z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

23.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 259 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:06
2 9 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Sp 61 2014 M 00:01:10
3 35 MAJ MARTA 2014 K 00:01:15
4 39 MINKO MAKSYMILIAN Niepubliczne Przedszkole Językowo-Matematyczne 2014 M 00:01:16
5 11 KACZOROWSKI ANTEK 2014 M 00:01:20
6 18 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:21
7 69 ZABŁOCKI SZYMON PP5 2015 M 00:01:22
8 36 OGRODOWSKI MIŁOSZ Sp51 pszedszkole 2014 M 00:01:23
9 23 WIKTORZAK IGOR SP 16, Szczecin 2014 M 00:01:24
10 90 KACZMAREK JAKUB SP 16 2014 M 00:01:26
11 72 SZEWC KSAWERY Zielone Przedszkole 2014 M 00:01:27
12 19 KUDZIN-GRUSZEWSKA ZOSIA PP9 2014 K 00:01:27
13 4 DOLIŃSKI SZYMON 2016 M 00:01:27
14 10 TARCZYKOWSKI BŁAŻEJ TARCZA BVB 2015 M 00:01:28
15 62 HUMENIUK MIŁOSZ 2015 M 00:01:28
16 64 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:01:31
17 254 SARZYNSKI KACPER przedszkole 2015 M 00:01:35
18 73 WRÓBLEWSKI ADAM Gorzów Wielkopolski 2014 M 00:01:35
19 75 KOZANKA-LIPKA MAJA Przedszkole Niepubliczne PROMYK 2014 K 00:01:37
20 8 KOLB ANTONINA PP nr 11 2015 K 00:01:41
21 40 MICHAŁOWSKI FABIAN Gryfus Szczecin 2015 M 00:01:43
22 59 WIDUCH ANIELA Monia gym 2015 K 00:01:43
23 50 BIERNACIK WOJTEK 2014 M 00:01:44
24 37 ZOGAS AFRODITI Przedszkole CKS Rydla 2016 K 00:01:45
25 48 GWIAŹDZIŃSKA URSZULA Przedszkole nr 38 Szczecin 2015 K 00:01:46
26 257 SZCZEPANIAK ALICJA Przedszkole 38 Szczecin 2014 K 00:01:46
27 260 ZAMOŻNY JULEK pp64 2014 M 00:01:46
28 15 URBANIAK LAURA PP10 2015 K 00:01:47
29 1 ŁYP POLA 2014 K 00:01:50
30 41 ZIELINSKI NATAN Nutka 2015 M 00:01:51
31 255 ŁOKUCJEWSKA LILIA PP10 Police 2015 K 00:01:52
32 256 RASIŃSKA OLGA 2015 K 00:01:53
33 34 SZMIDT ERYK E.T. team 2014 M 00:01:57
34 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:01:58
35 32 BORG MARLEEN Akademia Pana Drozda 2015 K 00:01:59
36 45 BIEDRZYŃSKI ALEKSANDER Chochliki 2015 M 00:02:00
37 261 SADŁOWSKA ZUZANNA Kraina Uśmiechu 2016 K 00:02:04
38 258 SZCZEPANIAK MICHAŁ Żłobek Motylkowa Kraina 2017 M 00:02:05
39 78 JODEL SZYMON 2017 M 00:02:13
40 38 ZOGAS KONSTANTINOS Przedszkole CKS Rydla 2016 M 00:02:14
41 74 KUCHARSKA KINGA Przedszkole Leśna Gromada 2016 K 00:02:19
42 27 KOŁATKA ALEKSANDRA 2016 K 00:02:35
43 49 GWIAŹDZIŃSKI TOMASZ 2017 M 00:02:45
44 253 BRAMOWSKI NIKODEM 2016 M 00:02:49
45 77 KLAUZA PIOTR 2017 M 00:02:50
46 76 KOZANKA-LIPKA STANISŁAW 2017 M 00:02:55
47 70 KOŚCIUK ALEKSANDER Kalinkowo 2017 M 00:02:59
48 31 KOWALIK MATEUSZ 2016 M 00:03:39
49 20 SKOCZYLAS FILIP Monia Gym 2018 M 00:03:51

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 39 BOREK ADAM UKS Traper Złocieniec 2012 M 00:00:56
2 252 JACHNIK JAKUB Sp 59 2012 M 00:00:58
3 7 TARCZYKOWSKA LENA TARCZA BVB 2012 K 00:00:59
4 33 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 2012 M 00:01:00
5 258 DROŹDZIEL MILENA 2012 K 00:01:02
6 47 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie 2012 M 00:01:03
7 260 NOWACZYK KAROL OKS Prowobrzeże 2012 M 00:01:03
8 38 LEWKOWICZ JAN sp.68 2012 M 00:01:04
9 253 ŁOKUCJEWSKA JAGODA SP9 Police 2012 K 00:01:06
10 9 ROMPALSKI FILIP 2013 M 00:01:06
11 254 RYBIŃSKI MARCEL 2012 M 00:01:07
12 1 MIJAL HENRYK Szkoła STO 2013 M 00:01:07
13 18 BORG SIMON S.A.I.L. 2013 M 00:01:08
14 265 OKOYE ANTONIA 2013 K 00:01:08
15 30 HAŚCIŁO MARCEL Gryfus Szczecin 2012 M 00:01:08
16 31 ŚLĘZAK JAKUB Dobra 2013 M 00:01:09
17 5 ŻMUDA JULIA Husaria Race Team 2013 K 00:01:10
18 42 NOWAK ESCOBEDO ISABELLA Familia Nowak Escobedo 2012 K 00:01:12
19 12 KARDAŚ SZYMON 2013 M 00:01:13
20 14 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA SP59 2012 K 00:01:13
21 43 MOŻDŻER WERONIKA SP 59 2012 K 00:01:13
22 24 BĄCIK BARTOSZ Twórczej Aktywności Dziecka 2013 M 00:01:13
23 22 FRĄCKOWIAK IGA UKL Ósemka Police 2012 K 00:01:14
24 20 MAJ HANIA 2012 K 00:01:14
25 255 JAKUBOWSKI MIRON PP 74 2013 M 00:01:15
26 251 ROMEK MATYLDA 2012 K 00:01:15
27 19 LEWCZUK NADIA 2013 K 00:01:16
28 261 SARZYNSKA MARCEL przedszkole 2013 M 00:01:16
29 35 BONDARCZUK JERZY SP 59 2013 M 00:01:17
30 262 RASIŃSKI MIESZKO 2013 M 00:01:17
31 40 CIECHOWICZ JUSTYNA Sp nr 2 Kamień Pomorski 2012 K 00:01:17
32 10 RUDŹ ANIA Sp 9 w Policach 2012 K 00:01:18
33 11 URBANIAK KORNELIA PP10 2013 K 00:01:18
34 51 JODEL HANNA Fizjokids 2012 K 00:01:19
35 21 TARARUM NATALIA 2013 K 00:01:21
36 266 MAŃKOWSKI JAKUB KOS BnO Szczecin 2012 M 00:01:23
37 26 SURDACKI JAN Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:24
38 48 LEŚNIOWSKA-PARFIANOWICZ MILANA Szczecin 2013 K 00:01:28
39 50 HYŻY HANNA Przedszke UŚMIECH 2013 K 00:01:29
40 256 BOREK KORNELIA Pod Żaglami nr 3 Świnoujście 2013 K 00:01:29
41 263 SADŁOWSKA GABRIELA Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie 2013 K 00:01:30

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 155 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:12
2 154 TRYCH DARIUSZ CKS Szczecin 2010 M 00:02:15
3 23 WOJNAR MICHAŁ Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 2010 M 00:02:16
4 22 WOJNAR MARCIN Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 2010 M 00:02:22
5 61 KLIMCZAK ADAM Sp 37 2011 M 00:02:26
6 40 MARAS JULIAN UKS MKL Szczecin 2011 M 00:02:27
7 51 KOPANIECKI JONATAN SP Towarzystwa Salezjańskiego 2010 M 00:02:29
8 56 HUMENIUK NINA 2011 K 00:02:32
9 160 PRZYBYLSKI FRANCISZEK LIPIANY 2010 M 00:02:35
10 4 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:02:36
11 11 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Sp 61 2011 M 00:02:42
12 153 KWIECIEŃ MICHAŁ 2011 M 00:02:45
13 58 BOŁĄDŹ ALAN Fizjokids 2011 M 00:02:46
14 1 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51/ExtremeWolf 2010 K 00:02:46
15 50 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:02:46
16 2 WALAS HANNA Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie 2011 K 00:02:49
17 5 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:02:49
18 3 KOZŁOWSKA ALICJA SP 8 2010 K 00:02:52
19 6 GOZDYRA ANTONI SP 46 2010 M 00:02:53
20 63 SOTEK MARTA KOS BnO Szczecin 2010 K 00:02:53
21 10 KOLB ALEKSANDER Szkoła Podstawowa nr 39 2011 M 00:02:53
22 152 BERNER ROBERT Pogon Pany 2010 M 00:02:54
23 43 BUTKIEWICZ LILIANA Szczecin / Drużyna Błękitnych Jednorożców 2010 K 00:02:55
24 159 ZIEMCZONEK HANNA SP 16 2010 K 00:02:56
25 18 DZIEŃ KRZYSZTOF 2011 M 00:02:57
26 157 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:02:59
27 89 NUREK JAN SP 74 2011 M 00:03:00
28 28 SZMIDT TYMON E.T. team 2011 M 00:03:03
29 39 SZYMAŃSKA MAJA SP59 2010 K 00:03:06
30 20 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:03:06
31 156 JAKUBOWSKI TYMON Sp 8 2011 M 00:03:07
32 46 SMÓŁKO LENA SP59 2010 K 00:03:07
33 52 GOŁUBOWICZ EMILIA SP 56 2011 K 00:03:08
34 161 CHOMONT ANTONINA 2011 K 00:03:08
35 29 MICHAŁOWSKA NATALIA Gryfus Szczecin 2011 K 00:03:10
36 25 ZŁOTKOWSKA ANTONINA SP59 2010 K 00:03:11
37 48 BONDARCZUK IRENA SP 59 2011 K 00:03:19
38 35 WALKOWIAK TYMON Szczecin 2011 M 00:03:21
39 42 SIWICKI FILIP 2011 M 00:03:22
40 53 ŁEBKOWSKI KUBA 2010 M 00:03:26
41 62 SZYNKOWSKA KAROLINA KOS BnO Szczecin 2010 K 00:03:26
42 32 CYGANOWSKI MACIEJ Szczecin 2010 M 00:03:32
43 26 LORYŚ SZYMON WB Akademia 2010 M 00:03:34
44 9 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:03:35
45 57 BEDNARSKA ANTONINA 2010 K 00:03:42
46 7 MANOWIECKI ADAM Monia Gym 2011 M 00:03:45

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 03:58:00
2 55 BOREK ALICJA UKS Traper Złocieniec 2007 K 04:03:00
3 165 GUZIKIEWICZ ANTONI 2007 M 04:07:00
4 43 GRABOWSKA KALINA Delf Gryfino 2008 K 04:08:00
5 6 TROJAK JAKUB szkoła podstawowa nr.5 w koszalinie 2008 M 04:09:00
6 65 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 04:11:00
7 71 SZUSTAK ALAN SP3 w Gryfinie 2007 M 04:13:00
8 32 OPAS SZYMON UKL Ósemka Police 2009 M 04:16:00
9 23 KRAWCZAK MACIEJ SP 53 w Szczecinie 2008 M 04:26:00
10 161 RAK IZABELA 2007 K 04:29:00
11 47 WŁODARCZYK WIKTORIA UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 2008 K 04:30:00
12 13 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze Z Górki Ciśnij Team 2008 M 04:31:00
13 160 STOCKI PAWEŁ 2007 M 04:31:00
14 41 REJER PAWEŁ SP 10 Szczecin 2008 M 04:34:00
15 76 LEMAŃSKA MAJA Bąbel Szkoła Pływania 2007 K 04:35:00
16 2 WALAS MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie 2008 M 04:37:00
17 52 KASPRZAK PATRYK Run Expert/Ironman Prodmar Szczecin 2009 M 04:38:00
18 24 KOWALIK HUBERT MKP Szczecin 2007 M 04:40:00
19 21 ZIELIŃSKI KAMIL 2008 M 04:42:00
20 162 BRODZIŃSKA OLIWIA LŁKB Trucht Łobez 2008 K 04:50:00
21 153 NOWAKOWSKA ZOFIA FizjoKids 2009 K 04:58:00
22 44 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 05:01:00
23 60 SELWASIUK JOANNA FizjoKIDS 2009 K 05:04:00
24 51 ŁEBIŃSKA LENA UKS Barnim Goleniów 2007 K 05:06:00
25 4 ŻEMOJDZIN WIKTORIA CKS Szczecin 2008 K 05:09:00
26 15 ZOGAS ATHINA CKS nr 2. RYDLA 2007 K 05:09:00
27 39 NOWAKOWSKI DOMINIK 2009 M 05:13:00
28 75 LEMAŃSKA DOMINIKA Bąbel Szkoła Pływania 2009 K 05:15:00
29 16 NOWEK ALEKSANDRA Ola Run 2008 K 05:16:00
30 45 CZERNIACHOWSKA KAROLINA MKS Hermes Gryfino 2008 K 05:24:00
31 18 MLIŃSKI WIKTOR Szkoła Podstawowa nr 23 2009 M 05:27:00
32 9 GONERKO MATEUSZ SP59/King BC Szczecin 2007 M 05:27:00
33 69 CICHOCKA GABRIELA SP74 2007 K 05:28:00
34 12 RUDŹ WIKTORIA Sp 3 Police 2008 K 05:34:00
35 46 MAJCHRZAK HANNA Ironman Szczecin 2008 K 05:41:00
36 54 SZEWC OLIWIA SP 3 - Nowogard 2008 K 05:42:00
37 67 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 05:47:00
38 78 PACUSZKA MAJA 2008 K 05:48:00
39 14 WISZNIEWSKI OSKAR SP 23 / SKR Gryfus 2009 M 05:57:00
40 152 BUGAŁA BARTOSZ CMS 2009 M 06:00:00
41 151 ROMEK MARIOLA 2009 K 06:05:00
42 156 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 06:09:00
43 157 KOWALSKI2 JAN 2007 M 06:12:00
44 73 WENTA WERONIKA PSP Mierzyn 2008 K 06:24:00
45 5 WYSOCKA ALICJA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 06:28:00
46 36 RUSZEWSKI KACPER 2008 M 06:34:00
47 49 BŁAŻEJEWSKA MARIA Szkoła 2008 K 06:39:00
48 58 NOWAK ESCOBEDO NATALIA Familia Nowak Escobedo 2008 K 06:43:00
49 38 WALKOWIAK JAGNA Szczecin 2009 K 06:45:00
50 68 NOWAK DOROTA SP Gardno 2009 K 06:51:00
51 8 PUPEK WIKTORIA 2009 K 07:12:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 217 BRYKCZYŃSKI FILIP MKL Szczecin 2004 M 00:07:30
2 360 LEWANDOWSKI ALEXANDER 2006 M 00:07:38
3 213 KUNIKOWSKI DORIAN Ironmann Prodmar Szczecin 2004 M 00:07:54
4 367 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:08:21
5 369 GRONOWICZ GABRIEL 2004 M 00:08:25
6 212 ZAJĄC RADOSŁAW SP 74 2006 M 00:08:30
7 216 MIESZAŁA WOJCIECH UKL Ósemka Police 2005 M 00:08:34
8 210 PIERAGOWSKA JULIA UKS Traper Złocieniec 2005 K 00:08:36
9 361 PIETRUSZYŃSKA JOANNA 2006 K 00:08:47
10 366 PERWENIS GABRIELA 2006 K 00:08:56
11 358 MIKOŁAJCZAK KACPER 2004 M 00:09:11
12 365 PASTERNAK MATEUSZ 2004 M 00:09:46
13 205 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:10:06
14 204 ADAMÓW HUBERT KS Dobra Marina 2005 M 00:10:09
15 357 OSIADACZ DOMINIK 2006 M 00:10:12
16 354 KEMP-KUCZYŃSKI MARCEL 2004 M 00:10:15
17 356 STANKIEWICZ PAWEŁ 2004 M 00:10:19
18 363 CHOMONT ANNA 2005 K 00:10:23
19 352 TROJANEK PIOTR 2005 M 00:11:04
20 355 DRANKIEWICZ KRZYSZTOF 2006 M 00:11:27
21 359 KRAWCZAK IZABELLA 2006 K 00:12:20
22 214 CICHOCKI ALEKSADER LO II 2004 M 00:12:54
23 209 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman sc Polska 2006 K 00:13:05
24 201 PAŁCZYŃSKA OLIWIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2006 K 00:14:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni