z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

26.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 PIOTROWSKI MARCEL Przedszkole nr 6 Olsztyn 2014 M 00:01:17
2 247 KALINOWSKI MATEUSZ 2014 M 00:01:23
3 248 MARCINIAK KACPER Przedszkole nr 4 Pluszowy Miś 2015 M 00:01:25
4 233 GODLEWSKI WIKTOR 2014 M 00:01:27
5 31 PANIKOWSKA ZOFIA GRUPA DBK OLSZTYN 2014 K 00:01:28
6 250 PAWŁOWSKA MAJA 2014 K 00:01:31
7 251 FELA ANTONI 2014 M 00:01:31
8 6 CZYŻEWSKI PAWEŁ Nr. 19 2014 M 00:01:31
9 29 WAŚKOWSKI KACPER Przedszkole literackie 2014 M 00:01:32
10 253 LORENC MAŁGOSIA Przedszkole Śmieszek 2014 K 00:01:32
11 2 ABDELKEFI HANA LECIMY TUTEJ 2014 K 00:01:34
12 239 MIKŁASZEWICZ MICHAŁ 2014 M 00:01:34
13 5 CZYŻEWSKI FILIP Nr. 19 2014 M 00:01:35
14 244 CWALINA ALEKSANDRA Grupa Dbk Olsztyn 2015 K 00:01:36
15 22 ŻUKOWSKI JAKUB 2014 M 00:01:38
16 259 KOZŁOWSKI ALEKSANDER Smieszek 2014 M 00:01:39
17 238 BOGUCKI MARCEL Michelin Team 2014 M 00:01:41
18 9 ŁAWRYNOWICZ LAURA PM3 Olsztyn 2014 K 00:01:41
19 240 PARWICKI MILOSZ 2014 M 00:01:42
20 24 CHWIEDUK JAN Stawiguda 2014 M 00:01:42
21 245 ŁUKASIK JAŚ Przedszkole 2014 M 00:01:45
22 254 MIKIELSKI ADAM 2014 M 00:01:46
23 12 SZTYLC KLAUDIA Olsztyn 2014 K 00:01:46
24 256 KICZOR MIKOŁAJ Tri Negu Kids 2014 M 00:01:50
25 260 KURDYNOWSKI FELIKS Przedszkole Barczewo 2015 M 00:01:51
26 258 GRZYBOWSKI KAROL 2014 M 00:01:53
27 237 PACEWICZ TYMON przedszkole nr 38 2014 M 00:01:56
28 232 MULKOWSKI JULIAN 2015 K 00:01:57
29 262 RÓŻYCKI PIOTR PM 24 2014 M 00:01:58
30 11 NAJDZION NATALIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN 2014 K 00:01:58
31 20 MICHALSKI SZYMON 2015 M 00:02:01
32 28 KOZAK ARKADIUSZ Śmieszek Team 2014 M 00:02:05
33 229 ZIELIŃSKI WOJCIECH Grupa DBK Olsztyn 2015 M 00:02:13
34 203 RYBACZYK ALEKSANDER Olsztyn 2016 M 00:02:16
35 212 GOŁĘBIEWSKA JULIA BRAG rzeczy niemożliwych! 2015 K 00:02:22
36 255 KICZOR MAKSIO Tri Negu Kids 2016 M 00:02:23
37 241 BAJNO LILIANA 2014 K 00:02:25
38 18 PLISZKA BASIA Pliszka Biega 2017 K 00:02:27
39 14 PIETRZAK BARBARA Szperacze ZHR Olsztyn 2015 K 00:02:28
40 19 MUSIELAK NIKODEM 2014 M 00:02:29
41 264 KRZYWIEC LILIANA 2016 K 00:02:29
42 243 SOBIERAJSKA LILIANA 2014 K 00:02:30
43 16 BRZÓSKA STAŚ LEŚNI BIEGACZE 2016 M 00:02:35
44 208 PIETRUCHA KAZIMIERZ 2017 M 00:02:37
45 263 NAJDZION KAROL przedszkole Promyczek 2017 M 00:02:37
46 231 PACEWICZ MICHAŁ GRUPA DBK OLSZTYN 2014 M 00:02:38
47 231 PACEWICZ MICHAŁ GRUPA DBK OLSZTYN 2014 M 00:02:38
48 23 GUTMAŃSKI IGNACY 2016 M 00:02:38
49 230 ZIELIŃSKI JACEK Grupa DBK Olsztyn 2018 M 00:02:45
50 3 PUCZEL OLIWIA 2016 K 00:02:49
51 10 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:02:51
52 235 JURKIEWICZ IGNACY 2016 M 00:02:51
53 32 STYPIŃSKA ANIA PENTAGRAM 2016 K 00:02:52
54 242 NADULSKI ADAM Team Kopeć 2016 M 00:02:54
55 8 WYRĘBSKI WOJTEK 2016 M 00:02:59
56 249 MASŁOWSKI FRANCISZEK przedszkole 2016 M 00:02:59
57 236 MIERKOWSKI PIOTR 2018 M 00:03:01
58 268 JASIORSKI OLIWIER Stokrotka 2017 M 00:03:14
59 246 ŁUKASIK OLA Żlobek 2017 K 00:03:14
60 21 TŁOCZKOWSKA NINA 2016 K 00:03:21
61 15 PIETRZAK EMILIA Szperacze ZHR Olsztyn 2017 K 00:03:23
62 25 OLSZEWSKA MARTYNKA mytowel.pl 2016 K 00:03:34
63 26 OLSZEWSKI TYMON mytowel.pl 2014 M 00:04:33
64 252 FELA FRANCISZEK 2017 M 00:05:12

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 233 MARCINIAK FILIP SP nr 11 2012 M 00:01:04
2 11 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2012 M 00:01:08
3 8 WOLIŃSKI DAWID SP 10 OLSZTYN 2012 M 00:01:09
4 21 RYNKO KACPER SP 10 2012 M 00:01:10
5 17 KARWACKA HANIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2012 K 00:01:11
6 203 KUJAWA DAMIAN Biskupiec 2012 M 00:01:11
7 18 MACHEL MARTA SP 30 2012 K 00:01:11
8 20 LITWINIUK ALEKSANDER Kriss Coaching/Wyderki 2012 M 00:01:14
9 232 CWALINA JOANNA Grupa Dbk Olsztyn 2012 K 00:01:14
10 4 GÓRECKA LENA śmieszek 2012 K 00:01:15
11 19 BARANOWSKI WIKTOR SP25 2012 M 00:01:17
12 240 ŁANIEWSKI MARCEL Olsztyn 2012 M 00:01:18
13 10 BRZEZIŃSKI TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:18
14 13 DĄBROWSKA IGA Przedszkole Akademia Prymusa 2013 K 00:01:18
15 237 DOMIAN HUBERT Szkoła w bartagu 2012 M 00:01:19
16 3 ZYBERT MAKSYMILIAN Przedszkole Miejskie w Barczewie 2013 M 00:01:20
17 239 ŁANIEWSKI KACPER Olsztyn 2013 M 00:01:21
18 9 NAWORSKI WOJTEK SP Bartąg 2012 M 00:01:21
19 229 MIKŁASZEWICZ HANNA SP 8 Lębork 2012 K 00:01:21
20 15 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć 2013 K 00:01:25
21 235 MIKIELSKI PIOTR 2012 M 00:01:26
22 261 JABŁOŃSKA JULIA PM 5 2013 K 00:01:26
23 209 WOŹNICA ANDRZEJ 2013 M 00:01:28
24 1 KRYSZTUL JULIA Junior Academy 2013 K 00:01:28
25 6 PAWLAK PRZEMYSŁAW SP 22 2012 M 00:01:29
26 215 KIEZIK DOMINIK Przedszkole Leluki 2013 M 00:01:30
27 219 MAŁKOWSKI OLAF Przedszkole w Łęgajnach 2013 M 00:01:30
28 224 PIEKART MARCEL Przedszkole Szesnastka w olsztynie 2013 M 00:01:31
29 231 HERMAN MILENKA GRUPA DBK OLSZTYN 2013 K 00:01:31
30 226 PACEWICZ KONRAD Sp 6 2012 M 00:01:38
31 204 WOŹNICA GRZEGORZ 2013 M 00:01:39
32 238 ŻYJEWSKA ZOFIA KAZA Team 2013 K 00:01:40
33 12 PLISZKA MAJA Pliszka Biega 2013 K 00:01:41
34 234 MOŹDZIARA ŁUKASZ Przedszkole Samorządowe w Słupach 2013 M 00:01:45
35 7 GRZYMKOWSKA MAGDALENA Olsztyn 2013 K 00:01:49
PK 230 POKROPIŃSKA LENA Przedszkole nr 14 2013 K 00:02:16

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 DZIK KSAWERY Mks truso 2010 M 00:02:21
2 11 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:24
3 18 RADZIWON BARTOSZ SP Stawiguda 2010 M 00:02:26
4 112 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:27
5 22 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:31
6 9 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:32
7 115 KURDYNOWSKI FRANICISZEK SP 3 Barczewo 2011 M 00:02:33
8 8 JARCZYK AGATA 2010 K 00:02:36
9 7 MOCZULSKA MAGDALENA 2010 K 00:02:36
10 26 KARPIŃSKI IGOR Szkoła Podstawowa nr 30 2011 M 00:02:38
11 102 RASZKOWSKI KRZYSZTOF ZSP Kelbork Wielki 2010 M 00:02:39
12 23 KAROLEWSKA WERONIKA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:39
13 111 SZAMROWSKI MICHAŁ SP 29 Leniwce Power 2010 M 00:02:41
14 125 KORNACKA HELENA SP 18 OLSZTYN 2010 K 00:02:41
15 13 WOLIŃSKA EMILIA SP 10 OLSZTYN 2010 K 00:02:42
16 129 BURDALSKI FILIP 2010 M 00:02:43
17 4 ZYBERT JAKUB SP 3 Barczewo 2011 M 00:02:43
18 6 SIROCKA PATRYCJA Leśni biegacze 2010 K 00:02:44
19 107 KACPERSKI PIOTR Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 M 00:02:44
20 3 ROJEK ESTERA 2010 K 00:02:45
21 25 CHMURKOWSKI KAJETAN Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 M 00:02:45
22 27 PANIKOWSKI ADAM GRUPA DBK OLSZTYN 2011 M 00:02:47
23 126 BUBROWSKA MAŁGORZATA Sp25 Olsztyn 2010 K 00:02:47
24 21 BIAŁCZAK ALICJA Rogóż 2011 K 00:02:48
25 1 NITKIEWICZ LENA dziq Team 2011 K 00:02:53
26 119 RÓŻYCKA NATALIA 2011 K 00:02:56
27 122 SZEWCZAK POLA Olsztyn 2010 K 00:02:58
28 124 LORENC WERONIKA Sp 25 2011 K 00:02:59
29 5 DUBLANKA ZOFIA Olsztyńska szkółka triathlonu 2011 K 00:02:59
30 123 BIENENDA ADRIAN GRUPA DBK OLSZTYN 2011 M 00:03:01
31 14 NAWORSKA ZOFIA SP Bartąg 2010 K 00:03:02
32 12 PIETRZAK STANISŁAW Szperacze ZHR Olsztyn 2011 M 00:03:04
33 19 KRUPIŃSKA DANUSIA 2011 K 00:03:04
34 130 MAREK JAN 2010 M 00:03:05
35 15 WAWRZYNKOWSKA MARIA Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2010 K 00:03:09
36 127 WRÓBLEWSKA ŁUCJA Szkoła Podstawowa nr 3 2011 K 00:03:13
37 16 WOJEŃSKA ALICJA 2011 K 00:03:16
38 121 JABŁOŃSKA MARTYNA SP 25 2010 K 00:03:28
39 10 LIPNICKI ADAM 2010 M 00:03:35

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 30 BIEŃKOWSKI MARCIN 2007 M 00:03:48
2 1 CIEPLIŃSKI FRANCISZEK SP nr 2 Olsztyn 2009 M 00:03:51
3 3 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Pasym 2007 M 00:03:52
4 144 TWARDOWSKI MICHAŁ 2009 M 00:03:53
5 27 CHWIEDUK PIOTR Stawiguda 2009 M 00:04:11
6 8 SZAJKOWSKA URSZULA Drużyna ML 2007 K 00:04:18
7 120 SACZUK OLIWIA Szkoła 2008 K 00:04:22
8 2 DUBLANKA IGOR Olsztyńska szkółka triathlonu 2007 M 00:04:22
9 12 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP3 Barczewo 2007 K 00:04:23
10 25 KĘDZIOR ANIELA SP 2 Olsztyn 2009 K 00:04:25
11 129 SZEWCZAK FILIP SP25 2007 M 00:04:28
12 5 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 Olsztyn 2008 M 00:04:29
13 119 ROSA DOMINIK NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:32
14 19 WOJEŃSKA ALEKSANDRA 2008 K 00:04:33
15 128 BUJNA ZOFIA SKAJBIEGACZE 2008 K 00:04:35
16 26 CHWIEDUK MATEUSZ Stawiguda 2009 M 00:04:37
17 22 DZIENISZEWSKI RAFAŁ 2008 M 00:04:38
18 114 ZIOMEK ARTUR NZSIP Ramsowo 2008 M 00:04:42
19 18 DĄBROWSKI TYMON Olsztyńska Szkółka Triatlonu 2007 M 00:04:42
20 4 GÓRECKI PATRYK śmieszek 2008 M 00:04:46
21 124 MATRACKI KONRAD 2008 M 00:04:46
22 29 MARWEG PIOTR Olsztyn 2009 M 00:04:49
23 111 KACPERSKI IGOR Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2008 M 00:04:51
24 125 KURDYNOWSKI FILIP SP 3 Barczewo 2007 M 00:04:52
25 140 SZOSTAWICKI JAKUB SP101 2007 M 00:04:52
26 137 DULKA MICHAŁ 2007 M 00:04:53
27 118 KĘSZCZYK FABIAN NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:54
28 13 CYNT IGOR SP 2 OLSZTYN 2009 M 00:04:54
29 103 PACEWICZ MACIEJ GRUPA DBK OLSZTYN 2008 M 00:04:56
30 139 GADOMSKI BARTOSZ 2009 M 00:05:00
31 121 RYTLEWSKI TYMON Nippon Olsztyn 2008 M 00:05:00
32 117 DURASIEWICZ JAKUB NZSIP Ramsowo 2008 M 00:05:02
33 6 SANGOWSKA NATALIA Szkoła podstawowa w Tolkmicku 2009 K 00:05:06
34 143 MŁOT MATEUSZ DANIEL Olsztyn SP 34 2008 M 00:05:08
35 132 JURGOŃSKI TOMASZ 2007 M 00:05:10
36 113 MAŁKOWSKI DANIEL Szkoła Podstawowa w Łęgajnach 2008 M 00:05:10
37 31 LITWINIUK NADIA Kriss Coaching/Wyderki 2009 K 00:05:11
38 131 BUBROWSKI ARTUR Sp 6 w Olsztynie 2008 M 00:05:14
39 23 PODLEWSKI BORYS sp2 olsztyn 2009 M 00:05:19
40 7 MAMAJEK BARTOSZ Lukka Team 2009 M 00:05:20
41 126 SKOTNICKA ZOJA ISOB Bydgoszcz 2009 K 00:05:22
42 10 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:05:26
43 127 PIETRZYK EWA Sp 2 Olsztyn 2009 K 00:05:29
44 138 MELNYK TOMASZ 2007 M 00:05:32
45 101 KUJAWA WIKTORIA Biskupiec 2009 K 00:05:37
46 17 FILAK TOMASZ GRUPA DBK OLSZTYN 2009 M 00:05:38
47 123 LENART ZOFIA 2009 K 00:05:40
48 24 KUPCHYK OLEKSANDR Grupa DBK Olsztyn 2009 M 00:05:42
49 20 DROZDOWSKI WIKTOR DROZDY BIEGAJĄ 2009 M 00:05:43
50 133 JURGOŃSKA IZABELA 2009 K 00:05:50
51 134 PIEJDOK FRANCISZEK 2009 M 00:05:51
52 141 BOCHNIAK JULIA 2009 K 00:05:53
53 28 KWADE MAJA SP Dywity 2007 K 00:06:11
54 15 BIESIEKIERSKA OLGA SP10 Olsztyn 2009 K 00:06:13
55 16 KAMIŃSKA BASIA Sklep Biegacza Running Team 2009 K 00:06:58
56 32 SZYMAŃSKI KAROL szkoła podstawowa nr 25 2009 M 00:07:47

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 312 BENDYK MARCIN 2004 M 00:06:52
2 208 SAWICZ KACPER Pszczółkowski Team 2004 M 00:06:55
3 303 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:06:59
4 308 WIŚNIEWSKI JAKUB KS AZS UWM Olsztyn 2004 M 00:07:02
5 209 KRUPIŃSKI WOJTEK 8 ODH 2004 M 00:07:53
6 306 GARBINO MARIA Sp2 Biskupiec /Biskupiec Biega 2006 K 00:07:54
7 212 BORKO AMELIA SP2 LA/AZS Olsztyn 2006 K 00:08:00
8 207 FILAK KRZYSZTOF GRUPA DBK OLSZTYN 2005 M 00:08:12
9 203 SANGOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa w Tolkmicku 2006 M 00:08:22
10 202 JARCZYK HELENA 2006 K 00:08:28
11 205 ZIEJA PAULINA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2005 K 00:08:29
12 210 KRASKOWSKA MAJA Pszczółkowski Team 2004 K 00:08:35
13 310 GADOMSKI WOJCIECH 2006 M 00:08:51
14 211 PODLEWSKI FILIP 2006 M 00:08:53
15 301 SZAMROWSKA ALEKSANDRA SP 29 Leniwce Power 2006 K 00:08:55
16 304 SZABLEWSKI JAN NZSiP Ramsowo 2005 M 00:09:58
17 201 ROJEK HUBERT 2005 M 00:10:43
18 313 DUDANIEC MARIA GRUPA DBK OLSZTYN 2005 K 00:11:50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni