z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2 - Gdynia

04.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 SOBCZAK FRANCISZEK Little Umbrella 2013 M 00:01:34
2 202 TESKA MARTYNA Przedszkole nr 19 Gdynia/ SGA Gdynia 2013 K 00:01:36
3 246 WIŚNIEWSKA ZUZANNA Przedszkole Skrawek Nieba 2013 K 00:01:40
4 222 WOLAŃSKA LENA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2013 K 00:01:43
5 10 BARCZAK MICHAŁ Przedszkole 39 Gdańsk 2014 M 00:01:47
6 261 MINKIEWICZ BORYS 2013 M 00:01:49
7 14 KLUCZNIK ASIA 2013 K 00:01:52
8 15 LIP TOMASZ Parówy hmm hmm hmm 2014 M 00:01:59
9 266 KONKEL ANTONINA 2014 K 00:02:00
10 262 KOWALEWSKA HANNA Szkola Podstawowa 46 2013 K 00:02:01
11 12 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:02:04
12 225 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:02:04
13 18 TRZASKO OLEG El Contragolpe 2014 M 00:02:17
14 2 SIEROCIN NELA Leśna Baza Wilczek 2014 K 00:02:18
15 16 RASZPUNDA ADA 2014 K 00:02:24
16 21 WOLOSZYK ANTONI 2014 M 00:02:26
17 224 ORŁOWSKA KLARA SPORTZONE 2014 K 00:02:27
18 204 MACULEWICZ LAURA Multipower Polska Team 2014 K 00:02:30
19 7 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO PS 26 Gdynia 2015 M 00:02:30
20 4 FLOREK NATALIA BigYellowFoot Adventure Team 2014 K 00:02:37
21 268 KONKEL JULIA 2015 K 00:03:01
22 5 PRASEK LEA 2014 K 00:03:05
23 203 HORBACZEWSKI TOMEK 2016 M 00:03:15
24 19 PRZYBYCIEL TYMON 2015 M 00:03:16
25 11 PTACH MATEUSZ 2016 M 00:03:28
26 1 ROGOWSKI JAN Oprychy Team 2016 M 00:03:35
27 8 PASCHKE LEOŚ ShipCup 2016 M 00:03:41
28 9 PEŁSZYŃSKA ZOSIA 2016 K 00:04:56
29 13 KLUCZNIK ANIA 2016 K 00:05:23
30 6 PRASEK TYTUS 2017 M 00:06:00
31 275 ANONIM ANONIMOWY 2017 K 00:07:48

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 254 KOZŁOWSKI FILIP OSM Gdańsk 2011 M 00:01:19
2 13 RASZPUNDA IGA 2011 K 00:01:22
3 16 LACHOWICZ SZYMON 2012 M 00:01:24
4 1 PIOTROWSKI TOMEK SP nr 80 w Gdańsku 2012 M 00:01:25
5 18 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 Gdańsk 2011 K 00:01:25
6 224 CHMIELARSKI GRZEGORZ Szkoła Podstawowa nr 35 2011 M 00:01:26
7 239 DAMPC GRACJAN Szkoła Postawowa nr 4 w Pruszcz Gdańskim 2011 M 00:01:26
8 250 KOKOCIŃSKA LAURA 2011 K 00:01:27
9 256 EREMUZ JAN 2012 M 00:01:27
10 231 HORBACZEWSKI PIOTR UKS Dwójka Morena 2011 M 00:01:28
11 241 DAMPC NIKOLA Szkoła Postawowa nr 4 w Pruszcz Gdańskim 2011 K 00:01:29
12 238 AĆIMOVIĆ NATALIA Sp 2 2012 K 00:01:30
13 263 BRYŁKA ADRIANNA SP 23 Gdańsk 2011 K 00:01:33
14 10 LENDZION JAKUB Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek 2012 M 00:01:34
15 11 BORAWSKA NATALIA Przedszkole Nr 12 w Sopocie 2012 K 00:01:35
16 245 GAJDA HUBERT SP 14 Gdańsk 2011 M 00:01:36
17 15 BRAATZ ALBERT SP 92 2011 M 00:01:38
18 247 POTOCKI-BABIŃSKI LEONARD Przedszkole ABC Władysławowo 2012 M 00:01:38
19 9 MARCINKOWSKA IGA 2011 K 00:01:41
20 19 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 w Gdyni 2011 K 00:01:41
21 2 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:01:42
22 3 KAMIŃSKI JAN 2011 M 00:01:44
23 7 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Samorządowe nr 42 Pod Modrzewiem 2012 K 00:01:44
24 12 BORAWSKI JACEK Przedszkole Nr 12 w Sopocie 2012 M 00:01:45
25 22 LEWANDOWSKA ALICJA Przedszkole nr 46 Muszelka 2012 K 00:01:45
26 8 PIKUL ANIELA Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku 2012 K 00:01:46
27 236 TRENKNER ZOSIA SP 35 Gdańsk 2011 K 00:01:49
28 21 WOLOSZYK ZOFIA 2012 K 00:01:53
29 264 LISIECKI PIOTR 2012 M 00:01:54
30 229 ZAJĄC ANTONI Gdański Klub Żeglarski 2012 M 00:01:59
31 260 GÓRSKI KRZYSZTOF 2011 M 00:01:59
32 233 WOLAŃSKA JULIA SP 9 / Rumski Klub Tenisowy 2011 K 00:02:03

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 PTACH WERONIKA SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim 2009 K 00:02:21
2 2 DANCEWICZ MILENA sp8 2009 K 00:02:24
3 8 OSTROWSKI KONRAD SP w Lubichowie 2010 M 00:02:26
4 142 KLEGER-RUDOMIN ERNEST 2009 M 00:02:30
5 9 KUCHARSKA TOSIA 2009 K 00:02:30
6 141 GRUCHAŁA WIKTOR SKLA Sopot 2009 M 00:02:32
7 132 SŁOMION KINGA Belta Team Gdańsk 2010 K 00:02:33
8 139 TATROCKI CEZARY SP34 2009 M 00:02:34
9 14 SZYMBORSKA MARIKA Sp 50 Gdańsk 2009 K 00:02:35
10 134 KOKOCIŃSKI MATEUSZ 2009 M 00:02:40
11 130 DAMPC NATALIA Szkoła Postawowa nr 4 w Pruszcz Gdańskim 2009 K 00:02:41
12 11 PRZYBYLSKA MAŁGORZATA 2009 K 00:02:44
13 1 TOKARCZYK PIOTR LKS Zorza Gdynia 2010 M 00:02:44
14 4 FILBRANDT ARTUR SP 92 2009 M 00:02:46
15 13 WALENTYNOWICZ LENA Pruszcz Biega 2009 K 00:02:47
16 12 BRAATZ LEON SP 92 2010 M 00:02:48
17 126 HORBACZEWSKA EWA 2009 K 00:02:49
18 127 TRENKNER FRANEK SP 8 Gdańsk 2009 M 00:02:55
19 133 KOZŁOWSKA MAJA OSM Gdańsk 2009 K 00:02:55
20 136 ERAMUZ AGATA SP 9 2010 K 00:02:56
21 144 JAGMIN AMELIA Szkoła podstawowa w Pogórzu 2010 K 00:03:07
22 131 KOWALEWSKI SZYMON Szkola Podstawowa 20 2010 M 00:03:11
23 15 KOWALIK OLIWIA Sp nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:03:12
24 7 STELLER DAWID Szkoła podstawowa nr 27 Gdańsk 2010 M 00:03:13
25 143 ZWOLIŃSKI BARTOSZ SP Pogórze 2010 M 00:03:14
26 140 DRAGAN BLANKA Zorza Gdynia 2010 K 00:03:17
27 129 SYWANYCZ ZUZANNA SP 2 Gdańsk 2010 K 00:03:17
28 135 BIESIEKIERSKA OLGA SP10 2009 K 00:03:18
29 137 GADOMSKA LENA SP 79 Gdańsk 2009 K 00:03:23
30 5 PEŁSZYŃSKI KRZYSZTOF Gedanensis 2009 M 00:03:24
31 138 GADOMSKA JULIA SP 79 Gdańsk 2010 K 00:03:25
32 10 LISIECKA ELIZA SP20 Gdynia 2010 K 00:03:32

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 152 KULIK KAJA KULIKiKUREK 2007 K 00:03:44
2 10 SMAL DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku 2007 M 00:03:53
3 7 PEŁSZYŃSKI PIOTR Gedanensis 2007 M 00:03:58
4 153 ŚLUSAŁEK WERONIKA SKLA Sopot 2006 K 00:04:00
5 11 SOWA EWA KL Zorza Gdynia 2006 K 00:04:02
6 4 STĘPIŃSKA KORNELIA RKS Rumia 2006 K 00:04:03
7 5 WILK IGOR Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2007 M 00:04:09
8 19 ICKOWSKA AGATA SP12 gdynia/Zorza Gdynia 2007 K 00:04:12
9 154 KLEGER-RUDOMIN ANTONI SP 1 Gdańsk 2008 M 00:04:20
10 12 OSTROWSKI ADAM SP w Lubichowie 2008 M 00:04:25
11 16 TRZASKO ALICJA SP nr 81 Gdańsk 2008 K 00:04:26
12 145 ŻOŁNOWSKA MILENA SP81 Gdańsk 2007 K 00:04:27
13 158 SZWED DOMINIK GZSiSS 2006 M 00:04:31
14 18 FALK MACIEJ Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk 2008 M 00:04:32
15 151 ŚWIĄTKOWSKA NATALIA SP 75 Gdańsk 2008 K 00:04:35
16 2 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 / SP42 Gdańsk 2008 M 00:04:44
17 6 FILBRANDT MACIEJ SP 92 2006 M 00:04:45
18 9 BAŁDYGA TYMON RUNEDA 2007 M 00:04:48
19 140 SŁOMION JULIA Belta Team Gdańsk 2007 K 00:04:50
20 117 TESKA PATRYCJA Sz. P nr 14/SGA Gdynia 2008 K 00:04:52
21 142 KUCHARSKA JADZIA 2006 K 00:04:53
22 143 WITCZAK OLIWIA IronTeam3City 2006 K 00:04:57
23 8 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:04:59
24 17 LEWANDOWSKI CEZARY SP 29 Leonardo 2008 M 00:05:01
25 133 ZAJĄC FRANCISZEK Gdański Klub Żeglarski 2008 M 00:05:10
26 3 ROGOCZ ANTONINA 2007 K 00:05:17
27 137 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ Szkoła Podstawowa nr 86 Gdańsk 2008 M 00:05:18
28 159 BEDNARSKI MICHAŁ SP 46 2008 M 00:05:19
29 157 BRYŁKA JAN SP 23 Gdańsk 2008 M 00:05:24
30 13 LIP BARTOSZ SP 39 Gdynia/Parówy hmm hmm hmm 2008 M 00:05:30
31 1 KWIATKOWSKA TATIANA Małe Lwy 2007 K 00:05:32
32 141 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 2006 M 00:05:47
33 15 POBŁOCKI TYMOTEUSZ Bojano Biega 2007 M 00:05:48
34 14 CZOSKA JAKUB Szkoła Podstawowa nr 33 Gdynia 2007 M 00:06:01
35 155 JAGMIN MARTYNA Szkoła podstawowa w Pogórzu 2008 K 00:06:08

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 345 BIESZKE KACPER SKLA Sopot 2003 M 00:04:16
2 207 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANKI RUMIA 2004 M 00:04:17
3 203 BAŁDYGA MIŁOSZ RUNEDA 2004 M 00:04:22
4 327 HORBACZEWSKI GRZEGORZ UKS Dwójka Morena 2005 M 00:04:44
5 333 BIAŁAS OLIVER SP 47 Gdynia 2005 M 00:04:53
6 338 KASZUBOWSKA PAULINA LKS Zorza Gdynia 2003 K 00:04:59
7 340 JANICKA DOMINIKA DP 81 Gdańsk 2005 K 00:05:00
8 202 SKOPCZYŃSKI JAN SP33Gdańsk/biegowyswiat.pl 2004 M 00:05:01
9 342 GÓRSKA MAŁGORZATA SKLA Sopot 2005 K 00:05:02
10 343 WIŚNIEWSKI JAKUB Belta Team MTB Gdańsk 2005 M 00:05:07
11 205 ROKITA MAJA LKS ZORZA/RockyRUN 2005 K 00:05:18
12 208 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum Nr 20 2004 K 00:05:18
13 335 GRUCHAŁA ALEKSANDRA SKLA Sopot 2004 K 00:05:23
14 201 JAKUBEK GWIDON 2004 M 00:05:29
15 328 PAWLUCZUK MIŁOSZ SP nr 76 2004 M 00:05:29
16 336 MIĄZEK MAJA LKS Zorza Gdynia 2004 K 00:05:53
17 206 KUCHARSKI TADEUSZ 2004 M 00:07:14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni