z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

01.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 PIOTROWSKI MARCEL PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 2014 M 00:01:29
2 9 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć 2013 K 00:01:30
3 262 IDZIKOWSKI DARIUSZ Przedszkole Miejskie nr 20 w Olsztynie 2013 M 00:01:33
4 25 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:35
5 201 PAWŁOWSKA MAJA KRAINA BAJEK 2014 K 00:01:37
6 18 CZYŻEWSKI PAWEŁ 2014 M 00:01:43
7 16 STRZELCZAK FILIP Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2014 M 00:01:43
8 28 BRZEZIŃSKI TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:47
9 3 DRĄŻCZYK KAJETAN Przedszkole Radość 2014 M 00:01:48
10 24 BĄCIK WERONIKA Przedszkole Miejskie nr. 9 2013 K 00:01:50
11 17 CZYŻEWSKI FILIP 2013 M 00:01:54
12 23 BĄCIK MARIA Przedszkole Miejskie nr. 9 2015 K 00:02:23
13 2 KRYSZTUL JULIA Junior Academy 2013 K 00:02:26
14 246 PIETRZAK BARBARA Przedszkole Szestnastka 2015 K 00:02:34
15 10 SUDOŁ MICHAŁ PM nr 20 Olsztyn 2014 M 00:02:45
16 225 PAWŁOWSKI MIŁOSZ Kraina Bajek 2016 M 00:02:50
17 219 JURKIEWICZ IGNACY 2016 M 00:03:18
18 202 MICHALSKI SZYMON 2015 M 00:03:20

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 40 MACHEL MICHAŁ PM 29 2012 M 00:01:06
2 18 RUSZCZYŃSKA LENA szkoła podstawowa nr 9 w Olsztynie 2011 K 00:01:10
3 34 PIOTROWICZ STANISŁAW Szkoła podstawowa nr 23 Mistrzostwa Sportowego Olsztyn 2011 M 00:01:12
4 2 NITKIEWICZ LENA Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie 2011 K 00:01:15
5 37 PIETRZAK STANISŁAW SP 5 2011 M 00:01:16
6 14 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:17
7 19 TANKIELUN KAJA Szkoła Podstawowa nr 29 Mistrzostwa Sportowego 2011 K 00:01:17
8 5 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Są Wolniejsi 2011 K 00:01:18
9 35 KONOPNICKI TYMON Internet z Brzucha 2011 M 00:01:19
10 207 LITWINIUK OLEK Kriss Coaching 2012 M 00:01:21
11 15 TOCZYSKI JAN im. Świętej Rodziny w Olsztynie 2011 M 00:01:21
12 33 RYNKO KACPER Art School 2012 M 00:01:23
13 27 STRZELCZAK IGOR Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2012 M 00:01:23
14 22 DUBLANKA ZOFIA Sp30 2011 K 00:01:24
15 20 ILCZUK MICHAŁ Szkoła Podstawowa Nr 30 2011 M 00:01:25
16 16 ŁANIEWSKI MARCEL Pszczółkowski Team 2012 M 00:01:27
17 39 MACHEL MARTA PM 29 2012 K 00:01:28
18 36 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:29
19 25 SZYMANOWICZ KORNELIA 2011 K 00:01:30
20 10 GÓRECKA LENA śmieszek 2012 K 00:01:32
21 8 PAWLAK PRZEMEK PM 24 2012 M 00:01:32
22 204 REZA MICHAŁ szkoła 2012 M 00:01:33

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 32 ARNISTER KACPER 2009 M 00:02:24
2 26 LEJMAN RADOSŁAW 2009 M 00:02:28
3 24 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:30
4 106 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:35
5 31 DE TRAVERSAY VICTOR DeLaval Runners 2009 M 00:02:39
6 5 MOCZULSKA MAGDALENA 2010 K 00:02:41
7 35 SANGOWSKA NATALIA Szkoła podstawowa w Tolkmicko. 2009 K 00:02:45
8 115 LITWINIUK NADIA Kriss Coaching 2009 K 00:02:46
9 25 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:02:53
10 19 JAKUTA ZUZANNA 2009 K 00:02:55
11 118 ROJEK ESTERA 2010 K 00:02:57
12 116 SĄDEJ TYMOTEUSZ ZHR Szperacze 2009 M 00:02:58
13 33 SIROCKA PATRYCJA Szkoła Podstawowa nr 9 2010 K 00:02:59
14 15 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:03:03
15 18 DZIEMIDOWICZ MIKOŁAJ Sp30 2009 M 00:03:04
16 119 BOCHNIAK JULIA SP nr 9 2009 K 00:03:08
17 110 STAŃCZUK GABRYIEL Team Kopeć 2010 M 00:03:10
18 14 KUPCHYK OLEKSADR SP 15 2009 M 00:03:14
19 113 DROZDOWSKI WIKTOR VOLLEY TYPERS 2009 M 00:03:15
20 21 BARTNIKOWSKI TYBERIUSZ Team Kopeć 2009 M 00:03:19
21 109 BARNA ANNA SP Ruś 2010 K 00:03:21
22 121 SZEWCZAK POLA WMII Biega 2010 K 00:03:25
23 34 ŻOCHOWSKA NINA DeLaval Runners 2010 K 00:03:25
24 20 SZYMAŃSKI KAROL szkoła 2009 M 00:03:43
25 10 SUDOŁ ŁUKASZ SP 34 2010 M 00:03:58

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 GOGOLEWSKI MARCIN 2006 M 00:04:02
2 17 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa w Pasymiu 2007 M 00:04:03
3 20 SANGOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa w Tolkmicko. 2006 M 00:04:16
4 116 JEZNACH PATRYCJA Zamek Kurzętnik 2006 K 00:04:17
5 14 DUBLANKA IGOR Sp30 2007 M 00:04:21
6 137 STRAUSS MAKSYMILIAN Gwardia Olsztyn 2006 M 00:04:24
7 134 DUDZIEC KORNELIA SP 2 Biskupiec 2006 K 00:04:32
8 11 GALEWSKI OLAF 2007 M 00:04:36
9 131 SZEWCZAK FILIP WMII Biega 2007 M 00:04:38
10 5 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 2008 M 00:04:44
11 3 ZIEJA MAJA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2008 K 00:04:46
12 114 KĘSZCZYK FABIAN NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:47
13 118 GROTKOWSKA PAULINA Pasymskie Bractwo Sportowe 2007 K 00:04:49
14 18 JARCZYK HELENA 2006 K 00:04:55
15 110 ZIOMEK ARTUR NZSIP Ramsowo 2008 M 00:05:00
16 115 ROSA DOMINIK NZSIP Ramsowo 2007 M 00:05:04
17 21 BĄCIK AMELKA SP 2 Olsztyn 2007 K 00:05:15
18 133 HRYNCEWICZ WITOLD SP6 Olsztyn 2006 M 00:05:16
19 6 BUTLEWSKA MAJA Szkoła 2008 K 00:05:20
20 12 TANKIELUN MARIUSZ Szkola Podstawowa nr 30 2007 M 00:05:34
21 9 GÓRECKI PATRYK śmieszek 2008 M 00:06:11
22 127 MELNYK TOMASZ 8 ODH Szperacze 2007 M 00:06:57
PK 123 RACZYŃSKI ROBERT SP w Szombruku 2005 M 00:08:01

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 ZANIEWSKI TOMASZ Najmowicz Triathlon 2003 M 00:07:25
2 210 ZIÓŁEK WERONIKA Gimnazjum nr 3 Olsztyn 2003 K 00:07:32
3 302 ROSA SZYMON NZSIP Ramsowo 2005 M 00:07:44
4 327 POGORZELSKI RAFAŁ LO 12 2003 M 00:07:51
5 213 KRUPIŃSKI WOJCIECH SKS 2004 M 00:07:53
6 204 FILAK KRZYSZTOF GRUPA DBK OLSZTYN 2005 M 00:08:15
7 212 MICHALAK SZYMON Ostróda Runners 2004 M 00:08:34
8 328 ROCHEWICZ ALEKSANDRA Zamek Kurzętnik 2005 K 00:08:38
9 331 DREMO KRZYSZTOF 2003 M 00:09:19
10 209 JACHIMOWICZ MILENA 2005 K 00:09:21
11 326 PAWŁOWSKI MARCIN Gimnazjon 23 2003 M 00:09:28
12 335 MILEJSKA MATYLDA AZS WM Olsztyn 2003 K 00:09:29
13 201 ZIEJA PAULINA Skazani na sukces/SP9 2005 K 00:10:24
14 317 SZABLEWSKI JAN NZSIP Ramsowo 2005 M 00:10:35
15 333 ROJEK HUBERT 2005 M 00:11:10

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni