z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

08.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 PIOTROWSKI MARCEL Przedszkole nr 6 Olsztyn 2014 M 00:01:21
2 236 MARCINIAK KACPER Przedszkole nr 4 Pluszowy Miś 2015 M 00:01:28
3 29 WAŚKOWSKI KACPER Przedszkole literackie 2014 M 00:01:30
4 5 CZYŻEWSKI FILIP Nr. 19 2014 M 00:01:32
5 26 OLSZEWSKI TYMON mytowel.pl 2014 M 00:01:32
6 22 ŻUKOWSKI JAKUB 2014 M 00:01:37
7 2 ABDELKEFI HANA LECIMY TUTEJ 2014 K 00:01:40
8 6 CZYŻEWSKI PAWEŁ Nr. 19 2014 M 00:01:41
9 294 PAWŁOWSKA MAJA 2014 K 00:01:42
10 9 ŁAWRYNOWICZ LAURA PM3 Olsztyn 2014 K 00:01:48
11 12 SZTYLC KLAUDIA Olsztyn 2014 K 00:01:51
12 310 KURDYNOWSKI FELIKS Przedszkole Barczewo 2015 M 00:01:52
13 292 BOGUCKI MARCEL Michelin Team 2014 M 00:01:55
14 19 MUSIELAK NIKODEM 2014 M 00:01:55
15 308 PARWICKI MILOSZ 2014 M 00:01:56
16 11 NAJDZION NATALIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN 2014 K 00:01:57
17 204 RYBACZYK ALEKSANDER Olsztyn 2016 M 00:01:59
18 309 KOWALSKI SZYMON 2016 M 00:02:08
19 314 SBIERAJSKA LILA 2014 K 00:02:14
20 27 BIEŃKOWSKA ANNA 2015 K 00:02:16
21 304 JURKIEWICZ IGNACY 2016 M 00:02:22
22 3 PUCZEL OLIWIA 2016 K 00:02:28
23 8 WYRĘBSKI WOJTEK 2016 M 00:02:31
24 16 BRZÓSKA STAŚ LEŚNI BIEGACZE 2016 M 00:02:32
25 230 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:02:33
26 295 NADULSKI ADAM Team Kopeć 2016 M 00:02:34
27 23 GUTMAŃSKI IGNACY 2016 M 00:02:36
28 313 NAJDZION KAROL przedszkole Promyczek 2017 M 00:02:44
29 21 TŁOCZKOWSKA NINA 2016 K 00:03:00
30 25 OLSZEWSKA MARTYNKA mytowel.pl 2016 K 00:03:13
31 14 PIETRZAK BARBARA Szperacze ZHR Olsztyn 2015 K 00:03:14
32 15 PIETRZAK EMILIA Szperacze ZHR Olsztyn 2017 K 00:03:27

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 271 MARCINIAK FILIP SP nr 11 2012 M 00:01:06
2 23 RADZIWON BORYS Szkoła nr.6 Ostróda 2012 M 00:01:07
3 8 WOLIŃSKI DAWID SP 10 OLSZTYN 2012 M 00:01:09
4 17 KARWACKA HANIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2012 K 00:01:10
5 21 RYNKO KACPER SP 10 2012 M 00:01:11
6 20 LITWINIUK ALEKSANDER Kriss Coaching/Wyderki 2012 M 00:01:11
7 18 MACHEL MARTA SP 30 2012 K 00:01:12
8 9 NAWORSKI WOJTEK SP Bartąg 2012 M 00:01:12
9 272 KUJAWA DAMIAN Biskupiec 2012 M 00:01:13
10 5 DANIELEWICZ SZYMON SP 11 2012 M 00:01:15
11 265 RACZYŃSKI MICHAŁ 2012 M 00:01:16
12 10 BRZEZIŃSKI TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:17
13 4 GÓRECKA LENA śmieszek 2012 K 00:01:18
14 16 JAKUBOWSKI HUBERT 2013 M 00:01:21
15 3 ZYBERT MAKSYMILIAN Przedszkole Miejskie w Barczewie 2013 M 00:01:22
16 267 WOŹNICA ANDRZEJ 2013 M 00:01:26
17 262 MARSZAŁEK JERZY 2012 M 00:01:27
18 15 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć 2013 K 00:01:27
19 273 KIEZIK DOMINIK Przedszkole Leluki 2013 M 00:01:32
20 24 PRZERADZKA NINA 2012 K 00:01:35
21 6 PAWLAK PRZEMYSŁAW SP 22 2012 M 00:01:38
22 270 WOŹNICA GRZEGORZ 2013 M 00:01:49
23 7 GRZYMKOWSKA MAGDALENA Olsztyn 2013 K 00:02:08

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 160 DANELCZYK WERONIKA 2010 K 00:02:17
2 24 TOPA DANIEL Olsztyńska Szkółka Triatlonu 2010 M 00:02:21
3 18 RADZIWON BARTOSZ SP Stawiguda 2010 M 00:02:23
4 9 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:24
5 11 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:24
6 156 KURDYNOWSKI FRANCISZEK 2011 M 00:02:27
7 161 OŻUBKO MAJA ABRM Rakiety Olsztyn 2010 K 00:02:28
8 157 RASZKOWSKI KRZYSZTOF ZSP Kelbork Wielki 2010 M 00:02:31
9 22 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:32
10 6 SIROCKA PATRYCJA Leśni biegacze 2010 K 00:02:33
11 151 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:34
12 3 ROJEK ESTERA 2010 K 00:02:34
13 21 BIAŁCZAK ALICJA Rogóż 2011 K 00:02:35
14 7 MOCZULSKA MAGDALENA 2010 K 00:02:35
15 8 JARCZYK AGATA 2010 K 00:02:36
16 33 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:02:38
17 154 BURDALSKI FILIP 2010 M 00:02:39
18 4 ZYBERT JAKUB SP 3 Barczewo 2011 M 00:02:39
19 1 NITKIEWICZ LENA dziq Team 2011 K 00:02:40
20 12 PIETRZAK STANISŁAW Szperacze ZHR Olsztyn 2011 M 00:02:40
21 23 KAROLEWSKA WERONIKA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:42
22 31 KORNACKA HELENA SP 18 OLSZTYN 2010 K 00:02:49
23 13 WOLIŃSKA EMILIA SP 10 OLSZTYN 2010 K 00:02:50
24 17 ILCZUK MICHAŁ Olsztyn 2011 M 00:02:50
25 32 KORNACKA ZOFIA SP 18 OLSZTYN 2011 K 00:02:51
26 5 DUBLANKA ZOFIA Olsztyńska szkółka triathlonu 2011 K 00:02:57
27 46 00:02:58
28 29 WRÓBLEWSKA ŁUCJA Szkoła Podstawowa nr 3 2011 K 00:03:04

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 30 BIEŃKOWSKI MARCIN 2007 M 00:03:53
2 173 KANIEWSKI FILIP Pszczółkowski Team 2008 M 00:04:03
3 3 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Pasym 2007 M 00:04:07
4 2 DUBLANKA IGOR Olsztyńska szkółka triathlonu 2007 M 00:04:18
5 35 SACZUK OLIWIA Szkoła 2008 K 00:04:20
6 12 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP3 Barczewo 2007 K 00:04:25
7 34 OLSZEWSKI DAWID Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łęgajnach 2008 M 00:04:29
8 25 KĘDZIOR ANIELA SP 2 Olsztyn 2009 K 00:04:32
9 4 GÓRECKI PATRYK śmieszek 2008 M 00:04:34
10 163 ROSA DOMINIK NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:39
11 5 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 Olsztyn 2008 M 00:04:43
12 37 KOSZAŁKA ANNA Olsztyn 2007 K 00:04:43
13 13 CYNT IGOR SP 2 OLSZTYN 2009 M 00:04:45
14 177 ZIÓŁKIEWICZ SZYMON SKAJBIEGACZE 2007 M 00:04:46
15 8 SZAJKOWSKA URSZULA Drużyna ML 2007 K 00:04:46
16 22 DZIENISZEWSKI RAFAŁ 2008 M 00:04:50
17 14 ZIEJA MAJA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2008 K 00:04:53
18 170 KURDYNOWSKI FILIP SP 3 Barczewo 2007 M 00:04:54
19 166 KACPERSKI IGOR Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2008 M 00:05:00
20 159 KĘSZCZYK FABIAN NZSIP Ramsowo 2007 M 00:05:03
21 145 KRZYKOWSKA MARTYNA 2009 K 00:05:04
22 158 ZIOMEK ARTUR NZSiP Ramsowo 2009 M 00:05:04
23 21 JAKUBOWSKA ALICJA 2008 K 00:05:05
24 187 GADOMSKI BARTOSZ 2009 M 00:05:09
25 172 DULKA MICHAŁ 2007 M 00:05:11
26 11 HISZPAŃSKA ELŻBIETA Szkoła Podstawowa nr.2 w Olsztynie 2009 K 00:05:13
27 174 ROKICKI JULIAN 2007 M 00:05:22
28 6 SANGOWSKA NATALIA Szkoła podstawowa w Tolkmicku 2009 K 00:05:26
29 33 WRÓBLEWSKA HELENA Szkoła Podstawowa nr 3 2008 K 00:05:27
30 183 ZIEMAK MARIA 2009 K 00:05:27
31 23 PODLEWSKI BORYS sp2 olsztyn 2009 M 00:05:29
32 185 MATRACKI KONRAD 2008 M 00:05:32
33 17 FILAK TOMASZ GRUPA DBK OLSZTYN 2009 M 00:05:35
34 168 KUJAWA WIKTORIA Biskupiec 2009 K 00:05:46
35 15 BIESIEKIERSKA OLGA SP10 Olsztyn 2009 K 00:05:46
36 165 SZABLEWSKI FRANCISZEK NZSiP Ramsowo 2007 M 00:05:59
37 9 ŁAWRYNOWICZ NATALIA SP6 2008 K 00:06:00
38 180 BOCHNIAK JULIA 2009 K 00:06:08
39 24 KUPCHYK OLEKSANDR Grupa DBK Olsztyn 2009 M 00:06:41

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 SAWICZ KACPER Pszczółkowski Team 2004 M 00:06:49
2 337 HNYŁYCIA IGOR 2. LO Giżycko 2004 M 00:07:10
3 330 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:07:24
4 209 KRUPIŃSKI WOJTEK 8 ODH 2004 M 00:07:35
5 207 FILAK KRZYSZTOF GRUPA DBK OLSZTYN 2005 M 00:08:33
6 203 SANGOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa w Tolkmicku 2006 M 00:08:34
7 334 ZIENKIEWICZ KINGA UKS Gimpas Pasłęk 2006 K 00:08:43
8 213 JACHIMOWICZ MILENA Qźnia Jeziorany 2005 K 00:08:46
9 339 GADOMSKI WOJCIECH 2006 M 00:09:05
10 202 JARCZYK HELENA 2006 K 00:09:06
11 211 PODLEWSKI FILIP 2006 M 00:10:15
12 205 ZIEJA PAULINA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2005 K 00:10:44
13 206 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 Olsztyn 2006 M 00:11:01
14 201 ROJEK HUBERT 2005 M 00:11:05
15 331 RACZYŃSKI ROBERT 2005 M 00:56:30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni