z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

29.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 PIOTROWSKI MARCEL Przedszkole nr 6 Olsztyn 2014 M 00:01:13
2 321 MARCINIAK KACPER Przedszkole nr 4 Pluszowy Miś 2015 M 00:01:22
3 313 GODLEWSKI WIKTOR 2014 M 00:01:23
4 31 PANIKOWSKA ZOFIA GRUPA DBK OLSZTYN 2014 K 00:01:26
5 29 WAŚKOWSKI KACPER Przedszkole literackie 2014 M 00:01:27
6 6 CZYŻEWSKI PAWEŁ Nr. 19 2014 M 00:01:28
7 5 CZYŻEWSKI FILIP Nr. 19 2014 M 00:01:29
8 2 ABDELKEFI HANA LECIMY TUTEJ 2014 K 00:01:36
9 26 OLSZEWSKI TYMON mytowel.pl 2014 M 00:01:36
10 326 DRĄŻCZYK KAJETAN 2014 M 00:01:38
11 328 KOWALCZYK NINA OLSZTYN 2014 K 00:01:46
12 320 CWALINA ALEKSANDRA Grupa Dbk Olsztyn 2015 K 00:01:48
13 28 KOZAK ARKADIUSZ Śmieszek Team 2014 M 00:01:51
14 309 WOŁOSZ WIKTORIA Przedzszkole Gietrzwałd 2015 K 00:01:51
15 20 MICHALSKI SZYMON 2015 M 00:01:53
16 11 NAJDZION NATALIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN 2014 K 00:01:53
17 333 BOGUCKI MARCEL Michelin Team 2014 M 00:01:54
18 12 SZTYLC KLAUDIA Olsztyn 2014 K 00:01:55
19 19 MUSIELAK NIKODEM 2014 M 00:02:00
20 9 ŁAWRYNOWICZ LAURA PM3 Olsztyn 2014 K 00:02:01
21 236 RYBARCZYK ALEKSANDER 2016 M 00:02:06
22 331 JURKIEWICZ IGNACY 2016 M 00:02:12
23 18 PLISZKA BASIA Pliszka Biega 2017 K 00:02:18
24 332 NAJDZION KAROL przedszkole Promyczek 2017 M 00:02:28
25 317 MARCINIAK ANTOSIA 2016 K 00:02:34
26 23 GUTMAŃSKI IGNACY 2016 M 00:02:36
27 327 NADULSKI ADAM Team Kopeć 2016 M 00:02:38
28 10 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:03:07
29 25 OLSZEWSKA MARTYNKA mytowel.pl 2016 K 00:03:13
30 230 LEWICKI PRZEMYSŁAW 2017 M 00:03:35

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 KARWACKA HANIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2012 K 00:01:06
2 18 MACHEL MARTA SP 30 2012 K 00:01:08
3 20 LITWINIUK ALEKSANDER Kriss Coaching/Wyderki 2012 M 00:01:09
4 9 NAWORSKI WOJTEK SP Bartąg 2012 M 00:01:10
5 270 CWALINA JOANNA Grupa Dbk Olsztyn 2012 K 00:01:10
6 262 WOŁOSZ PAWEŁ Szkoła Gietrzwałd 2012 M 00:01:11
7 10 BRZEZIŃSKI TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:13
8 11 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2012 M 00:01:15
9 16 JAKUBOWSKI HUBERT 2013 M 00:01:16
10 3 ZYBERT MAKSYMILIAN Przedszkole Miejskie w Barczewie 2013 M 00:01:18
11 273 DOMIAN HUBERT Szkoła w bartagu 2012 M 00:01:19
12 5 DANIELEWICZ SZYMON SP 11 2012 M 00:01:22
13 271 DREMO FAUSTYNA 2012 K 00:01:24
14 265 MUŻA LUDWIK 2012 M 00:01:24
15 15 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć 2013 K 00:01:27
16 272 KIEZIK DOMINIK Przedszkole Leluki 2013 M 00:01:28
17 6 PAWLAK PRZEMYSŁAW SP 22 2012 M 00:01:29
18 12 PLISZKA MAJA Pliszka Biega 2013 K 00:01:34
19 24 PRZERADZKA NINA 2012 K 00:01:35
20 7 GRZYMKOWSKA MAGDALENA Olsztyn 2013 K 00:02:22

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 DZIK KSAWERY Mks truso 2010 M 00:02:16
2 154 KORCZ ALEKSANDER 2011 M 00:02:17
3 11 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:17
4 24 TOPA DANIEL Olsztyńska Szkółka Triatlonu 2010 M 00:02:19
5 18 RADZIWON BARTOSZ SP Stawiguda 2010 M 00:02:20
6 156 DANELCZYK WERONIKA 2010 K 00:02:21
7 9 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:25
8 22 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:29
9 27 PANIKOWSKI ADAM GRUPA DBK OLSZTYN 2011 M 00:02:31
10 3 ROJEK ESTERA 2010 K 00:02:32
11 31 KORNACKA HELENA SP 18 OLSZTYN 2010 K 00:02:35
12 125 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:35
13 167 OŻUBKO MAJA ABRM Rakiety Olsztyn 2010 K 00:02:37
14 26 KARPIŃSKI IGOR Szkoła Podstawowa nr 30 2011 M 00:02:38
15 32 KORNACKA ZOFIA SP 18 OLSZTYN 2011 K 00:02:38
16 4 ZYBERT JAKUB SP 3 Barczewo 2011 M 00:02:39
17 33 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:02:41
18 1 NITKIEWICZ LENA dziq Team 2011 K 00:02:45
19 160 BUBROWSKA MAŁGORZATA Sp25 Olsztyn 2010 K 00:02:47
20 21 BIAŁCZAK ALICJA Rogóż 2011 K 00:02:48
21 17 ILCZUK MICHAŁ Olsztyn 2011 M 00:02:53
22 5 DUBLANKA ZOFIA Olsztyńska szkółka triathlonu 2011 K 00:02:57
23 146 DZIEŃKOWSKI GABRIEL Szkoła Podstawowa nr 3 Kawalerów Orderu Uśmiechu 2011 M 00:02:59
24 14 NAWORSKA ZOFIA SP Bartąg 2010 K 00:03:04
25 157 SZOSTAWICKI PIOTR SSP101 2011 M 00:03:06
26 15 WAWRZYNKOWSKA MARIA Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2010 K 00:03:08
27 20 KWADE MARTA SP Dywity 2010 K 00:03:09

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 189 SOROKA JAKUB UKS GIMPAS Pasłęk 2007 M 00:03:45
2 30 BIEŃKOWSKI MARCIN 2007 M 00:04:01
3 1 CIEPLIŃSKI FRANCISZEK SP nr 2 Olsztyn 2009 M 00:04:04
4 3 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Pasym 2007 M 00:04:05
5 172 JERKA FRANCISZEK 2007 M 00:04:05
6 193 KANIEWSKI FILIP Pszczółkowski Team 2008 M 00:04:08
7 2 DUBLANKA IGOR Olsztyńska szkółka triathlonu 2007 M 00:04:14
8 187 FELSKA KAROLINA UKS GIMPAS Pasłęk 2007 K 00:04:22
9 145 ROSA DOMINIK NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:29
10 8 SZAJKOWSKA URSZULA Drużyna ML 2007 K 00:04:30
11 25 KĘDZIOR ANIELA SP 2 Olsztyn 2009 K 00:04:30
12 5 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 Olsztyn 2008 M 00:04:31
13 14 ZIEJA MAJA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2008 K 00:04:33
14 34 OLSZEWSKI DAWID Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łęgajnach 2008 M 00:04:40
15 36 BUJNA ZOFIA SKAJBIEGACZE 2008 K 00:04:42
16 501 SZEWCZAK FILIP SP25 2007 M 00:04:46
17 504 WÓJCIK DAMIAN 2008 M 00:04:51
18 166 WACHUŁA JULIA SP 2 Olsztyn 2009 K 00:04:58
19 173 KAMOLA MICHALINA UKS GIMPAS Pasłęk 2008 K 00:05:00
20 37 KOSZAŁKA ANNA Olsztyn 2007 K 00:05:03
21 168 SZOSTAWICKI JAKUB SP101 2007 M 00:05:05
22 503 GADOMSKI BARTOSZ 2009 M 00:05:06
23 18 DĄBROWSKI TYMON Olsztyńska Szkółka Triatlonu 2007 M 00:05:06
24 190 ZIÓŁKIEWICZ SZYMON SKAJBIEGACZE 2007 M 00:05:09
25 10 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:05:14
26 29 MARWEG PIOTR Olsztyn 2009 M 00:05:22
27 161 SZABLEWSKI FRANCISZEK NZSiP Ramsowo 2007 M 00:05:32
28 17 FILAK TOMASZ GRUPA DBK OLSZTYN 2009 M 00:05:46
29 28 KWADE MAJA SP Dywity 2007 K 00:05:49
30 15 BIESIEKIERSKA OLGA SP10 Olsztyn 2009 K 00:05:49
31 31 LITWINIUK NADIA Kriss Coaching/Wyderki 2009 K 00:05:51
32 7 MAMAJEK BARTOSZ Lukka Team 2009 M 00:05:53
33 502 BOCHNIAK JULIA 2009 K 00:05:53
34 9 ŁAWRYNOWICZ NATALIA SP6 2008 K 00:05:56
35 20 DROZDOWSKI WIKTOR DROZDY BIEGAJĄ 2009 M 00:06:28
36 24 KUPCHYK OLEKSANDR Grupa DBK Olsztyn 2009 M 00:06:36

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 334 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:07:25
2 342 WRÓBEL PATRYCJA UKS GIMPAS Pasłęk 2004 K 00:07:57
3 210 KRASKOWSKA MAJA Pszczółkowski Team 2004 K 00:08:10
4 212 BORKO AMELIA SP2 LA/AZS Olsztyn 2006 K 00:08:14
5 203 SANGOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa w Tolkmicku 2006 M 00:08:37
6 213 JACHIMOWICZ MILENA Qźnia Jeziorany 2005 K 00:08:39
7 341 GARBINO MARIA Sp2 Biskupiec /Biskupiec Biega 2006 K 00:08:44
8 207 FILAK KRZYSZTOF GRUPA DBK OLSZTYN 2005 M 00:08:55
9 202 JARCZYK HELENA 2006 K 00:09:03
10 346 KLIMCZAK AMELIA UKS Gimpas Pasłęk 2006 K 00:09:13
11 205 ZIEJA PAULINA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2005 K 00:10:20
12 206 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 Olsztyn 2006 M 00:10:33
13 201 ROJEK HUBERT 2005 M 00:10:51
14 351 SKRYCKA KORNELIA sp 7 Olsztyn 2006 K 00:11:08
15 350 SKRYCKA DOMINIKA sp 7 Olsztyn 2006 K 00:13:42
16 353 DĄBKOWSKA ALICJA sp 7 Olsztyn 2007 K 00:13:42
17 355 SZEWCZYK MAJA Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie 2006 K 00:13:42

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni