z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3 - Gdańsk

29.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 BARCZAK MICHAŁ Przedszkole 39 Gdańsk 2014 M 00:01:12
2 24 RASZPUNDA ADA Przedszkole nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:01:13
3 30 TRZASKO OLEG Przedszkole nr 53 2014 M 00:01:18
4 7 SIEROCIN NELA Leśna Baza Wilczek 2014 K 00:01:26
5 295 MIKOŁAJCZYK POLA Rotmanka 2014 K 00:01:30
6 302 ANUSZEWSKA ANNA 2015 K 00:01:31
7 301 TOCZYSKI JULIAN 2016 M 00:01:32
8 304 GAŁUSZYŃSKA MAJA Przedszkole 36 Gdynia / Active Flow 2015 K 00:01:33
9 27 KOS TERESA Przedszkole 23 Gdynia 2014 K 00:01:35
10 18 BARCZAK ADAM Przedszkole 39 Gdańsk 2016 M 00:01:44
11 17 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO Kontener Formy 2015 M 00:01:48
12 28 SZWEDEK KAROL Drużyna Kostki 2016 M 00:01:49
13 289 KOROWAJ TOLA ZBYCHOWO 2016 K 00:01:54
14 8 GRZESIK LENA 2015 K 00:02:06
15 294 SZYNKOWSKI MIKOŁAJ Rybki 2016 M 00:02:07
16 25 PTACH MATEUSZ Przedszkole Promyczek w Pruszczu Gd 2016 M 00:02:13
17 11 PĘDZISZEWSKI MARCEL Vai Alto 2016 M 00:02:20
18 2 ROGOWSKI JAN Przedszkole 73 Gdańsk 2016 M 00:02:25
19 15 MLECZEK TOBIASZ Przedszkole 56 2015 M 00:02:25
20 305 RYBARCZYK GRZEGORZ Gdańsk 2014 M 00:02:26
21 31 DAWIDOWICZ JAKUB Przedszkole Leonardo 2016 M 00:03:50
22 13 ANONIM ANONIMOWY 2017 K 00:04:04

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 TESKA MARTYNA 2013 K 00:00:56
2 20 WOLAŃSKA LENA 2013 K 00:00:57
3 1 PIOTROWSKI TOMASZ SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:00:57
4 16 GAŁUSZYŃSKA NINA SP17 Gdynia/Active Flow 2012 K 00:00:58
5 272 TOCZYSKI STANISŁAW 2012 M 00:00:59
6 26 SKOTNIEWSKA KAROLINA Active Flow/SP 17 2012 K 00:01:01
7 14 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:01:01
8 27 SKOTNIEWSKA OLA Active Flow 2013 K 00:01:05
9 7 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Skrawek Nieba - zerówka 2013 K 00:01:07
10 4 SZCZYPKA ADRIANNA Gdynia 2012 K 00:01:08
11 273 LEIK MAŁGORZATA 2013 K 00:01:09
12 6 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:01:10
13 24 LEWANDOWSKA ALICJA SP 29 Leonardo 2012 K 00:01:10
14 275 DWOJAK MARTYNA UKS Orient Park&Wine 2013 K 00:01:11
15 25 BOCIAN NIKODEM Przedszkole nr 31 w Gdyni 2013 M 00:01:13
16 23 SZOSTAK MIKOŁAJ SP80 2012 M 00:01:14
17 5 SEDLACZEK EWELINA Przedszkole Nr 11 2013 K 00:01:14
18 274 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:15
19 8 ZAJĄC ANTONI Gdański Klub Żeglarski 2012 M 00:01:21

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:11
2 169 KOSEL MARCEL Ullkisa 2010 M 00:02:13
3 11 DUDA JASIEK 2011 M 00:02:15
4 1 DZIK KSAWERY Mks truso 2010 M 00:02:15
5 171 JARMUŁOWICZ TYMON Tri Talent Team 2010 M 00:02:17
6 14 WITOSŁAWSKA WERONIKA Zssio Mks gdansk 2011 K 00:02:22
7 9 MLECZEK MARI SP 75 GDANSK 2010 K 00:02:25
8 13 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:02:25
9 22 MIKOŁAJCZYK KACPER Rotmanka 2011 M 00:02:27
10 2 TOKARCZYK PIOTR Sp44Gdynia/UKS LA Banino 2010 M 00:02:28
11 159 LEIK MARTA 2011 K 00:02:30
12 157 ANUSZEWSKA TOSIA 2010 K 00:02:32
13 27 LEPEK WERONIKA SP 27 2010 K 00:02:34
14 18 REDZIMSKI MATEUSZ SP Pępowo 2010 M 00:02:36
15 156 TOCZYSKA MARIA 2010 K 00:02:40
16 170 SZYNKOWSKI IGNACY SP 33 Osowa 2011 M 00:02:43
17 162 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:02:45
18 17 RASZPUNDA IGA SP 2 Gdańsk 2011 K 00:02:48
19 160 DWOJAK ADRIAN UKS Orient Park&Wine 2011 M 00:02:48
20 167 TORBICZ HENRYK SP 76 Gdańsk 2011 M 00:02:51
21 158 WIŚNIEWSKA KAROLINA Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku 2010 K 00:02:53
22 29 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 2011 K 00:02:56
23 166 RYBARCZYK PIOTR SP72 2011 M 00:02:57
24 28 FURMAŃSKA ALICJA SP 16 GDYNIA 2011 K 00:03:03
25 175 BRYŁKA ADRIANNA SP 23 Gdańsk 2011 K 00:03:04
26 161 BIAŁOBRZESKA HANNA Niepubliczna Dwujęczna Szkoła w Gdańsku 2010 K 00:03:15
27 8 GADOMSKA JULIA Gdańsk 2010 K 00:03:18
28 20 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:03:19
29 165 RADZIWILLOWICZ NESAJEM Szkoła Podstawowa 24 2010 K 00:03:22
30 26 WOŁK-ŁANIEWSKA OLIWKA Klub Kids Victorii 2011 K 00:03:27
31 174 PAWLAK NINA 2011 K 00:03:39
32 30 DAWIDOWICZ KAMIL Podstawowa 29 Leonardo 2011 M 00:05:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 KULIK KAJA SKLA SOPOT 2007 K 00:06:15
2 4 PEŁSZYŃSKI PIOTREK Gdańsk 2007 M 00:06:44
3 36 SMAL DAMIAN SP81 Gdańsk 2007 M 00:06:46
4 164 ICKOWSKA AGATA LKS Zorza Gdynia 2007 K 00:06:49
5 5 PEŁSZYŃSKI TOMEK Gdańsk 2007 M 00:06:54
6 18 TESKA PATRYCJA 2008 K 00:06:58
7 25 KRYGER PATRYK SP 11 TCZEW 2009 M 00:07:02
8 27 LISZEWSKI SZYMON LKS ZORZA GDYNIA 2007 M 00:07:22
9 8 KOLIŃSKA ALEKSANDRA LKS Zorza Gdynia 2008 K 00:07:25
10 17 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:07:32
11 16 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:07:32
12 2 DANCEWICZ MILENA sp 8 2009 K 00:07:39
13 161 KOS ROMAN Lokomotywa 2008 M 00:07:39
14 159 TRENKNER MIKOŁAJ Gdansk 2007 M 00:07:43
15 38 ZWARA JULIA Tri Talent Team 2008 K 00:07:52
16 33 SZYMBORSKA MARIKA SP 50 Gdańsk 2009 K 00:07:58
17 1 ROGOWSKI WIKTOR SP42 - Gedania Gdańsk 1922 2008 M 00:08:02
18 163 MIKOŁAJCZYK FRANCISZEK 2008 M 00:08:08
19 40 TRZASKO ALICJA SP nr 81 2008 K 00:08:10
20 165 SOBCZAK BARTŁOMIEJ Smashing Pąpkins 2009 M 00:08:18
21 166 SIKORA DAWID Sp31 2008 M 00:08:23
22 39 FURMAŃSKA EWA SP 16 GDYNIA 2007 K 00:08:29
23 158 DZIWURA ALEKSANDRA 2009 K 00:08:43
24 32 ROGOCZ ANTONINA Rogasie z Doliny Roztoki 2007 K 00:08:56
25 34 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:09:10
26 15 MLECZEK TOSIA SP76 GDANSK 2008 K 00:09:15
27 9 ZAJĄC FRANCISZEK Gdański Klub Żeglarski 2008 M 00:09:24
28 14 GADOMSKA LENA Gdańsk 2009 K 00:09:57
29 21 LIP BARTOSZ Parówy hmm hmm hmm 2008 M 00:10:02
30 3 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Active Life 2009 M 00:12:06

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 337 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF LKS Zorza Gdynia 2005 M 00:09:01
2 212 RADOMSKI MAKSYMILIAN SKLA Sopot / Tri Talent Team 2006 M 00:09:22
3 201 SKOPCZYŃSKI JANEK VLO Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:10:19
4 203 ROKITA MAJA LKS Zorza Gdynia 2005 K 00:10:33
5 338 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team Gdańsk 2005 M 00:10:51
6 208 GRUCHAŁA ALEKSANDRA SKLA Sopot 2004 K 00:11:18
7 216 SZYMBORSKA MAŁGORZATA ALO 2004 K 00:11:27
8 334 GUMKOWSKA ALICJA LKS Zorza Gdynia 2004 K 00:11:37
9 332 NOWAK ANNA Azymut 45 Gdynia 2006 K 00:11:55
10 335 KACZKOWSKA MARTYNA Sp w Straszynie 2006 K 00:12:00
11 211 SUWAŁA WIKTOR LKS ZORZA 2005 M 00:12:05
12 210 WESOŁOWSKA LENA Belta Team 2006 K 00:13:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni