z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

17.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 RYNKO KACPER ART SCHOOL 2012 M 00:01:27
2 109 WIŚNIEWSKI JAN Przedszkole Miejskie Nr 2 2012 M 00:01:28
3 30 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:33
4 52 0 M 00:01:44
5 20 GÓRECKA LENA Przedszkole Śmieszek 2012 K 00:01:45
6 3 WOLIŃSKI DAWID Pszczółkowski Team 2012 M 00:01:46
7 53 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ 2012 M 00:01:47
8 27 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:49
9 6 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć Junior 2013 K 00:01:52
10 22 LITWINIUK ALEKSANDER Kris Coaching 2012 M 00:01:52
11 23 MICHALSKA ANTONINA DeLaval Runners 2013 K 00:01:54
12 54 KARNACEWICZ ALICJA SP 101 2012 K 00:01:59
13 1 SKOWRONEK KAJA Niepubliczne Przedszkole Śmieszek 2012 K 00:02:01
14 11 ŚWIDZIŃSKI FILIP Pm 40 2012 M 00:02:03
15 62 ŻYJEWSKA ZOFIA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2013 K 00:02:04
16 65 REZA MICHAŁ 2012 M 00:02:05
17 12 JABŁOŃSKA JULIA Przedszkole Miejskie Nr5 2013 K 00:02:06
18 21 RÓŻYCKI PIOTR PM nr 24 2014 M 00:02:16
19 13 ŁAWRYNOWICZ LAURA Przedszkole Miejskie nr 3 Olsztyn 2014 K 00:02:33
20 8 OLSZEWSKI TYMEK 2014 M 00:02:34
21 66 PLISZKA MAJA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:45
22 70 MENDALKA LILIANA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2013 K 00:02:47
23 67 MUSIELAK NIKODEM WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 M 00:02:58
24 57 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:04:39
25 5 NAJDZION NATALIA AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com 2014 K 00:04:40

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 76 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP 3 Barczewo 2010 M 00:01:10
2 64 CHOJECKI LESŁAW ANTONI WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 M 00:01:12
3 71 ZIOMEK MACIEJ NZSiP Ramsowo 2010 M 00:01:14
4 24 SIROCKA PATRYCJA Leśni Biegacze 2010 K 00:01:14
5 13 STAŃCZUK GABRIEL Team Kopeć 2010 M 00:01:19
6 7 GRĄDZKI MARCELI DeLaval Runners 2011 M 00:01:21
7 12 ROJEK ESTERA 2010 K 00:01:21
8 25 ŁOŃSKA BASIA Sp 9 2010 K 00:01:27
9 9 MOCZULSKA MAGDALENA Szkoła Podstawowa nr 18 Olsztyn 2010 K 00:01:27
10 8 RÓŻYCKA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie 2011 K 00:01:28
11 78 MENDALKA KATARZYNA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 K 00:01:29
12 26 KONOPNICKI TYMON Internet z Brzucha 2011 M 00:01:30
13 16 KIEZIK JAŚ Skazani na sukces 2011 M 00:01:30
14 75 SZEWCZAK POLA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 K 00:01:30
15 73 WAWRZYNKOWSKA MARIA 2010 K 00:01:31
16 21 LIPNICKI ADAM AP Ostróda 2010 M 00:01:35
17 20 ŁODZIANA MATEUSZ Pszczółkowski Team 2011 M 00:01:35
18 74 KRUPIŃSKA DANUSIA Przedszkole nr 14 2011 K 00:01:35
19 5 WOLIŃSKA EMILIA Pszczółkowski Team 2010 K 00:01:36
20 77 KARWACKA KORNELIA 2011 K 00:01:38
21 27 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:40
22 14 JABŁOŃSKA MARTYNA SP 25 w Olsztynie 2010 K 00:01:41
23 15 ROGOWSKA ZUZANNA 2011 K 00:01:41
24 11 SALIK OLGIERD TEMPOO 2010 M 00:01:56
25 19 DANIELEWICZ MICHAŁ Przedszkole Publiczne nr16 2011 M 00:02:08
26 31 KOZAK DARIA Pszczółkowski Team 2011 K 00:02:08

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 MULKOWSKI TYMON Sp 29 Olsztyn 2008 M 00:02:29
2 67 ZIOMEK ARTUR NZSiP Ramsowo 2008 M 00:02:30
3 12 CHWIEDUK PIOTR Stawiguda 2009 M 00:02:31
4 7 MĘTEL ZUZIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie 2008 K 00:02:31
5 8 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 OLSZTYN 2008 M 00:02:42
6 11 CHWIEDUK MATEUSZ Stawiguda 2009 M 00:02:44
7 86 BORKO KACPER Tri NEGU Kids 2009 M 00:02:45
8 77 MILEWICZ BARTEK 2009 M 00:02:51
9 5 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:02:53
10 84 DZIEMIDOWICZ MIKOŁAJ SP 30 2009 M 00:02:56
11 22 GORECKI PATRYK SP 25 OlSZTYN 2008 M 00:03:00
12 28 MIKOŁAJEWSKI TOMASZ Szkoła Ruś 2009 M 00:03:02
13 82 KRUPIŃSKA URSZULA SP 18 Olsztyn 2008 K 00:03:05
14 13 SALIK JAN TEMPOO 2009 M 00:03:13
15 14 BARTNIKOWSKI TYBERIUSZ Team Kopeć 2009 M 00:03:15
16 9 GRĄDZKA ZUZANNA DeLaval Runners 2009 K 00:03:16
17 1 SKOWRONEK MAJA SP33 2008 K 00:03:32
18 23 LITWINIUK NADIA Kris Coaching 2009 K 00:03:34
19 4 DROZDOWSKI WIKTOR DROZDY BIEGAJĄ 2009 M 00:03:47
20 18 SZYMAŃSKI KAROL Sp 25 2009 M 00:03:50
21 15 ŚWIDZIŃSKI JAKUB sp25 2009 M 00:03:50
22 87 BIESIEKIERSKA OLGA SP7 2009 K 00:04:02
23 79 ĆWIKLIŃSKI MICHAŁ Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2009 M 00:04:08
24 85 MENDALKA ZUZANNA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2008 K 00:04:12
PK 81 MIERZEJEWSKA NATALIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2007 K 00:03:21

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 70 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:04:41
2 8 BIEŃKOWSKI MICHAŁ 2005 M 00:04:53
3 18 SINKIEWICZ MIKOŁAJ SP w Pasymiu 2007 M 00:05:11
4 80 KARNACEWICZ MICHAŁ Nauticus Y.C. 2007 M 00:05:15
5 78 CYBUL MIKOŁAJ 2007 M 00:05:22
6 16 DUBLANKA IGOR Sp.30 Olsztyn 2007 M 00:05:27
7 15 BORKO AMELIA Tri NEGU Kids 2006 K 00:05:33
8 95 MALISZEWSKA WIKTORIA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2005 K 00:05:35
9 74 KĘSZCZYK FABIAN NZSiP Ramsowo 2007 M 00:05:40
10 81 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP 3 Barczewo 2007 K 00:05:44
11 13 JARCZYK HELENA 2006 K 00:05:47
12 88 PIECZARKA MICHAŁ SP3 Olsztyn 2005 M 00:05:53
13 1 ZIEJA PAULINA Skazani na Sukces 2005 K 00:05:56
14 4 CHODKIEWICZ AMELIA szkoła podstawowa nr 1 w Ornecie 2006 K 00:06:07
15 76 MILEWICZ ALEKSANDRA 2006 K 00:06:09
16 84 ZIÓŁKIEWICZ SZYMON SP 7 2007 M 00:06:19
17 96 RADZIEWICZ SZYMON 2007 M 00:06:36
18 83 DEPUTAT AGATA SP 25 Elbląg 2006 K 00:06:40
19 77 STOLARCZYK MAGDALENA 2007 K 00:07:06
20 3 WITKIEWICZ EMILIA SP Ruś 2007 K 00:07:19
21 2 SOBCZAK TAMARA Sp 34 Olsztyn 2007 K 00:07:35

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 262 D'OBYRN BARTOSZ AZS UWM Olsztyn 2002 M 00:08:24
2 269 KUSTRA KAMIL SMS Olsztyn 2003 M 00:08:27
3 258 ŚWIĄTEK DAWID 2002 M 00:08:56
4 209 KRAWIEC WIKTORIA SMS Ostróda 2004 K 00:09:26
5 261 KOWALSKA ALEKSANDRA 2002 K 00:09:52
6 205 JABŁOŃSKI KAROL Pszczółkowski Team Kids 2002 M 00:09:53
7 259 CZUSZEL DANIEL 2002 M 00:10:25
8 264 MILEJSKA MATYLDA AZS Olsztyn 2003 K 00:10:29
9 267 BUŁŁO KLARA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2004 K 00:10:34
10 202 DROZDOWSKI JULIAN DROZDY BIEGAJĄ 2003 M 00:11:09
11 268 PARKASIEWICZ KLARA SP 29 OLSZTYN 2004 K 00:11:50
12 203 SOBCZAK IGOR Sp 30 Olsztyn 2004 M 00:11:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni