z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

08.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 CIESIELSKI KORDIAN Koluszki 2014 M 00:01:13
2 18 KUBA KLAUDIA K.S. Triathlon Rawa 2014 K 00:01:19
3 201 WISŁOCKI JAKUB 2014 M 00:01:25
4 26 ZARĘBA LEON Łódź Kocha Sport 2014 M 00:01:26
5 22 ZAGAJEWSKA KALINA K.S Triathlon Rawa 2015 K 00:01:42
6 25 OLEJNICZAK LEONARD Przedszkole Miejskie nr 146 w Łodzi 2014 M 00:01:42
7 15 ANTONIAK ZUZANNA Multibond 2014 K 00:01:55
8 7 DYCHTO JAN 2014 M 00:02:10
9 5 ŁAWICKA MICHALINA 2016 K 00:02:10
10 204 JACHOWICZ JAKUB 2014 M 00:02:17
11 19 PARADECKA MARIA Przedszkole nr 4 Bełchatów 2016 K 00:02:18
12 14 ANTONIAK KRZYSZTOF Multibond 2016 M 00:02:21
13 207 SAWCZYK NADIA Przedszkole Miejskie 10 2015 K 00:02:23
14 9 GĄSIOROWSKI CYPRIAN EVErRUN 2016 M 00:02:28
15 2 DEINA MACIEJ PM 99 2015 M 00:02:42
16 209 KOMALA LILIANA 2017 K 00:03:03
17 10 WRÓBLEWSKA ANNA PM. Nr 220 w Łodzi 2016 K 00:03:11
18 4 NAJDEREK HELENA PM149 2015 K 00:03:12
19 6 DYCHTO CECYLIA 2015 K 00:03:17
20 210 KLESZCZ MAJA 2018 K 00:04:58
21 208 GAŁCZYŃSKI JULIAN 2018 M 00:05:00
22 3 NAJDEREK HANNA CZORTY 2018 K 00:05:10
PK 206 ŚWIERCZ HUBERT Przedszkole Miejskie nr 202 w Łodzi 2014 M 00:01:48

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 CIESIELSKA ŁUCJA Koluszki 2012 K 00:01:03
2 4 NOWAKOWSKI JĘDRZEJ PM 155 Łódź 2013 M 00:01:09
3 26 BORUŃ PATRYK PM 124 2013 M 00:01:10
4 1 BANIA KRZYSZTOF SP 2 2012 M 00:01:11
5 201 GIERUS KRZYSZTOF K.S. Polanik 2013 M 00:01:12
6 203 JANKOWSKI HUBERT SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:13
7 210 MARKOWIAK MARIA UKS Czepmion 2012 K 00:01:13
8 207 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:14
9 202 DRZEWIECKA IDA SP BRATOSZEWICE 2012 K 00:01:15
10 17 OLEJNICZAK NATANIEL Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi 2012 M 00:01:16
11 13 MORAWIEC WERONIKA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2013 K 00:01:16
12 209 TURHAN HANA Sp26 2012 K 00:01:19
13 5 KOMALA NIKOLA Szkoła podstawowa 2012 K 00:01:21
14 205 LEWANDOWSKI TYMON SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:22
15 10 DZIEWANOWSKA WIKTORIA SP162 2012 K 00:01:25
16 8 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH 2012 M 00:01:26
17 24 MATŁOKA ADRIANO Szkoła 2012 M 00:01:27
18 206 PELSKI ALAN SP BRATOSZEWICE 2013 M 00:01:31
19 18 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:01:32
20 204 LEWANDOWSKI ANATOL SP BRATOSZEWICE 2012 M 00:01:38
21 2 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:01:39
22 208 OLCZAK MAJA Szkoła Podstawowa nr 149 2012 K 00:01:40
23 211 FALKOWSKI MIŁOSZ Lodz 2013 M 00:01:58
24 212 KRYPA HELENA 2013 K 00:02:10

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:27
2 120 MYDŁOWSKI HUBERT 2010 M 00:02:28
3 24 PIETRZAK MACIEJ K.S. Triathlon Rawa 2010 M 00:02:31
4 2 SZMERKA PATRYK Rajsport Active 2010 M 00:02:36
5 8 PŁOCKA MILENA Lks Koluszki 2010 K 00:02:44
6 14 BEDNAREK LUBOMIR UKS 55 2010 M 00:02:46
7 33 ZARĘBA OLIWIER Łódź Kocha Sport 2010 M 00:02:46
8 10 STEFANÓW FILIP ProviKidsRun 2010 M 00:02:46
9 21 SZPAK PIOTR ProviKidsRun 2010 M 00:02:49
10 5 BANIA MATEUSZ SP 2 2011 M 00:02:51
11 29 SZTAJNERT ZOFIA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:02:52
12 18 PEREPEREZ JAN 2011 M 00:02:53
13 27 JASIŃSKA ALEKSANDRA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2010 K 00:02:55
14 11 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:02:56
15 121 STACHOWSKI ADAM RYSIOTEAM 2010 M 00:02:56
16 37 ZAJĄC STANISŁAW UKS 55 2010 M 00:02:57
17 9 NOWAKOWSKA JULIA SMS Kokoro 2011 K 00:02:58
18 104 DRZEWIECKI IGNACY SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:01
19 109 KUNIKOWSKI IWO SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:03:03
20 115 WRÓBLEWSKA MARIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:04
21 35 BAGIŃSKI DAMIAN Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:03:06
22 32 HAŁADAJ ADAM SP Nr 13 Bełchatów 2010 M 00:03:08
23 114 ŚLIWKIEWICZ MICHALINA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:08
24 26 KOPACKI KUBA SP36 2010 M 00:03:09
25 19 ANDRZEJCZAK FILIP SP 16 Pabianice / RKS Łódź 2011 M 00:03:11
26 123 MAGDZIARZ-DYŁO JAN Klub Orientuś 2010 M 00:03:12
27 117 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki 2011 K 00:03:14
28 105 FIJAŁKOWSKI JAKUB SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:16
29 30 SKOWROŃSKI MARCIN Łódź 2011 M 00:03:16
30 7 ŁAWICKI MACIEJ Szkoła Montessori 2011 M 00:03:18
31 112 PIECHUCKI MICHAŁ SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:22
32 102 ANTOSIAK GABRIELA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:03:27
33 23 JANKOWSKA IZABELA SP193 2010 K 00:03:28
34 38 SZTAJNERT GABRIELA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2011 K 00:03:33
35 6 GRAD HANIA SP51 2011 K 00:03:35
36 107 KOŚLIN OSKAR SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:03:37
37 113 PIETRZAK MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2011 M 00:03:40
38 108 KOTOWSKA WIKTORIA SP BRATOSZEWICE 2010 K 00:03:43
39 17 SZYMAŃSKI OSKAR Sp 83 2011 M 00:03:53
40 3 KAZIMIERCZAK MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 173 2011 M 00:04:07
41 103 ANTOSIAK ZOFIA SP BRATOSZEWICE 2011 K 00:04:08
42 116 ZDZIARSKI KACPER SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:04:21
43 106 JÓŹWIK KTYSTIAN SP BRATOSZEWICE 2010 M 00:05:13

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 65 ZOCHNIAK AMELIA UKS Czempion Bełchatów 2007 K 00:02:58
2 111 KOTUS MARCEL SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:00
3 126 CEL IGOR LKS Koluszki 2007 M 00:03:01
4 66 BABIARSKI RADOSŁAW LKS Koluszki 2007 M 00:03:07
5 128 RZEŃCA TOMASZ UKS Orientuś Łódź 2008 M 00:03:08
6 3 WITKOWSKA MARTYNA LKS OMEGA Kleszczów 2007 K 00:03:09
7 121 SZEWCZUK KAROL LKS Koluszki 2009 M 00:03:10
8 50 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:12
9 131 KLECZYK SZYMON UKS Czempion 2007 M 00:03:17
10 43 MAJEWSKI KRZYSZTOF ProviKidsRun 2008 M 00:03:20
11 27 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:03:21
12 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:22
13 110 KOTYNIA NIKOLA LKS Koluszki 2007 K 00:03:24
14 105 GOCEK JAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:03:24
15 109 CHOJNACKI PIOTR LKS Koluszki 2008 M 00:03:25
16 125 STAWIKOWSKI OLAF SP w Bełchatowie nr 5 2008 M 00:03:26
17 127 OLCZYK ANNA UKS Czempion Bełchatów 2007 K 00:03:26
18 67 HAŁADAJ BARBARA UKS CZEMPION Bełchatów 2007 K 00:03:27
19 77 GÓRSKA ANTONINA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2008 K 00:03:29
20 101 GŁOWACKI SEWERYN K.S. Polanik 2008 M 00:03:30
21 32 WINKLER JAKUB AKADEMIA LEKKOATLETYKI / SP 34 2007 M 00:03:34
22 74 STOLECKI SZYMON UKS Czempion/SP Kurnos Drugi 2008 M 00:03:34
23 46 PIETRZAK KACPER K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:03:36
24 57 MORAWIEC ALICJA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:03:36
25 58 ŚWIERK MALWINA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2008 K 00:03:37
26 45 KUBA ALEKSANDRA K.S. Triathlon Rawa 2009 K 00:03:39
27 52 PARADECKI MAKSYMILIAN UKS Czempion Bełchatów 2009 M 00:03:39
28 106 JANIK SYLWIA LKS Koluszki 2007 K 00:03:43
29 42 KRUK WIKTOR ProviKidsRun 2008 M 00:03:43
30 40 IZDEBSKA NATALIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:45
31 44 RAWECKA ZOFIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:47
32 69 EJSNER FRANCISZEK sp 55 łódź 2009 M 00:03:47
33 76 PRZYBYŁA ADAM Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2007 M 00:03:49
34 56 GÓRNY ADRIANNA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:03:50
35 118 OWADZIEŃ DOROTA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:03:50
36 61 SZMYT PIOTR Harman Running Team 2009 M 00:03:52
37 25 LISEWSKA ZUZANNA TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza 2008 K 00:03:53
38 20 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:03:53
39 36 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:03:55
40 39 IZDEBSKA AMELIA ProviKidsRun 2007 K 00:03:56
41 108 KACZMAREK MIŁOSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:03:56
42 49 WOLNIEWICZ SZYMON K.S. Triathlon Rawa 2009 M 00:03:58
43 75 ZIELIŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim 2008 K 00:03:59
44 129 WRÓBLEWSKI ALEKSANDER Sp 71 2008 M 00:04:03
45 120 PELSKI DAWID SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:04
46 9 JARZYŃSKI ANTONI SP 34 2007 M 00:04:06
47 34 WOJTECKI BARTOSZ 2008 M 00:04:08
48 112 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:10
49 14 KIERZEK IGOR 2007 M 00:04:11
50 51 PARADECKA KINGA UKS Czempion Bełchatów 2009 K 00:04:13
51 123 SZADKOWSKI KAMIL SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:13
52 107 JANKOWSKI MATEUSZ SP BRATOSZEWICE 2009 M 00:04:14
53 115 KUŹMIŃSKI JAKUB SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:19
54 73 ZYS JOANNA SP nr 3 Aleksandrów Łódzki 2007 K 00:04:20
55 124 SZEPKE KRYSTIAN SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:21
56 62 SZMYT WIKTORIA Harman Running Team 2009 K 00:04:21
57 119 PACH AMELIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:04:26
58 33 WINKLER JULIA AKADEMIA LEKKOATLETYKI/SP 34 2009 K 00:04:33
59 130 IGNOR NIKOLAS 2009 M 00:04:36
60 116 MIŚKIEWICZ KACPER SP BRATOSZEWICE 2008 M 00:04:37
61 41 KACPRZAK JAGODA ProviKidsRun 2008 K 00:04:42
62 122 SZADKOWSKA PAULINA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:04:49
63 24 CEBULA TYMON SP 193 Łódź 2008 M 00:04:49
64 29 EJZERT BARBARA 2007 K 00:04:50
65 102 BORKOWSKA OLIWIA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:04:52
66 21 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Podstawowa im. M. Montessori 2007 K 00:04:56
67 113 KUBICKA KATARZYNA SP BRATOSZEWICE 2007 K 00:05:01
68 63 KABZA MICHALINA 2008 K 00:05:06
69 104 DANYCH BARTOSZ SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:05:09
70 64 CHEŁSTOWSKA OLA SP 172 2009 K 00:05:15
71 17 IDOWSKA ZUZANNA ProviKidsRun 2008 K 00:05:15
72 35 SZYMAŃSKA OLIWIA Sp 83 2009 K 00:05:19
73 103 CHĄDZYŃSKA HANNA SP BRATOSZEWICE 2009 K 00:05:23
74 15 JĘDRZEJCZAK ANNA KRYSTYNA SP 7 2009 K 00:05:32
75 22 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Podstawowa im. M. Montessori 2009 M 00:05:42
76 114 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP BRATOSZEWICE 2008 K 00:05:43
77 117 OGŁASKA MARCIN SP BRATOSZEWICE 2007 M 00:06:15

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 SOKOŁOWSKI KAROL LKS Koluszki 2005 M 00:05:52
2 216 MARKOWIAK MATEUSZ UKS Czempion Bełchatów 2005 M 00:05:56
3 202 DZIECIĄTKOWSKI FILIP LKS OMEGA Kleszczów 2004 M 00:05:57
4 302 KOSMA SZYMON SP BRATOSZEWICE 2006 M 00:06:46
5 217 KAROLCZUK ALEKSANDRA Katolickie Publiczne LO Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2004 K 00:06:48
6 218 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2005 K 00:06:50
7 305 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:06:54
8 215 MALINOWSKA OLIWIA UKS Czempion Bełchatów 2005 K 00:07:02
9 207 DYŚKO MICHAŁ RYSIOTEAM 2006 M 00:07:13
10 315 IGNOR KACPER Liceum ogólnokształcące Łódź ulica wapienna 2004 M 00:07:23
11 210 SMYKA MICHAŁ LKS Koluszki 2005 M 00:07:24
12 314 STRÓJWĄS MATEUSZ ZSET 20 2004 M 00:07:40
13 213 GIELEC JULIA UKS Orientuś Łódź 2005 K 00:07:56
14 313 SKWIRA KONRAD KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2005 M 00:07:59
15 304 MATUSZCZYK ŁUCJA K.S. Polanik 2006 K 00:08:07
16 204 STEFANÓW KRYSTIAN ProviKidsRun 2005 M 00:08:11
17 206 BŁASZCZYK WOJTEK SP 61 2006 M 00:08:25
18 312 MATUSZEWSKA AMELIA KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2005 K 00:08:45
19 303 BARTNIK KRYSTIAN SP BRATOSZEWICE 2004 M 00:08:53
20 301 KUCZKOWSKI PATRYK SP BRATOSZEWICE 2004 M 00:09:12
21 205 CEBULA NIKODEM SP 193 Łódź 2006 M 00:09:20
22 308 BUCZKOWSKI KACPER KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2004 M 00:09:41
23 306 PIETRUSZEWSKA JULIA KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2006 K 00:09:43
24 307 GŁOWACKA DARIA KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2006 K 00:09:44
25 310 BŁASZCZYK MARIUSZ KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron 2004 M 00:11:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni