z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

28.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 RYNKO KACPER ART SCHOOL 2012 M 00:01:26
2 29 BANASZEK BORYS Przedszkole Promyczek 2012 M 00:01:34
3 30 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:35
4 3 WOLIŃSKI DAWID 2012 M 00:01:37
5 28 KLACH LUCJAN Juniorek w Kieźlinach 2012 M 00:01:42
6 10 ŁANIEWSKI MARCEL NapierajJakByNieByłoJutraSquad 2012 M 00:01:43
7 27 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:43
8 52 BANANOWSKI TOMASZ 2012 M 00:01:50
9 23 MICHALSKA ANTONINA DeLaval Runners 2013 K 00:01:54
10 51 FIT VIKTOR Przedszkole Promyczek 2012 M 00:01:55
11 12 JABŁOŃSKA JULIA Przedszkole Miejskie Nr5 2013 K 00:02:00
12 13 ŁAWRYNOWICZ LAURA Przedszkole Miejskie nr 3 Olsztyn 2014 K 00:02:26
13 21 RÓŻYCKI PIOTR PM nr 24 2014 M 00:02:30
14 54 BUCZYŃSKI ARTUR 2013 M 00:02:32
15 53 GRZYBOWSKI KAROL CITY TRAIL TEAM 2014 M 00:02:41
16 55 KOZAK ARKADIUSZ Pszczółkowski Team 2014 M 00:02:49
17 31 KURDYNOWSKI FELIX SPORT MASTER ROWERY 2015 M 00:02:55
18 2 SUDOŁ MICHAŁ PM nr 20 Olsztyn 2014 M 00:03:37

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 ROGOWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr. 18 w Olsztynie 2010 M 00:01:04
2 51 ZIOMEK MACIEJ NZSiP Ramsowo 2010 M 00:01:06
3 53 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP 3 Barczewo 2010 M 00:01:06
4 30 KURDYNOWSKI FRANCISZEK SPORT MASTER ROWERY 2011 M 00:01:12
5 12 ROJEK ESTERA 2010 K 00:01:13
6 2 RYBICKI PIOTR SP 3 2010 M 00:01:14
7 28 BANASZEK BIANKA niepubliczna szkola podstawowa Piatka 2011 K 00:01:15
8 24 SIROCKA PATRYCJA Leśni Biegacze 2010 K 00:01:16
9 3 SUDOŁ ŁUKASZ SP 32 2010 M 00:01:16
10 7 GRĄDZKI MARCELI DeLaval Runners 2011 M 00:01:18
11 13 STAŃCZUK GABRIEL Team Kopeć 2010 M 00:01:22
12 8 RÓŻYCKA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie 2011 K 00:01:23
13 17 KAROLEWSKA JULIA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:24
14 18 KAROLEWSKA WERONIKA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:28
15 25 ŁOŃSKA BASIA Sp 9 2010 K 00:01:29
16 5 WOLIŃSKA EMILIA 2010 K 00:01:30
17 27 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:31
18 22 DUBLANKA ZOFIA Przedszkole nr.15 Olsztyn 2011 K 00:01:32
19 15 ROGOWSKA ZUZANNA 2011 K 00:01:33
20 16 KIEZIK JAŚ Skazani na sukces 2011 M 00:01:34
21 52 KAMIŃSKI JAN 2011 M 00:01:34
22 10 TOCZYSKI JAN Przedszkole im. Św. Rodziny 2011 M 00:01:35
23 4 KRUBA MACIEJ DeLaval Runners 2011 M 00:01:39
24 14 JABŁOŃSKA MARTYNA SP 25 w Olsztynie 2010 K 00:01:47
25 54 KOZAK DARIA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:50
26 26 KONOPNICKI TYMON Internet z Brzucha 2011 M 00:02:51
27 11 SALIK OLGIERD TEMPOO 2010 M 00:02:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 MĘTEL ZUZIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie 2008 K 00:02:11
2 57 TWARDOWSKI MICHAŁ Sp30 2009 M 00:02:11
3 27 MULKOWSKI TYMON Sp 29 Olsztyn 2008 M 00:02:17
4 12 CHWIEDUK PIOTR Stawiguda 2009 M 00:02:18
5 8 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 OLSZTYN 2008 M 00:02:20
6 51 ZIOMEK ARTUR NZSiP Ramsowo 2008 M 00:02:21
7 11 CHWIEDUK MATEUSZ Stawiguda 2009 M 00:02:25
8 25 DE TRAVERSAY VICTOR DeLaval Runners 2009 M 00:02:36
9 6 MĘTEL TOSIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie 2009 K 00:02:40
10 52 KRUPIŃSKA URSZULA SP 18 Olsztyn 2008 K 00:02:42
11 13 SALIK JAN TEMPOO 2009 M 00:02:48
12 9 GRĄDZKA ZUZANNA DeLaval Runners 2009 K 00:02:50
13 54 BUCZYŃSKI KACPER 2009 M 00:02:59
14 55 BIESIEKIERSKA OLGA SP7 2009 K 00:03:06
15 53 GOŁĘBIEWSKA HANNA SP 1 Biskupiec 2009 K 00:03:11
16 56 KUPCHYK OLEKSANDER Grupa DBK 2009 M 00:03:39

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BIEŃKOWSKI MICHAŁ 2005 M 00:04:28
2 52 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:04:50
3 18 SINKIEWICZ MIKOŁAJ SP w Pasymiu 2007 M 00:04:52
4 9 BIEŃKOWSKI MARCIN 2007 M 00:05:05
5 16 DUBLANKA IGOR Sp.30 Olsztyn 2007 M 00:05:15
6 56 BLOCK PATRYCJA ASW Janikowo 2006 K 00:05:17
7 15 BORKO AMELIA Tri NEGU Kids 2006 K 00:05:19
8 54 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP 3 Barczewo 2007 K 00:05:21
9 13 JARCZYK HELENA 2006 K 00:05:39
10 59 SIENKIEWICZ DOMINIK SP nr 2 2007 M 00:05:44
11 53 PIOTROWSKI SZYMON SP 30 Olsztyn 2005 M 00:05:49
12 19 KURDYNOWSKI FILIP SP3 Barczewo/SPORT MASTER ROWERY 2007 M 00:05:51
13 57 WARCHOLAK KRZYSZTOF SP PASYM 2007 M 00:06:00
14 4 CHODKIEWICZ AMELIA szkoła podstawowa nr 1 w Ornecie 2006 K 00:06:09
15 51 PIEŃKOSZ WIKTORIA NZSiP Ramsowo 2006 K 00:06:17
16 60 ZIÓŁKIEWICZ SZYMON SP 7 2007 M 00:06:27
17 58 CIUKSZO AGNIESZKA SP nr 4 Grajewo 2006 K 00:06:31
18 55 RADZIEWICZ SZYMON 2007 M 00:06:38
19 5 ZBOROWSKA IZABELA SP 5 KĘTRZYN 2007 K 00:06:42
20 2 SOBCZAK TAMARA Sp 34 Olsztyn 2007 K 00:07:54

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 268 D'OBYRN BARTOSZ AZS UWM Olsztyn 2002 M 00:08:12
2 265 KRAJZA TOMASZ NZSIP Ramsowo 2003 M 00:08:39
3 269 ŚWIĄTEK DAWID 2002 M 00:08:56
4 201 TWARDOWSKA JULIA Sp30 2004 K 00:09:02
5 270 CZUSZEL DANIEL 2002 M 00:09:37
6 267 SOKOŁOWSKI KRYSTIAN SOSW Olsztyn 2002 M 00:09:48
7 206 MONDRY JAKUB Gimnazjum w Witkowie 2002 M 00:09:53
8 271 KARDAŚ KACPER Gimnazjum 3 2002 M 00:10:30
9 266 MILEJSKA MATYLDA AZS Olsztyn 2003 K 00:10:46
10 255 PARKASIEWICZ KLARA SP 29 OLSZTYN 2004 K 00:11:10
11 263 CIEŚLAK NATALIA NZSIP Ramsowo 2004 K 00:12:37

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni