z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

07.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 PRZYBYLIŃSKI JAN PM 130 Łódź 2013 M 00:01:34
2 17 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka Rawa Maz 2013 M 00:01:37
3 2 AUGUSTOWSKI WITEK Koliberek 2013 M 00:01:37
4 8 KACZOROWSKA MARCELINA 2013 K 00:01:38
5 15 MARSZAŁEK PIOTR Przedszkole 215 2013 M 00:01:54
6 3 GRAD MICHAŁ PM106 2013 M 00:02:00
7 5 WIELEC JAKUB LUZAKI NA FANTAZJI 2013 M 00:02:01
8 202 MAJEWSKI SZYMON Pm 139 2013 M 00:02:05
9 14 DYCHTO JAN 2014 M 00:02:08
10 4 GROBELKIEWICZ JULIA Czarne Zastępy 2014 K 00:02:09
11 13 DYCHTO CECYLIA 2015 K 00:02:19
12 10 SEKIETA FRANCISZEK OLIWIER PRZEDSZKOLE nr 122 2014 M 00:02:20
13 1 AUGUSTOWSKI TOMEK Koliberek 2015 M 00:02:28
14 203 DĘBSKA KALINA 2014 K 00:02:38
15 206 JÓZEFOWICZ ALICJA 2015 K 00:02:51
16 204 SAWCZYK NADIA PM nr 10 w Łodzi 2015 K 00:03:05
17 205 DEINA MACIEJ 2015 M 00:03:07
18 201 SŁOMSKA DARIA 2015 K 00:03:19
19 9 WRÓBLEWSKA ANNA 2016 K 00:03:36
20 16 ANTONIAK MIKOŁAJ Zaczarowany Melonik 2016 M 00:04:36

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 ANDRZEJCZAK FILIP RKS Łódź / SP 16 Pabianice 2011 M 00:01:14
2 203 SAMBORSKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:16
3 18 SZADKOWSKI DAWID SP 202 Łódź 2011 M 00:01:16
4 2 NOWOSIELSKA MAJA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2011 K 00:01:18
5 298 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:18
6 5 PEREPEREZ JAN 2011 M 00:01:23
7 11 SKOWROŃSKI MARCIN SP7 Łódź 2011 M 00:01:28
8 8 GROBELKIEWICZ JULIUSZ Czarne Zastępy 2011 M 00:01:29
9 202 SZYSZKO JAN Czarne Zastępy 2011 M 00:01:29
10 204 SZYMAŃSKI OSKAR SP 83 2011 M 00:01:30
11 17 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:31
12 299 JANKOWSKI HUBERT SP Bratoszewice 2012 M 00:01:32
13 14 SEKIETA FILIP RADOSŁAW PRZEDSZKOLE nr 122 2012 M 00:01:32
14 6 GRAD HANNA SP51 2011 K 00:01:33
15 13 JOŃCZYK AMELIA Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi 2011 K 00:01:33
16 205 FRASZCZYŃSKA ALEKSANDRA 2011 K 00:01:34
17 4 CIEŚLIK MATYLDA PM nr 7 2012 K 00:01:39
18 7 PYSNIAK LENA 2012 K 00:01:40
19 12 KRUK DOMINIK Łódź Kocha Sport 2011 M 00:01:45
20 297 WRÓBLEWSKA ZOFIA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:47
21 3 KOSECKI MILOSZ 2012 M 00:01:47
22 300 DRZEWIECKA IDA SP Bratoszewice 2012 K 00:01:49
23 201 PORADA HANNA sp 205 2011 K 00:01:49
24 19 ŚWIĄDER JOANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:50
25 15 WITKOWSKI MIRON Przedszkole 2012 M 00:02:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:28
2 102 DEINA MICHAŁ Salezjańska Szkoła Podstawowa 2010 M 00:02:34
3 101 PŁOCKA MILENA Lks Koluszki 2010 K 00:02:34
4 106 STACHOWSKI ADAM 2010 M 00:02:37
5 21 WRÓBLEWSKA DARIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2009 K 00:02:37
6 10 ELJASZ LAURA SP 1 Łódź 2010 K 00:02:38
7 6 SZMERKA PATRYK 2010 M 00:02:46
8 9 NOWOSIELSKA WERONIKA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2009 K 00:02:47
9 4 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:02:50
10 193 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:02:50
11 191 PELSKI DAWID SP Bratoszewice 2009 M 00:02:55
12 194 ŚLIWKIEWICZ OLIWIER SP Bratoszewice 2009 M 00:02:56
13 19 RAWECKA HANNA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 K 00:02:56
14 198 KACZMAREK MIŁOSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:00
15 199 JANKOWSKI MATEUSZ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:00
16 16 KOPACKI KUBA SP160 2010 M 00:03:01
17 8 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:03:01
18 197 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:02
19 1 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:04
20 2 STERCZEWSKI BARTOSZ Akademia Lekkoatletyki Łódź 2010 M 00:03:06
21 17 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:03:07
22 103 JASIECZEK EWA Sp42 2009 K 00:03:08
23 13 WRÓBLEWSKI JAN S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2009 M 00:03:08
24 192 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:03:09
25 15 WINKLER JULIA SP 34 Łódź 2009 K 00:03:10
26 20 KLIMEK ZOFIA LUKS BOGUSZYCE 2010 K 00:03:13
27 105 GAWLIK NORBERT My Family 2009 M 00:03:16
28 5 JANKOWSKA IZABELA SP 193 2010 K 00:03:23
29 12 JASTRZĄBEK KACPER EVErRUN 2010 M 00:03:26
30 14 WITKOWSKI TYMOTEUSZ Szkola 2009 M 00:03:27
31 104 SZYMAŃSKA OLIWIA Szkoła podstawowa nr 83 w łodzi 2009 K 00:03:28
32 200 CHĄDZYŃSKA HANNA SP Bratoszewice 2009 K 00:03:29
33 195 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA SP Nr 1 w Głownie 2009 K 00:03:30
34 18 WACH HANNA SP nr 4 Rawa Mazowiecka 2010 K 00:03:31
35 107 BECHTOLD IDA 2010 K 00:03:31
36 196 KUCIŃSKA PATRYCJA SP nr 1 Głowno 2009 K 00:03:36

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 22 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:01
2 24 NOWAKOWSKA JAGODA LKS KOLUSZKI 2007 K 00:03:10
3 36 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:15
4 29 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:03:18
5 17 KLECZYK SZYMON BKL Bełchatów 2007 M 00:03:22
6 195 GUDEJ JAN SP Bratoszewice 2008 M 00:03:27
7 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:28
8 14 WINKLER JAKUB SP 34 Łódź 2007 M 00:03:28
9 106 PRZYBYŁA ADAM Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej 2007 M 00:03:29
10 192 KOTUS MARCEL SP Bratoszewice 2008 M 00:03:32
11 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 Łódź 2006 M 00:03:34
12 35 GÓRSKA ANTONINA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:03:37
13 19 HAYEK KAMIL sp120 2006 M 00:03:43
14 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:46
15 187 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:03:47
16 33 RAWECKA ZOFIA Akademia Lekkoatletyki Łódź 2007 K 00:03:50
17 7 SZMERKA KINGA 2006 K 00:03:53
18 18 KRUK WIKTOR Akademia Lekkoatletyki 2008 M 00:03:55
19 184 SZADKOWSKA PAULINA SP Bratoszewice 2007 K 00:03:55
20 8 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:03:58
21 15 CYRULSKI OLIWIER Szkoła Podstawowa nr.189 Łódź ul.Kossaka 19 2007 M 00:03:58
22 11 KIERZEK IGOR #teamChmurki 2007 M 00:03:59
23 6 JARZYŃSKI ANTONI 34 Szkoła Podstawowa w Łodzi 2007 M 00:04:00
24 26 ŻÓŁTOWSKI MIKOŁAJ SP ZNP W ŁODZI 2008 M 00:04:02
25 16 SKOWROŃSKA NATALKA SP7 Łódź 2006 K 00:04:07
26 34 KRZANOWSKA ZUZANNA SP Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła 2006 K 00:04:12
27 190 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:04:16
28 32 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:04:19
29 200 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:04:28
30 20 HAYEK MAGDA sp120 2008 K 00:04:31
31 101 PORADA ANTONI sp 205 2008 M 00:04:36
32 30 TENENTKA KAMIL LKS Koluszki 2008 M 00:04:38
33 193 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:40
34 25 ŻÓŁTOWSKA ZUZANNA SP ZNP W ŁODZI 2008 K 00:04:41
35 191 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:04:41
36 104 GAWLIK LIWIA SP ZNP w Łodzi 2008 K 00:04:44
37 198 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:04:50
38 107 PREIS JAKUB SP 184 2008 M 00:04:55
39 23 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA S.O. Twoja Szkoła im. M. Montessori 2007 K 00:04:56
40 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 Łódź 2008 K 00:05:01
41 21 WOJTASIK MATEUSZ LUZAKI NA FANTAZJI 2006 M 00:05:04
42 189 MIŚKIEWICZ KACPER SP Bratoszewice 2008 M 00:05:11
43 186 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 M 00:05:13
44 105 STANISZEWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 81 w Łodzi 2008 K 00:05:20
45 185 SMELA MICHAŁ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:24
46 197 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:29
47 4 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:30
48 103 JASIECZEK DOMINIKA 2006 K 00:05:38
49 28 MARSZAŁEK ZUZANNA SP 109 2008 K 00:05:58
50 102 URBAŃSKA WIKTORIA ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2008 K 00:05:59
51 188 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:27
52 13 WIELEC AMELIA LUZAKI NA FANTAZJI 2007 K 00:12:22

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 202 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:05:57
2 302 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:06:54
3 206 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:06:55
4 207 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:07:01
5 203 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:07:18
6 205 GIELEC JULIA Orientuś Łódź 2005 K 00:07:30
7 390 WITKOWSKI KACPER SP Bratoszewice 2003 M 00:07:45
8 396 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:07:53
9 204 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:07
10 301 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:08:15
11 400 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:08:19
12 394 PIESTRZENIEWICZ LIDIA SP Bratoszewice 2004 K 00:08:26
13 209 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:08:33
14 208 NOWAK PATRYCJA SP 4 RAWA MAZOWIECKA / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:08:39
15 395 MIŚKIEWICZ NIKODEM SP Bratoszewice 2004 M 00:10:20
16 398 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:10:57
17 397 KOŚLIN KACEPR SP Bratoszewice 2004 M 00:10:58
18 399 BRONIAREK NORBERT SP Bratoszewice 2004 M 00:10:59
19 393 RUTA NATALIA SP Bratoszewice 2005 K 00:11:33
20 391 WALERYCH WERONIKA SP Bratoszewice 2004 K 00:11:43
21 392 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:12:07
22 389 WOSIŃSKA MARCELINA SP Bratoszewice 2004 K 00:14:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni