z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

13.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 109 WIŚNIEWSKI JAN Przedszkole Miejskie Nr 2 2012 M 00:01:29
2 16 RYNKO KACPER ART SCHOOL 2012 M 00:01:30
3 129 NOWAK IGOR WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2012 M 00:01:33
4 30 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:34
5 28 KLACH LUCJAN Juniorek w Kieźlinach 2012 M 00:01:39
6 105 WOŹNIAK MARCEL 2012 M 00:01:39
7 20 GÓRECKA LENA Przedszkole Śmieszek 2012 K 00:01:40
8 14 PAWLAK PRZEMEK PM 24 2012 M 00:01:41
9 3 WOLIŃSKI DAWID 2012 M 00:01:45
10 10 ŁANIEWSKI MARCEL NapierajJakByNieByłoJutraSquad 2012 M 00:01:46
11 15 DANIELEWICZ SZYMON Przedszkole Publiczne nr16 2012 M 00:01:49
12 107 KUPRIAN JAN Artschool 2012 M 00:01:51
13 52 0 00:01:52
14 27 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:52
15 128 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ 2012 M 00:01:55
16 1 SKOWRONEK KAJA Niepubliczne Przedszkole Śmieszek 2012 K 00:01:59
17 19 DZIUBA POLA Przedszkole Śmieszek 2013 K 00:02:06
18 23 MICHALSKA ANTONINA DeLaval Runners 2013 K 00:02:06
19 5 NAJDZION NATALIA AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com 2014 K 00:02:21
20 122 PLISZKA MAJA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:22
21 130 MENDALKA LILIANA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2013 K 00:02:23
22 13 ŁAWRYNOWICZ LAURA Przedszkole Miejskie nr 3 Olsztyn 2014 K 00:02:27
23 21 RÓŻYCKI PIOTR PM nr 24 2014 M 00:02:29
24 132 MUSIELAK NIKODEM WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 M 00:02:33
25 125 GROMELSKA ALICJA 2014 K 00:02:36
26 127 GRZYBOWSKI KAROL CITY TRAIL TEAM 2014 M 00:02:40
27 2 SUDOŁ MICHAŁ PM nr 20 Olsztyn 2014 M 00:03:12

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 ROGOWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr. 18 w Olsztynie 2010 M 00:01:08
2 115 CHOJECKI LESŁAW ANTONI WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 M 00:01:11
3 135 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP 3 Barczewo 2010 M 00:01:12
4 13 STAŃCZUK GABRIEL Team Kopeć 2010 M 00:01:14
5 112 ZIOMEK MACIEJ NZSiP Ramsowo 2010 M 00:01:14
6 2 RYBICKI PIOTR SP 3 2010 M 00:01:19
7 24 SIROCKA PATRYCJA Leśni Biegacze 2010 K 00:01:21
8 1 NITKIEWICZ LENA Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie 2011 K 00:01:24
9 134 SZEWCZAK POLA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 K 00:01:28
10 25 ŁOŃSKA BASIA Sp 9 2010 K 00:01:31
11 17 KAROLEWSKA JULIA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:32
12 5 WOLIŃSKA EMILIA 2010 K 00:01:33
13 8 RÓŻYCKA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie 2011 K 00:01:34
14 123 WAWRZYNKOWSKA MARIA 2010 K 00:01:36
15 133 MENDALKA KATARZYNA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 K 00:01:36
16 22 DUBLANKA ZOFIA Przedszkole nr.15 Olsztyn 2011 K 00:01:38
17 3 SUDOŁ ŁUKASZ SP 32 2010 M 00:01:38
18 20 ŁODZIANA MATEUSZ Pszczółkowski Team 2011 M 00:01:40
19 18 KAROLEWSKA WERONIKA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:41
20 132 NOWAK GABRIELA SP nr 10 2010 K 00:01:43
21 15 ROGOWSKA ZUZANNA 2011 K 00:01:43
22 26 KONOPNICKI TYMON Internet z Brzucha 2011 M 00:01:44
23 27 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:45
24 127 KARWACKA KORNELIA 2011 K 00:01:46
25 10 TOCZYSKI JAN Przedszkole im. Św. Rodziny 2011 M 00:01:46
26 130 KRUPIŃSKA DANUSIA Przedszkole nr 14 2011 K 00:01:48
27 116 GROMELSKI MARCEL 2011 M 00:01:48
28 31 KOZAK DARIA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:52
29 4 KRUBA MACIEJ DeLaval Runners 2011 M 00:01:53
30 19 DANIELEWICZ MICHAŁ Przedszkole Publiczne nr16 2011 M 00:01:59

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 TWARDOWSKI MICHAŁ Sp30 2009 M 00:02:23
2 7 MĘTEL ZUZIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie 2008 K 00:02:26
3 27 MULKOWSKI TYMON Sp 29 Olsztyn 2008 M 00:02:27
4 12 CHWIEDUK PIOTR Stawiguda 2009 M 00:02:29
5 8 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 OLSZTYN 2008 M 00:02:31
6 106 ZIOMEK ARTUR NZSiP Ramsowo 2008 M 00:02:44
7 11 CHWIEDUK MATEUSZ Stawiguda 2009 M 00:02:45
8 2 ZIEJA MAJA Skazani na Sukces 2008 K 00:02:46
9 22 GORECKI PATRYK SP 25 OlSZTYN 2008 M 00:02:48
10 126 BORKO KACPER Tri NEGU Kids 2009 M 00:02:50
11 6 MĘTEL TOSIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie 2009 K 00:02:50
12 25 DE TRAVERSAY VICTOR DeLaval Runners 2009 M 00:02:56
13 28 MIKOŁAJEWSKI TOMASZ Szkoła Ruś 2009 M 00:02:58
14 5 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:02:58
15 21 DZIUBA KACPER SP33 OLSZTYN 2009 M 00:02:58
16 123 DZIEMIDOWICZ MIKOŁAJ SP 30 2009 M 00:03:04
17 107 KRUPIŃSKA URSZULA SP 18 Olsztyn 2008 K 00:03:07
18 13 SALIK JAN TEMPOO 2009 M 00:03:09
19 14 BARTNIKOWSKI TYBERIUSZ Team Kopeć 2009 M 00:03:15
20 1 SKOWRONEK MAJA SP33 2008 K 00:03:19
21 4 DROZDOWSKI WIKTOR DROZDY BIEGAJĄ 2009 M 00:03:37
22 125 MENDALKA ZUZANNA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2008 K 00:03:45
23 19 JANCZEWSKA ZUZANNA SP 25 2009 K 00:03:56
24 18 SZYMAŃSKI KAROL Sp 25 2009 M 00:04:07

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 109 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:04:52
2 18 SINKIEWICZ MIKOŁAJ SP w Pasymiu 2007 M 00:05:03
3 9 BIEŃKOWSKI MARCIN 2007 M 00:05:06
4 16 DUBLANKA IGOR Sp.30 Olsztyn 2007 M 00:05:21
5 113 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP 3 Barczewo 2007 K 00:05:27
6 15 BORKO AMELIA Tri NEGU Kids 2006 K 00:05:31
7 127 SZEWCZAK FILIP WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2007 M 00:05:56
8 122 BUŁŁO LAURA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2005 K 00:05:58
9 129 MALISZEWSKA WIKTORIA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2005 K 00:06:00
10 121 PIECZARKA MICHAŁ SP3 Olsztyn 2005 M 00:06:03
11 1 ZIEJA PAULINA Skazani na Sukces 2005 K 00:06:07
12 134 WARCHOLAK KRZYSZTOF SP PASYM 2007 M 00:06:11
13 120 ZIÓŁKIEWICZ SZYMON SP 7 2007 M 00:06:38
14 130 RADZIEWICZ SZYMON 2007 M 00:06:48
15 106 PIEŃKOSZ WIKTORIA NZSiP Ramsowo 2006 K 00:06:59
16 5 ZBOROWSKA IZABELA SP 5 KĘTRZYN 2007 K 00:07:03
17 3 WITKIEWICZ EMILIA SP Ruś 2007 K 00:07:14
18 119 GAWERSKI PAWEL 2006 M 00:07:15
19 136 SOBCZAK TAMARA Sp 34 Olsztyn 2007 K 00:07:21

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 252 ŚWIĄTEK DAWID 2002 M 00:08:37
2 257 CZUSZEL DANIEL 2002 M 00:08:56
3 209 KRAWIEC WIKTORIA SMS Ostróda 2004 K 00:09:04
4 201 TWARDOWSKA JULIA Sp30 2004 K 00:09:43
5 269 DOLIWA JAN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM KIDS 2004 M 00:09:43
6 256 KOWALSKA ALEKSANDRA SOSW Olsztyn 2002 K 00:09:47
7 266 SOKOŁOWSKI KRYSTIAN SOSW Olsztyn 2002 M 00:09:49
8 254 BUŁŁO KLARA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2004 K 00:11:04
9 202 DROZDOWSKI JULIAN DROZDY BIEGAJĄ 2003 M 00:11:12
10 251 CIEŚLAK NATALIA NZSIP Ramsowo 2004 K 00:11:55
11 203 SOBCZAK IGOR Sp 30 Olsztyn 2004 M 00:11:56
12 270 PARKASIEWICZ KLARA SP 29 OLSZTYN 2004 K 00:11:57
13 271 HRYNIEWICKI ARTUR Gimnazjum nr 9 2003 M 00:12:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni