z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

27.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 65 KĘSY LEON 2013 M 00:01:12
2 203 WACHOWIAK ALEKSANDER ANDRZEJ 2013 M 00:01:18
3 240 KRUŚ LENA 2013 K 00:01:23
4 47 MIKULSKI STAŚ PRO366 2014 M 00:01:25
5 239 PIĄTEK ALEKSANDRA 2013 K 00:01:27
6 204 KONARCZAK ANTONIA 2013 K 00:01:28
7 236 SOBUCKI OSKAR Balonik 2013 M 00:01:29
8 16 BARON ŁUKASZ Przedszkole 127 2013 M 00:01:30
9 216 NAPIERAŁA GABIERALA Przedszkole Leśne Ludki 2013 K 00:01:32
10 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:34
11 44 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ 2014 M 00:01:35
12 235 STEFANOWICZ MARIA Przedszkole Nr 77 Koraliki 2013 K 00:01:36
13 31 WOJCIECHOWSKA MARYSIA Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska 2013 K 00:01:40
14 13 MARCINIAK STANISŁAW 2014 M 00:01:40
15 217 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:01:43
16 202 KRÓL ARTUR 2013 M 00:01:45
17 11 LEC-MAJER BORYS Przedszkole Galileo - Familijny Poznań 2013 M 00:01:47
18 14 LIBERA ZUZANNA Lucky LUZers 2013 K 00:01:47
19 48 MIKOŁAJCZAK GABRIEL Poznańskie Koziołki. Przedszkole nr 40 2014 M 00:01:48
20 50 LESICKA JULIA Wesoły Delfinek 2013 K 00:01:48
21 60 RYBARCZYK WOJTEK 2014 M 00:01:48
22 37 HUMBLA KAZIMIERZ Jarzębinka 2014 M 00:01:53
23 69 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:01:54
24 253 RYCICKI ANTONI Przedszkole Wesoły Delfinek 2013 M 00:01:56
25 218 NAPIERAŁA WANDA Przedszkole nr 26 2014 K 00:01:57
26 66 ŁASZCZ MAGDALENA MALI ODKRYWCY 2013 K 00:01:58
27 32 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:01:59
28 231 PIĄTEK PIOTR Przedszkole Kraina Talentów 2014 M 00:01:59
29 39 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:02:00
30 8 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:02:02
31 25 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:02:02
32 45 GOŹDZIEWSKA HANNA P47 2013 K 00:02:03
33 59 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:02:06
34 70 BABICA AMELIA 2013 K 00:02:09
35 54 MACHNICKI FRANCISZEK Przedszkole 2015 M 00:02:09
36 35 STĘPNIAK ANTONI Przedszkole Liczmanek 2015 M 00:02:11
37 201 BEHRENDT KINGA Przedszkole nr 118 2013 K 00:02:12
38 23 BASIŃSKI TOMASZ Z mchu i paproci 2015 M 00:02:14
39 41 KACZMARCZYK IGA Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2015 K 00:02:14
40 51 LESICKA MARTA Wesoły Delfinek 2015 K 00:02:18
41 224 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN Mamy-Biegamy Kids 2015 M 00:02:18
42 30 ŁYSIAK-KUBIAK POLA NIGHT RUNNERS 2014 K 00:02:18
43 4 MIKOŁAJCZAK MARIA Osiedlowe Skrzaty Środa Wlkp 2013 K 00:02:21
44 67 SZCZUREK KATARZYNA Przedszkole nr 127 w Poznaniu 2014 K 00:02:22
45 64 KOZŁOWSKI OSKAR Hansa-Flex 2015 M 00:02:22
46 219 CICHOWLAS ANNA Przedszkole 44 Poznań 2015 K 00:02:22
47 68 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek 2015 M 00:02:23
48 7 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:02:23
49 264 KOGUT NATALIA Przedszkole Nr. 104 Poznań 2014 K 00:02:26
50 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:02:39
51 222 SKORYNA SZYMON 2013 M 00:02:43
52 225 SKORYNA URSZULA 2015 K 00:02:44
53 38 STENCEL WITOLD 2015 M 00:02:52
54 63 KOSICKA POLA 2015 K 00:03:00
55 62 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:03:00
56 17 LANGE MAKSYMILIAN Wesoła Pszczółka 2015 M 00:03:12
57 3 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:20
58 221 KUJAWIAK FRANCISZEK 2016 M 00:03:46
59 210 MICH ANTONI Wspólne Gniazdko 2015 M 00:03:53
60 22 BASIŃSKI JULIAN Jacek i Agatka 2016 M 00:04:05
61 29 BINKOWSKI NIKODEM Biniu Team 2016 M 00:04:21
62 15 BARON ADAM Żłobek Calineczka 2016 M 00:04:59
63 33 FOKSOWICZ TOSIA 2016 K 00:05:32
64 6 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:06:15
65 52 WAWRZYNIAK EMILIA Brak 2016 K 00:07:14

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 50 KLAUZA BORYS Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:02
2 27 SOBKOWSKI JAN SP 1 Międzychód 2011 M 00:01:03
3 206 PAJOR DORIAN SPN Sparta Szamotuły 2011 M 00:01:04
4 30 ŁĄCZKA PATRYCJA 2011 K 00:01:05
5 53 GĄBKA ROKSANA Szkoła podstawowa Nr 1 2011 K 00:01:05
6 31 MELLER JAKUB S.P. 17 2011 M 00:01:06
7 51 KLAUZA JAKUB Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:09
8 56 RURA ANTEK Akademia Pitagorasa w Baranowie 2011 M 00:01:10
9 58 MAŃKOWSKA LENA Poznańska Szkoła Kyokushin Karate 2011 K 00:01:10
10 207 NAPIERAŁA ZUZANNA SP nr 1 w Suchym Lesie 2011 K 00:01:12
11 42 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:14
12 231 KOWALSKI IGOR 2012 M 00:01:14
13 60 CHWIAŁKOWSKI KAMIL Tęczowa chatka 2012 M 00:01:15
14 18 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:15
15 64 KRYSTEK FILIP 2011 M 00:01:17
16 55 KRASZKA POLA 2012 K 00:01:17
17 14 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:01:17
18 26 JASIŃSKA ZOFIA SP 1 Strzeszyn 2011 K 00:01:18
19 62 SIEBRECHT SZYMON Przedszkole 150/ Koziołek Poznań 2012 M 00:01:18
20 224 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:19
21 8 FRĄCKOWIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa 89 2011 K 00:01:19
22 241 GRATKOWSKI JĘDRZEJ Grunwald Team Poznań 2012 M 00:01:20
23 221 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:20
24 21 LEWICKA ZUZANNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:20
25 6 SOSIŃSKA LENA 2011 K 00:01:21
26 17 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:21
27 22 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:22
28 61 MATYSIAK STAŚ P. 67 2012 M 00:01:22
29 25 PRZYBYLAK SZYMON SP 67 2011 M 00:01:22
30 47 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:23
31 7 BANASZEWSKA MAJA 2011 K 00:01:23
32 10 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:01:24
33 29 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:01:25
34 239 TORZ AMELIA Twórcze Misie 2012 K 00:01:25
35 220 SPALONY FILIP Sp59 2011 M 00:01:25
36 5 GAWARECKI ALEKS 2012 M 00:01:26
37 36 KACZMARCZYK FILIP Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2012 M 00:01:26
38 52 WACHOWIAK EMILIA Szkoła Podstawowa 58 im. Kukuczki 2011 K 00:01:26
39 16 BOTOREK BŁAŻEJ 2012 M 00:01:27
40 37 KWIATEK FRANEK 2012 M 00:01:27
41 43 KOZIEŁ GABRIELA Przedszkole 2012 K 00:01:27
42 19 ARCHANIOŁOWICZ OLIWIA AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS 2011 K 00:01:28
43 226 SKOTNICKA LENA Przedszkole im. Dziadka Borodzieja 2012 K 00:01:28
44 46 ŁUKASIK STAN 2012 M 00:01:29
45 233 WALKOWIAK MIESZKO SP 75 2012 M 00:01:29
46 63 POŁUKORD IGNACY Szkoła Podstawowa nr 29 2011 M 00:01:30
47 39 LIMA KLAPCZYŃSKA KAROLINA SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2012 K 00:01:31
48 38 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:32
49 41 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:01:32
50 54 MITURA KACPER 2012 M 00:01:33
51 238 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH Przedszkole Mały Olimpijczyk 2012 M 00:01:33
52 44 MACHNICKI ANTONI Sp przezmierowo 2011 M 00:01:34
53 57 MAREK ANNA 2012 K 00:01:34
54 59 WICHER ANNA Przedszkole nr 121 2012 K 00:01:35
55 229 WIECZORKIEWICZ LENA SP Dąbrówka 2011 K 00:01:35
56 12 GARCZYK JAKUB Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 M 00:01:36
57 9 BĄK NADIA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:40
58 213 ABEL MICHAŁ 2012 M 00:01:43
59 208 BUCZMA STANISŁAW 2012 M 00:01:44
60 204 KONARCZAK MARIA SP 22 2011 K 00:02:26
PK 236 MUMOT TOSIA SP Rogalinek Pomóż Tosi 2010 K 00:01:49

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 MAĆKOWSKI MARCEL ZS Kąkolewo 2009 M 00:02:07
2 19 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:02:13
3 122 PIETRASIK MIKOŁAJ SP 14 2009 M 00:02:14
4 41 CHŁODNICKI JĘDRZEJ Poznańska 13 2010 M 00:02:14
5 51 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:17
6 55 BARANOWSKA BARBARA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2010 K 00:02:18
7 30 RYBICKA NATASZA PSCHJK 2010 K 00:02:19
8 124 SZCZUCIŃSKI TOMASZ SP 17 2009 M 00:02:19
9 53 KASPRZAK OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2009 M 00:02:22
10 40 LIMA KLAPCZYŃSKI HENRYK SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2009 M 00:02:22
11 58 PAWLAK WOJCIECH SP3 2009 M 00:02:25
12 32 BERNAT OLGA PSS Poznań 2009 K 00:02:25
13 37 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:26
14 126 GLAPA MARTYNA UAM TRIATHLON POZNAŃ 2009 K 00:02:26
15 28 MAĆKOWSKI MIESZKO ZS Kąkolewo 2010 M 00:02:27
16 49 JÓŹWIAK WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr.35 Władysława Łokietka 2010 M 00:02:28
17 105 WITCZAK ZOSIA CITY TRAIL Team 2010 K 00:02:28
18 23 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa 77 , poznań 2009 K 00:02:29
19 118 WAWRZYNIAK JAKUB SP 67 Poznań 2009 M 00:02:29
20 52 RYBARCZYK ZOSIA Synchro Poznań 2009 K 00:02:30
21 128 ANDRZEJEWSKI KAMIL Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 2009 M 00:02:31
22 56 RURA JAŚ Akademia Pitagorasa 2009 M 00:02:32
23 17 SERAFIN NATALIA SP 1 2010 K 00:02:33
24 43 MELLER JAN Tech-Race 2009 M 00:02:33
25 24 PACHALSKI SZYMON SP PITAGORAS w Baranowie 2010 M 00:02:33
26 7 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:02:35
27 57 WICHER MATEUSZ SP1 Poznań ul. Hezjoda 2009 M 00:02:35
28 8 HAMPEL ALEKSANDRA SP nr 11 w Poznaniu 2009 K 00:02:38
29 127 KOGUT IGOR SP 79 Poznań 2009 M 00:02:41
30 119 SZYMCZAK JAKUB 2010 M 00:02:41
31 112 GUZIK KAROL Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza 2010 M 00:02:42
32 54 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:02:44
33 18 BINCZEWSKI MIKOŁAJ Fehlau Run Team Junior 2009 M 00:02:45
34 61 SZCZUREK BARTOSZ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 1 2010 M 00:02:46
35 123 KONTSCHYTS-JASIK NATASZA SP Łejery 2010 K 00:02:47
36 13 SZYGENDA KLARA Tiger Team 2009 K 00:02:48
37 38 MIKULSKI FRANEK PRO366 2010 M 00:02:48
38 9 NOWAK WERONIKA SP27 2010 K 00:02:48
39 35 BABISTA ADAM Sp nr.51 2010 M 00:02:50
40 60 ŁASZCZ STANISŁAW AKADEMIA PITAGORASA 2010 M 00:02:52
41 120 FLORCZAK SZYMON SP 1 2010 M 00:02:53
42 15 GÓRECKA MAJA Sp1 Poznań 2009 K 00:02:55
43 45 WOJT ADAM Gaudium et Studium 2010 M 00:02:55
44 12 WAKOWSKA NIKOLA Lucky LUZers 2009 K 00:03:01
45 33 KARPOWICZ IGOR Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2009 M 00:03:03
46 20 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:04
47 121 ŁOŻYŃSKA HANNA SP 70 2009 K 00:03:07
48 22 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 M 00:03:08
49 42 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:03:12
50 46 ŁUKASIK ZOSIA 2009 K 00:03:12
51 44 DUDA FRYDERYK Sp 58 im. Kukuczki 2010 M 00:03:15
52 111 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach 2010 M 00:03:16
53 11 SKWARYŁO URSZULA SP nr 2 w Kórniku 2010 K 00:03:16
54 106 NAPIERAŁA ROZALIA POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA. I STOPNIA NR 2 2010 K 00:03:17
55 125 GASIŃSKI WOJCIECH 2010 M 00:03:18
56 10 MAZUREK DEBORAH Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2010 K 00:03:19
57 6 MIKOŁAJCZAK MAJA SP3 Środa Wlkp 2009 K 00:03:22

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:04:59
2 131 ROTH ANTONI Night Runners / SP 17 2007 M 00:05:20
3 51 BABISTA DOMINIKA Sp nr.51 2006 K 00:05:26
4 53 CHOMIAK EMILKA UKS HALSZKA SZAMOTUŁY 2006 K 00:05:28
5 109 MACHURA JULIA SP 1 Poznań 2006 K 00:05:31
6 113 ZIARKIEWICZ HANNA SP 18 2006 K 00:05:36
7 46 OTOCKI LEONARD SP 51 2008 M 00:05:38
8 114 SZYMCZAK MATEUSZ 2006 M 00:05:43
9 72 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:44
10 75 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:05:45
11 57 KACZMAREK MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 1 2006 M 00:05:53
12 10 ADAMCZEWSKA BIANKA UKS Dąb Suchy Las 2008 K 00:05:54
13 119 MUMOT FRANEK SP Rogalinek Pomóż Tosi 2007 M 00:05:57
14 28 KOWALEWSKA POLA 2007 K 00:05:58
15 29 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:05:58
16 43 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:05:59
17 106 JANKOWSKI KACPER Szkoła 2007 M 00:06:00
18 141 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA AZS Poznań 2007 K 00:06:00
19 20 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:00
20 116 TORZ AGATA SP51 Poznań 2008 K 00:06:01
21 111 MAŁECKI JAKUB SP 61 Poznań 2007 M 00:06:06
22 81 CYBAK MICHALINA Helios Czempiń 2006 K 00:06:08
23 80 KOWALCZYK IGOR Helios Czempiń 2006 M 00:06:09
24 77 WOJCIESZAK KSAWIER MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:13
25 108 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:06:14
26 135 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:06:15
27 110 MAŁECKI FILIP SP 61 Poznań 2007 M 00:06:16
28 66 PISANKO FRANCISZEK UKS Lusowo 2008 M 00:06:18
29 70 WOJTKOWIAK MIKOŁAJ SP22 2007 M 00:06:19
30 64 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:20
31 44 KOWALONEK STANISŁAW KSP Poznań 2007 M 00:06:20
32 124 GURANOWSKI KUBA SP 58 2007 M 00:06:21
33 67 DUDA TYMON Sp 58 im. Kukuczki 2007 M 00:06:21
34 129 STEFANIAK JAN OŚ AZS Poznań 2006 M 00:06:22
35 35 JASIŃSKI JAKUB SP 1 Strzeszyn 2008 M 00:06:23
36 138 JAROSZ JAN Łejery 2008 M 00:06:24
37 17 NADER FILIP SP 35 Poznań 2006 M 00:06:29
38 73 FRAMSKI ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:30
39 2 BANASZEWSKI WIKTOR 2008 M 00:06:37
40 59 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:06:40
41 76 TOMALA DOMINIKA MUKS Jedynka Międzychód 2007 K 00:06:41
42 33 ZAWADZKI JAKUB SP 40 w Poznaniu 2008 M 00:06:41
43 13 BIELECKA MAGDALENA SP 1 KOMORNIKI 2007 K 00:06:42
44 34 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:06:42
45 9 ZAREMBA OLIWIA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 2007 K 00:06:50
46 36 ŁĄCZKA MATEUSZ SP 18 2008 M 00:06:53
47 4 JASIŃSKI MAREK SP1 Poznań 2007 M 00:06:56
48 7 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:06:57
49 84 KUBIAK ZOSIA Szkoła Podstawowa nr4 w Poznaniu 2007 K 00:06:58
50 63 TUROWSKA MICHALINA 2007 K 00:06:58
51 83 GACA JULIA Szkoła Podstawowa nr1 Poznań 2008 K 00:07:00
52 133 MICHALSKA JULIA Salezjanie 2008 K 00:07:01
53 117 SZCZUCIŃSKI ANTONI SP 17 2008 M 00:07:08
54 40 MELLER WOJCIECH S.P. 17 2007 M 00:07:10
55 19 GÓRECKI IGNACY Sp1 Poznań 2007 M 00:07:11
56 1 LASAK PAWEŁ HERNIK TEAM / SP20 2007 M 00:07:14
57 49 BANASZKIEWICZ ALICJA SP 2 Suchy Las 2008 K 00:07:14
58 86 SIEBRECHT KACPER Sp 85 Poznań / Koziołek Poznań 2006 M 00:07:14
59 52 NOWAK ZOSIA SP Kaźmierz 2008 K 00:07:15
60 87 RESZKE JAKUB Szkola Podstawowa w Biskupicach Wlkp 2006 M 00:07:15
61 101 BUCZMA MATEUSZ SP Kleszczewo 2006 M 00:07:16
62 134 METELSKA OLIWIA UKS Lusowo 2007 K 00:07:16
63 32 WOJCIECHOWSKA BLANKA SP 4 Poznań 2008 K 00:07:19
64 15 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ SP 27 2007 M 00:07:25
65 65 RADECKA ZUZIA FEHLAU RUN TEAM 2006 K 00:07:27
66 22 ZAPARTY TYMOTEUSZ Zalew Jerzykowo sekcja kajakowa 2006 M 00:07:34
67 31 PIĄTEK AARON SP nr 17 2008 M 00:07:36
68 61 MATUSZAK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY 2008 M 00:07:43
69 11 MAZUREK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2007 M 00:07:44
70 123 WÓJCIK NEL Da Vinci 2008 K 00:07:46
71 62 ZAMELCZYK ZOSIA SP 89 Poznań 2008 K 00:07:47
72 105 WIŚNIEWSKA ANTONINA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:07:48
73 21 POWIDZKI KACPER 2006 M 00:07:57
74 137 OLSZANOWSKI KONRAD Gaudio 2007 M 00:07:59
75 42 GÓRSKA SARA Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa 2008 K 00:07:59
76 18 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:08:07
77 30 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:08:17
78 127 WINIARSKI ALEKSANDER SP1 w Plewiskach 2007 M 00:08:19
79 115 FLORCZAK DOMINIKA SP 1 2006 K 00:08:24
80 50 KARPOWICZ IZABELA Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2006 K 00:08:32
81 48 GOŹDZIEWSKA MAJA SP 74 2008 K 00:08:50
82 58 FURMANIUK MAGDALENA SP 51 2006 K 00:08:52
83 102 ŚRAMA JULIA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:09:07
84 37 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:09:48
85 47 SMORAWSKA AGATA 2008 K 00:09:49

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 302 KOWALSKI MACIEJ OŚ AZS Poznań 2003 M 00:06:26
2 209 BIELECKI MAREK OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:06:29
3 232 ŻAK MATEUSZ AZS Poznań 2003 M 00:07:08
4 215 KUŁDO JAKUB OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:07:08
5 201 JANASIAK JAKUB SP 1 Szamotuły 2004 M 00:07:23
6 224 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:25
7 221 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:07:28
8 326 KOSTKA JAKUB UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:07:43
9 317 BERNAT OSKAR UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:07:44
10 229 MACHOŃSKI TYMON UKS Lusowo 2003 M 00:07:45
11 220 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:07:46
12 313 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:01
13 241 KUŹMA JULIAN UKS Lusowo 2005 M 00:08:02
14 327 BANASZAK MIKOŁAJ AZS Poznań 2005 M 00:08:04
15 319 RUNKA LAURA Energetyk Poznań 2004 K 00:08:06
16 212 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:08:10
17 202 JANASIAK PIOTR SP 1 Szamotuły 2005 M 00:08:10
18 306 WIECZORKIEWICZ IGOR UKS Lusowo 2004 M 00:08:11
19 236 FRAMSKI MARCIN MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:18
20 228 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:08:25
21 214 MATUSZCZAK GABRYSIA MKS Juvenia Puszczykowo 2003 K 00:08:26
22 231 SZYMCZAK ADAM UKS LUSOWO 2005 M 00:08:35
23 240 WOLF PAULINA MUKS Jedynka Międzychód 2003 K 00:08:35
24 305 KUJAWA JULIA AZS Poznań 2003 K 00:08:35
25 211 WALKOWIAK STANISŁAW SP 61 Poznań 2004 M 00:08:37
26 309 MAŁECKI ANTONI SP 61 Poznań 2005 M 00:08:39
27 243 KRYGER KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:55
28 204 PERZ MARIANNA UKS Dąb Suchy Las 2004 K 00:09:01
29 239 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:09:01
30 331 FRANZKOWIAK ZOFIA AZS Poznań 2004 K 00:09:02
31 242 KASPRZAK SAMANTA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:09:03
32 245 BARANOWSKI ADAM 2005 M 00:09:06
33 213 NERĆ PATRYCJA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2003 K 00:09:07
34 238 KURZYŃSKI MATEUSZ MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:09:11
35 218 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:09:12
36 203 DEMBINSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:09:16
37 310 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:19
38 227 KONARCZAK JAKUB Sp nr 22 Poznań 2005 M 00:09:26
39 210 SZYGENDA JULIA Tiger Team 2004 K 00:09:35
40 244 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:10:08
41 233 MANTAS PAULINA SP1/Drużyna Szpiku 2005 K 00:10:13
42 206 JASIŃSKA ALEKSANDRA Gimnazjum Pniewy 2003 K 00:11:22
43 205 STACHOWIAK EWA SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2005 K 00:11:48
44 246 KOWALCZYK MARTA HELIOS CZEMPIŃ 2003 K 00:11:56
45 217 RETELEWSKA JULIA SP1 2004 K 00:11:58
46 226 SZARLIK JULIA SP nr 90 Poznań 2005 K 00:12:06
47 223 FURMANIUK ALICJA SP 51 2004 K 00:12:48

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni