, którzy ukończą ca najmniej 3 biegi w edycji. Najszybsi zawodnicy biegu głównego otrzymają statuetki oraz nagrody m.in. ufundowane przez markę Salomon. Nagrody otrzymają także nasi najmłodsi Uczestnicy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

klasyfikacji OPEN nagrodzimy po pięć kobiet i pięciu mężczyzn. W poszczególnych kategoriach wiekowych – po trzy kobiety i trzech mężczyzn. Przypominamy, że nagrody nie dublują się, a więc jeśli ktoś zajmie np. drugie miejsce w kategorii OPEN, nie będzie brany pod uwagę w klasyfikacji wiekowej.

Nagrody oraz medale wręczymy podczas oficjalnych zakończeń sezonu - terminarz i szczegóły znajdują się TUTAJ.

Przejdźmy do nagród!

Klasyfikacje OPEN

miejsce kat. OPEN kobiet i OPEN mężczyzn – plecak Salomon XA 35 with flasks + okulary Salomon

II miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – plecak Salomon XA 15 with flasks + okulary Salomon

III miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – torba Salomon Outlife Duffel 70

IV miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – plecak Salomon XA 15 with flasks

V miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – plecak Salomon Active Skin 8 with flasks

Kategorie wiekowe

I miejsce w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn zostanie nagrodzone czapkami Salomon XA + flaskami Salomon 400 ml.

Za II i III miejsca w kategoriach wiekowych nagrodami są: citytrailowy kubekkawa i książka Wydawnictwa Galaktyka (II miejsce) oraz kawa i książka Wydawnictwa Galaktyka (III miejsce).

Klasyfikacja drużynowa

W klasyfikacji drużynowej trzy najlepsze zespoły w każdym z miast otrzymają nagrody rzeczowe marki Salomon flaski Salomon 400 ml (I miejsce), czapki Salomon XA (II miejsce), flaski Salomon 150 ml (III miejsce).

Najstarszy Uczestnik

W każdym z miast nagrodzimy najstarszą osobę (kobietę lub mężczyznę), która ukończy nasz cykl. Nagrodą będzie kubekkawa oraz książka Wydawnictwa Galaktyka.

CITY TRAIL Junior

W naszym cyklu CITY TRAIL Junior nagrody otrzymują wszyscy sklasyfikowani Uczestnicy dwóch najmłodszych kategorii – D0 i D1. Nagrody są identyczne dla każdego małego Biegacza. Natomiast w kategoriach D2, D3, D4 i D5 nagradzamy miejsca I-III (oddzielnie wśród dziewcząt i chłopców). 

Biegacze startujący w kategoriach D0 i D1 otrzymają w nagrodę za ukończenie cyklu pamiątkowy medal oraz gadżety przygotowane specjalnie na tegoroczną dekorację – chustę wielofunkcyjną i masę piankową.

W kategorii D2 nagrodami są zestawy kreatywne do malowania i szkicowania.

W kategoriach D3, D4 i D5 nagrodami dla zwycięzców są odżywki dla młodych sportowców Sporters: węglowodany + białko. II i III miejsce to odżywka węglowodanowa. Dodatkowo wszyscy otrzymają chusty wielofunkcyjne CITY TRAIL.

Do zobaczenia! 

ZOBACZ TEGOROCZNY MEDAL

SPRAWDŹ DATĘ ZAKOŃCZENIA CYKLU W TWOIM MIEŚCIE

fot. Karolina Krawczyk