z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

23.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 PANIKOWSKA ZOFIA GRUPA DBK OLSZTYN 2014 K 00:00:57
2 2 ABDELKEFI HANA LECIMY TUTEJ 2014 K 00:00:58
3 9 ŁAWRYNOWICZ LAURA PM3 Olsztyn 2014 K 00:01:11
4 12 SZTYLC KLAUDIA Olsztyn 2014 K 00:01:14
5 13 PIOTROWSKI MARCEL Przedszkole nr 6 Olsztyn 2014 M 00:01:20
6 11 NAJDZION NATALIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN 2014 K 00:01:20
7 260 CWALINA ALEKSANDRA Grupa Dbk Olsztyn 2015 K 00:01:21
8 222 LEŃSKA EMILIA Przedszkole Szesnastka 2015 K 00:01:26
9 237 SOBIERAJSKA LILIANA 2014 K 00:01:27
10 230 MARCINIAK KACPER Przedszkole nr 4 Pluszowy Miś 2015 M 00:01:31
11 235 WAŚKOWSKI KACPER Przedszkole literackie 2014 M 00:01:32
12 6 CZYŻEWSKI PAWEŁ Nr. 19 2014 M 00:01:35
13 27 BIEŃKOWSKA ANNA 2015 K 00:01:37
14 203 DRĄŻCZYK KAJETAN 2014 M 00:01:39
15 4 STRZELCZAK FILIP Publiczne Przedszkole nr 16 2014 M 00:01:40
16 5 CZYŻEWSKI FILIP Nr. 19 2014 M 00:01:43
17 270 TARASEWICZ JAN Radość Olsztyn 2014 M 00:01:51
18 223 BOGUCKI MARCEL Michelin Team 2014 M 00:01:56
19 18 PLISZKA BASIA Pliszka Biega 2017 K 00:01:58
20 265 DOŁŻAŃSKA LILIANA Olsztyn 2015 K 00:02:03
21 239 KRZYWIEC LILIANA 2016 K 00:02:06
22 28 KOZAK ARKADIUSZ Śmieszek Team 2014 M 00:02:14
23 258 BICZKOWSKI JAN 2014 M 00:02:21
24 248 BICZKOWSKI ANTONI 2015 M 00:02:22
25 220 RYBACZYK ALEKSANDER Olsztyn 2016 M 00:02:24
26 23 GUTMAŃSKI IGNACY 2016 M 00:02:29
27 15 PIETRZAK EMILIA Szperacze ZHR Olsztyn 2017 K 00:02:36
28 231 CZARNOWSKA MICHALINA 2017 K 00:02:43
29 269 NAJDZION KAROL przedszkole Promyczek 2017 M 00:02:51
30 16 BRZÓSKA STAŚ LEŚNI BIEGACZE 2016 M 00:02:53
31 14 PIETRZAK BARBARA Szperacze ZHR Olsztyn 2015 K 00:02:54
32 236 NADULSKI ADAM Team Kopeć 2016 M 00:02:59
33 8 WYRĘBSKI WOJTEK 2016 M 00:03:13
34 241 BICZKOWSKA HANNA 2018 K 00:03:33
35 277 JASIORSKI OLIWIER Stokrotka 2017 M 00:07:13

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 250 MARCINIAK FILIP SP nr 11 2012 M 00:01:04
2 256 RADZIWON BORYS Szkoła nr.6 Ostróda 2012 M 00:01:09
3 17 KARWACKA HANIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2012 K 00:01:10
4 21 RYNKO KACPER SP 10 2012 M 00:01:10
5 8 WOLIŃSKI DAWID SP 10 OLSZTYN 2012 M 00:01:12
6 18 MACHEL MARTA SP 30 2012 K 00:01:12
7 20 LITWINIUK ALEKSANDER Kriss Coaching/Wyderki 2012 M 00:01:13
8 2 STRZELCZAK IGOR Sp 11 2012 M 00:01:14
9 262 CWALINA JOANNA Grupa Dbk Olsztyn 2012 K 00:01:16
10 11 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2012 M 00:01:17
11 5 DANIELEWICZ SZYMON SP 11 2012 M 00:01:19
12 255 LEJMAN KRZYSZTOF 2012 M 00:01:20
13 237 DOMIAN HUBERT Szkoła w bartagu 2012 M 00:01:21
14 240 00:01:22
15 9 NAWORSKI WOJTEK SP Bartąg 2012 M 00:01:23
16 239 00:01:23
17 257 MAŁKOWSKI OLAF Przedszkole w Łęgajnach 2013 M 00:01:24
18 3 ZYBERT MAKSYMILIAN Przedszkole Miejskie w Barczewie 2013 M 00:01:25
19 15 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć 2013 K 00:01:27
20 4 GÓRECKA LENA śmieszek 2012 K 00:01:28
21 264 KOZAK DARIA 2011 K 00:01:29
22 204 KIEZIK DOMINIK Przedszkole Leluki 2013 M 00:01:30
23 224 MARSZAŁEK JERZY 2012 M 00:01:31
24 229 WOŹNICA ANDRZEJ 2013 M 00:01:34
25 1 KRYSZTUL JULIA Junior Academy 2013 K 00:01:37
26 6 PAWLAK PRZEMYSŁAW SP 22 2012 M 00:01:37
27 246 WOŹNICA GRZEGORZ 2013 M 00:01:40
28 254 PRZERADZKA NINA 2012 K 00:01:42
29 12 PLISZKA MAJA Pliszka Biega 2013 K 00:01:53
30 7 GRZYMKOWSKA MAGDALENA Olsztyn 2013 K 00:02:14
PK 73 JAKUBOWSKI HUBERT 2013 M 00:01:24

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 DZIK KSAWERY Mks truso 2010 M 00:02:18
2 24 TOPA DANIEL Olsztyńska Szkółka Triatlonu 2010 M 00:02:22
3 11 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:23
4 107 RASZKOWSKI KRZYSZTOF ZSP Kelbork Wielki 2010 M 00:02:29
5 9 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:30
6 127 DANELCZYK WERONIKA 2010 K 00:02:34
7 26 KARPIŃSKI IGOR Szkoła Podstawowa nr 30 2011 M 00:02:36
8 102 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:37
9 134 GROMELSKI MARCEL 2011 M 00:02:38
10 3 ROJEK ESTERA 2010 K 00:02:38
11 8 JARCZYK AGATA 2010 K 00:02:39
12 32 KORNACKA ZOFIA SP 18 OLSZTYN 2011 K 00:02:40
13 21 BIAŁCZAK ALICJA Rogóż 2011 K 00:02:41
14 22 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:41
15 31 KORNACKA HELENA SP 18 OLSZTYN 2010 K 00:02:43
16 124 GAWIN MAJA 2010 K 00:02:44
17 4 ZYBERT JAKUB SP 3 Barczewo 2011 M 00:02:44
18 115 KACPERSKI PIOTR Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 M 00:02:45
19 12 PIETRZAK STANISŁAW Szperacze ZHR Olsztyn 2011 M 00:02:46
20 23 KAROLEWSKA WERONIKA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:47
21 25 CHMURKOWSKI KAJETAN Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 M 00:02:47
22 27 PANIKOWSKI ADAM GRUPA DBK OLSZTYN 2011 M 00:02:47
23 136 BUBROWSKA MAŁGORZATA Sp25 Olsztyn 2010 K 00:02:49
24 13 WOLIŃSKA EMILIA SP 10 OLSZTYN 2010 K 00:02:50
25 126 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:02:52
26 5 DUBLANKA ZOFIA Olsztyńska szkółka triathlonu 2011 K 00:02:53
27 137 ANDRZEJCZAK NINA SP nr 3 Olsztyn 2011 K 00:03:05
28 19 KRUPIŃSKA DANUSIA 2011 K 00:03:07
29 29 WRÓBLEWSKA ŁUCJA Szkoła Podstawowa nr 3 2011 K 00:03:08
30 17 ILCZUK MICHAŁ Olsztyn 2011 M 00:03:09
31 14 NAWORSKA ZOFIA SP Bartąg 2010 K 00:03:17
32 20 KWADE MARTA SP Dywity 2010 K 00:03:18
33 10 LIPNICKI ADAM 2010 M 00:03:43

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 30 BIEŃKOWSKI MARCIN 2007 M 00:04:04
2 1 CIEPLIŃSKI FRANCISZEK SP nr 2 Olsztyn 2009 M 00:04:07
3 3 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Pasym 2007 M 00:04:08
4 5 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 Olsztyn 2008 M 00:04:17
5 2 DUBLANKA IGOR Olsztyńska szkółka triathlonu 2007 M 00:04:18
6 35 SACZUK OLIWIA Szkoła 2008 K 00:04:25
7 12 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP3 Barczewo 2007 K 00:04:26
8 8 SZAJKOWSKA URSZULA Drużyna ML 2007 K 00:04:32
9 25 KĘDZIOR ANIELA SP 2 Olsztyn 2009 K 00:04:34
10 138 SZEWCZAK FILIP SP25 2007 M 00:04:39
11 34 OLSZEWSKI DAWID Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łęgajnach 2008 M 00:04:40
12 128 ZIÓŁKIEWICZ SZYMON SKAJBIEGACZE 2007 M 00:04:44
13 36 BUJNA ZOFIA SKAJBIEGACZE 2008 K 00:04:44
14 37 KOSZAŁKA ANNA Olsztyn 2007 K 00:04:47
15 111 KĘSZCZYK FABIAN NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:53
16 6 SANGOWSKA NATALIA Szkoła podstawowa w Tolkmicku 2009 K 00:04:55
17 125 BOJARUNIEC MATEUSZ BRAG rzeczy nie możliwych!!! 2008 M 00:04:57
18 106 ZIOMEK ARTUR NZSIP Ramsowo 2008 M 00:05:01
19 139 GADOMSKI BARTOSZ 2009 M 00:05:02
20 140 SZOSTAWICKI JAKUB SP101 2007 M 00:05:04
21 126 MATRACKI KONRAD 2008 M 00:05:05
22 120 MAŁKOWSKI DANIEL Szkoła Podstawowa w Łęgajnach 2008 M 00:05:09
23 108 DURASIEWICZ JAKUB NZSIP Ramsowo 2008 M 00:05:09
24 29 MARWEG PIOTR Olsztyn 2009 M 00:05:11
25 113 KACPERSKI IGOR Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2008 M 00:05:12
26 18 DĄBROWSKI TYMON Olsztyńska Szkółka Triatlonu 2007 M 00:05:12
27 4 GÓRECKI PATRYK śmieszek 2008 M 00:05:13
28 10 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:05:14
29 7 MAMAJEK BARTOSZ Lukka Team 2009 M 00:05:16
30 33 WRÓBLEWSKA HELENA Szkoła Podstawowa nr 3 2008 K 00:05:16
31 23 PODLEWSKI BORYS sp2 olsztyn 2009 M 00:05:18
32 136 JURGOŃSKI TOMASZ 2007 M 00:05:18
33 350 JAKUBOWSKA ALICJA 2008 K 00:05:19
34 132 SKOTNICKA ZOJA ISOB Bydgoszcz 2009 K 00:05:22
35 133 PIETRZYK EWA Sp 2 Olsztyn 2009 K 00:05:29
36 105 KUJAWA WIKTORIA Biskupiec 2009 K 00:05:33
37 17 FILAK TOMASZ GRUPA DBK OLSZTYN 2009 M 00:05:36
38 28 KWADE MAJA SP Dywity 2007 K 00:05:39
39 31 LITWINIUK NADIA Kriss Coaching/Wyderki 2009 K 00:05:41
40 134 JURGOŃSKA IZABELA 2009 K 00:05:45
41 9 ŁAWRYNOWICZ NATALIA SP6 2008 K 00:05:53
42 116 LEJMAN ANNA 2009 K 00:05:53
43 121 ZALESKI ŁUKASZ 2008 M 00:05:59
44 137 PIEJDAK FRANCISZEK 2009 M 00:06:47
45 32 SZYMAŃSKI KAROL szkoła podstawowa nr 25 2009 M 00:06:54
46 16 KAMIŃSKA BASIA Sklep Biegacza Running Team 2009 K 00:06:54

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 SAWICZ KACPER Pszczółkowski Team 2004 M 00:07:46
2 318 HNYŁYCIA IGOR 2. LO Giżycko 2004 M 00:08:00
3 301 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:08:00
4 209 KRUPIŃSKI WOJTEK 8 ODH 2004 M 00:08:51
5 203 SANGOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa w Tolkmicku 2006 M 00:08:59
6 207 FILAK KRZYSZTOF GRUPA DBK OLSZTYN 2005 M 00:08:59
7 314 GARBINO MARIA SP2 Biskupiec/Biskupiec Biega 2006 K 00:09:15
8 210 KRASKOWSKA MAJA Pszczółkowski Team 2004 K 00:09:24
9 202 JARCZYK HELENA 2006 K 00:09:25
10 320 GADOMSKI WOJCIECH 2006 M 00:09:30
11 211 PODLEWSKI FILIP 2006 M 00:10:09
12 305 SZABLEWSKI JAN NZSiP Ramsowo 2005 M 00:10:23
13 317 HRYNIEWICZ WITOLD Szperacze 2006 M 00:10:42
14 206 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 Olsztyn 2006 M 00:12:16
15 204 RAPIŃCZUK MACIEJ Grupa DBK Olsztyn 2006 M 00:12:41

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni