z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

20.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Sp 61 2014 M 00:01:14
2 35 MAJ MARTA 2014 K 00:01:20
3 19 KUDZIN-GRUSZEWSKA ZOSIA PP9 2014 K 00:01:21
4 11 KACZOROWSKI ANTEK 2014 M 00:01:26
5 42 BRODZIŃSKI MIŁOSZ 2014 M 00:01:27
6 36 OGRODOWSKI MIŁOSZ Sp51 pszedszkole 2014 M 00:01:29
7 39 MINKO MAKSYMILIAN Niepubliczne Przedszkole Językowo-Matematyczne 2014 M 00:01:29
8 14 SARZYNSKI KACPER przedszkole 2015 M 00:01:31
9 273 SZCZYPEK TOSIA CKS Przedszkole Szmaragdowe 2014 K 00:01:32
10 62 HUMENIUK MIŁOSZ 2015 M 00:01:32
11 23 WIKTORZAK IGOR SP 16, Szczecin 2014 M 00:01:32
12 64 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:01:33
13 257 KACZMAREK JAKUB SP 16 2014 M 00:01:35
14 21 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:01:36
15 264 CIEMNIEWSKA ZOSIA 2014 K 00:01:36
16 18 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:37
17 256 ZIĘBA ALEKSANDER 2014 M 00:01:38
18 272 ZAMOŻNY JULEK pp64 2014 M 00:01:38
19 29 GORALSKA JULKA PNJM 2014 K 00:01:40
20 29 GORALSKA JULKA PNJM 2014 K 00:01:40
21 265 WRÓBLEWSKI ADAM Gorzów Wielkopolski 2014 M 00:01:40
22 13 PILIP HELENA Przedszkole Żaczek 2014 K 00:01:40
23 261 KOZANKA-LIPKA MAJA Przedszkole Niepubliczne PROMYK 2014 K 00:01:41
24 50 BIERNACIK WOJTEK 2014 M 00:01:42
25 8 KOLB ANTONINA PP nr 11 2015 K 00:01:42
26 51 KANKOWSKI SZYMON Odział Przedszkolny Sp.51 2015 M 00:01:43
27 259 DĄBROWSKA HANNA 2015 K 00:01:43
28 258 WAWRZYNIAK NATASZA 2014 K 00:01:44
29 253 PONTUS ANTONI Przedszkole Publiczne 79 2015 M 00:01:44
30 52 WNUK DAWID przedszkole Nutka 2015 M 00:01:45
31 58 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce Biegają 2015 M 00:01:46
32 43 RADZKI SEBASTIAN Nutka 2015 M 00:01:47
33 46 WŁODARCZYK ALICJA Przedszkole nr 52 Pod Topolą 2015 K 00:01:49
34 55 WIŚNIEWSKI BORYS 2014 M 00:01:50
35 16 TURKIEWICZ HUBERT 2015 M 00:01:51
36 263 CENDROWSKI PIOTR 2015 M 00:01:52
37 17 ROSTAWICKI KAROL SP 71 w Szczecinie 2014 M 00:01:52
38 54 WAMKA MIESZKO Przedszkole Nutka 2014 M 00:01:53
39 33 KLIMEK ERYK PP13 2015 M 00:01:54
40 1 ŁYP POLA 2014 K 00:01:54
41 45 BIEDRZYŃSKI ALEKSANDER Chochliki 2015 M 00:01:55
42 25 WITEK EMILIA 2015 K 00:01:57
43 30 ROKITA NINKA Przedszkole 2015 K 00:01:58
44 34 SZMIDT ERYK E.T. team 2014 M 00:01:58
45 38 ZOGAS KONSTANTINOS Przedszkole CKS Rydla 2016 M 00:01:58
46 26 SZADOKIERSKI BARTOSZ Anawa Tour 2015 M 00:01:59
47 40 MICHAŁOWSKI FABIAN Gryfus Szczecin 2015 M 00:01:59
48 48 GWIAŹDZIŃSKA URSZULA Przedszkole nr 38 Szczecin 2015 K 00:01:59
49 31 KOWALIK MATEUSZ 2016 M 00:02:00
50 63 BEDNARSKA KORNELIA 2015 K 00:02:02
51 32 BORG MARLEEN Akademia Pana Drozda 2015 K 00:02:04
52 271 CZECH ERYK 2015 M 00:02:05
53 22 CZARNECKI OSKAR 2015 M 00:02:07
54 4 DOLIŃSKI SZYMON 2016 M 00:02:09
55 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:11
56 270 DUL LIWIA Binowo 2016 K 00:02:11
57 41 ZIELINSKI NATAN Nutka 2015 M 00:02:12
58 60 CZUBAKOWSKA ZUZANNA PP65 2014 K 00:02:12
59 269 LEWANDOWSKI ALAN 2016 M 00:02:17
60 15 URBANIAK LAURA PP10 2015 K 00:02:20
61 10 TARCZYKOWSKI BŁAŻEJ TARCZA BVB 2015 M 00:02:21
62 274 ŚWIERZBIN POLA Przedszkole Publiczne nr 10 w Policach 2016 K 00:02:23
63 254 SZCZEPANIAK ALICJA Przedszkole 38 Szczecin 2014 K 00:02:25
64 61 MAJDRA MAJA 2016 K 00:02:36
65 53 BRAMOWSKI NIKODEM 2016 M 00:02:36
66 260 KUCHARSKA KINGA Przedszkole Leśna Gromada 2016 K 00:02:37
67 7 GÓRECKA-PAWLAK JULIA 2016 K 00:02:40
68 47 ŚPIEWAK LILIANNA 2016 K 00:02:42
69 267 PIETROWICZ HANNA 2015 K 00:02:43
70 262 KOZANKA-LIPKA STANISŁAW 2017 M 00:02:57
71 255 SZCZEPANIAK MICHAŁ Żłobek Motylkowa Kraina 2017 M 00:03:00
72 251 KIJAK ZOFIA 2017 K 00:03:01
73 6 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Przedszkole Wesołe Smyki 2016 M 00:03:02
74 49 GWIAŹDZIŃSKI TOMASZ 2017 M 00:03:09
75 20 SKOCZYLAS FILIP Monia Gym 2018 M 00:03:09
76 5 FILIPOWSKI TYMOTEUSZ Szczecin 2017 M 00:03:12
77 27 KOŁATKA ALEKSANDRA 2016 K 00:03:31
78 57 SZAŁEK MILA RozPUSZCZOne Dzieciaki 2017 K 00:03:59
79 268 WOŁOWICZ PAWEŁ Puszczyk Bukowy 2018 M 00:04:04
80 28 SOCHACKI SZYMON 2017 M 00:04:11
81 266 SANIEWSKA HANNA UKL Ósemka Police 2017 K 00:05:22
82 24 SPŁAWSKA GABRIELA Przedszkole nr 74 2016 K 00:05:36

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 257 JACHNIK JAKUB Sp 59 2012 M 00:01:00
2 39 BOREK ADAM UKS Traper Złocieniec 2012 M 00:01:01
3 260 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:05
4 14 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA SP59 2012 K 00:01:07
5 16 SOCHACKI JAKUB Sp20 2012 M 00:01:07
6 38 LEWKOWICZ JAN sp.68 2012 M 00:01:07
7 7 TARCZYKOWSKA LENA TARCZA BVB 2012 K 00:01:07
8 254 RYBIŃSKI MARCEL 2012 M 00:01:08
9 258 DROŹDZIEL MILENA 2012 K 00:01:09
10 259 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie 2012 M 00:01:09
11 18 BORG SIMON S.A.I.L. 2013 M 00:01:09
12 9 ROMPALSKI FILIP 2013 M 00:01:10
13 253 OKOYA ANTONIA 2013 K 00:01:10
14 15 SZADOKIERSKI SZYMON Anawa Tour 2013 M 00:01:11
15 28 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole Publiczne 54 2013 K 00:01:11
16 42 NOWAK ESCOBEDO ISABELLA Familia Nowak Escobedo 2012 K 00:01:12
17 43 MOŻDŻER WERONIKA SP 59 2012 K 00:01:13
18 20 MAJ HANIA 2012 K 00:01:13
19 3 PASIK JULIA Sp 71 2013 K 00:01:14
20 41 TROJGA MARCEL Szczecin SP56 2013 M 00:01:14
21 22 FRĄCKOWIAK IGA UKL Ósemka Police 2012 K 00:01:14
22 1 MIJAL HENRYK Szkoła STO 2013 M 00:01:15
23 256 MORCINEK AMELIA Fizjokids 2012 K 00:01:15
24 10 RUDŹ ANIA Sp 9 w Policach 2012 K 00:01:16
25 37 CICHOCKA MICHALINA KSP JP II 2012 K 00:01:16
26 27 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:17
27 252 JAKUBOWSKI MIRON PP 74 2013 M 00:01:17
28 25 CYGANOWSKA MAGDA Szczecin 2013 K 00:01:17
29 12 KARDAŚ SZYMON 2013 M 00:01:18
30 29 BURAKOWSKI SZYMON 2012 M 00:01:18
31 255 ROMEK MATYLDA 2012 K 00:01:19
32 13 NAPIÓRKOWSKA JOANNA FizjoKids 2012 K 00:01:19
33 24 BĄCIK BARTOSZ Twórczej Aktywności Dziecka 2013 M 00:01:20
34 5 ŻMUDA JULIA Husaria Race Team 2013 K 00:01:21
35 262 NYCZ MATEUSZ 2012 M 00:01:23
36 21 TARARUM NATALIA 2013 K 00:01:24
37 32 LUCHCIŃSKI SEBASTIAN Warzymice 2013 M 00:01:25
38 261 GRADEK JERZY 2013 M 00:01:27
39 8 SARZYNSKA MARCEL przedszkole 2013 M 00:01:28
40 26 SURDACKI JAN Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:28
41 34 STACHÓW MARTA Sp Chwarstnica/Hermes Gryfino 2013 K 00:01:28
42 251 BOREK KORNELIA Pod Żaglami nr 3 Świnoujście 2013 K 00:01:29
43 36 SUCHECKA ANTONINA Calineczka 2013 K 00:01:31
44 33 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 2012 M 00:01:34
45 33 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 2012 M 00:01:34
46 17 ROKITA BLANKA Szkola 2013 K 00:01:38
47 11 URBANIAK KORNELIA PP10 2013 K 00:02:04

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 23 WOJNAR MICHAŁ Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 2010 M 00:02:17
2 21 NAPIÓRKOWSKI ADAM Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin 2011 M 00:02:21
3 55 TROJGA WOJCIECH CMS Szczecin 2010 M 00:02:25
4 152 KLIMCZAK ADAM Sp 37 2011 M 00:02:27
5 22 WOJNAR MARCIN Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 2010 M 00:02:30
6 50 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:02:31
7 47 STACHÓW MARCIN Sp Chwarstnica/ Energetyk Gryfino 2010 M 00:02:32
8 56 HUMENIUK NINA 2011 K 00:02:35
9 156 MAZUR MAKSYMILIAN SP BEZRZECZE 2010 M 00:02:36
10 1 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51/ExtremeWolf 2010 K 00:02:40
11 16 ZOGAS OLYMPIA CKS nr 2. RYDLA 2010 K 00:02:42
12 51 KOPANIECKI JONATAN SP Towarzystwa Salezjańskiego 2010 M 00:02:43
13 165 PRZYBYLSKI FRANCISZEK LIPIANY 2010 M 00:02:44
14 159 BERNER ROBERT Pogon Pany 2010 M 00:02:44
15 10 KOLB ALEKSANDER Szkoła Podstawowa nr 39 2011 M 00:02:46
16 11 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Sp 61 2011 M 00:02:47
17 3 KOZŁOWSKA ALICJA SP 8 2010 K 00:02:48
18 164 BADOWSKI JAKUB POGOŃ 2011 M 00:02:49
19 166 HAŁAS ANTEK BŁEKITNA 2011 M 00:02:49
20 40 MARAS JULIAN UKS MKL Szczecin 2011 M 00:02:50
21 8 DUDENKO FABIAN SP 20 2010 M 00:02:52
22 46 SMÓŁKO LENA SP59 2010 K 00:02:53
23 41 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:02:53
24 167 PRYGIEL ANTONINA SP 54 2010 K 00:02:54
25 25 ZŁOTKOWSKA ANTONINA SP59 2010 K 00:02:54
26 151 BOŁĄDŹ ALAN Fizjokids 2011 M 00:02:54
27 33 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:02:56
28 161 ZAMOŻNY OLEK sp 7 2011 M 00:02:56
29 44 KOZŁOWSKI TYMOTEUSZ Niepubliczna Szkoła Muzyczna PROMYK 2011 M 00:02:57
30 2 WALAS HANNA Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie 2011 K 00:02:57
31 4 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:02:57
32 155 SOTEK MARTA KOS BnO Szczecin 2010 K 00:02:58
33 28 SZMIDT TYMON E.T. team 2011 M 00:02:58
34 45 OSINSKI JAN Ironman Szczecin 2010 M 00:02:59
35 54 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce Biegają 2011 M 00:03:00
36 39 SZYMAŃSKA MAJA SP59 2010 K 00:03:00
37 18 DZIEŃ KRZYSZTOF 2011 M 00:03:00
38 35 WALKOWIAK TYMON Szczecin 2011 M 00:03:00
39 34 KUŹBIK ZUZANNA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 2011 K 00:03:01
40 20 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:03:01
41 157 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:03:02
42 162 WITEK JAGODA SP 16 2011 K 00:03:03
43 12 NAJKOWSKA HANIA Mamy-Biegamy KIDS 2011 K 00:03:05
44 36 KOMSTA KACPER 2011 M 00:03:05
45 17 TURKIEWICZ NINA 2010 K 00:03:06
46 15 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:03:07
47 14 PILIP KORNELIA PKSP im św. S. Kostki, Szczecin 2011 K 00:03:11
48 19 KARSKA LENA SP 8 2010 K 00:03:12
49 29 MICHAŁOWSKA NATALIA Gryfus Szczecin 2011 K 00:03:13
50 158 SZCZYPEK MAJA CKS 2011 K 00:03:14
51 163 NUREK JAN SP 74 2011 M 00:03:15
52 32 CYGANOWSKI MACIEJ Szczecin 2010 M 00:03:16
53 38 WOLNY MICHAŁ Sp sloneczna 2010 M 00:03:17
54 5 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:03:19
55 42 SIWICKI FILIP 2011 M 00:03:22
56 27 KLIMEK OLAF SP16 2010 M 00:03:26
57 52 GOŁUBOWICZ EMILIA SP 56 2011 K 00:03:27
58 49 SUCHECKI STANISŁAW SP 3 Gryfino 2011 M 00:03:27
59 26 LORYŚ SZYMON WB Akademia 2010 M 00:03:27
60 154 CHOMONT ANTONINA sp5 2011 K 00:03:33
61 53 ŁEBKOWSKI KUBA 2010 M 00:03:33
62 9 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:03:34
63 37 BARDYGA HANNA Szczecin 2010 K 00:03:35
64 160 GRADEK HELENA KOS BnO Szczecin 2011 K 00:03:37
65 153 JAKUBOWSKI TYMON Sp 8 2011 M 00:03:37
66 57 BEDNARSKA ANTONINA 2010 K 00:03:38
67 7 MANOWIECKI ADAM Monia Gym 2011 M 00:03:43

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 GULBINOWICZ ANTONI UKS Barnim Goleniów 2007 M 00:04:17
2 32 OPAS SZYMON UKL Ósemka Police 2009 M 00:04:18
3 56 KOWAL FRANCISZEK Fizjokids 2008 M 00:04:20
4 155 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 00:04:22
5 50 ASPADAREC FILIP SP 61 Szczecin 2007 M 00:04:29
6 31 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:31
7 55 BOREK ALICJA UKS Traper Złocieniec 2007 K 00:04:33
8 43 GRABOWSKA KALINA Delf Gryfino 2008 K 00:04:35
9 57 GABORSKA ANNA Klinika HAHS 2007 K 00:04:41
10 30 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 00:04:42
11 159 FRĄCZKOWSKI HUBERT Sp23 2009 M 00:04:49
12 33 ZAPAŁOWSKI FILIP UKL Ósemka Police 2007 M 00:04:50
13 37 BRODZIŃSKA OLIWIA LŁKB Trucht Łobez 2008 K 00:04:51
14 61 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:04:51
15 17 ŁĘCZYCKI FILIP Arkonia 2008 M 00:04:52
16 166 MICHNIEWICZ FRANCISZEK PSP Bezrzecze 2007 M 00:04:55
17 47 WŁODARCZYK WIKTORIA UKS TRAPER ZŁOCIENIEC 2008 K 00:04:56
18 51 ŁEBIŃSKA LENA UKS Barnim Goleniów 2007 K 00:04:57
19 24 KOWALIK HUBERT MKP Szczecin 2007 M 00:04:59
20 22 MATUSIEWICZ PAWEŁ KS IRONMAN CS POLSKA 2007 M 00:05:02
21 64 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:04
22 10 GONERKO MIKOŁAJ SP59/King BC Szczecin 2009 M 00:05:06
23 21 ZIELIŃSKI KAMIL 2008 M 00:05:07
24 2 WALAS MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie 2008 M 00:05:10
25 13 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze Z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:05:11
26 160 WITEK DOMINIK SP 16 2009 M 00:05:11
27 44 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:05:13
28 23 KRAWCZAK MACIEJ SP 53 w Szczecinie 2008 M 00:05:14
29 45 CZERNIACHOWSKA KAROLINA MKS Hermes Gryfino 2008 K 00:05:16
30 3 PIĄTKOWSKA WERONIKA PSP Mierzyn 2008 K 00:05:16
31 170 WARDYN KACPER SP 56 2008 M 00:05:17
32 151 KUCZYŃSKI PIOTR SP 54 2008 M 00:05:17
33 169 SZARZYŃSKI ROBERT 2006 M 00:05:18
34 1 MAJCHER SZYMON SP74 Szczecin, Puszcza Team 2007 M 00:05:20
35 52 KASPRZAK PATRYK Run Expert/Ironman Prodmar Szczecin 2009 M 00:05:22
36 154 NOWAKOWSKA ZOFIA FizjoKids 2009 K 00:05:23
37 6 TROJAK JAKUB szkoła podstawowa nr.5 w koszalinie 2008 M 00:05:24
38 162 MORAWIAK MAKSYMILIAN 2008 M 00:05:25
39 7 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:05:25
40 27 PRZEWORSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:05:25
41 152 KUCZYŃSKI WIKTOR 2007 M 00:05:28
42 62 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:30
43 15 ZOGAS ATHINA CKS nr 2. RYDLA 2007 K 00:05:33
44 60 SELWASIUK JOANNA FizjoKIDS 2009 K 00:05:34
45 53 SZAŁEK LENA Szkoła Demokratyczna Droga Wolna 2007 K 00:05:40
46 16 NOWEK ALEKSANDRA Ola Run 2008 K 00:05:42
47 4 ŻEMOJDZIN WIKTORIA CKS Szczecin 2008 K 00:05:43
48 39 NOWAKOWSKI DOMINIK 2009 M 00:05:53
49 161 FORTECKA LENA 2009 K 00:06:03
50 157 KONIKOWSKI ALBERT 2007 M 00:06:04
51 54 SZEWC OLIWIA SP 3 - Nowogard 2008 K 00:06:06
52 48 OSINSKI MACIEJ Ironman Szczecin 2008 M 00:06:08
53 46 MAJCHRZAK HANNA Ironman Szczecin 2008 K 00:06:09
54 42 WAMKA FRANCISZEK 2009 M 00:06:12
55 26 OLCHAWA JULIA S.P. nr. 54 im. J. Korczaka w Szczecinie 2008 K 00:06:15
56 171 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 00:06:24
57 168 LENCEWICZ MARTYNA SP 3 2008 K 00:06:31
58 12 RUDŹ WIKTORIA Sp 3 Police 2008 K 00:06:32
59 163 NOWAK DOROTA SP Gardno 2009 K 00:06:33
60 5 WYSOCKA ALICJA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:06:35
61 58 NOWAK ESCOBEDO NATALIA Familia Nowak Escobedo 2008 K 00:06:41
62 153 ROMEK MARIOLA 2009 K 00:06:44
63 25 MARAS FELIKS King BC Szczecin Basketball 2008 M 00:07:02
64 14 WISZNIEWSKI OSKAR SP 23 / SKR Gryfus 2009 M 00:07:03
65 158 KAMIŃSKA ALEKSANDRA Sp 35 2008 K 00:07:14
66 34 PŁUCIENNIK MARTA SP 53 Szczecin 2007 K 00:07:16
67 36 RUSZEWSKI KACPER 2008 M 00:07:22
68 164 ROMAN WIKTORIA 2008 K 00:07:23
69 164
0*
? ? 2008 K 00:07:23
70 38 WALKOWIAK JAGNA Szczecin 2009 K 00:07:31
71 8 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:07:59
72 156 PIETROWICZ MACIEJ 2009 M 00:07:59
73 20 ROSTAWICKI DAWID SP 71 w Szczecinie 2008 M 00:08:12
74 165 URBANOWSKA WIKTORIA 2007 K 00:08:17

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 353 BADOWSKI MACIEJ 2005 M 00:07:36
2 207 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:07:49
3 355 KUNIKOWSKI DORIAN Ironmann Prodmar Szczecin 2004 M 00:08:01
4 365 MIKOŁAJCZAK KACPER 2004 M 00:08:06
5 364 GRONOWICZ GABRIEL 2004 M 00:08:27
6 358 KŁYSZEJKO KACPER 2005 M 00:08:29
7 352 PERWENIS GABRIELA 2006 K 00:08:39
8 210 PIERAGOWSKA JULIA UKS Traper Złocieniec 2005 K 00:08:43
9 351 PILARSKI MACIEJ 2005 M 00:08:49
10 357 PIETRUSZYŃSKA JOANNA 2006 K 00:08:50
11 356 CZACHOROWSKI IGOR KS Ironman Prodmar Szczecin 2005 M 00:09:01
12 366 WALAS PATRYK 2005 M 00:09:09
13 208 WOJTKOWIAK MICHAŁ S.P. nr 7 Szczecin 2005 M 00:09:44
14 361 ROGUSZKA PRZEMYSŁAW 2004 M 00:10:16
15 359 OSIADACZ DOMINIK 2006 M 00:10:19
16 205 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:10:27
17 206 ŻUCHOWSKA LIDIA Trucht Rurzyca 2004 K 00:10:36
18 362 DRANKIEWICZ KRZYSZTOF 2006 M 00:10:42
19 360 MOSEK KACPER 2005 M 00:11:25
20 363 BIELECKI JAKUB 2005 M 00:11:25
21 354 KRAWCZAK IZABELLA 2006 K 00:12:27
22 367 WESOŁOWSKA MARIA PSP Mierzyn 2006 K 00:15:48

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni