z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

25.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 RYNKO KACPER ART SCHOOL 2012 M 00:01:28
2 30 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:30
3 20 GÓRECKA LENA Przedszkole Śmieszek 2012 K 00:01:32
4 100 WIŚNIEWSKI JAN Przedszkole Miejskie Nr 2 2012 M 00:01:34
5 3 WOLIŃSKI DAWID 2012 M 00:01:42
6 24 GAJEWSKA DOMINIKA Skazani na sukces 2012 K 00:01:43
7 27 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:44
8 32 BARANOWSKI WIKTOR 2012 M 00:01:45
9 14 PAWLAK PRZEMEK PM 24 2012 M 00:01:45
10 23 MICHALSKA ANTONINA DeLaval Runners 2013 K 00:01:51
11 19 DZIUBA POLA Przedszkole Śmieszek 2013 K 00:01:52
12 101 KUPRIAN JAN Artschool 2012 M 00:01:53
13 15 DANIELEWICZ SZYMON Przedszkole Publiczne nr16 2012 M 00:01:55
14 11 ŚWIDZIŃSKI FILIP Pm 40 2012 M 00:01:55
15 10 ŁANIEWSKI MARCEL NapierajJakByNieByłoJutraSquad 2012 M 00:01:56
16 6 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć Junior 2013 K 00:01:57
17 105 REZA MICHAŁ 2012 M 00:02:01
18 1 SKOWRONEK KAJA Niepubliczne Przedszkole Śmieszek 2012 K 00:02:02
19 107 ŻYJEWSKA ZOFIA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2013 K 00:02:07
20 104 RZĘDKOWSKI LEONARD Przedszkole nr 2 2012 M 00:02:09
21 5 NAJDZION NATALIA AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com 2014 K 00:02:12
22 13 ŁAWRYNOWICZ LAURA Przedszkole Miejskie nr 3 Olsztyn 2014 K 00:02:17
23 25 GAJEWSKI PIOTR Skazani na sukces 2014 M 00:02:17
24 12 JABŁOŃSKA JULIA Przedszkole Miejskie Nr5 2013 K 00:02:19
25 8 OLSZEWSKI TYMEK 2014 M 00:02:31
26 110 KOZAK ARKADIUSZ Pszczółkowski Team 2014 M 00:02:44
27 31 KURDYNOWSKI FELIX SPORT MASTER ROWERY 2015 M 00:02:48
28 108 MUSIELAK NIKODEM WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 M 00:03:03
29 2 SUDOŁ MICHAŁ PM nr 20 Olsztyn 2014 M 00:03:22

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 111 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP 3 Barczewo 2010 M 00:01:08
2 108 CHOJECKI LESŁAW ANTONI WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 M 00:01:09
3 103 ZIOMEK MACIEJ NZSiP Ramsowo 2010 M 00:01:11
4 9 MOCZULSKA MAGDALENA Szkoła Podstawowa nr 18 Olsztyn 2010 K 00:01:13
5 12 ROJEK ESTERA 2010 K 00:01:14
6 2 RYBICKI PIOTR SP 3 2010 M 00:01:15
7 7 GRĄDZKI MARCELI DeLaval Runners 2011 M 00:01:20
8 30 KURDYNOWSKI FRANCISZEK SPORT MASTER ROWERY 2011 M 00:01:20
9 113 SZEWCZAK POLA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 K 00:01:20
10 26 KONOPNICKI TYMON Internet z Brzucha 2011 M 00:01:21
11 23 GAJEWSKA AGNIESZKA Skazani na sukces 2010 K 00:01:22
12 17 KAROLEWSKA JULIA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:28
13 20 ŁODZIANA MATEUSZ Pszczółkowski Team 2011 M 00:01:28
14 25 ŁOŃSKA BASIA Sp 9 2010 K 00:01:31
15 1 NITKIEWICZ LENA Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie 2011 K 00:01:32
16 3 SUDOŁ ŁUKASZ SP 32 2010 M 00:01:34
17 27 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:34
18 10 TOCZYSKI JAN Przedszkole im. Św. Rodziny 2011 M 00:01:34
19 5 WOLIŃSKA EMILIA 2010 K 00:01:35
20 105 WAWRZYNKOWSKA MARIA 2010 K 00:01:35
21 15 ROGOWSKA ZUZANNA 2011 K 00:01:35
22 112 MENDALKA KATARZYNA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 K 00:01:36
23 109 KARWACKA KORNELIA 2011 K 00:01:37
24 22 DUBLANKA ZOFIA Przedszkole nr.15 Olsztyn 2011 K 00:01:37
25 107 KRUPIŃSKA DANUSIA Przedszkole nr 14 2011 K 00:01:38
26 18 KAROLEWSKA WERONIKA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:38
27 9
99*
? ? Szkoła Podstawowa nr 18 Olsztyn 2010 K 00:01:39
28 16 KIEZIK JAŚ Skazani na sukces 2011 M 00:01:41
29 13 STAŃCZUK GABRIEL Team Kopeć 2010 M 00:01:42
30 14 JABŁOŃSKA MARTYNA SP 25 w Olsztynie 2010 K 00:01:42
31 4 KRUBA MACIEJ DeLaval Runners 2011 M 00:01:43
32 19 DANIELEWICZ MICHAŁ Przedszkole Publiczne nr16 2011 M 00:01:51
33 11 SALIK OLGIERD TEMPOO 2010 M 00:01:57
34 114 KOZAK DARIA Pszczółkowski Team 2011 K 00:02:55

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 MĘTEL ZUZIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie 2008 K 00:02:23
2 27 MULKOWSKI TYMON Sp 29 Olsztyn 2008 M 00:02:24
3 107
3*
TWARDOWSKI MICHAŁ Sp30 2009 M 00:02:24
4 102 ZIOMEK ARTUR NZSiP Ramsowo 2008 M 00:02:32
5 8 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 OLSZTYN 2008 M 00:02:35
6 22 GORECKI PATRYK SP 25 OlSZTYN 2008 M 00:02:37
7 2 ZIEJA MAJA Skazani na Sukces 2008 K 00:02:38
8 115 POŁUJAŃSKI NIKODEM Start Olsztyn Taekwondo 2008 M 00:02:39
9 25 DE TRAVERSAY VICTOR DeLaval Runners 2009 M 00:02:41
10 21 DZIUBA KACPER SP33 OLSZTYN 2009 M 00:02:43
11 106 ZAKRZEWSKI NIKODEM Szkoła podstawowa nr 30 Olsztyn 2008 M 00:02:47
12 107 DZIEMIDOWICZ MIKOŁAJ Sp30 2009 M 00:02:50
13 6 MĘTEL TOSIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie 2009 K 00:02:51
14 5 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:02:51
15 108 AUGUSTYNOWICZ ANTONI SP 2 2008 M 00:02:52
16 103 KRUPIŃSKA URSZULA SP 18 Olsztyn 2008 K 00:02:53
17 24 GAJEWSKA MAŁGORZATA Skazani na sukces 2009 K 00:02:55
18 28 MIKOŁAJEWSKI TOMASZ Szkoła Ruś 2009 M 00:02:55
19 111 FRALA MICHAŁ Szkoła Podstawowa Dywity 2009 M 00:02:59
20 109 ŚMIGLEWICZ HANNA SP 3 Dobre Miasto 2008 K 00:03:01
21 14 BARTNIKOWSKI TYBERIUSZ Team Kopeć 2009 M 00:03:03
22 13 SALIK JAN TEMPOO 2009 M 00:03:03
23 26 JAKUTA ZUZANNA 2009 K 00:03:20
24 101 SZUL EMILIA SP 23 Olsztyn 2008 K 00:03:23
25 17 KUPCHYK OLEKSANDER Grupa DBK 2009 M 00:03:23
26 116 BIESIEKIERSKA OLGA SP7 2009 K 00:03:25
27 104 MENDALKA ZUZANNA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2008 K 00:03:32
28 15 ŚWIDZIŃSKI JAKUB sp25 2009 M 00:03:47

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BIEŃKOWSKI MICHAŁ 2005 M 00:04:32
2 103 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:04:45
3 109 PIECZARKA JAKUB SP 1 Ostróda 2006 M 00:04:52
4 18 SINKIEWICZ MIKOŁAJ SP w Pasymiu 2007 M 00:04:54
5 9 BIEŃKOWSKI MARCIN 2007 M 00:04:58
6 16 DUBLANKA IGOR Sp.30 Olsztyn 2007 M 00:05:10
7 116 ŁASZKOWSKI TADEUSZ K.S ViS 2005 M 00:05:14
8 105 SZEWCZAK FILIP WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2007 M 00:05:14
9 104 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP 3 Barczewo 2007 K 00:05:15
10 6 WRÓBEL SYLWIA Szkoła Podstawowa Nr 2/KS AZS UWM Olsztyn 2006 K 00:05:26
11 19 KURDYNOWSKI FILIP SP3 Barczewo/SPORT MASTER ROWERY 2007 M 00:05:38
12 102 KĘSZCZYK FABIAN NZSiP Ramsowo 2007 M 00:05:42
13 110 WARCHOLAK KRZYSZTOF SP PASYM 2007 M 00:05:45
14 13 JARCZYK HELENA 2006 K 00:05:47
15 4 CHODKIEWICZ AMELIA szkoła podstawowa nr 1 w Ornecie 2006 K 00:05:50
16 112 BUŁŁO LAURA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2005 K 00:05:53
17 108 PIECZARKA MICHAŁ SP3 Olsztyn 2005 M 00:06:05
18 101 PIEŃKOSZ WIKTORIA NZSiP Ramsowo 2006 K 00:06:10
19 1 ZIEJA PAULINA Skazani na Sukces 2005 K 00:06:15
20 113 RADZIEWICZ SZYMON 2007 M 00:06:38
21 5 ZBOROWSKA IZABELA SP 5 KĘTRZYN 2007 K 00:06:45
22 106 FRALA BASIA Szkoła Podstawowa Dywity 2007 K 00:06:55
23 200 SOBCZAK TAMARA Sp 34 Olsztyn 2007 K 00:07:20
24 111 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 2006 M 00:07:22

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 260 D'OBYRN BARTOSZ AZS UWM Olsztyn 2002 M 00:08:14
2 201 TWARDOWSKA JULIA Sp30 2004 K 00:08:29
3 255 ŚWIĄTEK DAWID 2002 M 00:08:41
4 205 JABŁOŃSKI KAROL Pszczółkowski Team Kids 2002 M 00:08:46
5 251 RUMIŃSKA JUSTYNA AZS UAM Olsztyn 2003 K 00:08:47
6 209 KRAWIEC WIKTORIA SMS Ostróda 2004 K 00:08:59
7 256 CZUSZEL DANIEL 2002 M 00:09:33
8 254 ROGUSKI STANISŁAW SP Tuławki 2004 M 00:10:19
9 253 MELNYK MARCEL SP Tuławki 2004 M 00:10:25
10 257 MILEJSKA MATYLDA AZS Olsztyn 2003 K 00:10:40
11 258 BUŁŁO KLARA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2004 K 00:10:47
12 261 PARKASIEWICZ KLARA SP 29 OLSZTYN 2004 K 00:10:51
13 252 KOZŁOWSKI PATRYK SP Tuławki 2003 M 00:12:20
14 202 DROZDOWSKI JULIAN DROZDY BIEGAJĄ 2003 M 00:12:27

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni