z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

22.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Sp 61 2014 M 00:01:16
2 35 MAJ MARTA 2014 K 00:01:20
3 39 MINKO MAKSYMILIAN Niepubliczne Przedszkole Językowo-Matematyczne 2014 M 00:01:22
4 19 KUDZIN-GRUSZEWSKA ZOSIA PP9 2014 K 00:01:24
5 72 SZEWC KSAWERY Zielone Przedszkole 2014 M 00:01:25
6 62 HUMENIUK MIŁOSZ 2015 M 00:01:26
7 64 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:01:30
8 69 ZABŁOCKI SZYMON PP5 2015 M 00:01:32
9 90 KACZMAREK JAKUB SP 16 2014 M 00:01:32
10 23 WIKTORZAK IGOR SP 16, Szczecin 2014 M 00:01:33
11 10 TARCZYKOWSKI BŁAŻEJ TARCZA BVB 2015 M 00:01:34
12 253 ŻÓŁTOWSKI LEON 2015 M 00:01:39
13 258 WAWRZYNAK NATASZA 2014 K 00:01:40
14 68 PONTUS ANTONI Przedszkole Publiczne 79 2015 M 00:01:43
15 73 WRÓBLEWSKI ADAM Gorzów Wielkopolski 2014 M 00:01:43
16 36 OGRODOWSKI MIŁOSZ Sp51 pszedszkole 2014 M 00:01:47
17 8 KOLB ANTONINA PP nr 11 2015 K 00:01:48
18 50 BIERNACIK WOJTEK 2014 M 00:01:50
19 257 DĄBROWSKA HANNA 2015 K 00:01:50
20 54 WAMKA MIESZKO Przedszkole Nutka 2014 M 00:01:53
21 65 MAZAN KACPER KOS BnO Szczecin 2016 M 00:01:54
22 16 TURKIEWICZ HUBERT 2015 M 00:01:57
23 59 WIDUCH ANIELA Monia gym 2015 K 00:01:58
24 1 ŁYP POLA 2014 K 00:01:59
25 34 SZMIDT ERYK E.T. team 2014 M 00:02:00
26 41 ZIELINSKI NATAN Nutka 2015 M 00:02:01
27 45 BIEDRZYŃSKI ALEKSANDER Chochliki 2015 M 00:02:02
28 254 KOLASA HANNA 2014 K 00:02:03
29 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:03
30 15 URBANIAK LAURA PP10 2015 K 00:02:04
31 25 WITEK EMILIA 2015 K 00:02:05
32 89 DUL LIWIA Binowo 2016 K 00:02:06
33 37 ZOGAS AFRODITI Przedszkole CKS Rydla 2016 K 00:02:11
34 260 FRĄCZKOWSKA AGATA Przedszkole 62 2015 K 00:02:13
35 3 ĆWIKLIŃSKA MAJA Zefirek 2016 K 00:02:16
36 7 GÓRECKA-PAWLAK JULIA 2016 K 00:02:26
37 261 PIETROWICZ HANNA 2015 K 00:02:27
38 47 ŚPIEWAK LILIANNA 2016 K 00:02:27
39 255 KOLASA IGA 2017 K 00:02:33
40 27 KOŁATKA ALEKSANDRA 2016 K 00:02:34
41 74 KUCHARSKA KINGA Przedszkole Leśna Gromada 2016 K 00:02:36
42 6 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Przedszkole Wesołe Smyki 2016 M 00:02:38
43 53 BRAMOWSKI NIKODEM 2016 M 00:02:40
44 78 JODEL SZYMON 2017 M 00:02:51
45 5 FILIPOWSKI TYMOTEUSZ Szczecin 2017 M 00:03:09
46 70 KOŚCIUK ALEKSANDER Kalinkowo 2017 M 00:03:22
47 56 NASTAROWICZ WOJCIECH Radosna Palneta 2017 M 00:03:49
48 67 SANIEWSKA HANNA UKL Ósemka Police 2017 K 00:04:32
49 28 SOCHACKI SZYMON 2017 M 00:06:11

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 39 BOREK ADAM UKS Traper Złocieniec 2012 M 00:00:59
2 263 JACHNIK JAKUB Sp 59 2012 M 00:01:01
3 89 MORCINEK AMELIA Fizjokids 2012 K 00:01:04
4 90 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:05
5 266 DROŹDZIEL MILENA 2012 K 00:01:05
6 33 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 2012 M 00:01:05
7 7 TARCZYKOWSKA LENA TARCZA BVB 2012 K 00:01:06
8 16 SOCHACKI JAKUB Sp20 2012 M 00:01:07
9 30 HAŚCIŁO MARCEL Gryfus Szczecin 2012 M 00:01:10
10 9 ROMPALSKI FILIP 2013 M 00:01:11
11 254 RYBIŃSKI MARCEL 2012 M 00:01:11
12 28 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole Publiczne 54 2013 K 00:01:12
13 31 ŚLĘZAK JAKUB Dobra 2013 M 00:01:13
14 5 ŻMUDA JULIA Husaria Race Team 2013 K 00:01:14
15 29 BURAKOWSKI SZYMON 2012 M 00:01:15
16 43 MOŻDŻER WERONIKA SP 59 2012 K 00:01:15
17 40 CIECHOWICZ JUSTYNA Sp nr 2 Kamień Pomorski 2012 K 00:01:15
18 46 OKOYE ANTONIA 2013 K 00:01:16
19 264 WINIARCZYK KORNELIA PP9 Police 2013 K 00:01:16
20 10 RUDŹ ANIA Sp 9 w Policach 2012 K 00:01:17
21 1 MIJAL HENRYK Szkoła STO 2013 M 00:01:17
22 27 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:17
23 19 LEWCZUK NADIA 2013 K 00:01:18
24 20 MAJ HANIA 2012 K 00:01:18
25 3 PASIK JULIA Sp 71 2013 K 00:01:19
26 11 URBANIAK KORNELIA PP10 2013 K 00:01:19
27 22 FRĄCKOWIAK IGA UKL Ósemka Police 2012 K 00:01:19
28 35 BONDARCZUK JERZY SP 59 2013 M 00:01:20
29 25 CYGANOWSKA MAGDA Szczecin 2013 K 00:01:21
30 32 LUCHCIŃSKI SEBASTIAN Warzymice 2013 M 00:01:22
31 252 ROMEK MATYLDA 2012 K 00:01:24
32 37 CICHOCKA MICHALINA KSP JP II 2012 K 00:01:24
33 21 TARARUM NATALIA 2013 K 00:01:27
34 51 JODEL HANNA Fizjokids 2012 K 00:01:29
35 26 SURDACKI JAN Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:29
36 50 HYŻY HANNA Przedszke UŚMIECH 2013 K 00:01:34
37 48 LEŚNIOWSKA-PARFIANOWICZ MILANA Szczecin 2013 K 00:01:36
38 36 SUCHECKA ANTONINA Calineczka 2013 K 00:06:06

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 60 KIELSZNIA MICHAŁ Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin 2010 M 00:02:17
2 23 WOJNAR MICHAŁ Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 2010 M 00:02:19
3 152 TRYCH DARIUSZ CKS Szczecin 2010 M 00:02:27
4 61 KLIMCZAK ADAM Sp 37 2011 M 00:02:32
5 56 HUMENIUK NINA 2011 K 00:02:34
6 40 MARAS JULIAN UKS MKL Szczecin 2011 M 00:02:39
7 154 MAZUR MAKSYMILIAN SP BEZRZECZE 2010 M 00:02:39
8 11 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Sp 61 2011 M 00:02:43
9 1 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51/ExtremeWolf 2010 K 00:02:44
10 16 ZOGAS OLYMPIA CKS nr 2. RYDLA 2010 K 00:02:45
11 8 DUDENKO FABIAN SP 20 2010 M 00:02:46
12 90 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:02:46
13 41 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:02:47
14 58 BOŁĄDŹ ALAN Fizjokids 2011 M 00:02:49
15 153 ZIEMCZONEK HANNA SP 16 2010 K 00:02:49
16 33 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:02:52
17 22 WOJNAR MARCIN Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 2010 M 00:02:52
18 10 KOLB ALEKSANDER Szkoła Podstawowa nr 39 2011 M 00:02:55
19 63 SOTEK MARTA KOS BnO Szczecin 2010 K 00:02:57
20 2 WALAS HANNA Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie 2011 K 00:02:57
21 28 SZMIDT TYMON E.T. team 2011 M 00:02:57
22 30 BĘBEN BLANKA 2010 K 00:02:57
23 44 KOZŁOWSKI TYMOTEUSZ Niepubliczna Szkoła Muzyczna PROMYK 2011 M 00:02:58
24 45 OSINSKI JAN Ironman Szczecin 2010 M 00:02:59
25 18 DZIEŃ KRZYSZTOF 2011 M 00:03:00
26 5 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:03:01
27 43 BUTKIEWICZ LILIANA Szczecin / Drużyna Błękitnych Jednorożców 2010 K 00:03:02
28 34 KUŹBIK ZUZANNA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 2011 K 00:03:04
29 35 WALKOWIAK TYMON Szczecin 2011 M 00:03:06
30 89 NUREK JAN SP 74 2011 M 00:03:06
31 15 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:03:07
32 52 GOŁUBOWICZ EMILIA SP 56 2011 K 00:03:08
33 31 BŁAZIAK BORYS Błękitna 2010 M 00:03:10
34 17 TURKIEWICZ NINA 2010 K 00:03:11
35 161 GOZDYRA ANTONI SP 46 2010 M 00:03:11
36 24 GOŁEMBIEWSKA WERONIKA Niebieskie Jednorożce 2010 K 00:03:12
37 12 NAJKOWSKA HANIA Mamy-Biegamy KIDS 2011 K 00:03:14
38 48 BONDARCZUK IRENA SP 59 2011 K 00:03:16
39 49 SUCHECKI STANISŁAW SP 3 Gryfino 2011 M 00:03:17
40 42 SIWICKI FILIP 2011 M 00:03:21
41 32 CYGANOWSKI MACIEJ Szczecin 2010 M 00:03:26
42 7 MANOWIECKI ADAM Monia Gym 2011 M 00:03:36
43 162 PILARSKA MARYSIA OSM Szczecin 2011 K 00:03:40
44 57 BEDNARSKA ANTONINA 2010 K 00:04:01
45 62 SZYNKOWSKA KAROLINA KOS BnO Szczecin 2010 K 00:04:17

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 56 KOWAL FRANCISZEK Fizjokids 2008 M 00:03:56
2 31 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:01
3 32 OPAS SZYMON UKL Ósemka Police 2009 M 00:04:03
4 157 KŁYSZEJKO FILIP 2007 M 00:04:06
5 55 BOREK ALICJA UKS Traper Złocieniec 2007 K 00:04:10
6 50 ASPADAREC FILIP SP 61 Szczecin 2007 M 00:04:14
7 71 SZUSTAK ALAN SP3 w Gryfinie 2007 M 00:04:15
8 61 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:16
9 156 GRABOWSKA KALINA Delf Gryfino 2008 K 00:04:16
10 2 WALAS MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie 2008 M 00:04:23
11 76 LEMAŃSKA MAJA Bąbel Szkoła Pływania 2007 K 00:04:25
12 154 REITHER IGOR Niebieskie Jednorożce 2007 M 00:04:27
13 17 ŁĘCZYCKI FILIP Arkonia 2008 M 00:04:28
14 160 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 00:04:29
15 72 WOJTKUN ADRIAN SP 59 / KING BC SZCZECIN 2008 M 00:04:31
16 10 GONERKO MIKOŁAJ SP59/King BC Szczecin 2009 M 00:04:33
17 51 ŁEBIŃSKA LENA UKS Barnim Goleniów 2007 K 00:04:36
18 155 RAK IZABELA 2007 K 00:04:37
19 64 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:38
20 63 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:40
21 41 REJER PAWEŁ SP 10 Szczecin 2008 M 00:04:46
22 152 FRĄCZKOWSKI HUBERT Sp23 2009 M 00:04:46
23 21 ZIELIŃSKI KAMIL 2008 M 00:04:52
24 53 SZAŁEK LENA Szkoła Demokratyczna Droga Wolna 2007 K 00:04:53
25 44 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:04:54
26 13 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze Z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:04:55
27 22 MATUSIEWICZ PAWEŁ KS IRONMAN CS POLSKA 2007 M 00:04:56
28 66 WARDYN KACPER SP 56 2008 M 00:05:04
29 60 SELWASIUK JOANNA FizjoKIDS 2009 K 00:05:06
30 27 PRZEWORSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:05:07
31 15 ZOGAS ATHINA CKS nr 2. RYDLA 2007 K 00:05:08
32 18 MLIŃSKI WIKTOR Szkoła Podstawowa nr 23 2009 M 00:05:12
33 4 ŻEMOJDZIN WIKTORIA CKS Szczecin 2008 K 00:05:16
34 48 OSINSKI MACIEJ Ironman Szczecin 2008 M 00:05:17
35 7 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:05:18
36 16 NOWEK ALEKSANDRA Ola Run 2008 K 00:05:21
37 42 WAMKA FRANCISZEK 2009 M 00:05:22
38 75 LEMAŃSKA DOMINIKA Bąbel Szkoła Pływania 2009 K 00:05:23
39 54 SZEWC OLIWIA SP 3 - Nowogard 2008 K 00:05:28
40 73 WENTA WERONIKA PSP Mierzyn 2008 K 00:05:34
41 12 RUDŹ WIKTORIA Sp 3 Police 2008 K 00:05:36
42 46 MAJCHRZAK HANNA Ironman Szczecin 2008 K 00:05:40
43 67 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 00:05:48
44 25 MARAS FELIKS King BC Szczecin Basketball 2008 M 00:05:58
45 78 PACUSZKA MAJA 2008 K 00:05:59
46 49 BŁAŻEJEWSKA MARIA Szkoła 2008 K 00:06:02
47 151 ROMEK MARIOLA 2009 K 00:06:03
48 153 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:06:05
49 40 ŻARNICKI KAROL 2009 M 00:06:10
50 28 URBANIAK KUBA 2009 M 00:06:15
51 38 WALKOWIAK JAGNA Szczecin 2009 K 00:06:40
52 36 RUSZEWSKI KACPER 2008 M 00:07:05

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 217 BRYKCZYŃSKI FILIP MKL Szczecin 2004 M 00:07:33
2 207 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:07:39
3 212 ZAJĄC RADOSŁAW SP 74 2006 M 00:08:09
4 216 MIESZAŁA WOJCIECH UKL Ósemka Police 2005 M 00:08:16
5 358 MIKOŁAJCZAK KACPER 2004 M 00:08:20
6 213 KUNIKOWSKI DORIAN Ironmann Prodmar Szczecin 2004 M 00:08:28
7 363 KIEŁCZARSKA MAJA 2005 K 00:08:38
8 366 PERWENIS GABRIELA 2006 K 00:08:58
9 352 PIERAGOWSKA JULIA UKS Traper Złocieniec 2005 K 00:09:08
10 215 KWIATKOWSKI OLAF SP 47 2005 M 00:09:21
11 365 KŁYSZEJKO KACPER 2005 M 00:09:39
12 361 KRÓL MATEUSZ 2006 M 00:09:48
13 359 MROTEK DAWID 2004 M 00:09:52
14 205 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:10:21
15 360 ROGUSZKA PRZEMYSŁAW 2004 M 00:10:37
16 356 KEMP-KUCZYŃSKI MARCEL 2004 M 00:10:41
17 357 OSIADACZ DOMINIK 2006 M 00:10:59
18 355 TROJANEK PIOTR 2005 M 00:11:00
19 206 ŻUCHOWSKA LIDIA Trucht Rurzyca 2004 K 00:11:00
20 362 GOŁEMBIEWSKA NATALIA Niebieskie Jednorożce 2006 K 00:11:56
21 369 WORONIAK ZUZANNA SP47 2006 K 00:12:33
22 209 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman sc Polska 2006 K 00:12:41
23 354 ADAMCZUK AMELIA 2006 K 00:13:27
24 201 PAŁCZYŃSKA OLIWIA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2006 K 00:14:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni