z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

09.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 PIOTROWSKI MARCEL PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 2014 M 00:01:23
2 317 PAWŁOWSKA MAJA KRAINA BAJEK 2014 K 00:01:29
3 25 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:30
4 9 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć 2013 K 00:01:32
5 24 BĄCIK WERONIKA Przedszkole Miejskie nr. 9 2013 K 00:01:34
6 26 PANIKOWSKA ZOFIA TEAM KOPEĆ 2014 K 00:01:42
7 332 GOŁĄB KUBA PM 19 OLSZTYN 2013 M 00:01:44
8 330 WAŚKOWSKI KACPER 2014 M 00:01:45
9 5 JABŁOŃSKA JULIA PM 5 2013 K 00:01:45
10 333 STRZELCZAK FILIP Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2014 M 00:01:55
11 28 BRZEZIŃSKI TYMOTEUSZ 2013 M 00:02:01
12 8 ŁAWRYNOWICZ LAURA PM3 Olsztyn 2014 K 00:02:02
13 12 CHWIEDUK JAN Stawiguda 2014 M 00:02:06
14 331 SMÓŁKA NELA 2013 K 00:02:07
15 325 PLISZKA MAJA Pliszka Biega 2013 K 00:02:14
16 291 CWALINA ALEKSANDRA DBK Olsztyn 2015 K 00:02:16
17 23 BĄCIK MARIA Przedszkole Miejskie nr. 9 2015 K 00:02:24
18 329 KRZYWIEC LILIANA 2016 K 00:02:41
19 334 SOBIERAJSKA LILIANA Junior Academy 2014 K 00:02:54
20 299 KAMIEŃSKI KUBA 2017 M 00:03:14
21 1 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:03:21
22 335 PIETRZAK BARBARA Przedszkole Szestnastka 2015 K 00:03:30
23 289 NAJDZION KAROL 2017 M 00:03:33
24 328 PLISZKA BASIA Pliszka Biega 2017 K 00:03:43
25 6 WYRĘBSKI WOJCIECH 2016 M 00:04:27

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 40 MACHEL MICHAŁ PM 29 2012 M 00:01:02
2 264 MARCINIAK FILIP Przedszkole Pluszowy Miś 2012 M 00:01:04
3 34 PIOTROWICZ STANISŁAW Szkoła podstawowa nr 23 Mistrzostwa Sportowego Olsztyn 2011 M 00:01:10
4 18 RUSZCZYŃSKA LENA szkoła podstawowa nr 9 w Olsztynie 2011 K 00:01:12
5 37 PIETRZAK STANISŁAW SP 5 2011 M 00:01:12
6 19 TANKIELUN KAJA Szkoła Podstawowa nr 29 Mistrzostwa Sportowego 2011 K 00:01:13
7 269 BIENENDA ADRIAN GRUPA DBK 2011 M 00:01:13
8 39 MACHEL MARTA PM 29 2012 K 00:01:15
9 2 NITKIEWICZ LENA Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie 2011 K 00:01:17
10 5 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Są Wolniejsi 2011 K 00:01:17
11 14 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:18
12 38 PANIKOWSKI ADAM OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 2011 M 00:01:19
13 29 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:20
14 23 WRÓBLEWSKA ŁUCJA SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega 2011 K 00:01:21
15 24 NAWORSKI WOJCIECH PM 5 2012 M 00:01:21
16 267 STRZELCZAK IGOR Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2012 M 00:01:24
17 1 KLIMASZEWSKI MICHAŁ SP im św Rodziny w Olsztynie 2011 M 00:01:25
18 30 KAROLEWSKA WERONIKA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:25
19 252 SZCZYGIELSKI PIOTR DBK Olsztyn 2011 M 00:01:26
20 17 KRUPIŃSKA DANUSIA 2011 K 00:01:26
21 33 RYNKO KACPER Art School 2012 M 00:01:26
22 25 SZYMANOWICZ KORNELIA 2011 K 00:01:27
23 13 DANIELEWICZ SZYMON SP 11 2012 M 00:01:27
24 20 ILCZUK MICHAŁ Szkoła Podstawowa Nr 30 2011 M 00:01:28
25 260 CWALINA JOANNA GRUPA DBK OLSZTYN 2012 K 00:01:29
26 6 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ Przedszkole Szesnastka Olsztyn 2012 M 00:01:29
27 36 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:30
28 16 ŁANIEWSKI MARCEL Pszczółkowski Team 2012 M 00:01:30
29 32 REZA MICHAŁ szkoła 2012 M 00:01:31
30 9 ŚWIDZIŃSKI FILIP Pm 40 Olsztyn 2012 M 00:01:46

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 163 JEZNACH OLGA Zamek Kurzętnik 2009 K 00:02:18
2 162 JEZNACH ANITA Zamek Kurzętnik 2009 K 00:02:20
3 12 CHWIEDUK MATEUSZ GKS Stawiguda 2009 M 00:02:21
4 13 CHWIEDUK PIOTR GKS Stawiguda 2009 M 00:02:22
5 24 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:23
6 32 ARNISTER KACPER 2009 M 00:02:25
7 145 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:31
8 30 BORKO KACPER TRI NEGU KIDS 2009 M 00:02:37
9 35 SANGOWSKA NATALIA Szkoła Podstawowa w Tolkmicku 2009 K 00:02:42
10 25 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:02:48
11 31 DE TRAVERSAY VICTOR DeLaval Runners 2009 M 00:02:49
12 173 SĄDEJ TYMOTEUSZ ZHR Szperacze 2009 M 00:02:50
13 170 LITWINIUK NADIA Kriss Coaching 2009 K 00:02:51
14 168 BOCHNIAK JULIA SP nr 9 2009 K 00:03:01
15 21 BARTNIKOWSKI TYBERIUSZ Team Kopeć 2009 M 00:03:02
16 14 KUPCHYK OLEKSADR SP 15 2009 M 00:03:02
17 153 BIESIEKIERSKA OLGA SP10 2009 K 00:03:16
18 160 ZEMBRZYCKA AMELIA GRUPA DBK OLSZTYN 2009 K 00:03:21
19 6 WAWRZYNKOWSKA MARIA Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2010 K 00:03:22
20 23 NAWORSKA ZOFIA SP Bartąg 2010 K 00:03:24
21 7 ŚWIDZIŃSKI JAKUB Sp 25 Olsztyn 2009 M 00:03:26
22 34 ŻOCHOWSKA NINA DeLaval Runners 2010 K 00:03:27
23 17 LIPNICKI ADAM Pszczółkowski Team 2010 M 00:03:49

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 179 JEZNACH PATRYCJA Zamek Kurzętnik 2006 K 00:03:55
2 175 GARBINO MARIA SP2 Biskupiec/Bieskupiec Biega 2006 K 00:04:06
3 19 BORKO AMELIA TRI NEGU KIDS 2006 K 00:04:16
4 17 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa w Pasymiu 2007 M 00:04:19
5 16 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP3 Barczewo 2007 K 00:04:20
6 20 SANGOWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa w Tolkmicku 2006 M 00:04:25
7 5 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 2008 M 00:04:37
8 178 SKOCKI PIOTR KS Zamek Kurzętnik 2007 M 00:04:41
9 159 KĘSZCZYK FABIAN NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:46
10 2 USCINOWICZ PAWEL 2006 M 00:04:55
11 18 JARCZYK HELENA 2006 K 00:04:58
12 168 ZIOMEK ARTUR NZSIP Ramsowo 2008 M 00:04:59
13 11 GALEWSKI OLAF 2007 M 00:05:00
14 165 ROSA DOMINIK NZSIP Ramsowo 2007 M 00:05:01
15 22 MACHEL WERONIKA SP30 Olsztyn 2007 K 00:05:07
16 173 KAMIEŃSKA MAJA 2008 K 00:05:12
17 3 ZIEJA MAJA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2008 K 00:05:17
18 169 PIENKOSZ WIKTORIA NZSIP Ramsowo 2006 K 00:05:20
19 21 BĄCIK AMELKA SP 2 Olsztyn 2007 K 00:05:21
20 172 GODLEWSKA MARTA NZSiP Ramsowo 2007 K 00:05:38
21 13 WRÓBLEWSKA HELENA SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega 2008 K 00:05:41
22 154 SZCZYGIELSKA ALICJA DBK Olsztyn 2007 K 00:06:12
23 176 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 2006 M 00:06:21
24 180 MELNYK TOMASZ 8 ODH Szperacze 2007 M 00:06:40
25 8 ŁAWRYNOWICZ NATALIA SP6 Olsztyn 2008 K 00:06:43
26 12 TANKIELUN MARIUSZ Szkola Podstawowa nr 30 2007 M 00:07:08
27 183 PĘGIER MAJA GRUPA DBK OLSZTYN 2006 K 00:07:15

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 374 ULIŃSKA OTYLIA Zamek Kurzętnik 2004 K 00:07:10
2 203 KUSTRA KAMIL KSC Olsztyn 2003 M 00:07:16
3 210 ZIÓŁEK WERONIKA Gimnazjum nr 3 Olsztyn 2003 K 00:07:18
4 369 ROSA SZYMON NZSIP Ramsowo 2005 M 00:07:44
5 401 WIŚNIEWSKI JAKUB AZS UWM Olsztyn 2004 M 00:07:47
6 213 KRUPIŃSKI WOJCIECH SKS 2004 M 00:07:55
7 212 MICHALAK SZYMON Ostróda Runners 2004 M 00:08:03
8 388 ROCHEWICZ ALEKSANDRA Zamek Kurzętnik 2005 K 00:08:08
9 209 JACHIMOWICZ MILENA 2005 K 00:09:02
10 373 NEUMAN WIKTORIA SP3 Biskupiec 2005 K 00:09:47
11 403 MILEJSKA MATYLDA AZS WM Olsztyn 2003 K 00:09:56
12 201 ZIEJA PAULINA Skazani na sukces/SP9 2005 K 00:10:53
13 402 PAŁKA KAMIL Grupa DBK Olsztyn 2004 M 00:17:27

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni