z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

19.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Sp 61 2014 M 00:01:13
2 35 MAJ MARTA 2014 K 00:01:17
3 39 MINKO MAKSYMILIAN Niepubliczne Przedszkole Językowo-Matematyczne 2014 M 00:01:18
4 11 KACZOROWSKI ANTEK 2014 M 00:01:22
5 23 WIKTORZAK IGOR SP 16, Szczecin 2014 M 00:01:22
6 266 ŁABUŃ BARTOSZ Przedszkole Baśniowe nr62 2014 M 00:01:23
7 19 KUDZIN-GRUSZEWSKA ZOSIA PP9 2014 K 00:01:28
8 90 KACZMAREK JAKUB SP 16 2014 M 00:01:29
9 42 BRODZIŃSKI MIŁOSZ 2014 M 00:01:30
10 69 ZABŁOCKI SZYMON PP5 2015 M 00:01:31
11 10 TARCZYKOWSKI BŁAŻEJ TARCZA BVB 2015 M 00:01:32
12 18 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:32
13 36 OGRODOWSKI MIŁOSZ Sp51 pszedszkole 2014 M 00:01:32
14 62 HUMENIUK MIŁOSZ 2015 M 00:01:33
15 64 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:01:33
16 256 WICHROWSKI IGNACY 2015 M 00:01:34
17 8 KOLB ANTONINA PP nr 11 2015 K 00:01:37
18 29 GORALSKA JULKA PNJM 2014 K 00:01:40
19 21 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:01:40
20 54 WAMKA MIESZKO Przedszkole Nutka 2014 M 00:01:41
21 259 ZAMOŻNY JULEK pp64 2014 M 00:01:44
22 32 BORG MARLEEN Akademia Pana Drozda 2015 K 00:01:49
23 263 SZCZEPANIAK ALICJA Przedszkole 38 Szczecin 2014 K 00:01:49
24 22 CZARNECKI OSKAR 2015 M 00:01:52
25 34 SZMIDT ERYK E.T. team 2014 M 00:01:53
26 59 WIDUCH ANIELA Monia gym 2015 K 00:01:53
27 41 ZIELINSKI NATAN Nutka 2015 M 00:01:54
28 45 BIEDRZYŃSKI ALEKSANDER Chochliki 2015 M 00:01:55
29 1 ŁYP POLA 2014 K 00:01:56
30 252 PIĄTEK OLIWIA 2014 K 00:01:56
31 25 WITEK EMILIA 2015 K 00:01:57
32 31 KOWALIK MATEUSZ 2016 M 00:02:00
33 48 GWIAŹDZIŃSKA URSZULA Przedszkole nr 38 Szczecin 2015 K 00:02:00
34 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:01
35 253 SADŁOWSKA ZUZANNA Kraina Uśmiechu 2016 K 00:02:02
36 65 MAZAN KACPER KOS BnO Szczecin 2016 M 00:02:03
37 267 ŁABUŃ HANNA Przedszkole Baśniowe nr62 2016 K 00:02:04
38 254 ŁOKUCJEWSKA LILIA PP10 Police 2015 K 00:02:07
39 89 DUL LIWIA Binowo 2016 K 00:02:09
40 7 GÓRECKA-PAWLAK JULIA 2016 K 00:02:11
41 16 TURKIEWICZ HUBERT 2015 M 00:02:15
42 3 ĆWIKLIŃSKA MAJA Zefirek 2016 K 00:02:16
43 255 KOWALCZUK TYMOTEUSZ 2015 M 00:02:16
44 74 KUCHARSKA KINGA Przedszkole Leśna Gromada 2016 K 00:02:23
45 47 ŚPIEWAK LILIANNA 2016 K 00:02:24
46 269 NAPIÓRKOWSKA ALEKSANDRA Przedszkole nr 5 Magnolia Szczecin 2015 K 00:02:27
47 264 SZCZEPANIAK MICHAŁ Żłobek Motylkowa Kraina 2017 M 00:02:30
48 78 JODEL SZYMON 2017 M 00:02:33
49 6 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Przedszkole Wesołe Smyki 2016 M 00:02:35
50 53 BRAMOWSKI NIKODEM 2016 M 00:02:38
51 49 GWIAŹDZIŃSKI TOMASZ 2017 M 00:02:40
52 15 URBANIAK LAURA PP10 2015 K 00:02:43
53 5 FILIPOWSKI TYMOTEUSZ Szczecin 2017 M 00:03:00
54 26 SZADOKIERSKI BARTOSZ Anawa Tour 2015 M 00:03:08
55 70 KOŚCIUK ALEKSANDER Kalinkowo 2017 M 00:03:18
56 77 KLAUZA PIOTR 2017 M 00:03:28
57 28 SOCHACKI SZYMON 2017 M 00:03:38
58 270 NAPIÓRKOWSKI FILIP Szczecin 2018 M 00:03:39
59 56 NASTAROWICZ WOJCIECH Radosna Palneta 2017 M 00:04:20

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 39 BOREK ADAM UKS Traper Złocieniec 2012 M 00:00:58
2 260 JACHNIK JAKUB Sp 59 2012 M 00:01:00
3 90 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:03
4 262 DROŹDZIEL MILENA 2012 K 00:01:03
5 33 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 2012 M 00:01:03
6 89 MORCINEK AMELIA Fizjokids 2012 K 00:01:04
7 47 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie 2012 M 00:01:05
8 7 TARCZYKOWSKA LENA TARCZA BVB 2012 K 00:01:05
9 16 SOCHACKI JAKUB Sp20 2012 M 00:01:06
10 251 ŁOKUCJEWSKA JAGODA SP9 Police 2012 K 00:01:07
11 43 MOŻDŻER WERONIKA SP 59 2012 K 00:01:09
12 253 NOWACZYK KAROL OKS Prowobrzeże 2012 M 00:01:09
13 9 ROMPALSKI FILIP 2013 M 00:01:10
14 28 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole Publiczne 54 2013 K 00:01:10
15 15 SZADOKIERSKI SZYMON Anawa Tour 2013 M 00:01:10
16 5 ŻMUDA JULIA Husaria Race Team 2013 K 00:01:11
17 258 RYBIŃSKI MARCEL 2012 M 00:01:12
18 264 WINIARCZYK KORNELIA PP9 Police 2013 K 00:01:13
19 1 MIJAL HENRYK Szkoła STO 2013 M 00:01:13
20 14 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA SP59 2012 K 00:01:15
21 10 RUDŹ ANIA Sp 9 w Policach 2012 K 00:01:15
22 19 LEWCZUK NADIA 2013 K 00:01:16
23 261 JAKUBOWSKI MIRON PP 74 2013 M 00:01:17
24 13 NAPIÓRKOWSKA JOANNA FizjoKids 2012 K 00:01:17
25 35 BONDARCZUK JERZY SP 59 2013 M 00:01:17
26 25 CYGANOWSKA MAGDA Szczecin 2013 K 00:01:17
27 40 CIECHOWICZ JUSTYNA Sp nr 2 Kamień Pomorski 2012 K 00:01:18
28 24 BĄCIK BARTOSZ Twórczej Aktywności Dziecka 2013 M 00:01:19
29 11 URBANIAK KORNELIA PP10 2013 K 00:01:19
30 3 PASIK JULIA Sp 71 2013 K 00:01:21
31 29 BURAKOWSKI SZYMON 2012 M 00:01:21
32 20 MAJ HANIA 2012 K 00:01:25
33 51 JODEL HANNA Fizjokids 2012 K 00:01:26
34 256 JANKIEWICZ ANTONI 2012 M 00:01:26
35 252 BOREK KORNELIA Pod Żaglami nr 3 Świnoujście 2013 K 00:01:27
36 48 LEŚNIOWSKA-PARFIANOWICZ MILANA Szczecin 2013 K 00:01:29
37 23 KOZINIEC FILIP DRUŻYNA FILIPA 2012 M 00:01:30
38 36 SUCHECKA ANTONINA Calineczka 2013 K 00:01:30
39 50 HYŻY HANNA Przedszke UŚMIECH 2013 K 00:01:31
40 21 TARARUM NATALIA 2013 K 00:01:32
41 254 MAŃKOWSKI JAKUB KOS BnO Szczecin 2012 M 00:01:33
42 26 SURDACKI JAN Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:37
43 255 SADŁOWSKA GABRIELA Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie 2013 K 00:01:41
PK 38 LEWKOWICZ JAN sp.68 2012 M 00:02:50

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 23 WOJNAR MICHAŁ Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 2010 M 00:02:16
2 55 TROJGA WOJCIECH CMS Szczecin 2010 M 00:02:20
3 22 WOJNAR MARCIN Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 2010 M 00:02:21
4 61 KLIMCZAK ADAM Sp 37 2011 M 00:02:27
5 156 TRYCH DARIUSZ CKS Szczecin 2010 M 00:02:29
6 153 MAZUR MAKSYMILIAN SP BEZRZECZE 2010 M 00:02:30
7 56 HUMENIUK NINA 2011 K 00:02:31
8 40 MARAS JULIAN UKS MKL Szczecin 2011 M 00:02:34
9 8 DUDENKO FABIAN SP 20 2010 M 00:02:35
10 1 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51/ExtremeWolf 2010 K 00:02:35
11 157 ZIEMCZONEK HANNA SP 16 2010 K 00:02:35
12 41 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:02:36
13 50 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:02:37
14 11 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Sp 61 2011 M 00:02:38
15 154 WIERZBICKI WOJCIECH Weide Team 2011 M 00:02:39
16 16 ZOGAS OLYMPIA CKS nr 2. RYDLA 2010 K 00:02:40
17 90 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:02:40
18 4 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:02:41
19 2 WALAS HANNA Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie 2011 K 00:02:48
20 63 SOTEK MARTA KOS BnO Szczecin 2010 K 00:02:48
21 10 KOLB ALEKSANDER Szkoła Podstawowa nr 39 2011 M 00:02:50
22 30 BĘBEN BLANKA 2010 K 00:02:51
23 5 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:02:52
24 58 BOŁĄDŹ ALAN Fizjokids 2011 M 00:02:54
25 155 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:02:55
26 17 TURKIEWICZ NINA 2010 K 00:02:55
27 25 ZŁOTKOWSKA ANTONINA SP59 2010 K 00:02:56
28 45 OSINSKI JAN Ironman Szczecin 2010 M 00:02:57
29 43 BUTKIEWICZ LILIANA Szczecin / Drużyna Błękitnych Jednorożców 2010 K 00:02:57
30 34 KUŹBIK ZUZANNA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 2011 K 00:02:58
31 46 SMÓŁKO LENA SP59 2010 K 00:02:59
32 28 SZMIDT TYMON E.T. team 2011 M 00:02:59
33 39 SZYMAŃSKA MAJA SP59 2010 K 00:03:00
34 20 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:03:01
35 6 GOZDYRA ANTONI SP 46 2010 M 00:03:02
36 89 NUREK JAN SP 74 2011 M 00:03:04
37 36 KOMSTA KACPER 2011 M 00:03:06
38 15 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:03:06
39 35 WALKOWIAK TYMON Szczecin 2011 M 00:03:06
40 18 DZIEŃ KRZYSZTOF 2011 M 00:03:08
41 49 SUCHECKI STANISŁAW SP 3 Gryfino 2011 M 00:03:10
42 24 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA Niebieskie Jednorożce 2010 K 00:03:11
43 152 JAKUBOWSKI TYMON Sp 8 2011 M 00:03:16
44 48 BONDARCZUK IRENA SP 59 2011 K 00:03:16
45 62 SZYNKOWSKA KAROLINA KOS BnO Szczecin 2010 K 00:03:17
46 52 GOŁUBOWICZ EMILIA SP 56 2011 K 00:03:20
47 32 CYGANOWSKI MACIEJ Szczecin 2010 M 00:03:26
48 3 KOZŁOWSKA ALICJA SP 8 2010 K 00:03:28
49 26 LORYŚ SZYMON WB Akademia 2010 M 00:03:28
50 31 BŁAZIAK BORYS Błękitna 2010 M 00:03:32
51 159 PIETKUN PAWEŁ 2011 M 00:03:33
52 53 ŁEBKOWSKI KUBA 2010 M 00:03:34
53 9 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:03:35
54 19 KARSKA LENA SP 8 2010 K 00:03:46
55 7 MANOWIECKI ADAM Monia Gym 2011 M 00:03:50
56 57 BEDNARSKA ANTONINA 2010 K 00:03:58

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 56 KOWAL FRANCISZEK Fizjokids 2008 M 00:03:57
2 55 BOREK ALICJA UKS Traper Złocieniec 2007 K 00:04:04
3 165 GUZIKIEWICZ ANTONI 2007 M 00:04:04
4 19 GULBINOWICZ ANTONI UKS Barnim Goleniów 2007 M 00:04:05
5 31 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:06
6 43 GRABOWSKA KALINA Delf Gryfino 2008 K 00:04:12
7 65 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 00:04:16
8 32 OPAS SZYMON UKL Ósemka Police 2009 M 00:04:21
9 71 SZUSTAK ALAN SP3 w Gryfinie 2007 M 00:04:22
10 151 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:25
11 155 RAK IZABELA 2007 K 00:04:27
12 63 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:30
13 2 WALAS MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie 2008 M 00:04:33
14 30 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 00:04:33
15 23 KRAWCZAK MACIEJ SP 53 w Szczecinie 2008 M 00:04:34
16 47 WŁODARCZYK WIKTORIA UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 2008 K 00:04:35
17 17 ŁĘCZYCKI FILIP Arkonia 2008 M 00:04:37
18 24 KOWALIK HUBERT MKP Szczecin 2007 M 00:04:40
19 41 REJER PAWEŁ SP 10 Szczecin 2008 M 00:04:40
20 13 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze Z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:04:41
21 76 LEMAŃSKA MAJA Bąbel Szkoła Pływania 2007 K 00:04:42
22 10 GONERKO MIKOŁAJ SP59/King BC Szczecin 2009 M 00:04:42
23 37 BRODZIŃSKA OLIWIA LŁKB Trucht Łobez 2008 K 00:04:44
24 52 KASPRZAK PATRYK Run Expert/Ironman Prodmar Szczecin 2009 M 00:04:46
25 21 ZIELIŃSKI KAMIL 2008 M 00:04:50
26 4 ŻEMOJDZIN WIKTORIA CKS Szczecin 2008 K 00:04:55
27 44 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:04:57
28 27 PRZEWORSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:04:58
29 77 NOWAKOWSKA ZOFIA FizjoKids 2009 K 00:04:59
30 60 SELWASIUK JOANNA FizjoKIDS 2009 K 00:05:06
31 9 GONERKO MATEUSZ SP59/King BC Szczecin 2007 M 00:05:08
32 62 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:10
33 18 MLIŃSKI WIKTOR Szkoła Podstawowa nr 23 2009 M 00:05:11
34 15 ZOGAS ATHINA CKS nr 2. RYDLA 2007 K 00:05:15
35 26 OLCHAWA JULIA S.P. nr. 54 im. J. Korczaka w Szczecinie 2008 K 00:05:16
36 7 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:05:17
37 152 TALAREK ZOFIA 2008 K 00:05:19
38 48 OSINSKI MACIEJ Ironman Szczecin 2008 M 00:05:20
39 160 BUGAŁA BARTOSZ CMS 2009 M 00:05:24
40 67 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 00:05:25
41 12 RUDŹ WIKTORIA Sp 3 Police 2008 K 00:05:28
42 156 IMBIOROWICZ MACIEJ SP nr 74 Szczecin 2008 M 00:05:29
43 46 MAJCHRZAK HANNA Ironman Szczecin 2008 K 00:05:32
44 157 KOWALSKI2 JAN 2007 M 00:05:38
45 42 WAMKA FRANCISZEK 2009 M 00:05:41
46 39 NOWAKOWSKI DOMINIK 2009 M 00:05:49
47 69 CICHOCKA GABRIELA SP74 2007 K 00:05:51
48 25 MARAS FELIKS King BC Szczecin Basketball 2008 M 00:05:56
49 73 WENTA WERONIKA PSP Mierzyn 2008 K 00:05:59
50 5 WYSOCKA ALICJA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:06:14
51 28 URBANIAK KUBA 2009 M 00:06:36
52 49 BŁAŻEJEWSKA MARIA Szkoła 2008 K 00:06:50
53 36 RUSZEWSKI KACPER 2008 M 00:07:12
54 153 PIETKUN PAULINA 2009 K 00:07:14
55 38 WALKOWIAK JAGNA Szczecin 2009 K 00:07:16
56 8 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:07:40
57 169 KLAUZA ARMIN 2009 M 00:09:40

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 217 BRYKCZYŃSKI FILIP MKL Szczecin 2004 M 00:07:30
2 361 MIKOŁAJCZAK KACPER 2004 M 00:07:39
3 207 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:07:57
4 352 GRONOWICZ GABRIEL 2004 M 00:08:35
5 216 MIESZAŁA WOJCIECH UKL Ósemka Police 2005 M 00:08:43
6 367 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:08:44
7 215 KWIATKOWSKI OLAF SP 47 2005 M 00:08:46
8 210 PIERAGOWSKA JULIA UKS Traper Złocieniec 2005 K 00:08:48
9 365 PASTERNAK MATEUSZ 2004 M 00:08:56
10 368 PERWENIS GABRIELA 2006 K 00:09:08
11 357 MROTEK DAWID 2004 M 00:09:47
12 366 KRÓL MATEUSZ 2006 M 00:09:48
13 358 ROGUSZKA PRZEMYSŁAW 2004 M 00:09:58
14 355 OSIADACZ DOMINIK 2006 M 00:10:01
15 204 ADAMÓW HUBERT KS Dobra Marina 2005 M 00:10:07
16 205 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:10:09
17 356 KEMP-KUCZYŃSKI MARCEL 2004 M 00:10:24
18 359 TROJANEK PIOTR 2005 M 00:10:27
19 354 DRANKIEWICZ KRZYSZTOF 2006 M 00:10:38
20 206 ŻUCHOWSKA LIDIA Trucht Rurzyca 2004 K 00:10:52
21 208 WOJTKOWIAK MICHAŁ S.P. nr 7 Szczecin 2005 M 00:11:37
22 214 CICHOCKI ALEKSADER LO II 2004 M 00:12:10
23 209 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman sc Polska 2006 K 00:12:41
24 369 WORONIAK ZUZANNA SP47 2006 K 00:12:42
25 363 KRAWCZAK IZABELLA 2006 K 00:13:02
26 360 ADAMCZUK AMELIA 2006 K 00:14:24
27 201 PAŁCZYŃSKA OLIWIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2006 K 00:14:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni