z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 340 TESKA MARTYNA Przedszkole nr 19 Gdynia/ SGA Gdynia 2013 K 00:01:31
2 336 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:36
3 338 LEIK MAŁGORZATA 2013 K 00:01:37
4 337 WOLAŃSKA LENA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2013 K 00:01:38
5 302 MARCINIUK OLIWIA KFMM Triathlon Team 2013 K 00:01:44
6 10 BARCZAK MICHAŁ Przedszkole 39 Gdańsk 2014 M 00:01:50
7 24 KRYGER JAN PRZEDSZKOLE NR4 TCZEW 2013 M 00:02:02
8 339 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:02:10
9 12 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:02:30
10 7 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO PS 26 Gdynia 2015 M 00:02:35
11 17 DAWIDOWICZ JAKUB 2016 M 00:03:50

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 273 LEIK WIKTOR Straszyn 2011 M 00:01:14
2 274 LEIK MARTA 2011 K 00:01:19
3 282 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:01:23
4 1 PIOTROWSKI TOMEK SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:01:27
5 16 LACHOWICZ SZYMON 2012 M 00:01:30
6 10 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:37
7 15 BRAATZ ALBERT SP 92 2011 M 00:01:41
8 341 POTOCKI-BABIŃSKI LEONARD Przedszkole ABC Władysławowo 2012 M 00:01:42
9 19 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 w Gdyni 2011 K 00:01:42
10 22 LEWANDOWSKA ALICJA Przedszkole nr 46 Muszelka 2012 K 00:01:44
11 2 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:01:49
12 278 WOLAŃSKA JULIA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2011 K 00:01:50
13 17 DAWIDOWICZ KAMIL Podstawowa 29 Leonardo 2011 M 00:02:06
14 285 ZAJĄC ANTONI Gdański Klub Żeglarski 2012 M 00:02:22
15 5 GÓRSKI KRZYSZTOF 2011 M 00:02:24

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 KRYGER PATRYK SP11 TCZEW 2009 M 00:02:22
2 8 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:27
3 178 URBAN MACIEJ Sp Bojano 2009 M 00:02:29
4 2 DANCEWICZ MILENA sp8 2009 K 00:02:31
5 1 TOKARCZYK PIOTR LKS Zorza Gdynia 2010 M 00:02:34
6 9 KUCHARSKA TOSIA 2009 K 00:02:36
7 168 GRUCHAŁA WIKTOR SKLA Sopot 2009 M 00:02:39
8 188 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP 18 2010 M 00:02:41
9 11 PRZYBYLSKA MAŁGORZATA 2009 K 00:02:47
10 14 SZYMBORSKA MARIKA Sp 50 Gdańsk 2009 K 00:02:49
11 12 BRAATZ LEON SP 92 2010 M 00:02:51
12 18 KRYGER PAWEŁ SP11 TCZEW 2010 M 00:02:56
13 174 SYWANYCZ ZUZANNA SP 2 Gdańsk 2010 K 00:03:07
14 179 KOZŁOWSKA MAJA OSM Gdańsk 2009 K 00:03:08
15 187 KOWALIK OLIWIA Sp nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:03:15
16 180 GADOMSKA JULIA SP 79 Gdańsk 2010 K 00:03:19
17 182 GADOMSKA LENA SP 79 Gdańsk 2009 K 00:03:20
18 185 BIESIEKIERSKA OLGA SP10 2009 K 00:03:30
19 5 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Gedanensis 2009 M 00:03:32

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 PEŁSZYŃSKI PIOTR Gedanensis 2007 M 00:03:47
2 175 URBAN PAULINA Sp Bojano/SKLA Sopot 2007 K 00:03:59
3 8 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:04:01
4 4 STĘPIŃSKA KORNELIA RKS Rumia 2006 K 00:04:06
5 5 WILK IGOR Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2007 M 00:04:10
6 19 ICKOWSKA AGATA SP12 gdynia/Zorza Gdynia 2007 K 00:04:12
7 185 SZWED DOMINIK GZSiSS 2006 M 00:04:29
8 12 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:04:33
9 18 FALK MACIEJ Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2008 M 00:04:42
10 2 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 / SP42 Gdańsk 2008 M 00:04:53
11 17 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:04:59
12 22 ŻOŁNOWSKA MILENA SP81 Gdańsk 2007 K 00:05:00
13 154 TESKA PATRYCJA Sz. P nr 14/SGA Gdynia 2008 K 00:05:00
14 9 BAŁDYGA TYMON RUNEDA 2007 M 00:05:27
15 3 ROGOCZ ANTONINA 2007 K 00:05:48
16 180 ZAJĄC FRANCISZEK Gdański Klub Żeglarski 2008 M 00:06:06
17 184 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 2006 M 00:06:08
18 186 JAGMIN MARTYNA Szkoła podstawowa w Pogórzu 2008 K 00:06:12

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 405 BIESZKE KACPER SKLA Sopot 2003 M 00:04:09
2 207 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANKI RUMIA 2004 M 00:04:11
3 203 BAŁDYGA MIŁOSZ RUNEDA 2004 M 00:04:23
4 202 SKOPCZYŃSKI JAN SP33Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:04:56
5 209 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team MTB Gdańsk 2005 M 00:04:58
6 406 KASZUBOWSKA PAULINA LKS Zorza Gdynia 2003 K 00:05:02
7 205 ROKITA MAJA LKS ZORZA/RockyRUN 2005 K 00:05:12
8 208 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum Nr 20 2004 K 00:05:28
9 407 PESTA ANNA 2003 K 00:05:33
10 201 JAKUBEK GWIDON 2004 M 00:06:55
11 206 KUCHARSKI TADEUSZ 2004 M 00:06:57

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni