z

Bydgoszcz

Bydgoszcz zakończy edycję!

19.03.2018

Bydgoszcz zakończy edycję!

Sześćdziesiąty, czyli ostatni bieg sezonu odbędzie się w bydgoskim Myślęcinku, w niedzielę, 25 marca. Liczymy, że ten bieg będzie dla Was dobrym sprawdzianem formy przed wiosennymi startami docelowymi! Każdy z Was nadal ma szanse poprawić wyniki z poprzednich zawodów i przesunąć się wyżej w klasyfikacji generalnej.

ZAPISY I OPŁATY

Elektroniczna rejestracja do niedzielnego biegu jest otwarta do końca dnia w środę, 21 marca. Opłata startowa wynosi 20 zł. Po tym terminie zapisy będą możliwe tylko w niedzielnym biurze zawodów, a koszt startu wzrośnie do 29 zł.

Oczywiście do biegu mogą zapisać się również osoby, które jeszcze w naszym cyklu nie startowały.

W CITY TRAIL Junior opłata startowa to zawsze 5 zł, z czego połowę przekazujemy na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

Podsumowanie edycji, a więc rozdanie medali i nagród odbędzie się  11 kwietnia, o godz. 18:00 (CITY TRAIL Junior) i 19:00 (dorośli) w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym (ul. Gdańska 187, sale Zima i Wiosna). Każdy, kto ukończy minimum cztery biegi (mogą być w różnych miastach) otrzyma pamiątkowy medal, który prezentujemy poniżej.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram naszych biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 – start biegu głównego na 5 km

TRASA

Trasa w Myślęcinku jest płaska, w całym cyklu jest jedną z najszybszych :) Trasa będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów naszych biegów działa zawsze w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. W Bydgoszczy mieści się ono w okolicy mety zawodów – na polanie Różopole. Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

PARKINGI

Warto przyjechać nieco wcześniej, by spokojnie zostawić auto na jednym z parkingów znajdujących się w odległości około kilometra od naszego biegowego miasteczka. Pamiętajcie, że nie ma możliwości parkowania przy Polanie Różopole. Parkingi są zaznaczone na naszej poglądowej mapie.

OSTATNIE ROZSTRZYGNIĘCIA W KLASYFIKACJI GENERALNEJ

Triumfatorką cyklu w kończącej się edycji jest Aleksandra Brzezińska. Wśród mężczyzn walka o wygraną rozstrzygnie się w niedzielę. Na prowadzeniu jest aktualnie Jan Poczewski, ale faworytami są Bartosz Kotłowski oraz Marcin Biskup.

Dodatkowa klasyfikacja

W ramach niedzielnego biegu rozegrana zostanie dodatkowa rywalizacja – mistrzostwa grupy RUN BYDGOSZCZ. Wezmą w niej udział wszyscy zawodnicy, którzy jako klub mają wpisane „RUN BYDGOSZCZ” (ew. jako jeden z dwóch klubów, np. RUN BYDGOSZCZ / CITY TRAIL Team).

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI W SKLEPIE BIEGACZA

W marcu macie możliwość skorzystania z ostatniej oferty promocyjnej przygotowanej Sklep Biegacza - na buty do biegania w terenie. Zapraszamy do obejrzenia katalogu produktów. Zakupy ze zniżką są możliwe także w sklepach stacjonarnych – wystarczy przy zakupach podać kod: citytrail17.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane bydgoskiej edycji naszego cyklu. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym odbędzie się konkurs – zadanie konkursowe opublikujemy w sobotę – właśnie na wydarzeniu.  Nagrodami będą plecaki Salomon Trail 10.

Pamiętajcie, że każdy z Was ma obowiązek zapoznania się z REGULAMINEM. Zachęcamy także do przeczytania FAQ.

Do zobaczenia! 

fot. Paweł Malinowski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni