Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 336 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:36
2 10 BARCZAK MICHAŁ Przedszkole 39 Gdańsk 2014 M 00:01:50
3 24 KRYGER JAN PRZEDSZKOLE NR4 TCZEW 2013 M 00:02:02
4 339 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:02:10
5 12 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:02:30
6 7 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO PS 26 Gdynia 2015 M 00:02:35
7 17 DAWIDOWICZ JAKUB 2016 M 00:03:50

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 273 LEIK WIKTOR Straszyn 2011 M 00:01:14
2 282 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:01:23
3 1 PIOTROWSKI TOMEK SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:01:27
4 16 LACHOWICZ SZYMON 2012 M 00:01:30
5 10 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:37
6 15 BRAATZ ALBERT SP 92 2011 M 00:01:41
7 341 POTOCKI-BABIŃSKI LEONARD Przedszkole ABC Władysławowo 2012 M 00:01:42
8 17 DAWIDOWICZ KAMIL Podstawowa 29 Leonardo 2011 M 00:02:06
9 285 ZAJĄC ANTONI Gdański Klub Żeglarski 2012 M 00:02:22
10 5 GÓRSKI KRZYSZTOF 2011 M 00:02:24

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 KRYGER PATRYK SP11 TCZEW 2009 M 00:02:22
2 8 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:27
3 178 URBAN MACIEJ Sp Bojano 2009 M 00:02:29
4 1 TOKARCZYK PIOTR LKS Zorza Gdynia 2010 M 00:02:34
5 168 GRUCHAŁA WIKTOR SKLA Sopot 2009 M 00:02:39
6 188 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP 18 2010 M 00:02:41
7 12 BRAATZ LEON SP 92 2010 M 00:02:51
8 18 KRYGER PAWEŁ SP11 TCZEW 2010 M 00:02:56
9 5 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Gedanensis 2009 M 00:03:32

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 PEŁSZYŃSKI PIOTR Gedanensis 2007 M 00:03:47
2 8 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:04:01
3 5 WILK IGOR Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2007 M 00:04:10
4 185 SZWED DOMINIK GZSiSS 2006 M 00:04:29
5 12 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:04:33
6 18 FALK MACIEJ Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2008 M 00:04:42
7 2 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 / SP42 Gdańsk 2008 M 00:04:53
8 17 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:04:59
9 9 BAŁDYGA TYMON RUNEDA 2007 M 00:05:27
10 180 ZAJĄC FRANCISZEK Gdański Klub Żeglarski 2008 M 00:06:06
11 184 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 2006 M 00:06:08

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 405 BIESZKE KACPER SKLA Sopot 2003 M 00:04:09
2 207 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANKI RUMIA 2004 M 00:04:11
3 203 BAŁDYGA MIŁOSZ RUNEDA 2004 M 00:04:23
4 202 SKOPCZYŃSKI JAN SP33Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:04:56
5 209 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team MTB Gdańsk 2005 M 00:04:58
6 201 JAKUBEK GWIDON 2004 M 00:06:55
7 206 KUCHARSKI TADEUSZ 2004 M 00:06:57

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni