z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

03.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 TREPANOWSKA JAGODA Biegające Bobry 2013 K 00:01:24
2 222 PIOTROWSKI MARCEL PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 2014 M 00:01:25
3 246 JAKUBOWSKI HUBERT 2013 M 00:01:28
4 201 IDZIKOWSKI DARIUSZ Przedszkole Miejskie nr 20 w Olsztynie 2013 M 00:01:30
5 276 PAWŁOWSKA MAJA KRAINA BAJEK 2014 K 00:01:31
6 219 PALUCH KSAWERY 2013 M 00:01:32
7 25 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:35
8 9 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć 2013 K 00:01:38
9 5 JABŁOŃSKA JULIA PM 5 2013 K 00:01:39
10 26 PANIKOWSKA ZOFIA TEAM KOPEĆ 2014 K 00:01:40
11 18 CZYŻEWSKI PAWEŁ 2014 M 00:01:44
12 17 CZYŻEWSKI FILIP 2013 M 00:01:45
13 16 STRZELCZAK FILIP Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2014 M 00:01:47
14 3 DRĄŻCZYK KAJETAN Przedszkole Radość 2014 M 00:01:50
15 24 BĄCIK WERONIKA Przedszkole Miejskie nr. 9 2013 K 00:01:55
16 2 KRYSZTUL JULIA Junior Academy 2013 K 00:01:56
17 14 OLSZEWSKI TYMEK 2014 M 00:01:56
18 275 PRZYBYŁA JAN 2013 M 00:01:57
19 8 ŁAWRYNOWICZ LAURA PM3 Olsztyn 2014 K 00:01:58
20 22 ŻYJEWSKA ZOFIA KAZA team 2013 K 00:02:01
21 12 CHWIEDUK JAN Stawiguda 2014 M 00:02:04
22 225 TARASEWICZ JAN 2014 M 00:02:08
23 240 BICZKOWSKI JAN 2014 M 00:02:09
24 15 MUSIELAK NIKODEM WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 M 00:02:10
25 13 RÓŻYCKI PIOTR PM nr 24 w Olsztynie 2014 M 00:02:12
26 204 PLISZKA MAJA Pliszka Biega 2013 K 00:02:14
27 23 BĄCIK MARIA Przedszkole Miejskie nr. 9 2015 K 00:02:14
28 10 SUDOŁ MICHAŁ PM nr 20 Olsztyn 2014 M 00:02:18
29 21 KOZAK ARKADIUSZ 2014 M 00:02:19
30 7 NAJDZION NATALIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN 2014 K 00:02:22
31 216 GRZYBOWSKI KAROL 2014 M 00:02:24
32 268 SOBIERAJSKA LILIANA Junior Academy 2014 K 00:02:24
33 277 PAWŁOWSKI MIŁOSZ Kraina Bajek 2016 M 00:02:38
34 202 ARNISTER KAMIL 2015 M 00:02:40
35 266 PIETRZAK BARBARA Przedszkole Szestnastka 2015 K 00:03:06
36 245 BICZKOWSKI ANTONI 2015 M 00:03:12
37 224 MICHALSKI SZYMON 2015 M 00:03:20
38 203 KAMIEŃSKI KUBA 2017 M 00:03:21
39 1 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:03:33
40 11 PUCZEL OLIWIA 2016 K 00:03:53
41 6 WYRĘBSKI WOJCIECH 2016 M 00:03:57
42 239 STAŃCZUK ERWIN Team Kopeć 2016 M 00:05:07
43 4 BARANOWSKI BRUNO Fundacja Przyszłość dla Dzieci 2017 M 00:05:37

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 MACHEL MICHAŁ PM 29 2012 M 00:01:04
2 252 MARCINIAK FILIP Przedszkole Pluszowy Miś 2012 M 00:01:08
3 18 RUSZCZYŃSKA LENA szkoła podstawowa nr 9 w Olsztynie 2011 K 00:01:11
4 34 PIOTROWICZ STANISŁAW Szkoła podstawowa nr 23 Mistrzostwa Sportowego Olsztyn 2011 M 00:01:14
5 19 TANKIELUN KAJA Szkoła Podstawowa nr 29 Mistrzostwa Sportowego 2011 K 00:01:14
6 29 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:15
7 38 PANIKOWSKI ADAM OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 2011 M 00:01:16
8 21 RÓŻYCKA NATALIA Sp nr 34 w Olsztynie 2011 K 00:01:16
9 37 PIETRZAK STANISŁAW SP 5 2011 M 00:01:17
10 5 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Są Wolniejsi 2011 K 00:01:17
11 11 WOLIŃSKI DAWID 2012 M 00:01:17
12 14 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:18
13 16 ŁANIEWSKI MARCEL Pszczółkowski Team 2012 M 00:01:19
14 3 BARANOWSKI WIKTOR Fundacja Przyszłość dla Dzieci 2012 M 00:01:20
15 30 KAROLEWSKA WERONIKA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:20
16 27 STRZELCZAK IGOR Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2012 M 00:01:20
17 22 DUBLANKA ZOFIA Sp30 2011 K 00:01:21
18 4 WIŚNIEWSKI JAN Przedszkole Miejskie Nr 2 2012 M 00:01:21
19 20 ILCZUK MICHAŁ Szkoła Podstawowa Nr 30 2011 M 00:01:22
20 207 MACHEL MARTA PM 29 2012 K 00:01:22
21 15 TOCZYSKI JAN im. Świętej Rodziny w Olsztynie 2011 M 00:01:22
22 23 WRÓBLEWSKA ŁUCJA SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega 2011 K 00:01:23
23 24 NAWORSKI WOJCIECH PM 5 2012 M 00:01:23
24 221 WÓJTOWICZ LENA przedszkole 13 2012 K 00:01:24
25 6 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ Przedszkole Szesnastka Olsztyn 2012 M 00:01:24
26 213 NADOLSKA BARBARA Szkoła Gietrzwałd 2011 K 00:01:25
27 17 KRUPIŃSKA DANUSIA 2011 K 00:01:26
28 10 GÓRECKA LENA śmieszek 2012 K 00:01:27
29 1 KLIMASZEWSKI MICHAŁ SP im św Rodziny w Olsztynie 2011 M 00:01:27
30 31 KOZAK DARIA 2011 K 00:01:28
31 32 REZA MICHAŁ szkoła 2012 M 00:01:29
32 36 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:30
33 204 SZOSTAWICKI PIOTR SSP 101 Olsztyn 2011 M 00:01:34
34 13 DANIELEWICZ SZYMON SP 11 2012 M 00:01:35
35 9 ŚWIDZIŃSKI FILIP Pm 40 Olsztyn 2012 M 00:01:40

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 CHWIEDUK PIOTR GKS Stawiguda 2009 M 00:02:10
2 12 CHWIEDUK MATEUSZ GKS Stawiguda 2009 M 00:02:19
3 24 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:23
4 26 LEJMAN RADOSŁAW 2009 M 00:02:26
5 32 ARNISTER KACPER 2009 M 00:02:27
6 29 ROGOWSKI JAKUB SP 18 Olsztyn 2010 M 00:02:28
7 31 DE TRAVERSAY VICTOR DeLaval Runners 2009 M 00:02:29
8 117 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:30
9 22 STANISŁAWSKI ALEXANDER SP33 2009 M 00:02:39
10 121 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:02:40
11 5 MOCZULSKA MAGDALENA 2010 K 00:02:41
12 119 ŻURAWEK ALEKSANDER 2009 M 00:02:44
13 18 DZIEMIDOWICZ MIKOŁAJ Sp30 2009 M 00:02:45
14 118 STAŃCZUK GABRYIEL Team Kopeć 2010 M 00:02:48
15 33 SIROCKA PATRYCJA Szkoła Podstawowa nr 9 2010 K 00:02:49
16 25 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:02:50
17 19 JAKUTA ZUZANNA 2009 K 00:02:50
18 106 ROJEK ESTERA 2010 K 00:02:51
19 122 BOCHNIAK JULIA SP nr 9 2009 K 00:02:56
20 14 KUPCHYK OLEKSADR SP 15 2009 M 00:03:00
21 9 WOLIŃSKA EMILIA 2010 K 00:03:01
22 120 BIESIEKIERSKA OLGA SP10 2009 K 00:03:07
23 10 SUDOŁ ŁUKASZ SP 34 2010 M 00:03:08
24 23 NAWORSKA ZOFIA SP Bartąg 2010 K 00:03:09
25 102 SZEWCZAK POLA WMII Biega 2010 K 00:03:12
26 1 JABŁOŃSKA MARTYNA SP 25 2010 K 00:03:12
27 17 LIPNICKI ADAM Pszczółkowski Team 2010 M 00:03:15
28 34 ŻOCHOWSKA NINA DeLaval Runners 2010 K 00:03:16
29 6 WAWRZYNKOWSKA MARIA Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2010 K 00:03:16
30 7 ŚWIDZIŃSKI JAKUB Sp 25 Olsztyn 2009 M 00:03:27
31 3 SALIK OLGIERD TEMPOO 2010 M 00:03:32
32 2 SALIK JAN TEMPOO 2009 M 00:03:32
33 20 SZYMAŃSKI KAROL szkoła 2009 M 00:03:49
34 123 MARCINIKAN DANIEL KS Warmia 2009 M 00:04:31

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 GOGOLEWSKI MARCIN 2006 M 00:03:58
2 17 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa w Pasymiu 2007 M 00:04:00
3 19 BORKO AMELIA TRI NEGU KIDS 2006 K 00:04:03
4 20 SANGOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa w Tolkmicko. 2006 M 00:04:16
5 14 DUBLANKA IGOR Sp30 2007 M 00:04:16
6 16 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP3 Barczewo 2007 K 00:04:23
7 108 KĘSZCZYK FABIAN NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:23
8 135 SZEWCZAK FILIP WMII Biega 2007 M 00:04:27
9 5 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 2008 M 00:04:28
10 105 ZIOMEK ARTUR NZSIP Ramsowo 2008 M 00:04:30
11 131 GROTKOWSKA PAULINA Pasymskie Bractwo Sportowe 2007 K 00:04:36
12 18 JARCZYK HELENA 2006 K 00:04:38
13 3 ZIEJA MAJA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2008 K 00:04:41
14 2 USCINOWICZ PAWEL 2006 M 00:04:54
15 102 ROSA DOMINIK NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:55
16 117 MACHEL WERONIKA SP30 Olsztyn 2007 K 00:04:56
17 109 KAMIEŃSKA MAJA SP Mostkowo 2008 K 00:05:07
18 9 GÓRECKI PATRYK śmieszek 2008 M 00:05:08
19 6 BUTLEWSKA MAJA Szkoła 2008 K 00:05:11
20 137 BARTWICKI DAMIAN SP 7 Olsztyn 2008 M 00:05:19
21 13 WRÓBLEWSKA HELENA SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega 2008 K 00:05:20
22 127 JAKUBOWSKA ALICJA 2008 K 00:05:23
23 115 SZOSTAWICKI KUBA SSP 101 Olsztyn 2007 M 00:05:35
24 114 BĄCIK AMELKA SP 2 Olsztyn 2007 K 00:05:49
25 116 PALUCH WERONIKA SP im. Marii Zientary Zalewskiej 2008 K 00:05:50
26 1 KLIMASZEWSKI HUBERT SP im św Rodziny w Olsztynie 2008 M 00:06:00
27 134 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 2006 M 00:06:01
28 8 ŁAWRYNOWICZ NATALIA SP6 Olsztyn 2008 K 00:06:02
29 133 BRZÓZKA ZUZANNA SP 2 w Dobrym Mieście 2008 K 00:06:55

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 203 KUSTRA KAMIL KSC Olsztyn 2003 M 00:07:04
2 302 ULIŃSKA OTYLIA Zamek Kurzętnik 2004 K 00:07:05
3 208 ZANIEWSKI TOMASZ Najmowicz Triathlon 2003 M 00:07:10
4 210 ZIÓŁEK WERONIKA Gimnazjum nr 3 Olsztyn 2003 K 00:07:35
5 304 ROSA SZYMON NZSIP Ramsowo 2005 M 00:07:39
6 211 KRAWIEC WIKTORIA MLKS Ostróda 2004 K 00:08:07
7 305 PIETKIEWICZ MACIEJ NZSIP Ramsowo 2005 M 00:08:23
8 326 GROTKOWSKI MICHAŁ Pasymskie Bractwo Sportowe 2003 M 00:08:39
9 325 NEUMAN WIKTORIA SP3 Biskupiec 2005 K 00:09:06
10 209 JACHIMOWICZ MILENA 2005 K 00:09:07
11 201 ZIEJA PAULINA Skazani na sukces/SP9 2005 K 00:09:54
12 309 SZABLEWSKI JAN NZSIP Ramsowo 2005 M 00:10:26
13 313 ROJEK HUBERT 2005 M 00:11:16
14 311 ŻUK MARTA NZSIP Ramsowo 2003 K 00:11:37

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni