z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

02.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 65 KĘSY LEON 2013 M 00:01:16
2 289 WACHOWIAK ALEKSANDER ANDRZEJ Przedszkole Małe Talenty 2013 M 00:01:21
3 21 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:26
4 47 MIKULSKI STAŚ PRO366 2014 M 00:01:27
5 296 PIĄTEK ALEKSANDRA 2013 K 00:01:27
6 36 MATUSZEK JULIA AutoPoBabci.pl 2013 K 00:01:29
7 44 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ 2014 M 00:01:34
8 287 ZAWIERACZ AMELIA Przedszkole Czarodziejski Ogród w Luboniu 2013 K 00:01:36
9 9 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 M 00:01:38
10 24 ŚWIĄTNICKA MIA Fehlau Run Team Junior 2013 K 00:01:38
11 55 GOŁĘBIOWSKI KRZYŚ 2013 M 00:01:40
12 42 ENGLER JAKUB Przedszkole nr 14 2013 M 00:01:41
13 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:41
14 295 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:01:44
15 73 MAZUREK ANASTAZJA Przedszkole Zaczarowana Podkowa Zalasewo 2013 K 00:01:44
16 60 RYBARCZYK WOJTEK 2014 M 00:01:49
17 34 ANIOŁEK ALEKSANDRA Przedszkole 144 / Mud Goats 2014 K 00:01:50
18 43 BEHRENDT KINGA Przedszkole nr 118 2013 K 00:01:55
19 37 HUMBLA KAZIMIERZ Jarzębinka 2014 M 00:01:55
20 14 LIBERA ZUZANNA Lucky LUZers 2013 K 00:01:56
21 11 LEC-MAJER BORYS Przedszkole Galileo - Familijny Poznań 2013 M 00:02:00
22 69 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:02:02
23 71 NAPIERAŁA WANDA Przedszkole nr 26 2014 K 00:02:02
24 66 ŁASZCZ MAGDALENA MALI ODKRYWCY 2013 K 00:02:03
25 220 OLEJNICKI STANISŁAW 2014 M 00:02:07
26 54 MACHNICKI FRANCISZEK Przedszkole 2015 M 00:02:11
27 291 PIĄTEK PIOTR Przedszkole Kraina Talentów 2014 M 00:02:12
28 48 MIKOŁAJCZAK GABRIEL Poznańskie Koziołki. Przedszkole nr 40 2014 M 00:02:13
29 32 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:19
30 8 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:02:20
31 58 KUCHARCZYK JAN Przedszkole nr 25, Poznań 2014 M 00:02:20
32 39 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:02:24
33 23 BASIŃSKI TOMASZ Z mchu i paproci 2015 M 00:02:25
34 38 STENCEL WITOLD 2015 M 00:02:34
35 298 RYCICKI ANTONI Przedszkole Wesoły Delfinek 2013 M 00:02:37
36 4 MIKOŁAJCZAK MARIA Osiedlowe Skrzaty Środa Wlkp 2013 K 00:02:38
37 45 GOŹDZIEWSKA HANNA P47 2013 K 00:02:41
38 25 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:02:41
39 61 SZYMANIAK PATRYCJA 2015 K 00:02:46
40 12 SOBIECH DOMINIKA Night Runners 2014 K 00:02:50
41 7 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:02:51
42 297 CICHOWLAS ANNA Przedszkole 44 Poznań 2015 K 00:02:52
43 64 KOZŁOWSKI OSKAR Hansa-Flex 2015 M 00:02:57
44 68 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek 2015 M 00:02:58
45 300 STĘPNIAK ANTONI Przedszkole Liczmanek 2015 M 00:02:58
46 299 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN Mamy-Biegamy Kids 2015 M 00:02:59
47 62 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:03:03
48 285 OLEJNICKI ANTONI 2015 M 00:03:07
49 52 WAWRZYNIAK EMILIA Brak 2016 K 00:03:48
50 29 BINKOWSKI NIKODEM Biniu Team 2016 M 00:04:10
51 33 FOKSOWICZ TOSIA 2016 K 00:04:18
52 6 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:05:07

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 50 KLAUZA BORYS Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:03
2 13 JANIAK ANTEK GKS Dopiewo 2011 M 00:01:04
3 20 KOWALEWSKI JAKUB 2011 M 00:01:05
4 53 GĄBKA ROKSANA Szkoła podstawowa Nr 1 2011 K 00:01:07
5 58 MAŃKOWSKA LENA Poznańska Szkoła Kyokushin Karate 2011 K 00:01:10
6 51 KLAUZA JAKUB Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:11
7 30 ŁĄCZKA PATRYCJA 2011 K 00:01:14
8 267 LEHWARK WOJCIECH Drużyna Szpiku 2012 M 00:01:15
9 33 GRZĘDA ERYK sp89 2011 M 00:01:18
10 42 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:18
11 26 JASIŃSKA ZOFIA SP 1 Strzeszyn 2011 K 00:01:20
12 247 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:21
13 256 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:22
14 14 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:01:22
15 21 LEWICKA ZUZANNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:23
16 64 KRYSTEK FILIP 2011 M 00:01:24
17 274 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:25
18 22 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:25
19 276 KWIATEK FRANEK 2012 M 00:01:26
20 7 BANASZEWSKA MAJA 2011 K 00:01:26
21 277 GRATKOWSKI JĘDRZEJ Grunwald Team Poznań 2012 M 00:01:26
22 10 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:01:28
23 25 PRZYBYLAK SZYMON SP 67 2011 M 00:01:29
24 270 GINTROWICZ SZYMON SP nr 2 Puszczykowo 2012 M 00:01:29
25 66 SPALONY FILIP Sp59 2011 M 00:01:30
26 44 MACHNICKI ANTONI Sp przezmierowo 2011 M 00:01:30
27 231 SKOTNICKA LENA Przedszkole im. Dziadka Borodzieja 2012 K 00:01:32
28 273 WĘGLARZ BRUNO 2012 M 00:01:32
29 52 WACHOWIAK EMILIA Szkoła Podstawowa 58 im. Kukuczki 2011 K 00:01:33
30 5 GAWARECKI ALEKS 2012 M 00:01:33
31 278 WIECZORKIEWICZ LENA SP Dąbrówka 2011 K 00:01:33
32 269 TORZ AMELIA Twórcze Misie 2012 K 00:01:34
33 35 KOWALONEK GRZEGORZ 2012 M 00:01:34
34 11 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:01:35
35 272 JANKOWSKA PAULINA SP Radwanice 2011 K 00:01:35
36 12 GARCZYK JAKUB Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 M 00:01:37
37 4 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:01:37
38 68 PĘDZIWIATR JOACHIM Przedszkole Pod Topolą 2012 M 00:01:38
39 19 ARCHANIOŁOWICZ OLIWIA AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS 2011 K 00:01:38
40 48 KONIECZNA BASIA PRZEDSZKOLE NR 67 POZNAŃ 2012 K 00:01:40
41 40 LEHMANN TOMASZ 2012 M 00:01:40
42 266 WALKOWIAK MIESZKO SP 75 2012 M 00:01:41
43 54 MITURA KACPER 2012 M 00:01:41
44 46 ŁUKASIK STAN 2012 M 00:01:42
45 43 KOZIEŁ GABRIELA Przedszkole 2012 K 00:01:43
46 41 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:01:47
47 59 WICHER ANNA Przedszkole nr 121 2012 K 00:01:48
48 9 BĄK NADIA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:48
49 260 ABEL MICHAŁ 2012 M 00:01:52
50 49 SZYMANIAK FILIP 2012 M 00:01:54
PK 271 GINTROWICZ FILIP 2016 M 00:02:50
PK 268 MUMOT TOSIA SP Rogalinek Pomóż Tosi 2010 K 00:01:53

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 MAĆKOWSKI MARCEL ZS Kąkolewo 2009 M 00:02:10
2 1 NOWAK MICHAŁ AZS Poznań 2009 M 00:02:12
3 51 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:19
4 64 PIETRASIK MIKOŁAJ SP 14 2009 M 00:02:21
5 30 RYBICKA NATASZA PSCHJK 2010 K 00:02:25
6 55 BARANOWSKA BARBARA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2010 K 00:02:28
7 19 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:02:28
8 135 GLAPA MARTYNA UAM TRIATHLON POZNAŃ 2009 K 00:02:30
9 41 CHŁODNICKI JĘDRZEJ Poznańska 13 2010 M 00:02:32
10 53 KASPRZAK OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2009 M 00:02:35
11 24 PACHALSKI SZYMON SP PITAGORAS w Baranowie 2010 M 00:02:37
12 8 HAMPEL ALEKSANDRA SP nr 11 w Poznaniu 2009 K 00:02:37
13 49 JÓŹWIAK WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr.35 Władysława Łokietka 2010 M 00:02:38
14 23 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa 77 , poznań 2009 K 00:02:42
15 37 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:42
16 35 BABISTA ADAM Sp nr.51 2010 M 00:02:45
17 28 MAĆKOWSKI MIESZKO ZS Kąkolewo 2010 M 00:02:46
18 18 BINCZEWSKI MIKOŁAJ Fehlau Run Team Junior 2009 M 00:02:48
19 122 GINTROWICZ KAROL SP nr 2 Puszczykowo 2009 M 00:02:50
20 17 SERAFIN NATALIA SP 1 2010 K 00:02:50
21 38 MIKULSKI FRANEK PRO366 2010 M 00:02:51
22 57 WICHER MATEUSZ SP1 Poznań ul. Hezjoda 2009 M 00:02:55
23 31 MARCINKOWSKA JULIA Szkola podst 57 2010 K 00:02:58
24 54 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:02:59
25 9 NOWAK WERONIKA SP27 2010 K 00:03:00
26 118 SZUDA KACPER SP2 Plewiska 2010 M 00:03:00
27 47 KUCHARCZYK MAJA szkoła podstawowa nr 77, Poznań 2010 K 00:03:03
28 21 NOWAK IWO John dewey school Oborniki 2009 M 00:03:05
29 25 ANIOŁEK BARTOSZ SP18 / Mud Goats 2010 M 00:03:06
30 13 SZYGENDA KLARA Tiger Team 2009 K 00:03:07
31 14 FLEISZAR MAKSYM Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM 2010 M 00:03:09
32 48 KUCHARCZYK MICHALINA szkoła podstawowa nr 77, Poznań 2009 K 00:03:09
33 119 GUZIK KAROL Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza 2010 M 00:03:10
34 4 HOJAN AMELIA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2009 K 00:03:10
35 39 CUMMING MIA SP 1 2010 K 00:03:12
36 132 WOJT ADAM Gaudium et Studium 2010 M 00:03:13
37 126 NAPIERAŁA ROZALIA POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA. I STOPNIA NR 2 2010 K 00:03:14
38 5 PERZ ZOSIA UKS Dąb Suchy Las 2010 K 00:03:17
39 60 ŁASZCZ STANISŁAW AKADEMIA PITAGORASA 2010 M 00:03:17
40 42 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:03:22
41 130 KOŁACKA MICHALINA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2009 K 00:03:24
42 65 PĘDZIWIATR WILHELM Szkoła podstawowa nr 70 2010 M 00:03:26
43 12 WAKOWSKA NIKOLA Lucky LUZers 2009 K 00:03:26
44 22 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 M 00:03:27
45 44 DUDA FRYDERYK Sp 58 im. Kukuczki 2010 M 00:03:28
46 121 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach 2010 M 00:03:29
47 10 MAZUREK DEBORAH Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2010 K 00:03:31
48 127 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:03:35
49 134 GASIŃSKI WOJCIECH 2010 M 00:03:46
50 36 ROSZAK MARTYNA SDS Kids 2010 K 00:03:58

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:04:53
2 12 KOWALCZYK DIEGO AP REISSA 2006 2006 M 00:05:22
3 51 BABISTA DOMINIKA Sp nr.51 2006 K 00:05:35
4 82 PROTASEWICZ JAKUB SP Rokietnica 2008 M 00:05:43
5 75 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:05:48
6 174 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA AZS Poznań 2007 K 00:05:48
7 72 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:54
8 116 MOŚ ANTONI 2007 M 00:05:56
9 29 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:06:00
10 170 STACHOWIAK KAMIL Sp nr80 Poznań 2006 M 00:06:01
11 164 ZIARKIEWICZ HANNA SP 18 2006 K 00:06:06
12 57 KACZMAREK MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 1 2006 M 00:06:08
13 43 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:06:08
14 81 CYBAK MICHALINA Helios Czempiń 2006 K 00:06:09
15 80 KOWALCZYK IGOR Helios Czempiń 2006 M 00:06:10
16 169 MACHURA JULIA SP 1 Poznań 2006 K 00:06:12
17 153 TORZ AGATA SP51 Poznań 2008 K 00:06:15
18 28 KOWALEWSKA POLA 2007 K 00:06:25
19 64 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:26
20 154 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:06:28
21 172 DANEK MARCIN SP 1 Poznań 2006 M 00:06:29
22 77 WOJCIESZAK KSAWIER MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:29
23 79 SULIKOWSKI PIOTR Społeczna Jedynka 2008 M 00:06:34
24 159 GURANOWSKI KUBA SP 58 2007 M 00:06:38
25 66 PISANKO FRANCISZEK UKS Lusowo 2008 M 00:06:39
26 91 JANKOWSKI KACPER Szkoła 2007 M 00:06:39
27 89 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:06:41
28 67 DUDA TYMON Sp 58 im. Kukuczki 2007 M 00:06:45
29 88 STEFANIAK JAN OŚ AZS Poznań 2006 M 00:06:46
30 33 ZAWADZKI JAKUB SP 40 w Poznaniu 2008 M 00:06:46
31 157 ZWOLIŃSKA AMELIA UAM Triathlon Poznań 2008 K 00:06:46
32 133 SOKOŁOWSKA ZUZANNA ISOP 2007 K 00:06:50
33 17 NADER FILIP SP 35 Poznań 2006 M 00:06:53
34 6 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:07:05
35 84 KUBIAK ZOSIA Szkoła Podstawowa nr4 w Poznaniu 2007 K 00:07:05
36 35 JASIŃSKI JAKUB SP 1 Strzeszyn 2008 M 00:07:09
37 95 TOMASZEWSKA LUIZA Sp nr 51 poznań 2008 K 00:07:10
38 3 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:07:13
39 168 NAWORSKA POLA SP 27 Poznań 2007 K 00:07:14
40 73 FRAMSKI ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:07:14
41 44 KOWALONEK STANISŁAW KSP Poznań 2007 M 00:07:15
42 163 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:07:15
43 69 SZYMCZAK WOJCIECH SP89 Poznań 2008 M 00:07:16
44 4 JASIŃSKI MAREK SP1 Poznań 2007 M 00:07:18
45 65 RADECKA ZUZIA FEHLAU RUN TEAM 2006 K 00:07:28
46 42 GÓRSKA SARA Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa 2008 K 00:07:28
47 59 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:07:39
48 9 ZAREMBA OLIWIA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 2007 K 00:07:42
49 2 BANASZEWSKI WIKTOR 2008 M 00:07:46
50 1 LASAK PAWEŁ HERNIK TEAM / SP20 2007 M 00:07:48
51 96 KALISZAN MARTYNA Szkoła Podstawowa nr 89 w Poznaniu 2007 K 00:07:49
52 87 RESZKE JAKUB Szkola Podstawowa w Biskupicach Wlkp 2006 M 00:07:53
53 23 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team 2008 K 00:07:53
54 15 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ SP 27 2007 M 00:07:55
55 18 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:07:56
56 21 POWIDZKI KACPER 2006 M 00:07:56
57 173 JORDAN JAKUB Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II 2007 M 00:07:59
58 45 MARCINKOWSKA ZUZANNA Szkola podst 57 2008 K 00:08:02
59 30 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:08:02
60 14 SOBIECH WIKTORIA Night Runners 2008 K 00:08:15
61 165 WÓJCIK NEL Da Vinci 2008 K 00:08:15
62 31 PIĄTEK AARON SP nr 17 2008 M 00:08:15
63 49 BANASZKIEWICZ ALICJA SP 2 Suchy Las 2008 K 00:08:54
64 62 ZAMELCZYK ZOSIA SP 89 Poznań 2008 K 00:08:58
65 48 GOŹDZIEWSKA MAJA SP 74 2008 K 00:09:00
66 25 WINIARSKI ALEKSANDER SP1 w Plewiskach 2007 M 00:09:28
67 61 MATUSZAK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY 2008 M 00:09:44
68 11 MAZUREK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2007 M 00:09:52
69 58 FURMANIUK MAGDALENA SP 51 2006 K 00:10:13
70 37 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:10:59
71 5 KOBER LUISE Speed Feet 16 2006 K 00:11:01

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 234 SOKOŁOWSKI KAMIL OŚ A 2004 M 00:06:55
2 232 ŻAK MATEUSZ AZS Poznań 2003 M 00:06:59
3 215 KUŁDO JAKUB OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:06:59
4 342 GLAPA FILIP UAM TRIATHLON POZNAŃ 2004 M 00:07:19
5 339 JANICKI KAROL UAM TRIATHLON POZNAŃ 2003 M 00:07:21
6 221 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:07:22
7 224 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:43
8 220 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:08:02
9 236 FRAMSKI MARCIN MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:17
10 356 WIECZORKIEWICZ IGOR UKS Lusowo 2004 M 00:08:19
11 348 RUNKA LAURA Energetyk Poznań 2004 K 00:08:19
12 365 MACHOŃSKI TYMON UKS Lusowo 2003 M 00:08:21
13 240 WOLF PAULINA MUKS Jedynka Międzychód 2003 K 00:08:30
14 350 BERNAT OSKAR UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:08:34
15 331 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:44
16 239 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:08:47
17 364 ŁESZYK MAKSYMILIAN AZS Poznań 2004 M 00:08:57
18 228 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:09:02
19 362 GRAMZA OLIWIA AZS Poznań 2004 K 00:09:11
20 358 PODBIELSKA ADRIANNA AZS Poznań 2005 K 00:09:14
21 245 BARANOWSKI ADAM 2005 M 00:09:38
22 318 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:43
23 219 FILIPIAK ADRIANNA Puszczykowo 2003 K 00:09:58
24 211 WALKOWIAK STANISŁAW SP 61 Poznań 2004 M 00:10:01
25 233 MANTAS PAULINA SP1/Drużyna Szpiku 2005 K 00:10:26
26 230 DANEK MARTA Gimnazjum Marcinek 2003 K 00:10:30
27 210 SZYGENDA JULIA Tiger Team 2004 K 00:10:34
28 225 SZARLIK JĘDRZEJ SP nr 90 Poznań 2005 M 00:10:52
29 218 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:11:08
30 203 DEMBINSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:11:08
31 205 STACHOWIAK EWA SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2005 K 00:11:38
32 244 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:12:33
33 246 KOWALCZYK MARTA HELIOS CZEMPIŃ 2003 K 00:12:42
34 226 SZARLIK JULIA SP nr 90 Poznań 2005 K 00:12:48
35 223 FURMANIUK ALICJA SP 51 2004 K 00:12:51
36 243 KRYGER KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:13:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni