Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | CIESIELSKI | KORDIAN | Koluszki | 2014 | M | 00:01:13 |
2 | 201 | WISŁOCKI | JAKUB | 2014 | M | 00:01:25 | |
3 | 26 | ZARĘBA | LEON | Łódź Kocha Sport | 2014 | M | 00:01:26 |
4 | 25 | OLEJNICZAK | LEONARD | Przedszkole Miejskie nr 146 w Łodzi | 2014 | M | 00:01:42 |
5 | 7 | DYCHTO | JAN | 2014 | M | 00:02:10 | |
6 | 204 | JACHOWICZ | JAKUB | 2014 | M | 00:02:17 | |
7 | 14 | ANTONIAK | KRZYSZTOF | Multibond | 2016 | M | 00:02:21 |
8 | 9 | GĄSIOROWSKI | CYPRIAN | EVErRUN | 2016 | M | 00:02:28 |
9 | 2 | DEINA | MACIEJ | PM 99 | 2015 | M | 00:02:42 |
10 | 208 | GAŁCZYŃSKI | JULIAN | 2018 | M | 00:05:00 | |
PK | 206 | ŚWIERCZ | HUBERT | Przedszkole Miejskie nr 202 w Łodzi | 2014 | M | 00:01:48 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | NOWAKOWSKI | JĘDRZEJ | PM 155 Łódź | 2013 | M | 00:01:09 |
2 | 26 | BORUŃ | PATRYK | PM 124 | 2013 | M | 00:01:10 |
3 | 1 | BANIA | KRZYSZTOF | SP 2 | 2012 | M | 00:01:11 |
4 | 201 | GIERUS | KRZYSZTOF | K.S. Polanik | 2013 | M | 00:01:12 |
5 | 203 | JANKOWSKI | HUBERT | SP BRATOSZEWICE | 2012 | M | 00:01:13 |
6 | 17 | OLEJNICZAK | NATANIEL | Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi | 2012 | M | 00:01:16 |
7 | 205 | LEWANDOWSKI | TYMON | SP BRATOSZEWICE | 2012 | M | 00:01:22 |
8 | 8 | WOJCIECHOWSKI | WOJCIECH | 2012 | M | 00:01:26 | |
9 | 24 | MATŁOKA | ADRIANO | Szkoła | 2012 | M | 00:01:27 |
10 | 206 | PELSKI | ALAN | SP BRATOSZEWICE | 2013 | M | 00:01:31 |
11 | 204 | LEWANDOWSKI | ANATOL | SP BRATOSZEWICE | 2012 | M | 00:01:38 |
12 | 2 | GRAD | MICHAŁ | PM106 | 2013 | M | 00:01:39 |
13 | 211 | FALKOWSKI | MIŁOSZ | Lodz | 2013 | M | 00:01:58 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | DEINA | MICHAŁ | Salezjańska Szkoła Podstawowa | 2010 | M | 00:02:27 |
2 | 120 | MYDŁOWSKI | HUBERT | 2010 | M | 00:02:28 | |
3 | 24 | PIETRZAK | MACIEJ | K.S. Triathlon Rawa | 2010 | M | 00:02:31 |
4 | 2 | SZMERKA | PATRYK | Rajsport Active | 2010 | M | 00:02:36 |
5 | 14 | BEDNAREK | LUBOMIR | UKS 55 | 2010 | M | 00:02:46 |
6 | 33 | ZARĘBA | OLIWIER | Łódź Kocha Sport | 2010 | M | 00:02:46 |
7 | 10 | STEFANÓW | FILIP | ProviKidsRun | 2010 | M | 00:02:46 |
8 | 21 | SZPAK | PIOTR | ProviKidsRun | 2010 | M | 00:02:49 |
9 | 5 | BANIA | MATEUSZ | SP 2 | 2011 | M | 00:02:51 |
10 | 18 | PEREPEREZ | JAN | 2011 | M | 00:02:53 | |
11 | 121 | STACHOWSKI | ADAM | RYSIOTEAM | 2010 | M | 00:02:56 |
12 | 37 | ZAJĄC | STANISŁAW | UKS 55 | 2010 | M | 00:02:57 |
13 | 104 | DRZEWIECKI | IGNACY | SP BRATOSZEWICE | 2010 | M | 00:03:01 |
14 | 109 | KUNIKOWSKI | IWO | SP BRATOSZEWICE | 2011 | M | 00:03:03 |
15 | 35 | BAGIŃSKI | DAMIAN | Akademia Lekkoatletyki Łódź | 2010 | M | 00:03:06 |
16 | 32 | HAŁADAJ | ADAM | SP Nr 13 Bełchatów | 2010 | M | 00:03:08 |
17 | 26 | KOPACKI | KUBA | SP36 | 2010 | M | 00:03:09 |
18 | 19 | ANDRZEJCZAK | FILIP | SP 16 Pabianice / RKS Łódź | 2011 | M | 00:03:11 |
19 | 123 | MAGDZIARZ-DYŁO | JAN | Klub Orientuś | 2010 | M | 00:03:12 |
20 | 105 | FIJAŁKOWSKI | JAKUB | SP BRATOSZEWICE | 2010 | M | 00:03:16 |
21 | 30 | SKOWROŃSKI | MARCIN | Łódź | 2011 | M | 00:03:16 |
22 | 7 | ŁAWICKI | MACIEJ | Szkoła Montessori | 2011 | M | 00:03:18 |
23 | 112 | PIECHUCKI | MICHAŁ | SP BRATOSZEWICE | 2010 | M | 00:03:22 |
24 | 107 | KOŚLIN | OSKAR | SP BRATOSZEWICE | 2010 | M | 00:03:37 |
25 | 113 | PIETRZAK | MATEUSZ | SP BRATOSZEWICE | 2011 | M | 00:03:40 |
26 | 17 | SZYMAŃSKI | OSKAR | Sp 83 | 2011 | M | 00:03:53 |
27 | 3 | KAZIMIERCZAK | MICHAŁ | Szkoła Podstawowa nr 173 | 2011 | M | 00:04:07 |
28 | 116 | ZDZIARSKI | KACPER | SP BRATOSZEWICE | 2010 | M | 00:04:21 |
29 | 106 | JÓŹWIK | KTYSTIAN | SP BRATOSZEWICE | 2010 | M | 00:05:13 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | KOTUS | MARCEL | SP BRATOSZEWICE | 2008 | M | 00:03:00 |
2 | 126 | CEL | IGOR | LKS Koluszki | 2007 | M | 00:03:01 |
3 | 66 | BABIARSKI | RADOSŁAW | LKS Koluszki | 2007 | M | 00:03:07 |
4 | 128 | RZEŃCA | TOMASZ | UKS Orientuś Łódź | 2008 | M | 00:03:08 |
5 | 121 | SZEWCZUK | KAROL | LKS Koluszki | 2009 | M | 00:03:10 |
6 | 131 | KLECZYK | SZYMON | UKS Czempion | 2007 | M | 00:03:17 |
7 | 43 | MAJEWSKI | KRZYSZTOF | ProviKidsRun | 2008 | M | 00:03:20 |
8 | 27 | KRAWCZYK | JĘDRZEJ | UKS 55 | 2009 | M | 00:03:21 |
9 | 105 | GOCEK | JAN | SP BRATOSZEWICE | 2008 | M | 00:03:24 |
10 | 109 | CHOJNACKI | PIOTR | LKS Koluszki | 2008 | M | 00:03:25 |
11 | 125 | STAWIKOWSKI | OLAF | SP w Bełchatowie nr 5 | 2008 | M | 00:03:26 |
12 | 101 | GŁOWACKI | SEWERYN | K.S. Polanik | 2008 | M | 00:03:30 |
13 | 32 | WINKLER | JAKUB | AKADEMIA LEKKOATLETYKI / SP 34 | 2007 | M | 00:03:34 |
14 | 74 | STOLECKI | SZYMON | UKS Czempion/SP Kurnos Drugi | 2008 | M | 00:03:34 |
15 | 46 | PIETRZAK | KACPER | K.S. Triathlon Rawa | 2008 | M | 00:03:36 |
16 | 52 | PARADECKI | MAKSYMILIAN | UKS Czempion Bełchatów | 2009 | M | 00:03:39 |
17 | 42 | KRUK | WIKTOR | ProviKidsRun | 2008 | M | 00:03:43 |
18 | 69 | EJSNER | FRANCISZEK | sp 55 łódź | 2009 | M | 00:03:47 |
19 | 76 | PRZYBYŁA | ADAM | Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej | 2007 | M | 00:03:49 |
20 | 61 | SZMYT | PIOTR | Harman Running Team | 2009 | M | 00:03:52 |
21 | 20 | TENENTKA | KAMIL | LKS Koluszki | 2008 | M | 00:03:53 |
22 | 36 | BIERNACKI | MIKOŁAJ | MKS Jedynka Łódź | 2007 | M | 00:03:55 |
23 | 108 | KACZMAREK | MIŁOSZ | SP BRATOSZEWICE | 2009 | M | 00:03:56 |
24 | 49 | WOLNIEWICZ | SZYMON | K.S. Triathlon Rawa | 2009 | M | 00:03:58 |
25 | 129 | WRÓBLEWSKI | ALEKSANDER | Sp 71 | 2008 | M | 00:04:03 |
26 | 120 | PELSKI | DAWID | SP BRATOSZEWICE | 2009 | M | 00:04:04 |
27 | 9 | JARZYŃSKI | ANTONI | SP 34 | 2007 | M | 00:04:06 |
28 | 34 | WOJTECKI | BARTOSZ | 2008 | M | 00:04:08 | |
29 | 112 | KRASIŃSKI | BARTŁOMIEJ | SP BRATOSZEWICE | 2009 | M | 00:04:10 |
30 | 14 | KIERZEK | IGOR | 2007 | M | 00:04:11 | |
31 | 123 | SZADKOWSKI | KAMIL | SP BRATOSZEWICE | 2009 | M | 00:04:13 |
32 | 107 | JANKOWSKI | MATEUSZ | SP BRATOSZEWICE | 2009 | M | 00:04:14 |
33 | 115 | KUŹMIŃSKI | JAKUB | SP BRATOSZEWICE | 2008 | M | 00:04:19 |
34 | 124 | SZEPKE | KRYSTIAN | SP BRATOSZEWICE | 2008 | M | 00:04:21 |
35 | 130 | IGNOR | NIKOLAS | 2009 | M | 00:04:36 | |
36 | 116 | MIŚKIEWICZ | KACPER | SP BRATOSZEWICE | 2008 | M | 00:04:37 |
37 | 24 | CEBULA | TYMON | SP 193 Łódź | 2008 | M | 00:04:49 |
38 | 104 | DANYCH | BARTOSZ | SP BRATOSZEWICE | 2007 | M | 00:05:09 |
39 | 22 | WRÓBLEWSKI | JAN | Szkoła Podstawowa im. M. Montessori | 2009 | M | 00:05:42 |
40 | 117 | OGŁASKA | MARCIN | SP BRATOSZEWICE | 2007 | M | 00:06:15 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 208 | SOKOŁOWSKI | KAROL | LKS Koluszki | 2005 | M | 00:05:52 |
2 | 216 | MARKOWIAK | MATEUSZ | UKS Czempion Bełchatów | 2005 | M | 00:05:56 |
3 | 202 | DZIECIĄTKOWSKI | FILIP | LKS OMEGA Kleszczów | 2004 | M | 00:05:57 |
4 | 302 | KOSMA | SZYMON | SP BRATOSZEWICE | 2006 | M | 00:06:46 |
5 | 207 | DYŚKO | MICHAŁ | RYSIOTEAM | 2006 | M | 00:07:13 |
6 | 315 | IGNOR | KACPER | Liceum ogólnokształcące Łódź ulica wapienna | 2004 | M | 00:07:23 |
7 | 210 | SMYKA | MICHAŁ | LKS Koluszki | 2005 | M | 00:07:24 |
8 | 314 | STRÓJWĄS | MATEUSZ | ZSET 20 | 2004 | M | 00:07:40 |
9 | 313 | SKWIRA | KONRAD | KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron | 2005 | M | 00:07:59 |
10 | 204 | STEFANÓW | KRYSTIAN | ProviKidsRun | 2005 | M | 00:08:11 |
11 | 206 | BŁASZCZYK | WOJTEK | SP 61 | 2006 | M | 00:08:25 |
12 | 303 | BARTNIK | KRYSTIAN | SP BRATOSZEWICE | 2004 | M | 00:08:53 |
13 | 301 | KUCZKOWSKI | PATRYK | SP BRATOSZEWICE | 2004 | M | 00:09:12 |
14 | 205 | CEBULA | NIKODEM | SP 193 Łódź | 2006 | M | 00:09:20 |
15 | 308 | BUCZKOWSKI | KACPER | KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron | 2004 | M | 00:09:41 |
16 | 310 | BŁASZCZYK | MARIUSZ | KS Grucha/Projekt Biegnij po marzenia Fundacji Non Iron | 2004 | M | 00:11:13 |