z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

29.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 65 KĘSY LEON 2013 M 00:01:27
2 47 MIKULSKI STAŚ PRO366 2014 M 00:01:32
3 44 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ 2014 M 00:01:36
4 21 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:39
5 36 MATUSZEK JULIA AutoPoBabci.pl 2013 K 00:01:39
6 279 KONARCZAK ANTONIA 2013 K 00:01:40
7 42 ENGLER JAKUB Przedszkole nr 14 2013 M 00:01:41
8 24 ŚWIĄTNICKA MIA Fehlau Run Team Junior 2013 K 00:01:47
9 9 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 M 00:01:48
10 266 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:01:49
11 16 BARON ŁUKASZ Przedszkole 127 2013 M 00:01:51
12 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:53
13 26 PRZYBYLSKI SZYMEK Tajemnicza Wyspa 2013 M 00:01:56
14 219 ZAWIERACZ AMELIA Przedszkole Czarodziejski Ogród w Luboniu 2013 K 00:01:56
15 60 RYBARCZYK WOJTEK 2014 M 00:01:56
16 275 PIĄTEK PIOTR Przedszkole Kraina Talentów 2014 M 00:01:57
17 37 HUMBLA KAZIMIERZ Jarzębinka 2014 M 00:02:00
18 280 RÓŻAŃSKI DOMINIK 2014 M 00:02:01
19 69 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:02:02
20 73 MAZUREK ANASTAZJA Przedszkole Zaczarowana Podkowa Zalasewo 2013 K 00:02:06
21 45 GOŹDZIEWSKA HANNA P47 2013 K 00:02:11
22 50 LESICKA JULIA Wesoły Delfinek 2013 K 00:02:17
23 39 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:02:21
24 54 MACHNICKI FRANCISZEK Przedszkole 2015 M 00:02:22
25 32 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:24
26 59 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:02:25
27 8 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:02:30
28 25 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:02:35
29 268 ŁYSIAK-KUBIAK POLA NIGHT RUNNERS 2014 K 00:02:41
30 7 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:02:44
31 4 MIKOŁAJCZAK MARIA Osiedlowe Skrzaty Środa Wlkp 2013 K 00:02:49
32 41 KACZMARCZYK IGA Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2015 K 00:02:53
33 12 SOBIECH DOMINIKA Night Runners 2014 K 00:02:54
34 23 BASIŃSKI TOMASZ Z mchu i paproci 2015 M 00:02:57
35 38 STENCEL WITOLD 2015 M 00:03:13
36 51 LESICKA MARTA Wesoły Delfinek 2015 K 00:03:17
37 62 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:03:18
38 68 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek 2015 M 00:03:37
39 61 SZYMANIAK PATRYCJA 2015 K 00:03:40
40 63 KOSICKA POLA 2015 K 00:03:59
41 15 BARON ADAM Żłobek Calineczka 2016 M 00:04:27
42 6 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:04:38
43 33 FOKSOWICZ TOSIA 2016 K 00:05:48

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 KOWALEWSKI JAKUB 2011 M 00:01:06
2 50 KLAUZA BORYS Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:06
3 27 SOBKOWSKI JAN SP 1 Międzychód 2011 M 00:01:09
4 53 GĄBKA ROKSANA Szkoła podstawowa Nr 1 2011 K 00:01:10
5 58 MAŃKOWSKA LENA Poznańska Szkoła Kyokushin Karate 2011 K 00:01:12
6 239 LEHWARK WOJCIECH Drużyna Szpiku 2012 M 00:01:12
7 51 KLAUZA JAKUB Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:13
8 65 PAJOR DORIAN SPN Sparta Szamotuły 2011 M 00:01:13
9 241 GINTROWICZ SZYMON SP nr 2 Puszczykowo 2012 M 00:01:16
10 260 KONARCZAK MARIA SP 22 2011 K 00:01:21
11 42 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:24
12 17 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:24
13 66 SPALONY FILIP Sp59 2011 M 00:01:24
14 21 LEWICKA ZUZANNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:26
15 64 KRYSTEK FILIP 2011 M 00:01:26
16 6 SOSIŃSKA LENA 2011 K 00:01:27
17 14 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:01:27
18 8 FRĄCKOWIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa 89 2011 K 00:01:28
19 11 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:01:30
20 37 KWIATEK FRANEK 2012 M 00:01:30
21 22 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:31
22 231 PĘDZIWIATR JOACHIM Przedszkole Pod Topolą 2012 M 00:01:31
23 39 LIMA KLAPCZYŃSKA KAROLINA SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2012 K 00:01:31
24 250 SKOTNICKA LENA Przedszkole im. Dziadka Borodzieja 2012 K 00:01:32
25 52 WACHOWIAK EMILIA Szkoła Podstawowa 58 im. Kukuczki 2011 K 00:01:32
26 47 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:32
27 61 MATYSIAK STAŚ P. 67 2012 M 00:01:33
28 63 POŁUKORD IGNACY Szkoła Podstawowa nr 29 2011 M 00:01:33
29 10 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:01:34
30 62 SIEBRECHT SZYMON Przedszkole 150/ Koziołek Poznań 2012 M 00:01:34
31 35 KOWALONEK GRZEGORZ 2012 M 00:01:35
32 36 KACZMARCZYK FILIP Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2012 M 00:01:35
33 238 WĘGLARZ BRUNO 2012 M 00:01:36
34 33 GRZĘDA ERYK sp89 2011 M 00:01:36
35 44 MACHNICKI ANTONI Sp przezmierowo 2011 M 00:01:37
36 5 GAWARECKI ALEKS 2012 M 00:01:37
37 16 BOTOREK BŁAŻEJ 2012 M 00:01:38
38 223 WALKOWIAK MIESZKO SP 75 2012 M 00:01:38
39 4 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:01:39
40 19 ARCHANIOŁOWICZ OLIWIA AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS 2011 K 00:01:40
41 38 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:43
42 41 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:01:45
43 48 KONIECZNA BASIA PRZEDSZKOLE NR 67 POZNAŃ 2012 K 00:01:45
44 9 BĄK NADIA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:46
45 256 ABEL MICHAŁ 2012 M 00:01:57
46 49 SZYMANIAK FILIP 2012 M 00:02:00
PK 247 GINTROWICZ FILIP 2016 M 00:02:26

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 MAĆKOWSKI MARCEL ZS Kąkolewo 2009 M 00:02:09
2 1 NOWAK MICHAŁ AZS Poznań 2009 M 00:02:16
3 51 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:19
4 41 CHŁODNICKI JĘDRZEJ Poznańska 13 2010 M 00:02:20
5 64 PIETRASIK MIKOŁAJ SP 14 2009 M 00:02:25
6 19 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:02:26
7 55 BARANOWSKA BARBARA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2010 K 00:02:31
8 30 RYBICKA NATASZA PSCHJK 2010 K 00:02:31
9 103 FEHLAU MIKOŁAJ 2010 M 00:02:34
10 40 LIMA KLAPCZYŃSKI HENRYK SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2009 M 00:02:41
11 52 RYBARCZYK ZOSIA Synchro Poznań 2009 K 00:02:43
12 37 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:44
13 110 GINTROWICZ KAROL SP nr 2 Puszczykowo 2009 M 00:02:48
14 28 MAĆKOWSKI MIESZKO ZS Kąkolewo 2010 M 00:02:49
15 31 MARCINKOWSKA JULIA Szkola podst 57 2010 K 00:02:50
16 35 BABISTA ADAM Sp nr.51 2010 M 00:02:51
17 118 SZUDA KACPER SP2 Plewiska 2010 M 00:02:54
18 18 BINCZEWSKI MIKOŁAJ Fehlau Run Team Junior 2009 M 00:02:54
19 66 WAWRZYNIAK JAKUB SP 67 Poznań 2009 M 00:02:55
20 13 SZYGENDA KLARA Tiger Team 2009 K 00:03:05
21 39 CUMMING MIA SP 1 2010 K 00:03:06
22 5 PERZ ZOSIA UKS Dąb Suchy Las 2010 K 00:03:09
23 38 MIKULSKI FRANEK PRO366 2010 M 00:03:10
24 65 PĘDZIWIATR WILHELM Szkoła podstawowa nr 70 2010 M 00:03:16
25 42 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:03:18
26 4 HOJAN AMELIA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2009 K 00:03:22
27 119 KOŁACKA MICHALINA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2009 K 00:03:23
28 20 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:26
29 6 MIKOŁAJCZAK MAJA SP3 Środa Wlkp 2009 K 00:03:31
30 33 KARPOWICZ IGOR Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2009 M 00:03:31
31 50 SZYMCZAK ANIELA UKS LUSOWO 2009 K 00:03:34
32 120 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:03:34
33 29 LENIEC LETYCJA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:35
34 10 MAZUREK DEBORAH Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2010 K 00:03:40
35 113 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach 2010 M 00:03:40
36 11 SKWARYŁO URSZULA SP nr 2 w Kórniku 2010 K 00:03:45
37 36 ROSZAK MARTYNA SDS Kids 2010 K 00:03:50

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:05:07
2 12 KOWALCZYK DIEGO AP REISSA 2006 2006 M 00:05:23
3 153 ROTH ANTONI Night Runners / SP 17 2007 M 00:05:31
4 53 CHOMIAK EMILKA UKS HALSZKA SZAMOTUŁY 2006 K 00:05:41
5 131 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:47
6 151 STACHOWIAK KAMIL Sp nr80 Poznań 2006 M 00:05:50
7 118 MOŚ ANTONI 2007 M 00:05:54
8 57 KACZMAREK MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 1 2006 M 00:05:55
9 26 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń 2008 M 00:05:55
10 60 MICHTA MICHALINA szkoła podstawowa w Rokietnicy 2006 K 00:05:59
11 80 KOWALCZYK IGOR Helios Czempiń 2006 M 00:06:00
12 43 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:06:05
13 134 DANEK MARCIN SP 1 Poznań 2006 M 00:06:06
14 28 KOWALEWSKA POLA 2007 K 00:06:07
15 133 PUCHACZ BARTOSZ Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń 2008 M 00:06:07
16 154 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA AZS Poznań 2007 K 00:06:11
17 82 PROTASEWICZ JAKUB SP Rokietnica 2008 M 00:06:11
18 46 OTOCKI LEONARD SP 51 2008 M 00:06:12
19 10 ADAMCZEWSKA BIANKA UKS Dąb Suchy Las 2008 K 00:06:14
20 127 CYBAK MICHALINA Helios Czempiń 2006 K 00:06:17
21 77 WOJCIESZAK KSAWIER MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:18
22 20 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:25
23 91 JANKOWSKI KACPER Szkoła 2007 M 00:06:26
24 64 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:34
25 137 GURANOWSKI KUBA SP 58 2007 M 00:06:41
26 17 NADER FILIP SP 35 Poznań 2006 M 00:06:42
27 45 MARCINKOWSKA ZUZANNA Szkola podst 57 2008 K 00:06:49
28 6 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:06:54
29 13 BIELECKA MAGDALENA SP 1 KOMORNIKI 2007 K 00:07:02
30 69 SZYMCZAK WOJCIECH SP89 Poznań 2008 M 00:07:02
31 27 FIAŁKIEWICZ FILIP Poznańska 13 2008 M 00:07:03
32 59 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:07:10
33 40 MELLER WOJCIECH S.P. 17 2007 M 00:07:17
34 83 GACA JULIA Szkoła Podstawowa nr1 Poznań 2008 K 00:07:17
35 96 KALISZAN MARTYNA Szkoła Podstawowa nr 89 w Poznaniu 2007 K 00:07:23
36 24 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 LUBOŃ 2006 M 00:07:27
37 39 MATUSZEK SZYMON AutoPoBabci.pl 2006 M 00:07:32
38 86 SIEBRECHT KACPER Sp 85 Poznań / Koziołek Poznań 2006 M 00:07:38
39 41 LENIEC WIKTORIA SP 18 Poznań 2006 K 00:07:45
40 95 TOMASZEWSKA LUIZA Sp nr 51 poznań 2008 K 00:07:45
41 1 LASAK PAWEŁ HERNIK TEAM / SP20 2007 M 00:07:46
42 23 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team 2008 K 00:07:54
43 152 WÓJCIK NEL Da Vinci 2008 K 00:07:55
44 42 GÓRSKA SARA Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa 2008 K 00:07:59
45 14 SOBIECH WIKTORIA Night Runners 2008 K 00:08:02
46 145 OLSZANOWSKI KONRAD Gaudio 2007 M 00:08:15
47 22 ZAPARTY TYMOTEUSZ Zalew Jerzykowo sekcja kajakowa 2006 M 00:08:30
48 157 WINIARSKI ALEKSANDER SP1 w Plewiskach 2007 M 00:09:08
49 87 RESZKE JAKUB Szkola Podstawowa w Biskupicach Wlkp 2006 M 00:09:08
50 11 MAZUREK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2007 M 00:09:15
51 62 ZAMELCZYK ZOSIA SP 89 Poznań 2008 K 00:09:55
52 37 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:10:20
53 50 KARPOWICZ IZABELA Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2006 K 00:10:27

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 247 KOWALSKI MACIEJ OŚ AZS Poznań 2003 M 00:06:56
2 209 BIELECKI MAREK OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:06:57
3 215 KUŁDO JAKUB OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:07:14
4 232 ŻAK MATEUSZ AZS Poznań 2003 M 00:07:19
5 201 JANASIAK JAKUB SP 1 Szamotuły 2004 M 00:07:54
6 224 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:55
7 236 FRAMSKI MARCIN MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:23
8 240 WOLF PAULINA MUKS Jedynka Międzychód 2003 K 00:08:31
9 338 RUNKA LAURA Energetyk Poznań 2004 K 00:08:34
10 331 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:48
11 239 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:08:50
12 231 SZYMCZAK ADAM UKS LUSOWO 2005 M 00:08:56
13 202 JANASIAK PIOTR SP 1 Szamotuły 2005 M 00:08:58
14 228 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:09:17
15 214 MATUSZCZAK GABRYSIA MKS Juvenia Puszczykowo 2003 K 00:09:21
16 245 BARANOWSKI ADAM 2005 M 00:09:38
17 335 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:44
18 219 FILIPIAK ADRIANNA Puszczykowo 2003 K 00:09:59
19 339 DANEK MARTA Gimnazjum Marcinek 2003 K 00:10:11
20 203 DEMBINSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:10:14
21 210 SZYGENDA JULIA Tiger Team 2004 K 00:10:22
22 218 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:10:29
23 233 MANTAS PAULINA SP1/Drużyna Szpiku 2005 K 00:10:42
24 225 SZARLIK JĘDRZEJ SP nr 90 Poznań 2005 M 00:11:06
25 217 RETELEWSKA JULIA SP1 2004 K 00:12:03
26 226 SZARLIK JULIA SP nr 90 Poznań 2005 K 00:12:22
27 208 AUGUSTYNIAK MAGDALENA JUPPI Skórzewo 2003 K 00:12:23
28 246 KOWALCZYK MARTA HELIOS CZEMPIŃ 2003 K 00:12:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni