z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

09.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 PIOTROWSKI MARCEL PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 2014 M 00:01:29
2 25 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:32
3 28 BRZEZIŃSKI TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:32
4 26 PANIKOWSKA ZOFIA TEAM KOPEĆ 2014 K 00:01:38
5 291 IDZIKOWSKI DARIUSZ Przedszkole Miejskie nr 20 w Olsztynie 2013 M 00:01:39
6 24 BĄCIK WERONIKA Przedszkole Miejskie nr. 9 2013 K 00:01:39
7 16 STRZELCZAK FILIP Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2014 M 00:01:45
8 18 CZYŻEWSKI PAWEŁ 2014 M 00:01:45
9 17 CZYŻEWSKI FILIP 2013 M 00:01:49
10 12 CHWIEDUK JAN Stawiguda 2014 M 00:02:03
11 13 RÓŻYCKI PIOTR PM nr 24 w Olsztynie 2014 M 00:02:04
12 8 ŁAWRYNOWICZ LAURA PM3 Olsztyn 2014 K 00:02:06
13 287 PLISZKA MAJA Pliszka Biega 2013 K 00:02:10
14 15 MUSIELAK NIKODEM WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 M 00:02:23
15 20 ŁABĘDZKI LEON Przedszkole miejskie nr 36 2014 M 00:02:26
16 7 NAJDZION NATALIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN 2014 K 00:02:48
17 23 BĄCIK MARIA Przedszkole Miejskie nr. 9 2015 K 00:02:57
18 289 JURKIEWICZ IGNACY 2016 M 00:03:39
19 14 OLSZEWSKI TYMEK 2014 M 00:04:10
20 1 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:04:14
21 6 WYRĘBSKI WOJCIECH 2016 M 00:04:25
22 4 BARANOWSKI BRUNO Fundacja Przyszłość dla Dzieci 2017 M 00:04:52
23 285 PLISZKA BASIA Pliszka Biega 2017 K 00:05:31

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 40 MACHEL MICHAŁ PM 29 2012 M 00:01:07
2 238 MARCINIAK FILIP Przedszkole Pluszowy Miś 2012 M 00:01:11
3 34 PIOTROWICZ STANISŁAW Szkoła podstawowa nr 23 Mistrzostwa Sportowego Olsztyn 2011 M 00:01:13
4 256 BIENENDA ADRIAN GRUPA DBK 2011 M 00:01:15
5 14 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:15
6 19 TANKIELUN KAJA Szkoła Podstawowa nr 29 Mistrzostwa Sportowego 2011 K 00:01:16
7 29 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:17
8 39 MACHEL MARTA PM 29 2012 K 00:01:18
9 38 PANIKOWSKI ADAM OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 2011 M 00:01:18
10 5 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Są Wolniejsi 2011 K 00:01:18
11 24 NAWORSKI WOJCIECH PM 5 2012 M 00:01:19
12 18 RUSZCZYŃSKA LENA szkoła podstawowa nr 9 w Olsztynie 2011 K 00:01:19
13 2 NITKIEWICZ LENA Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie 2011 K 00:01:20
14 231 PIETRZAK STANISŁAW SP 5 2011 M 00:01:23
15 15 TOCZYSKI JAN im. Świętej Rodziny w Olsztynie 2011 M 00:01:24
16 21 RÓŻYCKA NATALIA Sp nr 34 w Olsztynie 2011 K 00:01:25
17 22 DUBLANKA ZOFIA Olsztyńska Szkoła Triathlonu "Wyderki" 2011 K 00:01:28
18 247 LITWINIUK OLEK Kriss Coaching 2012 M 00:01:28
19 30 KAROLEWSKA WERONIKA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:28
20 6 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ Przedszkole Szesnastka Olsztyn 2012 M 00:01:29
21 17 KRUPIŃSKA DANUSIA 2011 K 00:01:29
22 27 STRZELCZAK IGOR Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2012 M 00:01:29
23 25 SZYMANOWICZ KORNELIA 2011 K 00:01:29
24 10 GÓRECKA LENA śmieszek 2012 K 00:01:31
25 36 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:33
26 11 WOLIŃSKI DAWID Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2012 M 00:01:33
27 31 KOZAK DARIA 2011 K 00:01:35
28 3 BARANOWSKI WIKTOR Fundacja Przyszłość dla Dzieci 2012 M 00:01:37
29 32 REZA MICHAŁ szkoła 2012 M 00:01:38
30 9 ŚWIDZIŃSKI FILIP Pm 40 Olsztyn 2012 M 00:01:48
31 1 KLIMASZEWSKI MICHAŁ SP im św Rodziny w Olsztynie 2011 M 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 136 CIEPLIŃSKI FRANCISZEK SP2 Olsztyn 2009 M 00:02:22
2 12 CHWIEDUK MATEUSZ GKS Stawiguda 2009 M 00:02:26
3 13 CHWIEDUK PIOTR GKS Stawiguda 2009 M 00:02:27
4 32 ARNISTER KACPER 2009 M 00:02:29
5 35 SANGOWSKA NATALIA Szkoła Podstawowa w Tolkmicku 2009 K 00:02:30
6 139 JEZNACH ANITA Zamek Kurzętnik 2009 K 00:02:30
7 24 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:33
8 31 DE TRAVERSAY VICTOR DeLaval Runners 2009 M 00:02:34
9 26 LEJMAN RADOSŁAW 2009 M 00:02:34
10 119 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:40
11 143 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:02:46
12 5 MOCZULSKA MAGDALENA 2010 K 00:02:48
13 130 LITWINIUK NADIA Kriss Coaching 2009 K 00:02:49
14 142 ROJEK ESTERA 2010 K 00:02:50
15 33 SIROCKA PATRYCJA Szkoła Podstawowa nr 9 2010 K 00:02:51
16 30 BORKO KACPER TRI NEGU KIDS 2009 M 00:02:56
17 140 STANKIEWICZ NIKODEM 8ODH ZHR 2009 M 00:02:57
18 135 SĄDEJ TYMOTEUSZ ZHR Szperacze 2009 M 00:02:58
19 18 DZIEMIDOWICZ MIKOŁAJ Sp30 2009 M 00:03:01
20 127 GAWIN MARIA 2010 K 00:03:05
21 14 KUPCHYK OLEKSADR SP 15 2009 M 00:03:12
22 141 BOCHNIAK JULIA SP nr 9 2009 K 00:03:13
23 9 WOLIŃSKA EMILIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2010 K 00:03:15
24 21 BARTNIKOWSKI TYBERIUSZ Team Kopeć 2009 M 00:03:24
25 144 SZEWCZAK POLA WMII Biega 2010 K 00:03:26
26 137 DROZDOWSKI WIKTOR VOLLEY TYPERS 2009 M 00:03:29
27 134 BARNA ANNA SP Ruś 2010 K 00:03:38
28 138 MAREK JAN ZHR Speracze 2010 M 00:03:40
29 34 ŻOCHOWSKA NINA DeLaval Runners 2010 K 00:03:45
30 6 WAWRZYNKOWSKA MARIA Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2010 K 00:03:47
31 7 ŚWIDZIŃSKI JAKUB Sp 25 Olsztyn 2009 M 00:03:49
32 1 JABŁOŃSKA MARTYNA SP 25 2010 K 00:03:51
33 20 SZYMAŃSKI KAROL szkoła 2009 M 00:04:22

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 159 JEZNACH PATRYCJA Zamek Kurzętnik 2006 K 00:04:11
2 154 GARBINO MARIA SP2 Biskupiec/Bieskupiec Biega 2006 K 00:04:21
3 10 GOGOLEWSKI MARCIN 2006 M 00:04:26
4 17 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa w Pasymiu 2007 M 00:04:27
5 20 SANGOWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa w Tolkmicku 2006 M 00:04:33
6 168 STRAUSS MAKSYMILIAN Gwardia Olsztyn 2006 M 00:04:38
7 16 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP3 Barczewo 2007 K 00:04:40
8 165 GROTKOWSKA PAULINA Pasymskie Bractwo Sportowe 2007 K 00:04:41
9 14 DUBLANKA IGOR Olsztyńska Szkoła Triathlonu "Wyderki" 2007 M 00:04:43
10 164 SZEWCZAK FILIP WMII Biega 2007 M 00:04:57
11 11 GALEWSKI OLAF 2007 M 00:04:58
12 133 ZIOMEK ARTUR NZSIP Ramsowo 2008 M 00:05:10
13 22 MACHEL WERONIKA SP30 Olsztyn 2007 K 00:05:14
14 163 KAMIEŃSKA MAJA ZS Mostkowo 2008 K 00:05:15
15 18 JARCZYK HELENA 2006 K 00:05:15
16 139 ROSA DOMINIK NZSIP Ramsowo 2007 M 00:05:20
17 9 GÓRECKI PATRYK śmieszek 2008 M 00:05:30
18 15 ŁAZICKI WOJCIECH sp33 2008 M 00:05:41
19 137 KĘSZCZYK FABIAN NZSIP Ramsowo 2007 M 00:05:45
20 12 TANKIELUN MARIUSZ Szkola Podstawowa nr 30 2007 M 00:05:50
21 6 BUTLEWSKA MAJA Szkoła 2008 K 00:05:51
22 21 BĄCIK AMELKA SP 2 Olsztyn 2007 K 00:05:51
23 13 WRÓBLEWSKA HELENA SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega 2008 K 00:06:08
24 153 PIENKOSZ WIKTORIA NZSIP Ramsowo 2006 K 00:06:31
25 8 ŁAWRYNOWICZ NATALIA SP6 Olsztyn 2008 K 00:06:55
26 157 JANIUK KORNEL ZHR Speracze 2008 M 00:07:44

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 364 KUSTRA KAMIL KSC Olsztyn 2003 M 00:07:39
2 348 ŻOŁĄDŹ MAKSYMILIAN Grupa DBK Olsztyn 2004 M 00:07:48
3 342 ULIŃSKA OTYLIA Zamek Kurzętnik 2004 K 00:07:48
4 331 ROSA SZYMON NZSIP Ramsowo 2005 M 00:07:51
5 358 POGORZELSKI RAFAŁ LO 12 2003 M 00:08:12
6 213 KRUPIŃSKI WOJCIECH SKS 2004 M 00:08:13
7 356 CHALIŃSKI MATEUSZ Ósma Olsztyńska drużyna harcerzy im Jana Bochana Szperacze 2002 M 00:08:25
8 204 FILAK KRZYSZTOF GRUPA DBK OLSZTYN 2005 M 00:08:30
9 212 MICHALAK SZYMON Ostróda Runners 2004 M 00:08:34
10 350 NEUMAN WIKTORIA SP3 Biskupiec 2005 K 00:09:23
11 209 JACHIMOWICZ MILENA 2005 K 00:09:41
12 365 MILEJSKA MATYLDA AZS WM Olsztyn 2003 K 00:10:05
13 362 ROJEK HUBERT 2005 M 00:11:55

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni