z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

24.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 65 KĘSY LEON 2013 M 00:01:18
2 21 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:22
3 204 WACHOWIAK ALEKSANDER ANDRZEJ 2013 M 00:01:23
4 224 PIĄTEK ALEKSANDRA 2013 K 00:01:26
5 36 MATUSZEK JULIA AutoPoBabci.pl 2013 K 00:01:27
6 219 KONARCZAK ANTONIA 2013 K 00:01:28
7 26 PRZYBYLSKI SZYMEK Tajemnicza Wyspa 2013 M 00:01:34
8 44 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ 2014 M 00:01:34
9 42 ENGLER JAKUB Przedszkole nr 14 2013 M 00:01:35
10 24 ŚWIĄTNICKA MIA Fehlau Run Team Junior 2013 K 00:01:35
11 58 KUCHARCZYK JAN Przedszkole nr 25, Poznań 2014 M 00:01:35
12 9 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 M 00:01:40
13 55 GOŁĘBIOWSKI KRZYŚ 2013 M 00:01:43
14 203 ZAWIERACZ AMELIA Przedszkole Czarodziejski Ogród w Luboniu 2013 K 00:01:43
15 73 MAZUREK ANASTAZJA Przedszkole Zaczarowana Podkowa Zalasewo 2013 K 00:01:44
16 34 ANIOŁEK ALEKSANDRA Przedszkole 144 / Mud Goats 2014 K 00:01:44
17 37 HUMBLA KAZIMIERZ Jarzębinka 2014 M 00:01:47
18 31 WOJCIECHOWSKA MARYSIA Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska 2013 K 00:01:49
19 69 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:01:50
20 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:50
21 50 LESICKA JULIA Wesoły Delfinek 2013 K 00:01:51
22 11 LEC-MAJER BORYS Przedszkole Galileo - Familijny Poznań 2013 M 00:01:51
23 13 MARCINIAK STANISŁAW 2014 M 00:01:54
24 14 LIBERA ZUZANNA Lucky LUZers 2013 K 00:01:56
25 8 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:01:56
26 59 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:01:57
27 45 GOŹDZIEWSKA HANNA P47 2013 K 00:01:57
28 225 PIĄTEK PIOTR Przedszkole Kraina Talentów 2014 M 00:01:59
29 201 BINKOWSKI JAŚ Biniu Team 2014 M 00:02:07
30 48 MIKOŁAJCZAK GABRIEL Poznańskie Koziołki. Przedszkole nr 40 2014 M 00:02:12
31 32 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:13
32 25 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:02:13
33 233 KOGUT NATALIA Przedszkole Nr. 104 Poznań 2014 K 00:02:14
34 41 KACZMARCZYK IGA Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2015 K 00:02:17
35 35 STĘPNIAK ANTONI Przedszkole Liczmanek 2015 M 00:02:29
36 7 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:02:34
37 4 MIKOŁAJCZAK MARIA Osiedlowe Skrzaty Środa Wlkp 2013 K 00:02:36
38 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:02:38
39 68 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek 2015 M 00:02:40
40 202 BINKOWSKI FRANEK Biniu Team 2016 M 00:03:03
41 10 LEWTAK IGOR 2016 M 00:03:10
42 62 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:03:11
43 61 SZYMANIAK PATRYCJA 2015 K 00:03:15
44 38 STENCEL WITOLD 2015 M 00:03:15
45 40 MELLER AMELIA 2015 K 00:03:43
46 46 CZARNOCIŃSKI BARTEK 2016 M 00:03:46
47 29 BINKOWSKI NIKODEM Biniu Team 2016 M 00:03:46
48 71 NAPIERAŁA WANDA Przedszkole nr 26 2014 K 00:03:53
49 52 WAWRZYNIAK EMILIA Brak 2016 K 00:04:07
50 6 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:04:26
51 1 MIERZEJEWSKA KAJA żłobek zielona żabka 2016 K 00:04:34
52 33 FOKSOWICZ TOSIA 2016 K 00:05:45

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 50 KLAUZA BORYS Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:00
2 20 KOWALEWSKI JAKUB 2011 M 00:01:01
3 27 SOBKOWSKI JAN SP 1 Międzychód 2011 M 00:01:03
4 51 KLAUZA JAKUB Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:04
5 13 JANIAK ANTEK GKS Dopiewo 2011 M 00:01:05
6 236 LEHWARK WOJCIECH Drużyna Szpiku 2012 M 00:01:06
7 65 PAJOR DORIAN SPN Sparta Szamotuły 2011 M 00:01:06
8 58 MAŃKOWSKA LENA Poznańska Szkoła Kyokushin Karate 2011 K 00:01:07
9 30 ŁĄCZKA PATRYCJA 2011 K 00:01:08
10 31 MELLER JAKUB S.P. 17 2011 M 00:01:08
11 53 GĄBKA ROKSANA Szkoła podstawowa Nr 1 2011 K 00:01:08
12 256 GINTROWICZ SZYMON SP nr 2 Puszczykowo 2012 M 00:01:11
13 247 KRÜGER BRUNO Szkoła podstawowa nr 70 Poznań 2011 M 00:01:13
14 254 HYPŚ MARCEL Przedszkole 2012 M 00:01:14
15 56 RURA ANTEK Akademia Pitagorasa w Baranowie 2011 M 00:01:14
16 62 SIEBRECHT SZYMON Przedszkole 150/ Koziołek Poznań 2012 M 00:01:15
17 17 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:15
18 64 KRYSTEK FILIP 2011 M 00:01:16
19 22 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:16
20 33 GRZĘDA ERYK sp89 2011 M 00:01:16
21 60 CHWIAŁKOWSKI KAMIL Tęczowa chatka 2012 M 00:01:16
22 42 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:17
23 238 KAPELA KRZYSZTOF Szkoła Budziszewko 2012 M 00:01:17
24 55 KRASZKA POLA 2012 K 00:01:17
25 208 GOZDALSKA ZUZANNA 2011 K 00:01:18
26 26 JASIŃSKA ZOFIA SP 1 Strzeszyn 2011 K 00:01:18
27 207 GOZDALSKA AMELIA 2011 K 00:01:19
28 6 SOSIŃSKA LENA 2011 K 00:01:20
29 66 SPALONY FILIP Sp59 2011 M 00:01:20
30 47 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:21
31 8 FRĄCKOWIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa 89 2011 K 00:01:21
32 11 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:01:22
33 229 KONARCZAK MARIA SP 22 2011 K 00:01:22
34 63 POŁUKORD IGNACY Szkoła Podstawowa nr 29 2011 M 00:01:22
35 264 GRATKOWSKI JĘDRZEJ Grunwald Team Poznań 2012 M 00:01:24
36 213 WIECZORKIEWICZ LENA SP Dąbrówka 2011 K 00:01:25
37 10 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:01:25
38 14 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:01:26
39 68 PĘDZIWIATR JOACHIM Przedszkole Pod Topolą 2012 M 00:01:26
40 21 LEWICKA ZUZANNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:27
41 52 WACHOWIAK EMILIA Szkoła Podstawowa 58 im. Kukuczki 2011 K 00:01:29
42 37 KWIATEK FRANEK 2012 M 00:01:29
43 221 TORZ AMELIA Twórcze Misie 2012 K 00:01:30
44 239 WĘGLARZ BRUNO 2012 M 00:01:30
45 43 KOZIEŁ GABRIELA Przedszkole 2012 K 00:01:30
46 59 WICHER ANNA Przedszkole nr 121 2012 K 00:01:31
47 36 KACZMARCZYK FILIP Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2012 M 00:01:31
48 19 ARCHANIOŁOWICZ OLIWIA AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS 2011 K 00:01:32
49 46 ŁUKASIK STAN 2012 M 00:01:32
50 204 SKOTNICKA LENA Przedszkole im. Dziadka Borodzieja 2012 K 00:01:32
51 40 LEHMANN TOMASZ 2012 M 00:01:33
52 250 WALKOWIAK MIESZKO SP 75 2012 M 00:01:34
53 12 GARCZYK JAKUB Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 M 00:01:34
54 38 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:35
55 54 MITURA KACPER 2012 M 00:01:35
56 41 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:01:36
57 29 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:01:39
58 48 KONIECZNA BASIA PRZEDSZKOLE NR 67 POZNAŃ 2012 K 00:01:41
59 5 GAWARECKI ALEKS 2012 M 00:01:41
60 9 BĄK NADIA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:44
61 49 SZYMANIAK FILIP 2012 M 00:01:44
62 231 ABEL MICHAŁ 2012 M 00:01:56
PK 241 MUMOT TOSIA SP Rogalinek Pomóż Tosi 2010 K 00:01:48
PK 260 GINTROWICZ FILIP 2016 M 00:02:11

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 MAĆKOWSKI MARCEL ZS Kąkolewo 2009 M 00:02:03
2 1 NOWAK MICHAŁ AZS Poznań 2009 M 00:02:07
3 41 CHŁODNICKI JĘDRZEJ Poznańska 13 2010 M 00:02:15
4 19 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:02:15
5 64 PIETRASIK MIKOŁAJ SP 14 2009 M 00:02:16
6 51 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:17
7 55 BARANOWSKA BARBARA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2010 K 00:02:18
8 30 RYBICKA NATASZA PSCHJK 2010 K 00:02:18
9 17 SERAFIN NATALIA SP 1 2010 K 00:02:23
10 123 GLAPA MARTYNA UAM TRIATHLON POZNAŃ 2009 K 00:02:24
11 127 ANDRZEJEWSKI KAMIL Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 2009 M 00:02:25
12 121 BORAWSKI-REKS MATEUSZ SP nr 38/Olimpia Poznań 2009 M 00:02:26
13 53 KASPRZAK OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2009 M 00:02:27
14 23 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa 77 , poznań 2009 K 00:02:28
15 118 GINTROWICZ KAROL SP nr 2 Puszczykowo 2009 M 00:02:31
16 28 MAĆKOWSKI MIESZKO ZS Kąkolewo 2010 M 00:02:33
17 58 PAWLAK WOJCIECH SP3 2009 M 00:02:33
18 57 WICHER MATEUSZ SP1 Poznań ul. Hezjoda 2009 M 00:02:33
19 32 BERNAT OLGA PSS Poznań 2009 K 00:02:34
20 52 RYBARCZYK ZOSIA Synchro Poznań 2009 K 00:02:34
21 24 PACHALSKI SZYMON SP PITAGORAS w Baranowie 2010 M 00:02:34
22 47 KUCHARCZYK MAJA szkoła podstawowa nr 77, Poznań 2010 K 00:02:37
23 120 KOGUT IGOR SP 79 Poznań 2009 M 00:02:38
24 39 CUMMING MIA SP 1 2010 K 00:02:38
25 35 BABISTA ADAM Sp nr.51 2010 M 00:02:39
26 115 WRĄBEL MATEUSZ 2009 M 00:02:39
27 106 JEGER LIWIA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2009 K 00:02:40
28 56 RURA JAŚ Akademia Pitagorasa 2009 M 00:02:40
29 116 KRÜGER ZBYSZEK Szkoła podstawowa nr 70 Poznań 2009 M 00:02:40
30 66 WAWRZYNIAK JAKUB SP 67 Poznań 2009 M 00:02:41
31 54 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:02:41
32 25 ANIOŁEK BARTOSZ SP18 / Mud Goats 2010 M 00:02:42
33 31 MARCINKOWSKA JULIA Szkola podst 57 2010 K 00:02:43
34 14 FLEISZAR MAKSYM Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM 2010 M 00:02:45
35 48 KUCHARCZYK MICHALINA szkoła podstawowa nr 77, Poznań 2009 K 00:02:46
36 13 SZYGENDA KLARA Tiger Team 2009 K 00:02:48
37 122 GUZIK KAROL Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza 2010 M 00:02:48
38 45 WOJT ADAM Gaudium et Studium 2010 M 00:02:49
39 42 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:02:52
40 18 BINCZEWSKI MIKOŁAJ Fehlau Run Team Junior 2009 M 00:02:56
41 129 GÓRECKA MAJA Sp1 Poznań 2009 K 00:02:58
42 109 ZAMELCZYK LIDIA 2010 K 00:03:01
43 110 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:03:01
44 65 PĘDZIWIATR WILHELM Szkoła podstawowa nr 70 2010 M 00:03:04
45 62 NAPIERAŁA ROZALIA POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA. I STOPNIA NR 2 2010 K 00:03:06
46 5 PERZ ZOSIA UKS Dąb Suchy Las 2010 K 00:03:06
47 21 NOWAK IWO John dewey school Oborniki 2009 M 00:03:07
48 12 WAKOWSKA NIKOLA Lucky LUZers 2009 K 00:03:11
49 22 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 M 00:03:11
50 44 DUDA FRYDERYK Sp 58 im. Kukuczki 2010 M 00:03:12
51 33 KARPOWICZ IGOR Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2009 M 00:03:13
52 10 MAZUREK DEBORAH Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2010 K 00:03:15
53 126 GASIŃSKI WOJCIECH 2010 M 00:03:17
54 29 LENIEC LETYCJA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:20
55 50 SZYMCZAK ANIELA UKS LUSOWO 2009 K 00:03:22
56 6 MIKOŁAJCZAK MAJA SP3 Środa Wlkp 2009 K 00:03:27
57 113 KOŁACKA MICHALINA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2009 K 00:03:29
58 36 ROSZAK MARTYNA SDS Kids 2010 K 00:03:32
59 119 KAMIŃSKA MARIA SP 34 2010 K 00:03:34

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:05:04
2 51 BABISTA DOMINIKA Sp nr.51 2006 K 00:05:25
3 82 PROTASEWICZ JAKUB SP Rokietnica 2008 M 00:05:25
4 141 STACHOWIAK KAMIL Sp nr80 Poznań 2006 M 00:05:30
5 53 CHOMIAK EMILKA UKS HALSZKA SZAMOTUŁY 2006 K 00:05:34
6 75 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:05:37
7 55 OSTROWSKI TOMEK Rehau Tri Team 2007 M 00:05:43
8 114 ZIARKIEWICZ HANNA SP 18 2006 K 00:05:43
9 57 KACZMAREK MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 1 2006 M 00:05:45
10 72 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:46
11 60 MICHTA MICHALINA szkoła podstawowa w Rokietnicy 2006 K 00:05:46
12 80 KOWALCZYK IGOR Helios Czempiń 2006 M 00:05:46
13 29 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:05:50
14 43 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:05:52
15 131 MACHURA JULIA SP 1 Poznań 2006 K 00:05:53
16 26 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń 2008 M 00:05:54
17 81 CYBAK MICHALINA Helios Czempiń 2006 K 00:05:54
18 134 MAŁECKI JAKUB SP 61 Poznań 2007 M 00:05:54
19 137 PUCHACZ BARTOSZ Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń 2008 M 00:06:00
20 20 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:01
21 28 KOWALEWSKA POLA 2007 K 00:06:05
22 147 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA AZS Poznań 2007 K 00:06:08
23 133 MAŁECKI FILIP SP 61 Poznań 2007 M 00:06:09
24 115 TORZ AGATA SP51 Poznań 2008 K 00:06:11
25 140 STEFANIAK JAN OŚ AZS Poznań 2006 M 00:06:13
26 79 SULIKOWSKI PIOTR Społeczna Jedynka 2008 M 00:06:13
27 64 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:14
28 91 JANKOWSKI KACPER Szkoła 2007 M 00:06:18
29 89 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:06:21
30 77 WOJCIESZAK KSAWIER MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:23
31 109 GAŁKA RYSZARD 2008 M 00:06:25
32 110 ZAMELCZYK CYPRIAN 2007 M 00:06:31
33 70 WOJTKOWIAK MIKOŁAJ SP22 2007 M 00:06:31
34 142 SOLARSKI MAKS SP 51 W POZNANIU 2008 M 00:06:31
35 33 ZAWADZKI JAKUB SP 40 w Poznaniu 2008 M 00:06:32
36 45 MARCINKOWSKA ZUZANNA Szkola podst 57 2008 K 00:06:34
37 3 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:06:36
38 76 TOMALA DOMINIKA MUKS Jedynka Międzychód 2007 K 00:06:38
39 35 JASIŃSKI JAKUB SP 1 Strzeszyn 2008 M 00:06:38
40 13 BIELECKA MAGDALENA SP 1 KOMORNIKI 2007 K 00:06:38
41 44 KOWALONEK STANISŁAW KSP Poznań 2007 M 00:06:39
42 4 JASIŃSKI MAREK SP1 Poznań 2007 M 00:06:39
43 59 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:06:43
44 95 TOMASZEWSKA LUIZA Sp nr 51 poznań 2008 K 00:06:44
45 67 DUDA TYMON Sp 58 im. Kukuczki 2007 M 00:06:46
46 34 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:06:48
47 117 SOKOŁOWSKA ZUZANNA ISOP 2007 K 00:06:50
48 39 MATUSZEK SZYMON AutoPoBabci.pl 2006 M 00:06:51
49 84 KUBIAK ZOSIA Szkoła Podstawowa nr4 w Poznaniu 2007 K 00:06:53
50 69 SZYMCZAK WOJCIECH SP89 Poznań 2008 M 00:06:53
51 127 KUSZYK FILIP 2008 M 00:06:55
52 9 ZAREMBA OLIWIA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 2007 K 00:06:58
53 1 LASAK PAWEŁ HERNIK TEAM / SP20 2007 M 00:06:59
54 83 GACA JULIA Szkoła Podstawowa nr1 Poznań 2008 K 00:07:03
55 6 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:07:04
56 116 WRĄBEL ZOSIA 2007 K 00:07:04
57 40 MELLER WOJCIECH S.P. 17 2007 M 00:07:06
58 86 SIEBRECHT KACPER Sp 85 Poznań / Koziołek Poznań 2006 M 00:07:09
59 24 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 LUBOŃ 2006 M 00:07:18
60 87 RESZKE JAKUB Szkola Podstawowa w Biskupicach Wlkp 2006 M 00:07:23
61 32 WOJCIECHOWSKA BLANKA SP 4 Poznań 2008 K 00:07:24
62 52 NOWAK ZOSIA SP Kaźmierz 2008 K 00:07:32
63 42 GÓRSKA SARA Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa 2008 K 00:07:43
64 49 BANASZKIEWICZ ALICJA SP 2 Suchy Las 2008 K 00:07:43
65 96 KALISZAN MARTYNA Szkoła Podstawowa nr 89 w Poznaniu 2007 K 00:07:45
66 18 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:07:53
67 21 POWIDZKI KACPER 2006 M 00:07:57
68 31 PIĄTEK AARON SP nr 17 2008 M 00:07:58
69 23 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team 2008 K 00:08:02
70 145 OLSZANOWSKI KONRAD Gaudio 2007 M 00:08:05
71 30 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:08:05
72 15 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ SP 27 2007 M 00:08:10
73 11 MAZUREK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2007 M 00:08:27
74 61 MATUSZAK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY 2008 M 00:08:31
75 37 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:08:37
76 62 ZAMELCZYK ZOSIA SP 89 Poznań 2008 K 00:08:44
77 5 KOBER LUISE Speed Feet 16 2006 K 00:08:48
78 48 GOŹDZIEWSKA MAJA SP 74 2008 K 00:08:55
79 50 KARPOWICZ IZABELA Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2006 K 00:09:12
80 58 FURMANIUK MAGDALENA SP 51 2006 K 00:09:12

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 247 KOWALSKI MACIEJ OŚ AZS Poznań 2003 M 00:06:21
2 209 BIELECKI MAREK OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:06:25
3 234 SOKOŁOWSKI KAMIL OŚ A 2004 M 00:06:41
4 215 KUŁDO JAKUB OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:06:54
5 331 JANICKI KAROL UAM TRIATHLON POZNAŃ 2003 M 00:06:57
6 327 GLAPA FILIP UAM TRIATHLON POZNAŃ 2004 M 00:06:58
7 232 ŻAK MATEUSZ AZS Poznań 2003 M 00:07:08
8 201 JANASIAK JAKUB SP 1 Szamotuły 2004 M 00:07:42
9 325 BERNAT OSKAR UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:07:52
10 220 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:07:54
11 328 KOSTKA JAKUB UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:07:55
12 302 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:07:57
13 335 RUNKA LAURA Energetyk Poznań 2004 K 00:08:01
14 212 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:08:02
15 202 JANASIAK PIOTR SP 1 Szamotuły 2005 M 00:08:05
16 240 WOLF PAULINA MUKS Jedynka Międzychód 2003 K 00:08:08
17 317 WIECZORKIEWICZ IGOR UKS Lusowo 2004 M 00:08:11
18 228 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:08:11
19 239 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:08:36
20 214 MATUSZCZAK GABRYSIA MKS Juvenia Puszczykowo 2003 K 00:08:37
21 336 FRANZKOWIAK ZOFIA AZS Poznań 2004 K 00:08:41
22 333 JORDAN KACPER SP2 Tarnowo Podgórne 2004 M 00:08:45
23 326 MAŁECKI ANTONI SP 61 Poznań 2005 M 00:08:52
24 203 DEMBINSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:08:53
25 213 NERĆ PATRYCJA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2003 K 00:09:01
26 245 BARANOWSKI ADAM 2005 M 00:09:04
27 211 WALKOWIAK STANISŁAW SP 61 Poznań 2004 M 00:09:09
28 313 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:32
29 218 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:09:46
30 219 FILIPIAK ADRIANNA Puszczykowo 2003 K 00:09:53
31 210 SZYGENDA JULIA Tiger Team 2004 K 00:10:40
32 225 SZARLIK JĘDRZEJ SP nr 90 Poznań 2005 M 00:10:41
33 244 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:11:36
34 246 KOWALCZYK MARTA HELIOS CZEMPIŃ 2003 K 00:12:16
35 226 SZARLIK JULIA SP nr 90 Poznań 2005 K 00:12:23
36 223 FURMANIUK ALICJA SP 51 2004 K 00:13:12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni