z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

06.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 261 PIOTROWSKI MARCEL PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6 2014 M 00:01:21
2 19 TREPANOWSKA JAGODA Biegające Bobry 2013 K 00:01:23
3 265 PAWŁOWSKA MAJA KRAINA BAJEK 2014 K 00:01:24
4 9 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć 2013 K 00:01:25
5 262 IDZIKOWSKI DARIUSZ Przedszkole Miejskie nr 20 w Olsztynie 2013 M 00:01:25
6 17 CZYŻEWSKI FILIP 2013 M 00:01:34
7 22 ŻYJEWSKA ZOFIA KAZA team 2013 K 00:01:35
8 2 KRYSZTUL JULIA Junior Academy 2013 K 00:01:39
9 5 JABŁOŃSKA JULIA PM 5 2013 K 00:01:40
10 16 STRZELCZAK FILIP Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2014 M 00:01:40
11 8 ŁAWRYNOWICZ LAURA PM3 Olsztyn 2014 K 00:01:41
12 20 ŁABĘDZKI LEON Przedszkole miejskie nr 36 2014 M 00:01:43
13 12 CHWIEDUK JAN Stawiguda 2014 M 00:01:44
14 256 MARCINIAK KACPER Przedszkole Pluszowy Miś 2015 M 00:01:48
15 260 NIERYCHLEWSKA ALA 2013 K 00:01:50
16 7 NAJDZION NATALIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN 2014 K 00:01:51
17 18 CZYŻEWSKI PAWEŁ 2014 M 00:01:51
18 258 POKROPIŃSKA LENA Przedszkole nr 14 Olsztyn 2013 K 00:01:52
19 10 SUDOŁ MICHAŁ PM nr 20 Olsztyn 2014 M 00:02:01
20 21 KOZAK ARKADIUSZ 2014 M 00:02:02
21 15 MUSIELAK NIKODEM WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 M 00:02:04
22 263 CIECKO FILIP Miki wiking 2015 M 00:02:06
23 3 DRĄŻCZYK KAJETAN Przedszkole Radość 2014 M 00:02:13
24 13 RÓŻYCKI PIOTR PM nr 24 w Olsztynie 2014 M 00:02:17
25 14 OLSZEWSKI TYMEK 2014 M 00:02:34
26 257 SOBIERAJSKA LILIANA Junior Academy 2014 K 00:02:38
27 1 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:03:13
28 264 JURKIEWICZ IGNACY 2016 M 00:03:44
29 4 BARANOWSKI BRUNO Fundacja Przyszłość dla Dzieci 2017 M 00:04:27
30 6 WYRĘBSKI WOJCIECH 2016 M 00:04:50
31 259 POKROPIŃSKI CEZARY 2016 M 00:05:19

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 244 DRAŻBA PATRYK SP 15 2011 M 00:01:05
2 252 MARCINIAK FILIP Przedszkole Pluszowy Miś 2012 M 00:01:08
3 18 RUSZCZYŃSKA LENA szkoła podstawowa nr 9 w Olsztynie 2011 K 00:01:10
4 21 RÓŻYCKA NATALIA Sp nr 34 w Olsztynie 2011 K 00:01:11
5 5 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Są Wolniejsi 2011 K 00:01:12
6 29 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:12
7 223 PIOTROWICZ STANISŁAW Szkoła podstawowa nr 23 Mistrzostwa Sportowego Olsztyn 2011 M 00:01:12
8 2 NITKIEWICZ LENA Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie 2011 K 00:01:13
9 19 TANKIELUN KAJA Szkoła Podstawowa nr 29 Mistrzostwa Sportowego 2011 K 00:01:14
10 14 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:15
11 254 NADOLSKA BARBARA Szkoła Gietrzwałd 2011 K 00:01:16
12 30 KAROLEWSKA WERONIKA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:01:17
13 253 RYNKO KACPER Art School 2012 M 00:01:17
14 22 DUBLANKA ZOFIA Sp30 2011 K 00:01:17
15 20 ILCZUK MICHAŁ Szkoła Podstawowa Nr 30 2011 M 00:01:18
16 25 SZYMANOWICZ KORNELIA 2011 K 00:01:19
17 24 NAWORSKI WOJCIECH PM 5 2012 M 00:01:19
18 23 WRÓBLEWSKA ŁUCJA SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega 2011 K 00:01:19
19 11 WOLIŃSKI DAWID 2012 M 00:01:20
20 17 KRUPIŃSKA DANUSIA 2011 K 00:01:20
21 28 LITWINIUK OLEK Kriss Coaching 2012 M 00:01:20
22 256 WÓJTOWICZ LENA przedszkole 13 2012 K 00:01:21
23 27 STRZELCZAK IGOR Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP 2012 M 00:01:21
24 31 KOZAK DARIA 2011 K 00:01:23
25 10 GÓRECKA LENA śmieszek 2012 K 00:01:24
26 3 BARANOWSKI WIKTOR Fundacja Przyszłość dla Dzieci 2012 M 00:01:25
27 16 ŁANIEWSKI MARCEL Pszczółkowski Team 2012 M 00:01:28
28 209 ZARĘBA MIŁOSZ Przzedszkole Patryk 2012 M 00:01:29
29 13 DANIELEWICZ SZYMON SP 11 2012 M 00:01:30
30 7 SKOWRONEK KAJA Są Wolniejsi 2012 K 00:01:31
31 255 CIECKO TOBIASZ Miki wiking 2011 M 00:01:32
32 260 REZA MICHAŁ szkoła 2012 M 00:01:33
33 9 ŚWIDZIŃSKI FILIP Pm 40 Olsztyn 2012 M 00:01:38
34 8 PAWLAK PRZEMEK PM 24 2012 M 00:01:40
35 261 WOŁOSEWICZ SZYMON 2012 M 00:01:41
36 262 TYMIŃSKA KALUDIA 2011 K 00:01:46
37 12 DANIELEWICZ MICHAŁ SP 11 2011 M 00:01:52

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 CHWIEDUK PIOTR GKS Stawiguda 2009 M 00:02:13
2 12 CHWIEDUK MATEUSZ GKS Stawiguda 2009 M 00:02:19
3 24 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:22
4 105 ROGOWSKI JAKUB SP 18 Olsztyn 2010 M 00:02:26
5 107 BORKO KACPER TRI NEGU KIDS 2009 M 00:02:27
6 101 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:28
7 26 LEJMAN RADOSŁAW 2009 M 00:02:28
8 18 DZIEMIDOWICZ MIKOŁAJ Sp30 2009 M 00:02:36
9 15 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:02:36
10 21 BARTNIKOWSKI TYBERIUSZ Team Kopeć 2009 M 00:02:41
11 8 KAPUŚCIŃSKI KSAWERY SP 9 OLSZTYN 2009 M 00:02:44
12 25 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:02:45
13 5 MOCZULSKA MAGDALENA 2010 K 00:02:46
14 110 SIROCKA PATRYCJA Szkoła Podstawowa nr 9 2010 K 00:02:48
15 28 LITWINIUK NADIA Kriss Coaching 2009 K 00:02:51
16 102 ROJEK ESTERA 2010 K 00:02:52
17 9 WOLIŃSKA EMILIA 2010 K 00:02:55
18 106 DROZDOWSKI WIKTOR VOLLEY TYPERS 2009 M 00:02:56
19 19 JAKUTA ZUZANNA 2009 K 00:02:57
20 108 PĘGIER OSKAR GRUPA DBK OLSZTYN 2009 M 00:03:00
21 109 BOCHNIAK JULIA SP nr 9 2009 K 00:03:02
22 23 NAWORSKA ZOFIA SP Bartąg 2010 K 00:03:13
23 10 SUDOŁ ŁUKASZ SP 34 2010 M 00:03:15
24 103 ŻOCHOWSKA NINA Deleval Runners 2010 K 00:03:17
25 17 LIPNICKI ADAM Pszczółkowski Team 2010 M 00:03:18
26 7 ŚWIDZIŃSKI JAKUB Sp 25 Olsztyn 2009 M 00:03:18
27 1 JABŁOŃSKA MARTYNA SP 25 2010 K 00:03:19
28 20 SZYMAŃSKI KAROL szkoła 2009 M 00:03:27
29 104 BARNA ANNA SP Ruś 2010 K 00:03:31
30 16 BEZLAPOWICZ JULIA Grupa DBK Olsztyn 2009 K 00:03:34
31 14 KUPCHYK OLEKSADR SP 15 2009 M 00:04:10

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa w Pasymiu 2007 M 00:04:06
2 145 BORKO AMELIA TRI NEGU KIDS 2006 K 00:04:08
3 5 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 2008 M 00:04:16
4 14 DUBLANKA IGOR Sp30 2007 M 00:04:17
5 148 STRAUSS MAKSYMILIAN Gwardia Olsztyn 2006 M 00:04:18
6 11 GALEWSKI OLAF 2007 M 00:04:22
7 121 ZIOMEK ARTUR NZSIP Ramsowo 2008 M 00:04:28
8 16 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP3 Barczewo 2007 K 00:04:29
9 147 JARCZYK HELENA 2006 K 00:04:40
10 9 GÓRECKI PATRYK śmieszek 2008 M 00:04:55
11 6 BUTLEWSKA MAJA Szkoła 2008 K 00:04:58
12 2 USCINOWICZ PAWEL 2006 M 00:05:11
13 125 PIENKOSZ WIKTORIA NZSIP Ramsowo 2006 K 00:05:21
14 13 WRÓBLEWSKA HELENA SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega 2008 K 00:05:23
15 8 ŁAWRYNOWICZ NATALIA SP6 Olsztyn 2008 K 00:05:59
16 7 SKOWRONEK MAJA Są Wolniejsi 2008 K 00:06:19
17 146 PĘGIER MAJA GRUPA DBK OLSZTYN 2006 K 00:07:58
18 149 WOLFF ALEKSANDRA Sp 30 2006 K 00:07:59
PK 137 NADOLSKA KALINA Szkoła Gietrzwałd 2008 K 00:03:14

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 203 KUSTRA KAMIL KSC Olsztyn 2003 M 00:07:17
2 326 ZANIEWSKI TOMASZ Najmowicz Triathlon 2003 M 00:07:26
3 323 ROSA SZYMON NZSIP Ramsowo 2005 M 00:07:35
4 324 PIETKIEWICZ MACIEJ NZSIP Ramsowo 2005 M 00:08:22
5 327 DROZDOWSKI JULIAN VOLLEY TYPERS 2003 M 00:09:17
6 205 BUŁŁO KLARA SP 2 2004 K 00:09:44
7 206 BUŁŁO LAURA SP 2 2005 K 00:10:02
8 328 NEUMAN WIKTORIA SP3 Biskupiec 2005 K 00:10:05
9 325 ROJEK HUBERT 2005 M 00:10:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni