z

Bydgoszcz

Listy startowe

Bieg 1

15.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
13 Maik Daria 1997 K20 LUKS START Nakło
16 Ślęzak Rafał 1977 M40
17 Czarnecka-Pijarowska Dominika 1980 K30
18 Bejster Przemysław 1958 M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
19 Han Kalina 1984 K30
20 Poczewski Piotr 1972 M40 ANKO sport
21 Stępski Marek 1973 M40
22 Poczewski Jan 1999 M16 ANKO sport
23 Szymański Tomasz 1980 M30
24 Guździoł Jarek 1978 M30 Soleccy biegacze
25 Wierzbowski Krzysztof 1979 M30 MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM
26 Pietraszak Tomasz 1971 M40 RUN BYDGOSZCZ
27 Balcerzak Dorota 1969 K40 BBL INOWROCŁAW
28 Brągiel Jakub 1983 M30 Vege Runners
29 Stępski Sławek 1999 M16
30 Byrtek Grzegorz 1975 M40 CAŁY CZAS DO PRZODU
31 Chmiel Justyna 1980 K30 Chustynka
32 Brągiel Anna 1985 K30 Vege Runners
33 Luzak Magdalena 1991 K20 Staff Enea Bydgoszcz Triathlon
34 Szczerba Maciej 1972 M40 Ejkumejkum
35 Sieradzka Paulina 1983 K30
36 Stępska Krystyna 1975 K40
37 KONIEC Piotr 1977 M40 blackstarMTB
38 Sroczyńska Marta 1993 K20 Polonia Bydgoszcz SLA/ Kobiety Biegają
39 Pobiedziński Robert 1993 M20 Polonia Bydgoszcz SLA
40 Rassalska-Kausa Jola 1978 K30 Yogi Biega
41 Palacz Wioletta 1978 K30 LEKKO SPOCENI
42 Gierjatowicz Maria 1978 K30
43 Biernat Magdalena 1981 K30 Sport4Life
44 Byrtek Marcin 1977 M40
45 Andrzejewski Dariusz 1978 M30 ZS 19 Team
46 Jenczewski Szymon 1991 M20
47 ETTINGER PAWEŁ 1987 M30
48 Piaseczny Piotr 1984 M30 Kacperkowy Światek Team
49 MUSIAŁ ELWIRA 1979 K30 Bydgoszcz Triathlon Team
50 KRZYŻAŃSKI PRZEMYSŁAW 1976 M40 BydgoszczTriathlonTeamJunior
52 GORGOL Tomasz 1978 M30 LP500
53 Lorczak Łukasz 1984 M30
54 Jarosz Agata 1987 K30
55 Jarosz Mariusz 1987 M30
56 Andrzejewska Agnieszka 1981 K30 ZS 19 Team
57 GORDON ROMAN 1956 M60 RUN BYDGOSZCZ
58 Ostromęcki Waldemar 1974 M40
60 Bajan Justyna 1983 K30
61 Kruczkowska Magdalena 1980 K30 Brzeziński Run Club
62 Małecki Jakub 1979 M30 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
63 Lorkowska Maria 1989 K20 Run Bydgoszcz
64 Kubowicz Piotr 1967 M50 Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
65 Paprocka Małgorzata 1967 K50
66 Bednarek Adrian 1990 M20 kuchniaisport.pl
67 Biegała Renata 1962 K50
68 Witkowska Karolina 1972 K40
69 Kubowicz - Kamińska Hanna 1986 K30 Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
70 Śliwiński Andrzej 1967 M50
71 Kamiński Łukasz 1985 M30 Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
72 Wójcik Anna 1981 K30
73 Maciejewska-Błachewicz Joanna 1977 K40 #puszczalscy Maraton Puszczy Bydgoskiej
74 Kaminski Grzegorz 1980 M30 TKKF WODNIK WIĘCBORK
75 Kwiatkowski Damian 1992 M20 RUN BYDGOSZCZ
76 Krawisz Maciej 1976 M40 LP500
77 Damski Łukasz 1982 M30 GardenFlora MTB Team
78 Rzepecka Katarzyna 1977 K40
79 Lorkowska Beata 1975 K40 RUN BYDGOSZCZ
80 Rutkowski Szymon 1998 M16 GardenFlora MTB Team
81 Paszek Maria 1982 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
82 Andrzejewska Sylwia 1988 K20
83 SZYCHOWSKI JAROSŁAW 1987 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
84 Aniukiewicz Monika 1970 K40
85 MUSS Karolina 1975 K40
86 Suszek Katarzyna 1984 K30
87 Barański Przemysław 1984 M30 VELO Bydgoszcz
88 Stimma Anna 1976 K40 Lubię sobie pobiegać czasami
89 Jaruszewska Jowita 1976 K40
90 Kurland Sebastian 1977 M40 nie lubię PIS!!!
91 Mądry Michał 1984 M30
92 Werner Michał 1990 M20 GardenFlora MTB Team
93 Gadomska Maria 1952 K60 RUN Bydgoszcz
94 Tomaszewicz Kamila 1990 K20
95 Sapa Oskar 1995 M20 Bydgoskie Żółwie
96 PESTKA ANNA 1983 K30
97 Michałek Bartek 1983 M30 RUN BYDGOSZCZ
98 Łobocki Krzysztof 1984 M30
99 Szmelter Michał 1972 M40
100 Klawitter Robert 1975 M40
101 Cyl Dawid 1980 M30 FordonRunners
102 Walczak tomasz 1977 M40 Biegające Ciacha
103 Walczak Joanna 1979 K30 Biegające Ciacha
104 Ali Khaddour Alex 1985 M30
105 wawrzyniak Andrzej 1960 M50 22. ODN
106 Graczykowski Andrzej 1972 M40
107 Mikielski Daniel 1990 M20 Team Kopeć
108 Kujawa Iwona 1984 K30 Przedszkole RADOŚĆ
109 Kujawa Kamil 1984 M30 OSOWA RUN TEAM
110 Borowicz Anna 1982 K30
111 Borowicz Ireneusz 1983 M30
112 Szwarc Paweł 1980 M30 RUN BYDGOSZCZ
113 PACKI ŁUKASZ 1989 M20 WIELUŃ BIEGA
114 Drygas Ryszard 1965 M50
115 Ignaczak Jarek 1981 M30
116 Stefanowicz Wojtek 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
117 Stankiewicz Dariusz 1967 M50 Ból to ściema
118 Wojtysiak Dorota 1981 K30
119 Umiejski Sebastian 1989 M20
120 Raunest Adam 1962 M50
121 Radtka Tomasz 1974 M40 ANKO sport/LZS Jedność Łobżenica
122 ogrodowicz marcin 1975 M40
123 Tarczyńska Marta 1984 K30
124 Danielewski Mariusz 1982 M30 Drużyna Szpiku
125 Kropińska Monika 1987 K30
126 Gżyl Mikołaj 1983 M30 Janusze triathlonu Exodus Team
127 Baczyński Łukasz 1983 M30
128 Prosek Krzysztof 1971 M40
129 Zagórski Artur 1992 M20
130 WITT MAŁGORZATA 1978 K30 BIEGAJĄCE CIACHA
131 Gralak Damian 1992 M20
132 Kurowski Kamil 1985 M30 HTB
133 Gwiazdowski Krzysztof 1977 M40
134 Siuda Marek 1973 M40
135 Krasiński Piotr 1975 M40
136 Jarzyński Maciej 1990 M20 Bydgoski Dzik Biegowy
137 Jeske Michał 1997 M20
138 Rumocki Józek 1959 M50 Runners Kuntersztyn
139 Sikora Joanna 1977 K40 angry birds
140 Wiśniewska Ewa 1968 K40
141 Sikora Sylwia 1979 K30 angry birds
142 Knieć Zofia 1981 K30
143 Kunde Tomasz 1990 M20 BYDGOSZCZ TRIATHLON
144 Sieracki Krzysztof 1985 M30 Alternatywa Run Team
145 Gurna Jolanta 1965 K50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
146 Borkowski Tomasz 1970 M40 Kujavia3Team
147 Topczewski Gracjan 1976 M40 TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team
148 LEWICKI MACIEJ 1975 M40 Bydgoszcz na start!
149 Sieradzki Damian 1981 M30
150 Pawlak Franciszek 1991 M20
151 Tomczak Sylwester 1988 M20
152 Jeske Marek 1971 M40
153 Głowska Halina 1957 K60
154 Rutkowska Virginia 1984 K30 Atos
155 Jankowiak-Gołata Katarzyna 1976 K40
156 Wiśniewski Włodzimierz 1961 M50 SPC
157 Peresiak Anna 1959 K50 BBL Bydgoszcz
158 Kwiatkowska Marta 1987 K30 Beagle Runners Team
159 Libera Sabina 1972 K40
160 Kuchczyński Adam 1967 M50 Ból To Ściema
161 Szcześniak Piotr 1980 M30 DKS SZCZESNIAK
162 Porczek Bartłomiej 1989 M20 WSPR Bydgoszcz
163 Święcicki Wojciech 1977 M40 FISHKA.pl
164 Fogt Maciej 1981 M30 CB163
165 Bethke Daria 1971 K40 FISHKA.pl
166 Czyściecki Adrian 1989 M20 EduTeam
167 Woźniak Adam 1979 M30
168 Cichońska-Bazak Marzena 1973 K40
169 Góźdź Hanna 1949 K60 Jaś biega
170 Dzierkacz Paweł 1975 M40 Baegle Runners Team
171 DUSZKA łukasz 1981 M30
172 DUSZKA JUSTYNA 1981 K30
173 Bazak Cezary 1966 M50 Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych
174 Szenk Marta 1980 K30 Lekko spoceni
175 Suchodolska Agnieszka 1976 K40
176 Kochańska Anna 1983 K30
177 Majkowska-Lubińska Judyta 1989 K20
178 Lubiński Robert 1986 M30
179 Buritta Robert 1996 M20
180 Fujarska Agata 1999 K16 Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy
181 Chmielewski Marcin 1976 M40
182 Wojciechowski Jarosław 1973 M40
183 Wojciechowska Emilia 1975 K40
184 Andrzejewski Paweł 1978 M30
185 Chmara Rafał 1976 M40 AMBAR
186 Burchardt Mirka 1952 K60 RWT Bydgoszcz
187 Haracewiat Cezary 1961 M50
188 Ścibak Wojciech 1984 M30 JFTC SU
189 Jankowska Katarzyna 1972 K40
190 Smoliński Krzysztof 1986 M30
191 Tokarski Bartosz 1995 M20 sklepbiegowy.com
192 Jankowski Karol 1999 M16 UKS Czapla Białe Błota
193 Zupa Martyna 1996 K20 Brzoza Biega/SISU-OWB team
194 Ślaziński Daniel 1977 M40
195 Olszyński Sebastian 1977 M40 Spartanie Dzieciom
196 NIEMCZEWSKA ANGELIKA 1977 K40 ANKO sport/LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
197 Szafkowski Arkadiusz 1974 M40 Soleccy Biegacze
198 Kitkowski Maciej 1971 M40
199 Zupa Wojciech 1962 M50 SISU-OWB team
200 Zupa Aleksandra 1993 K20 Brzoza Biega
201 Rzekanowski Paweł 1991 M20 RUN BYDGOSZCZ
202 Gierach Krzysztof 1952 M60 niemcz-run
203 Pawlaczyk Paweł 1989 M20 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA
204 Radtka Artur 1976 M40 Anko sport/Lzs Jedność Łobżenica
205 Kisiel Tomasz 1976 M40 LP 500
206 Kozicka Małgorzata 1978 K30 Bydgoskie Żółwie
207 Kozicki Marcin 1978 M30 Bydgoskie Żółwie
208 wawrzyniak Karolina 1980 K30
209 PŁACZKOWSKA MAGDALENA 1980 K30 SABAT TEAM
210 Sosnowski Krzysztof 1979 M30 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
211 Bogdanów Karolina 1989 K20 Bydgoszcz na Start
212 TRUŚ KAROLINA 1983 K30
213 Danielewski Rafał 1980 M30
214 Sapa Kacper 1995 M20 Bydgoskie Żółwie
215 SZCZEPANAIK CEZARY 1976 M40
216 Tomaszek Sebastian 1979 M30 Atos
217 Nitka Adam 1969 M40
218 Jaworski Tomasz 1979 M30 BIEGAJĄCE CIACHA
219 Stanecki Maciej 1983 M30
220 Majchrzak Dawid 1983 M30
221 Rydelska Kinga 1972 K40
222 Grobelna Monika 1982 K30
223 Gruda Mieczysław 1956 M60
224 Filipek Piotr 1974 M40
225 Borowski Radosław 1989 M20 Krajna Sępólno
226 Pikulik Natalia 1983 K30
227 Wiatrowska Katarzyna 1983 K30
228 Jarocki Piotr 1990 M20
229 Augustynowicz Katarzyna 1980 K30 R2G
230 Rak Aleksander 1985 M30
231 Włodarczyk Olga 1996 K20 #BananaTeam
232 Sieński Jacek 1963 M50 RUN Bydgoszcz
233 Błażek Katarzyna 1983 K30
234 Piasecki Ryszard 2001 M16 CZWS Zawisza Bydgoszcz
235 Lipiński Sebastian 1973 M40 Grupa Ever
236 Kalinowska Kamila 1972 K40 RUN BYDGOSZCZ
237 Klinowski Radosław 1985 M30
238 Nagorzyska Sylwia 1982 K30
239 Lewandowski Rafał 1979 M30 B4sport.pl
240 Konkel Agata 1986 K30
241 Konkel Bartosz 1986 M30 GRAFORM
242 Szulc Rafał 1984 M30 Run Bydgoszcz
243 Senger Robert 1982 M30 LTT Lipusz
244 BURITTA MARIUSZ 1981 M30
245 Bednarek Marta 1978 K30 Czarne Stopy.SM
246 Chmielewski Jakub 1982 M30
247 Leocha Hanna 1980 K30
248 Tarczyński Łukasz 1982 M30 Masakryczny Team Wujka Porady
249 Zygmunt Robert 1974 M40 RUN PASJA
250 Dziamecki Martin 1990 M20
251 Góźdź Tomasz 1977 M40 Jaś biega
252 GRALAK JERZY 1963 M50
1001 Rydlewski Marek 1970 M40 RUN BYDGOSZCZ
1002 Nagorzyski Arkadiusz 1983 M30 Biegam Wspieram Motywuję
1003 Pilakowska Angelika 1981 K30
1004 Stawczyk Dariusz 1977 M40
1005 Jeziorska Monika 1985 K30
1006 Gołatta Magdalena 1980 K30
1007 Kulbaka Dawid 1985 M30
1008 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 K30
1009 Janic Joanna 1978 K30
1010 Sobolewska Aleksandra 1994 K20
1011 Łopuszyński Krzysztof 1983 M30 TEAMOCHAL
1012 Świątek Marek 1999 M16
1013 Smagagowska Anna 1990 K20
1014 dolata jakub 1977 M40
1015 Małkowska Katarzyna 1992 K20
1016 Drzewiecki Rafał 1975 M40 Run4Fun www.bytpak.pl
1017 Mielcarski Michał 1981 M30 MIELCAR TEAM
1018 KOLANOWSKA GRAŻYNA 1962 K50
1019 Siuda Sebastian 1973 M40
1020 KOLANOWSKI WOJCIECH 1962 M50
1021 dolata magdalena 1977 K40
1022 Paczkowski Mirosław 1970 M40
1023 Zimny Marek 1960 M50 BKTR Gryf
1024 Kadow Ryszard 1972 M40 TRISPACE
1025 Falkowski Wojciech 1964 M50 RUN Bydgoszcz
1026 Brywczyńska Justyna 1978 K30 RODOS Team
1027 Brywczyński Krystian 1979 M30 RODOS Team
1028 Mucha Marcin 1978 M30 Batrunners
1029 Stejka Anna 1983 K30
1030 Kapeliński Stanisław 1967 M50 RODOS Team
1031 Florek Paweł 1986 M30 runaddicts
1032 Nurkiewicz Jarosław 1971 M40 Kung fu Pandy 3
1033 Karski Hubert 1951 M60
1034 Zieliński Radosław 1986 M30
1035 Klinikowski Jacek 1969 M40 KOCHAM ŻYCIE I...
1036 Grabska Sylwia 1991 K20
1037 Stefański Marcin 1975 M40
1038 Kisiel Krystian 1987 M30
1039 kreński tomasz 1977 M40 BiegaSie
1040 Salamon Marta 1987 K30
1041 Zgórski Maciej 1978 M30 Level 10 Team
1042 Winklewski Krzysztof 1976 M40
1043 Nagórski Ryszard 1956 M60
1044 Remus Sandra 1995 K20
1045 Gosieniecki Konrad 1994 M20
1046 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 K30
1047 Skuza Sebastian 1989 M20 Dirty Boys
1048 Horyd Justyna 1978 K30 Sport Factory
1049 Ulan Natalia 1989 K20
1050 Mrotek Katarzyna 1981 K30 On The Move
1051 Schneider Krystian 1989 M20
1052 GRZYWIŃSKI Grzegorz 1977 M40 RUN BYDGOSZCZ
1053 Mrotek Michał 1979 M30
1054 Jancowski Wojciech 1971 M40
1055 Warczak Kuba 1983 M30 TEAMOCHAL
1056 Sierminska-Warczak Celina 1985 K30 TEAMOCHAL
1057 Przybylska Grażyna 1964 K50 brak
1058 Rutkowska Ania 1970 K40
1059 Rutkowski Michał 1999 M16
1060 Karski Marcin 1976 M40
1061 Pasieka Magda 1981 K30 Mam tę moc
1062 Pasieka Tomasz 1976 M40 biegiemprzezpola.pl
1063 Liwoch Grzegorz 1967 M50
1064 Busse Piotr 1981 M30
1065 Żurawski Michał 1976 M40 run LOTTO-Bydgostia
1066 Żurawska Roksana 1978 K30
1067 Frąckowiak Waldemar 1971 M40
1068 Gotowicz Mariusz 1962 M50 KDP GOTOWICZ
1069 Łukomski Piotr 1978 M30 Szwederowo
1070 Winiarski Mateusz 1990 M20
1071 Basiński Łukasz 1992 M20 Olimpiasport.pl
1072 Kukliński Rafał 1978 M30
1073 LENC JANUSZ 1953 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1074 Szewczykowski Grzegorz 1981 M30 Bydgoskie Żółwie
1075 Balcerek Mateusz 1986 M30 Bydgoscy kucharze
1076 Bilicki Wojciech 1980 M30
1077 Raczycki Tomasz 1977 M40
1078 Brzuskiewicz Sławomir 1967 M50
1079 Rogalska Marcelina 1991 K20
1080 Pawski Przemysław 1990 M20 Bydgoszcz
1081 Mikołajczak Aleksandra 1978 K30 Soleccy Biegacze
1082 Piórkowska Agnieszka 1978 K30
1083 Miłkowska Monika 1978 K30 RUN Bydgoszcz
1084 ZAKRZEWSKI ADAM 1995 M20
1085 Lwowski Zbigniew 1974 M40
1086 Wieczorek Łukasz 1987 M30 Run4Fun www.bytpak.pl
1087 Dzieża Roma 1971 K40 RUN Bydgoszcz
1088 Raczyński Krzysztof 1960 M50 Biegający Filozof Team
1089 deżakowski Przemysław 1971 M40
1090 Skarwecki Remigiusz 1984 M30
1091 Szweda Mirosława 1986 K30
1092 Kortz Krzysztof 1972 M40
1093 Grzesiak-Knut Lucyna 1982 K30
1094 Sobczak Marcin 1983 M30 CZARNE STOPY.SM
1095 Hoppe Daniel 1981 M30
1096 Boenigk Tomasz 1987 M30 Technika Zwycięstwa
1097 Łoboda Karol 1984 M30 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
1098 Mazanowska Ewa 1977 K40 Run-Pasja Bydgoszcz
1099 Kawa Marcin 1975 M40 CUKIER SERCE
1100 Okoński Jarosław 1986 M30 BiegoweZaparcie.pl
1101 Sienkiewicz Artur 1980 M30 BYDGOSKASZOSA.PL
1102 Wilk Łukasz 1983 M30 runaddicts
1103 Wenda Dawid 1990 M20 Szkoła Jazdy TOMAS
1104 Koziński Marek 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
1105 Kuzioła Marcin 1979 M30 Oculus Bydgoszcz
1106 Klonowski Sławomir 1975 M40
1107 Szajda Magdalena 1977 K40
1108 Wyporkiewicz Jerzy 1967 M50
1109 Wojtecki Łukasz 1983 M30 Soleccy biegacze
1110 Cieślewicz Waldemar 1969 M40
1111 Kortas Marcin 1972 M40
1112 Feliniak Daniel 1983 M30
1113 Matusiak Ewelina 1990 K20 Soleccy Biegacze
1114 Popowski Zbigniew 1955 M60 RUN BYDGOSZCZ
1115 Popowska Barbara 1955 K60 RUN BYDGOSZCZ
1116 Żychowska Zuzanna 1986 K30
1117 Ciachera Ireneusz 1967 M50 indywidualnie
1118 Trudnowski Janusz 1947 M60 DRUŻYNA SZPIKU BYDGOSZCZ
1119 niemczyk Ula 1980 K30
1120 włoch sylwester 1963 M50 indywidualista
1121 Lenser Ewa 1975 K40 Soleccy biegacze
1122 Piekarski Marek 1971 M40 Restauracja King Fu Bydgoszcz
1123 Sapa Dariusz 1967 M50 Bydgoskie Żółwie
1124 Dering Hania 1981 K30 Bydgoskie Żółwie
1125 Gąsiorowski Robert 1971 M40 RUN Bydgoszcz
1126 Lange Monika 1976 K40
1127 Kowalska Małgorzata 1976 K40
1128 Hoc Marek 1978 M30 Lege artis
1129 DAHMS ADAM 1978 M30 MEDI TEAM
1130 Piekarski Paweł 1990 M20
1131 Stępniewski Marcin 1981 M30 Biegnę po kebaba
1132 Dering Tomasz 1981 M30 bydgoskie żółwie
1133 Tadzik Wojciech 1988 M20 TECHNIKA ZWYCIĘSTWA
1134 MATUSZEWSKI ROBERT 1972 M40 Francuski Kolarz Pidone
1135 Durczak Jerzy 1980 M30 Bydgoskie Okonie
1136 Tucholski Bartłomiej 1992 M20 Bydgoskie Okonie
1137 Bilski Marcin 1979 M30 OPONEO.PL
1138 Bedra Robert 1980 M30
1139 Szlinger Jakub 1986 M30 SamGoMam
1140 Draus Tomasz 1981 M30
1141 Belińska Patrycja 1989 K20 RUN BYDGOSZCZ
1142 Bernacki Dominik 1980 M30
1143 Przybylski Mariusz 1962 M50 Klub Biegacza GLS Poland
1144 Jeneralski Maciej 1970 M40 VSTeam
1145 Wenda Mateusz 1991 M20 Szkoła jazdy Tomas
1146 Rupińska Justyna 1974 K40
1147 Kowalski Jacek 1977 M40
1148 Rupiński Tomasz 1973 M40
1149 Rataj Maciej 1975 M40
1150 Porazinska Viktoria 1973 K40
1151 Leszczynska Joanna 1985 K30
1152 Kułakowski Krzysztof 1985 M30 RUN PASJA
1153 Woźniak Aureliusz 1973 M40 AMS Triathlon
1154 Łaz Kamil 1983 M30 RUN BYDGOSZCZ
1155 Napierała Anna 1984 K30 CZARNE STOPY.SM
1156 Priewe Paweł 1983 M30 Dynamo Skarpa
1157 Dębski Adrian 1986 M30
1158 Pawlik Stanisław 1965 M50 Farmvita
1159 Bejgier Edmund 1968 M40 Biegaj z Dębami Osielsko
1160 Obrębski Grzegorz 1977 M40 BiegaSie
1161 Loose Anna 1989 K20 RUN Bydgoszcz
1162 Kulczyńska Joanna 1964 K50
1163 Spryszyński Wojciech 1980 M30 AŚ Bydgoszcz
1164 Banaszak Ewa 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
1165 Skrzyniarz Hubert 1984 M30 Individual
1166 Skórcz Tomasz 1967 M50
1167 Skórcz Małgorzata 1968 K40
1168 Bednarczyk Adrian 1982 M30 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
1169 Maciąga Jakub 1986 M30
1170 Sobczyńska Katarzyna 1985 K30
1171 Piechowiak Jacek 1973 M40
1172 Gackowski Krzysztof 1973 M40 Twój Trener Personalny
1173 Kanjerski Jerzy 1940 M60 RUN BYDGOSZCZ
1174 szulc małgorzata 1977 K40
1175 Kujawa Piotr 1970 M40 RUN Bydgoszcz
1176 Perlik Wiesław 1954 M60 TadMax
1177 Skopowski Krzysztof 1976 M40
1178 Radwańska Monika 1974 K40 Macrologic
1179 Piotrowski Dariusz 1979 M30 GardenFlora MTB Team
1180 Zborała Dawid 1990 M20 Szkoła Jazdy Tomas
1181 Brymora Andrzej 1975 M40
1182 Makowski Sławomir 1969 M40 RUN BYDGOSZCZ
1183 Glugla Mariusz 1978 M30 The Runners Świecie
1184 Należyty Piotr 1986 M30 Klinika Triathlonu
1185 Biłyk Marta 1983 K30
1186 Ciszewska Emilia 1986 K30
1187 Widźgowski Przemysław 1978 M30
1188 CIEPŁOWSKI ROBERT 1977 M40 IPA Bydgoszcz
1189 Baumgart Jacek 1962 M50 Biegaj z Dębami
1190 Markowska-Baumgart Aneta 1960 K50 Biegaj z Dębami
1191 Trzciński Franciszek 1965 M50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz / SiR START
1192 Włodarczyk Wojciech 1964 M50
1193 konwiński michał 1985 M30
1194 Więcaszek Maciej 1972 M40 Pro-Pain The Truth Hurts
1195 Szuwała Karolina 1984 K30
1196 Baran Artur 1977 M40
1197 Wegner Roman 1963 M50
1198 Płóciennik Karolina 1986 K30 BORN FREE
1199 Mckenzie Soren 1976 M40 BORN FREE
1200 Perlik Ewa 1956 K60 TadMax
1201 Pancek Hanna 1957 K60 TadMax
1202 Woźny Michał 1982 M30 D1BLog
1203 Rybak Łukasz 1983 M30
1204 Babski Mariusz 1982 M30 Kujavia3tema
1205 Polacka Jadwiga 1973 K40 Biegaj z Dębami
1206 Mikołajczak Sławomir 1972 M40
1207 Mikołajczak Magdalena 1972 K40
1208 Sadaj Krzysztof 1988 M20
1209 Knioła Przemysław 1999 M16
1210 Dańczuk Agnieszka 1967 K50
1211 Sobierajski Łukasz 1992 M20
1212 Grott Bartłomiej 1977 M40 Szybki Inaczej
1213 Smaruj-Sadowska Janina 1951 K60
1214 studzinski robert 1975 M40 swinie w kosmosie
1215 Krupa Piotr 1981 M30
1216 Lorbiecki Mateusz 1990 M20 Technika Zwycięstwa
1217 Drożyński Maciej 1989 M20 CB163
1218 Maciejczak Marcin 1977 M40 3Gravity
1219 Jaworska Monika 1980 K30 BIEGAJĄCE CIACHA
1220 Korzeniowska Beata 1978 K30
1221 Durałek Andrzej 1976 M40 Pruszcz
1222 DURAŁEK Anna 1976 K40
1223 Luzak Mirosław 1961 M50 MWIK BYDGOSZCZ
1224 Koziński Tomasz 1973 M40 Bydgoskie Żółwie
1225 Wiśniewski Piotr 1989 M20
1226 Motoczyńska Aleksandra 1959 K50 GOSiR Osielsko
1227 Kolmajer Rafał 1981 M30 RUN BYDGOSZCZ
1228 Biczkowska Magdalena 1981 K30 RUN BYDGOSZCZ
1229 Trzaskowski Tomasz 1980 M30
1230 Subkowska Klaudia 1981 K30
1231 subkowski artur 1976 M40
1232 Owczarski Krzysztof 1983 M30
1233 Leocha Piotr 1979 M30
1234 Stępniewska Katarzyna 1984 K30