z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

02.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 AUGUSTOWSKI WITEK Koliberek 2013 M 00:01:25
2 17 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka Rawa Maz 2013 M 00:01:27
3 6 MORAWIEC WERONIKA PS nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:31
4 30 KUBA KLAUDIA 2014 K 00:01:35
5 15 MARSZAŁEK PIOTR Przedszkole 215 2013 M 00:01:37
6 23 ZARĘBA LEON PM 155 2014 M 00:01:42
7 203 RACZYŃSKA HANNA SP Bratoszewice 2013 K 00:01:42
8 201 BABIJ LILIANA SP Bratoszewice 2013 K 00:01:50
9 19 KUBICKA LENA PM 235 Łódź, Stawowa 28 2013 K 00:01:53
10 3 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:01:55
11 1 AUGUSTOWSKI TOMEK Koliberek 2015 M 00:02:20
12 25 ANTONIAK ZUZANNA 2014 K 00:02:22
13 27 JANUS JERZY 2015 M 00:02:41
14 22 DEINA MACIEJ 2015 M 00:02:50
15 24 ANTONIAK KRZYSZTOF 2016 M 00:02:58
16 205 SAWCZYK NADIA PM nr 10 w Łodzi 2015 K 00:03:25
17 10 SEKIETA FRANCISZEK OLIWIER PRZEDSZKOLE nr 122 2014 M 00:04:03
18 9 WRÓBLEWSKA ANNA 2016 K 00:04:12
PK 31 NOWAKOWSKI JĘDRZEJ PM 155 w Łodzi 2013 M 00:01:24

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 23 BANIA MATEUSZ Akademia lekkoatletyki 2011 M 00:01:04
2 10 ANDRZEJCZAK FILIP RKS Łódź / SP 16 Pabianice 2011 M 00:01:05
3 207 ZIELIŃSKI MATEUSZ S.P. 34 Gdynia 2011 M 00:01:08
4 2 NOWOSIELSKA MAJA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:08
5 202 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:11
6 209 PRZYBYŁA ZOFIA Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2011 K 00:01:14
7 210 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:15
8 5 PEREPEREZ JAN 2011 M 00:01:16
9 205 PIETRZAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2011 M 00:01:17
10 8 GROBELKIEWICZ JULIUSZ Czarne Zastępy 2011 M 00:01:18
11 28 NOWAKOWSKA JULIA SMS Kokoro 2011 K 00:01:20
12 25 PORADA HANNA sp 205 2011 K 00:01:20
13 6 GRAD HANNA SP51 2011 K 00:01:23
14 14 SEKIETA FILIP RADOSŁAW PRZEDSZKOLE nr 122 2012 M 00:01:26
15 212 FRASZCZYŃSKA ALEKSANDRA 2011 K 00:01:26
16 27 STEGLIŃSKI JAN SP 174 2011 M 00:01:27
17 17 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:28
18 206 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:29
19 19 ŚWIĄDER JOANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:30
20 201 JANKOWSKI HUBERT SP Bratoszewice 2012 M 00:01:30
21 1 KAZIMIERCZAK MICHAŁ SP nr 173 2011 M 00:01:31
22 204 LEWANDOWSKI TYMON SP Bratoszewice 2012 M 00:01:39
23 12 KRUK DOMINIK Łódź Kocha Sport 2011 M 00:01:41
24 4 CIEŚLIK MATYLDA PM nr 7 2012 K 00:01:45
25 211 DZIEWANOWSKA WIKTORIA SP 162 Łódź 2012 K 00:01:56
26 203 LEWANDOWSKI ANATOL SP Bratoszewice 2012 M 00:01:57
27 208 KRUK DAWID Łódź Kocha Sport 2011 M 00:02:05

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 ADAMCZEWSKI BARTOSZ MKS Aleksandrów Łódzki 2009 M 00:02:24
2 7 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:27
3 24 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:43
4 21 WRÓBLEWSKA DARIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:02:43
5 11 MORAWIEC ALICJA Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny 2009 K 00:02:44
6 6 SZMERKA PATRYK 2010 M 00:02:45
7 118 SOBCZAK INES MKS 3 2010 K 00:02:49
8 10 ELJASZ LAURA SP 1 Łódź 2010 K 00:02:49
9 26 PAWLAK ZOSIA SP 55 Łódź 2009 K 00:02:50
10 120 LEMIESZEWSKI JAKUB 2010 M 00:02:53
11 29 ZARĘBA OLIWIER SP 190 2010 M 00:02:54
12 104 KACZMAREK MIŁOSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:02:55
13 16 KOPACKI KUBA SP160 2010 M 00:02:55
14 9 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:02:56
15 109 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:02:57
16 101 GIERUS FILIP Polanik 2009 M 00:02:58
17 33 KUBA ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:02:59
18 4 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:03:01
19 114 WIŚNIEWSKI ADAM Azymut Pabianice 2010 M 00:03:02
20 19 RAWECKA HANNA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 K 00:03:03
21 110 PELSKI DAWID SP Bratoszewice 2009 M 00:03:03
22 1 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:04
23 8 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:03:09
24 17 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:03:10
25 102 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:03:13
26 115 ŁUBISZ ŁUKASZ Azymut Pabianice 2009 M 00:03:14
27 113 WATAŁA MATEUSZ Azymut Pabianice 2010 M 00:03:15
28 116 KĘPKA OLIWIA sp 2009 K 00:03:15
29 112 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:03:16
30 20 KLIMEK ZOFIA LUKS BOGUSZYCE 2010 K 00:03:16
31 15 WINKLER JULIA SP 34 Łódź 2009 K 00:03:17
32 106 DZIEWANOWSKA KINGA SP 162 Łódź 2009 K 00:03:27
33 117 HAŁADAJ ADAM BKL Bełchatów 2010 M 00:03:28
34 13 WRÓBLEWSKI JAN S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2009 M 00:03:31
35 5 JANKOWSKA IZABELA SP 193 2010 K 00:03:40
36 103 JANKOWSKI MATEUSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:42
37 119 RADOMIAK GABRYSIA SP Wadlew 2010 K 00:03:45
38 34 STEGLIŃSKA ANTONINA sp 174 2009 K 00:03:47
39 107 KOTOWSKA WIKTORIA SP Bratoszewice 2010 K 00:04:00
40 18 WACH HANNA SP nr 4 Rawa Mazowiecka 2010 K 00:04:50
41 111 RACZYŃSKI MICHAŁ SP Bratoszewice 2010 M 00:05:09

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 109 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:10
2 131 SEROCZYŃSKI DAMIAN BKL Bełchatów 2006 M 00:03:16
3 122 DURMA JERZY Azymut Pabianice 2006 M 00:03:16
4 22 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:17
5 24 NOWAKOWSKA JAGODA LKS KOLUSZKI 2007 K 00:03:18
6 29 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:18
7 124 MŁYNARCZYK KAJA Azymut Pabianice 2006 K 00:03:23
8 10 STALA WIKTOR Lekkoatletyka dla każdego 2007 M 00:03:25
9 126 SZTRANEK MACIEJ Azymut Pabianice 2006 M 00:03:27
10 14 WINKLER JAKUB SP 34 Łódź 2007 M 00:03:31
11 51 GAWRON FRANCISZEK T.O. Edukacja 2007 M 00:03:32
12 123 GOSZCZ JULIA Azymut Pabianice 2006 K 00:03:33
13 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:34
14 135 HAŁADAJ BARBARA BKL Bełchatów 2007 K 00:03:35
15 125 KOZUŃ MARIKA Azymut Pabianice 2006 K 00:03:36
16 128 KREMPIŃSKI FRANCISZEK Azymut Pabianice 2007 M 00:03:39
17 130 ZOCHNIAK AMELIA BKL Bełchatów 2007 K 00:03:40
18 129 PRZYBYŁA ADAM Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2007 M 00:03:41
19 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 Łódź 2006 M 00:03:43
20 103 ADACZYŃSKA KATARZYNA Polanik 2006 K 00:03:44
21 127 KIELNIEROWSKI WOJCIECH Azymut Pabianice 2006 M 00:03:44
22 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:49
23 50 PAWLAK ZUZANNA SP 55 Łódź 2007 K 00:03:51
24 110 KOTUS MARCEL SP Bratoszewice 2008 M 00:03:58
25 132 LISEWSKA ZUZANNA TEMPIO - Piątkowski Klub Biegacza 2008 K 00:03:59
26 102 ANGLART JULIANNA KS Polanik 2006 K 00:04:05
27 7 SZMERKA KINGA 2006 K 00:04:05
28 8 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:07
29 113 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:09
30 138 CEBULA NIKODEM SP 193 Łódź 2006 M 00:04:12
31 33 RAWECKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2007 K 00:04:13
32 6 JARZYŃSKI ANTONI 34 Szkoła Podstawowa w Łodzi 2007 M 00:04:16
33 121 ŁUBISZ DOMINIK Azymut Pabianice 2006 M 00:04:18
34 101 GŁOWACKI SEWERYN KS Polanik 2008 M 00:04:18
35 26 ŻÓŁTOWSKI MIKOŁAJ SP ZNP W ŁODZI 2008 M 00:04:19
36 115 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:04:20
37 30 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:04:21
38 120 WIŚNIEWSKI JAKUB Azymut Pabianice 2007 M 00:04:21
39 15 CYRULSKI OLIWIER Szkoła Podstawowa nr.189 Łódź ul.Kossaka 19 2007 M 00:04:22
40 11 KIERZEK IGOR #teamChmurki 2007 M 00:04:25
41 104 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:04:26
42 112 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:04:28
43 46 LERKA WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:04:33
44 18 KRUK WIKTOR Akademia Lekkoatletyki 2008 M 00:04:35
45 139 CEBULA TYMON SP 193 Łódź 2008 M 00:04:38
46 52 PORADA ANTONI sp 205 2008 M 00:04:39
47 25 ŻÓŁTOWSKA ZUZANNA SP ZNP W ŁODZI 2008 K 00:04:40
48 118 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr 5 2008 K 00:04:41
49 21 WOJTASIK MATEUSZ LUZAKI NA FANTAZJI 2006 M 00:04:49
50 23 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2007 K 00:04:50
51 133 KAŁUŻNY ALEX SP 5 Konstantynów Łódzki 2008 M 00:04:55
52 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 Łódź 2008 K 00:04:56
53 20 HAYEK MAGDA sp120 2008 K 00:05:05
54 107 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:05:11
55 108 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:13
56 47 RAJTER SANDRA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:05:14
57 106 BORKOWSKA OLIWIA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:15
58 111 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:16
59 117 SZEPKE NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:17
60 119 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr 5 2008 K 00:05:27
61 28 MARSZAŁEK ZUZANNA SP 109 2008 K 00:05:45
62 4 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:50
63 116 SMELA MICHAŁ SP Bratoszewice 2007 M 00:06:04
64 114 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:04
65 105 BABIJ PAWEŁ SP Bratoszewice 2007 M 00:06:39

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 317 WOŚKO KACPER BKL Bełchatów 2003 M 00:06:01
2 202 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:08
3 321 SOBSTEL RAFAŁ LUKS RAWA 2004 M 00:06:12
4 310 SZTRANEK JAN Azymut Pabianice 2003 M 00:06:16
5 315 KUCIŃSKI WIKTOR BKL Bełchatów 2005 M 00:06:40
6 318 CZEMIERZEWSKI KAMIL RKS Łódź 2004 M 00:06:44
7 322 WOŹNIAK BARBARA MLUKS Rawa Mazowiecka 2005 K 00:06:53
8 206 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:06:54
9 314 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:07:04
10 203 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:07:05
11 207 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:07:13
12 312 ŁABIENIEC KORNELIA Azymut Pabianice 2005 K 00:07:42
13 210 MILCZAREK IGOR 2003 M 00:07:46
14 319 RADOMIAK ZOSIA SP Wadlew 2004 K 00:07:48
15 311 KREMPIŃSKA JULIA Azymut Pabianice 2003 K 00:07:49
16 205 GIELEC JULIA Orientuś Łódź 2005 K 00:07:49
17 316 DROŻDŻ ZUZANNA BKL Bełchatów 2003 K 00:07:54
18 213 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:08:12
19 303 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:08:21
20 301 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:08:31
21 209 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:08:37
22 305 PIESTRZENIEWICZ LIDIA SP Bratoszewice 2004 K 00:08:51
23 307 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr 5 2005 M 00:09:07
24 308 SAŁADAJCZYK MALWINA UKS Azymut Pabianice 2005 K 00:09:08
25 309 GROCHOWIAK ALICJA Azymut Pabianice 2003 K 00:09:09
26 304 MIŚKIEWICZ NIKODEM SP Bratoszewice 2004 M 00:11:10
27 302 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:11:21
28 306 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:11:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni