z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

05.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 281 IDZIKOWSKI DARIUSZ Przedszkole Miejskie nr 20 w Olsztynie 2013 M 00:01:35
2 25 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:38
3 28 BRZEZIŃSKI TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:40
4 26 PANIKOWSKA ZOFIA TEAM KOPEĆ 2014 K 00:01:51
5 16 STRZELCZAK FILIP Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2014 M 00:01:53
6 23 BĄCIK MARIA Przedszkole Miejskie nr. 9 2015 K 00:01:54
7 5 JABŁOŃSKA JULIA PM 5 2013 K 00:02:02
8 18 CZYŻEWSKI PAWEŁ 2014 M 00:02:05
9 17 CZYŻEWSKI FILIP 2013 M 00:02:06
10 261 BICZKOWSKI JAN 2014 M 00:02:17
11 3 DRĄŻCZYK KAJETAN Przedszkole Radość 2014 M 00:02:18
12 14 OLSZEWSKI TYMEK 2014 M 00:02:22
13 275 SOBIERAJSKA LILIANA Junior Academy 2014 K 00:02:27
14 2 KRYSZTUL JULIA Junior Academy 2013 K 00:02:35
15 7 NAJDZION NATALIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN 2014 K 00:02:36
16 15 MUSIELAK NIKODEM WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 M 00:02:38
17 219 PLISZKA MAJA Pliszka Biega 2013 K 00:02:41
18 268 BICZKOWSKI ANTONI 2015 M 00:02:44
19 10 SUDOŁ MICHAŁ PM nr 20 Olsztyn 2014 M 00:02:53
20 24 BĄCIK WERONIKA Przedszkole Miejskie nr. 9 2013 K 00:02:53
21 13 RÓŻYCKI PIOTR PM nr 24 w Olsztynie 2014 M 00:02:55
22 202 MICHALSKI SZYMON 2015 M 00:03:34
23 285 PIETRZAK BARBARA Przedszkole Szestnastka 2015 K 00:03:46
24 1 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:04:00
25 11 PUCZEL OLIWIA 2016 K 00:04:03
26 210 PLISZKA BASIA Pliszka Biega 2017 K 00:04:17
27 284 NAJDZION KAROL 2017 M 00:04:24
28 220 KAMIEŃSKI KUBA - 2017 M 00:04:45
29 279 JURKIEWICZ IGNACY 2016 M 00:05:15
30 4 BARANOWSKI BRUNO Fundacja Przyszłość dla Dzieci 2017 M 00:05:48
31 6 WYRĘBSKI WOJCIECH 2016 M 00:06:01

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 BIENENDA ADRIAN GRUPA DBK 2011 M 00:01:13
2 34 PIOTROWICZ STANISŁAW Szkoła podstawowa nr 23 Mistrzostwa Sportowego Olsztyn 2011 M 00:01:15
3 40 MACHEL MICHAŁ PM 29 2012 M 00:01:16
4 14 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:18
5 5 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Są Wolniejsi 2011 K 00:01:21
6 39 MACHEL MARTA PM 29 2012 K 00:01:24
7 37 PIETRZAK STANISŁAW SP 5 2011 M 00:01:27
8 19 TANKIELUN KAJA Szkoła Podstawowa nr 29 Mistrzostwa Sportowego 2011 K 00:01:28
9 29 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:29
10 21 RÓŻYCKA NATALIA Sp nr 34 w Olsztynie 2011 K 00:01:30
11 17 KRUPIŃSKA DANUSIA 2011 K 00:01:30
12 23 WRÓBLEWSKA ŁUCJA SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega 2011 K 00:01:31
13 38 PANIKOWSKI ADAM OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 2011 M 00:01:32
14 11 WOLIŃSKI DAWID Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2012 M 00:01:32
15 27 STRZELCZAK IGOR Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2012 M 00:01:33
16 1 KLIMASZEWSKI MICHAŁ SP im św Rodziny w Olsztynie 2011 M 00:01:34
17 33 RYNKO KACPER Art School 2012 M 00:01:35
18 30 KAROLEWSKA WERONIKA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:36
19 15 TOCZYSKI JAN im. Świętej Rodziny w Olsztynie 2011 M 00:01:36
20 6 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ Przedszkole Szesnastka Olsztyn 2012 M 00:01:37
21 32 REZA MICHAŁ szkoła 2012 M 00:01:40
22 36 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:40
23 13 DANIELEWICZ SZYMON SP 11 2012 M 00:01:41
24 3 BARANOWSKI WIKTOR Fundacja Przyszłość dla Dzieci 2012 M 00:01:42
25 7 SKOWRONEK KAJA Są Wolniejsi 2012 K 00:01:54
26 12 DANIELEWICZ MICHAŁ SP 11 2011 M 00:01:58
PK 24 NAWORSKI WOJCIECH PM 5 2012 M 00:03:17

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 110 CIEPLIŃSKI FRANCISZEK SP2 Olsztyn 2009 M 00:02:34
2 32 ARNISTER KACPER 2009 M 00:02:36
3 119 BORKO KACPER TRI NEGU KIDS 2009 M 00:02:44
4 31 DE TRAVERSAY VICTOR DeLaval Runners 2009 M 00:02:44
5 35 SANGOWSKA NATALIA Szkoła Podstawowa w Tolkmicku 2009 K 00:02:47
6 26 LEJMAN RADOSŁAW 2009 M 00:02:49
7 5 MOCZULSKA MAGDALENA 2010 K 00:03:00
8 25 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:03:07
9 14 KUPCHYK OLEKSADR SP 15 2009 M 00:03:14
10 23 NAWORSKA ZOFIA SP Bartąg 2010 K 00:03:23
11 121 BOCHNIAK JULIA SP nr 9 2009 K 00:03:25
12 9 WOLIŃSKA EMILIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2010 K 00:03:28
13 113 DROZDOWSKI WIKTOR VOLLEY TYPERS 2009 M 00:03:32
14 15 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:03:32
15 10 SUDOŁ ŁUKASZ SP 34 2010 M 00:03:46
16 120 BARNA ANNA SP Ruś 2010 K 00:03:49
17 6 WAWRZYNKOWSKA MARIA Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2010 K 00:03:53
18 20 SZYMAŃSKI KAROL szkoła 2009 M 00:03:57
19 1 JABŁOŃSKA MARTYNA SP 25 2010 K 00:03:58
20 112 ZEMBRZYCKA AMELIA GRUPA DBK OLSZTYN 2009 K 00:04:06

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 GOGOLEWSKI MARCIN 2006 M 00:04:22
2 118 JEZNACH PATRYCJA Zamek Kurzętnik 2006 K 00:04:24
3 17 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa w Pasymiu 2007 M 00:04:26
4 137 STRAUSS MAKSYMILIAN Gwardia Olsztyn 2006 M 00:04:35
5 20 SANGOWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa w Tolkmicku 2006 M 00:04:38
6 127 BORKO AMELIA TRI NEGU KIDS 2006 K 00:04:39
7 16 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP3 Barczewo 2007 K 00:04:49
8 131 SZEWCZAK FILIP WMII Biega 2007 M 00:04:57
9 133 GROTKOWSKA PAULINA Pasymskie Bractwo Sportowe 2007 K 00:05:01
10 18 JARCZYK HELENA 2006 K 00:05:06
11 5 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 2008 M 00:05:07
12 104 KAMIEŃSKA MAJA ZS Mostkowo 2008 K 00:05:08
13 11 GALEWSKI OLAF 2007 M 00:05:13
14 3 ZIEJA MAJA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2008 K 00:05:17
15 22 MACHEL WERONIKA SP30 Olsztyn 2007 K 00:05:24
16 151 HRYNCEWICZ WITOLD SP6 Olsztyn 2006 M 00:05:36
17 12 TANKIELUN MARIUSZ Szkola Podstawowa nr 30 2007 M 00:05:41
18 21 BĄCIK AMELKA SP 2 Olsztyn 2007 K 00:05:43
19 13 WRÓBLEWSKA HELENA SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega 2008 K 00:05:52
20 2 USCINOWICZ PAWEL 2006 M 00:06:21
21 7 SKOWRONEK MAJA Są Wolniejsi 2008 K 00:07:02
22 134 MUZA TOBIASZ 2008 M 00:07:14
23 152 HRYNCEWICZ MIKOŁAJ SP6 Olsztyn 2007 M 00:07:16

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 ZANIEWSKI TOMASZ Najmowicz Triathlon 2003 M 00:07:54
2 318 ULIŃSKA OTYLIA Zamek Kurzętnik 2004 K 00:07:58
3 213 KRUPIŃSKI WOJCIECH SKS 2004 M 00:08:27
4 210 ZIÓŁEK WERONIKA Gimnazjum nr 3 Olsztyn 2003 K 00:08:30
5 331 POGORZELSKI RAFAŁ LO 12 2003 M 00:09:02
6 204 FILAK KRZYSZTOF GRUPA DBK OLSZTYN 2005 M 00:09:03
7 212 MICHALAK SZYMON Ostróda Runners 2004 M 00:09:45
8 209 JACHIMOWICZ MILENA 2005 K 00:10:02
9 339 MILEJSKA MATYLDA AZS WM Olsztyn 2003 K 00:10:22
10 201 ZIEJA PAULINA Skazani na sukces/SP9 2005 K 00:11:42
11 335 NEUMAN WIKTORIA SP3 Biskupiec 2005 K 00:11:42
12 203 KUSTRA KAMIL KSC Olsztyn 2003 M 00:11:56

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni