z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

30.09.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 RYNKO KACPER ART SCHOOL 2012 M 00:01:23
2 3 WOLIŃSKI DAWID 2012 M 00:01:30
3 57 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:32
4 52 KLACH LUCJAN Juniorek w Kieźlinach 2012 M 00:01:34
5 51 KUCHARSKI OSKAR 2012 M 00:01:35
6 24 GAJEWSKA DOMINIKA Skazani na sukces 2012 K 00:01:37
7 6 NADULSKA ZUZANNA Team Kopeć Junior 2013 K 00:01:38
8 10 ŁANIEWSKI MARCEL NapierajJakByNieByłoJutraSquad 2012 M 00:01:38
9 61 PĄCZYŃSKI PIOTR Przedszkole Delfin2 2012 M 00:01:40
10 15 DANIELEWICZ SZYMON Przedszkole Publiczne nr16 2012 M 00:01:40
11 14 PAWLAK PRZEMEK PM 24 2012 M 00:01:42
12 9 CHEŁCHOWSKA HANNA 2013 K 00:01:43
13 20 GÓRECKA LENA Przedszkole Śmieszek 2012 K 00:01:46
14 1 SKOWRONEK KAJA Niepubliczne Przedszkole Śmieszek 2012 K 00:01:47
15 23 MICHALSKA ANTONINA DeLaval Runners 2013 K 00:01:48
16 12 JABŁOŃSKA JULIA Przedszkole Miejskie Nr5 2013 K 00:01:49
17 11 ŚWIDZIŃSKI FILIP Pm 40 2012 M 00:01:49
18 19 DZIUBA POLA Przedszkole Śmieszek 2013 K 00:01:53
19 59 ŻYJEWSKA ZOFIA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2013 K 00:02:06
20 25 GAJEWSKI PIOTR Skazani na sukces 2014 M 00:02:10
21 62 CHWIEDUK JAN ZSP Stawiguda 2014 M 00:02:10
22 13 ŁAWRYNOWICZ LAURA Przedszkole Miejskie nr 3 Olsztyn 2014 K 00:02:19
23 54 GROMELSKA ALICJA 2014 K 00:02:29
24 63 KOŃSKA URSZULA 2017 K 00:02:29
25 17 PĘPIAK KAROLINA przedszkole 2013 K 00:02:37
26 18 PĘPIAK MARIA Żłobek 2015 K 00:02:38
27 21 RÓŻYCKI PIOTR PM nr 24 2014 M 00:02:47
28 55 KURDYNOWSKI FELIX SPORT MASTER ROWERY 2015 M 00:02:48
29 60 KIEZIK DOMINIK Skazani na sukces 2013 M 00:02:57
30 2 SUDOŁ MICHAŁ PM nr 20 Olsztyn 2014 M 00:03:04
31 58 BUCZYŃSKI ARTUR 2013 M 00:03:15
32 8 OLSZEWSKI TYMEK 2014 M 00:03:20
33 56 STAŃCZUK ERWIN Team Kopeć 2016 M 00:04:00
DNF 53 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ 2012 M 00:00:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 59 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP 3 Barczewo 2010 M 00:01:07
2 52 KURDYNOWSKI FRANCISZEK SPORT MASTER ROWERY 2011 M 00:01:11
3 13 STAŃCZUK GABRIEL Team Kopeć 2010 M 00:01:12
4 2 RYBICKI PIOTR SP 3 2010 M 00:01:13
5 57 ANDRUSZKIEWICZ SZYMON 2010 M 00:01:13
6 9 MOCZULSKA MAGDALENA Szkoła Podstawowa nr 18 Olsztyn 2010 K 00:01:13
7 7 GRĄDZKI MARCELI DeLaval Runners 2011 M 00:01:17
8 12 ROJEK ESTERA 2010 K 00:01:18
9 6 MAZUR NATAN 2011 M 00:01:18
10 58 POLUS MAŁGORZATA 2010 K 00:01:19
11 24 SIROCKA PATRYCJA Leśni Biegacze 2010 K 00:01:20
12 17 KAROLEWSKA JULIA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:20
13 55 ŁOŃSKA BASIA Sp 9 2010 K 00:01:21
14 20 ŁODZIANA MATEUSZ Pszczółkowski Team 2011 M 00:01:22
15 8 RÓŻYCKA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie 2011 K 00:01:22
16 1 NITKIEWICZ LENA Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie 2011 K 00:01:22
17 53 WAWRZYNKOWSKA MARIA 2010 K 00:01:23
18 23 GAJEWSKA AGNIESZKA Skazani na sukces 2010 K 00:01:23
19 5 WOLIŃSKA EMILIA 2010 K 00:01:24
20 22 DUBLANKA ZOFIA Przedszkole nr.15 Olsztyn 2011 K 00:01:25
21 18 KAROLEWSKA WERONIKA Pszczółkowski Team 2011 K 00:01:28
22 3 SUDOŁ ŁUKASZ SP 32 2010 M 00:01:29
23 15 ROGOWSKA ZUZANNA 2011 K 00:01:30
24 10 TOCZYSKI JAN Przedszkole im. Św. Rodziny 2011 M 00:01:31
25 14 JABŁOŃSKA MARTYNA SP 25 w Olsztynie 2010 K 00:01:32
26 56 MIELCZAREK KAMIL Szkoła 2011 M 00:01:32
27 16 KIEZIK JAŚ Skazani na sukces 2011 M 00:01:36
28 51 KUCHARSKA ZUZIA 2011 K 00:01:36
29 4 KRUBA MACIEJ DeLaval Runners 2011 M 00:01:36
30 19 DANIELEWICZ MICHAŁ Przedszkole Publiczne nr16 2011 M 00:01:51
31 54 GROMELSKI MARCEL 2011 M 00:01:52
32 11 SALIK OLGIERD TEMPOO 2010 M 00:02:14
33 21 LIPNICKI ADAM AP Ostróda 2010 M 00:02:42

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 MĘTEL ZUZIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie 2008 K 00:02:12
2 3 TWARDOWSKI MICHAŁ Sp30 2009 M 00:02:15
3 12 CHWIEDUK PIOTR Stawiguda 2009 M 00:02:22
4 11 CHWIEDUK MATEUSZ Stawiguda 2009 M 00:02:32
5 22 GORECKI PATRYK SP 25 OlSZTYN 2008 M 00:02:33
6 56 BORKO KACPER Tri NEGU Kids 2009 M 00:02:34
7 54 DURASIEWICZ JAKUB NZSIP Ramsowo 2008 M 00:02:34
8 21 DZIUBA KACPER SP33 OLSZTYN 2009 M 00:02:36
9 8 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 OLSZTYN 2008 M 00:02:37
10 58 ZAKRZEWSKI NIKODEM Szkoła podstawowa nr 30 Olsztyn 2008 M 00:02:39
11 6 MĘTEL TOSIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie 2009 K 00:02:39
12 2 ZIEJA MAJA Skazani na Sukces 2008 K 00:02:40
13 5 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:02:42
14 16 BOGDAŃSKI ALEKSANDER Szkoła Podstawowa Ruś 2009 M 00:02:43
15 9 GRĄDZKA ZUZANNA DeLaval Runners 2009 K 00:02:48
16 14 BARTNIKOWSKI TYBERIUSZ Team Kopeć 2009 M 00:02:49
17 24 GAJEWSKA MAŁGORZATA Skazani na sukces 2009 K 00:02:49
18 55 KAPUŚCIŃSKI KSAWERY 2009 M 00:02:51
19 51 MIELCZAREK OLIWIA Szkoła 2008 K 00:02:56
20 52 BUCZYŃSKI KACPER 2009 M 00:03:09
21 4 DROZDOWSKI WIKTOR DROZDY BIEGAJĄ 2009 M 00:03:10
22 13 SALIK JAN TEMPOO 2009 M 00:03:11
23 53 GRABOWSKA NICOLE SP 2 Olsztyn 2009 K 00:03:11
24 1 SKOWRONEK MAJA SP33 2008 K 00:03:12
25 17 KUPCHYK OLEKSANDER Grupa DBK 2009 M 00:03:25
26 18 SZYMAŃSKI KAROL Sp 25 2009 M 00:03:31
27 20 BIESIEKIERSKA OLGA SP7 2009 K 00:03:33
28 15 ŚWIDZIŃSKI JAKUB sp25 2009 M 00:03:34
29 19 JANCZEWSKA ZUZANNA SP 25 2009 K 00:03:40
DNF 59 WOJTKOWSKI OLIWIER SP 7 2008 M 00:00:00
PK 57 ZAKRZEWSKA KORNELIA Szkoła podstawowa nr 30 w Olsztynie 2010 K 00:03:21

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BIEŃKOWSKI MICHAŁ 2005 M 00:04:22
2 55 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:04:48
3 9 BIEŃKOWSKI MARCIN 2007 M 00:05:00
4 16 DUBLANKA IGOR Sp.30 Olsztyn 2007 M 00:05:15
5 15 BORKO AMELIA Tri NEGU Kids 2006 K 00:05:22
6 54 KĘSZCZYK FABIAN NZSiP Ramsowo 2007 M 00:05:40
7 56 PIEŃKOSZ WIKTORIA NZSiP Ramsowo 2006 K 00:05:41
8 53 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP 3 Barczewo 2007 K 00:05:41
9 13 JARCZYK HELENA 2006 K 00:05:44
10 6 WRÓBEL SYLWIA Szkoła Podstawowa Nr 2/KS AZS UWM Olsztyn 2006 K 00:05:46
11 51 KURDYNOWSKI FILIP SP3 Barczewo/SPORT MASTER ROWERY 2007 M 00:05:46
12 4 CHODKIEWICZ AMELIA szkoła podstawowa nr 1 w Ornecie 2006 K 00:05:51
13 7 KOSZCZUK MAKSYMILIAN 2006 M 00:05:55
14 5 ZBOROWSKA IZABELA SP 5 KĘTRZYN 2007 K 00:06:12
15 57 ZIÓŁKIEWICZ SZYMON SP 7 2007 M 00:06:15
16 17 MAŁYSZA MACIEK Grupa DBK Olsztyn 2006 M 00:06:28
17 10 MONDRY WERONIKA SP. w Witkowie 2005 K 00:06:31
18 52 POLUS ALICJA 2007 K 00:06:34
19 3 WITKIEWICZ EMILIA SP Ruś 2007 K 00:06:36
20 2 SOBCZAK TAMARA Sp 34 Olsztyn 2007 K 00:08:18

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 251 KRAJZA TOMASZ NZSIP Ramsowo 2003 M 00:08:26
2 201 TWARDOWSKA JULIA Sp30 2004 K 00:08:32
3 253 KRAWIEC WIKTORIA SMS Ostróda 2004 K 00:08:49
4 256 ŚWIĄTEK DAWID 2002 M 00:08:52
5 257 CZUSZEL DANIEL 2002 M 00:09:37
6 206 MONDRY JAKUB Gimnazjum w Witkowie 2002 M 00:09:45
7 205 JABŁOŃSKI KAROL Pszczółkowski Team Kids 2002 M 00:10:02
8 254 LOMONOS MAKSYM SP 11 2004 M 00:10:27
9 203 SOBCZAK IGOR Sp 30 Olsztyn 2004 M 00:10:38
10 258 KOWALSKA ALEKSANDRA 2002 K 00:11:05
11 255 PARKASIEWICZ KLARA SP 29 OLSZTYN 2004 K 00:11:07
12 208 BRZÓSKA GRZEGORZ 2003 M 00:11:14
13 252 CIEŚLAK NATALIA NZSIP Ramsowo 2004 K 00:11:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni