z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

23.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 KONWIŃSKA ZUZANNA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:23
2 77 GACA HUBERT 2014 M 00:01:28
3 28 JARZEMSKA ZOSIA Mungo 2014 K 00:01:29
4 20 SZCZERBA RYSZARD Publiczne przedszkole nr.1 Osielsko 2014 M 00:01:31
5 339 PIĘTKA MATEUSZ Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2014 M 00:01:32
6 66 KRUK KUBA przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:35
7 27 KLAWIKOWSKA IGA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2015 K 00:01:39
8 337 WAWRZYNIAK BARTOSZ Fordon Runners 2014 M 00:01:39
9 338 GULIŃSKI MAKSYMILIAN Toruń 2014 M 00:01:42
10 21 DRESLERSKI MARIAN CookieTeamRunners 2014 M 00:01:43
11 26 TROSZYŃSKA ZOSIA Przedszkole 66 2016 K 00:01:44
12 304 KUTOWIŃSKI TOMASZ Przedszkole 2014 M 00:01:44
13 67 BADZIŃSKI IGOR Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2015 M 00:01:45
14 15 MAJCHRZAK KORNELIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2016 K 00:01:45
15 18 JABŁOŃSKA KALINA Przedszkole nr 34 Mali odkrywcy w Bydgoszczy 2014 K 00:01:47
16 17 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:01:48
17 41 SIUDOWSKI FILIP Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2014 M 00:01:50
18 45 OLSZAŃSKA ZOSIA Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2014 K 00:01:50
19 335 GRUDZKA PAWEŁ 2014 M 00:01:53
20 75 WIĘCKOWSKA NIKOLA Przedszkole 66 2014 K 00:01:53
21 336 MINISZEWSKI JULIAN przedszkole 2014 M 00:01:55
22 9 STEJKA EWA Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy 2015 K 00:01:58
23 30 KANIAK WOJCIECH 2014 M 00:01:59
24 22 PIĄTEK IWONA Bydgoszcz 2014 K 00:02:00
25 334 HORBACZEWSKI-PIOTROWSKI LEON Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2016 M 00:02:01
26 340 KUBIAK JAN Przedszkole SERDUSZKO 2016 M 00:02:05
27 56 KASPEREK KAJA Przedszkole BAJKA 2014 K 00:02:07
28 330 00:02:07
29 5 KOBIERECKA ALICJA Przedszkole Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:20
30 55 SIWIŃSKA MAJA Bydgoszcz 2016 K 00:02:32
31 50 WIŚNIEWSKI MIŁOSZ CzarDzieci.pl 2016 M 00:02:41
32 331 BOROWSKA HANNA 2016 K 00:02:45
33 332 WALENCIAK LIVIA Kacperkowy Światek 2015 K 00:03:03
34 78 TUCHOLSKA ANIELA Wesołe serduszka 2015 K 00:03:03
35 333 WALENCIAK POLA Kacperkowy Światek 2015 K 00:03:07
36 33 ROSŁOŃSKA NATALIA Biedronki 2016 K 00:03:25
37 329 00:03:26
38 8 BIAŁEK MATEUSZ 2017 M 00:03:37
39 71 GRZYBOWSKA ANTONINA Skrzat 2016 K 00:03:48
40 49 WIŚNIEWSKA MELANIA CzarDzieci.pl 2017 K 00:04:17
41 68 PASIEKA RAFAŁ #żółtokrólewscy b3k 2017 M 00:06:07
PK 47 SIUZDAK KACPER Przedszkole nr 66 2014 M 00:02:30

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 ZYZAK KAMIL Sp nr 12 / JAB 2012 M 00:01:04
2 15 MAJCHRZAK NIKODEM 2012 M 00:01:06
3 3 GÓRA IGOR Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:09
4 8 KRAJEWSKI LEON Szkoła podstawowa nr 60 Mistrzostwa Sportowego 2012 M 00:01:11
5 32 BEJENKA KACPER Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:12
6 288 PIĘTKA MIKOŁAJ 2012 M 00:01:12
7 73 TABACZYŃSKA WIKTORIA SP 10 w Inowrocławiu 2012 K 00:01:15
8 35 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:15
9 69 BILSKA JUDYTA Hipoteka Direct 2012 K 00:01:15
10 279 ARCHACKA MAJA SP nr 63 2013 K 00:01:16
11 61 MITKOWSKA OLA Garden flora MTB team 2012 K 00:01:17
12 278 SZYDŁOWSKI MATEUSZ 2012 M 00:01:18
13 67 ZIELIŃSKI ANTONI Bydgoszcz 2012 M 00:01:19
14 64 00:01:19
15 9 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 M 00:01:20
16 286 MARIN ALICIA 2013 K 00:01:20
17 39 FLOREK STANISŁAW runaddicts 2013 M 00:01:20
18 280 KAMIŃSKI KAJETAN Perpetuum 2013 M 00:01:21
19 31 MONSIORSKA DOROTA 2012 K 00:01:21
20 2 KOBIERECKI SEBASTIAN SP nr 64 2012 M 00:01:22
21 277 RZESZOTARSKA ALICJA Sp 31 Bydgoszcz 2012 K 00:01:22
22 274 WUDNIAK OLA UKS Czapla 2012 K 00:01:23
23 11 ZABOROWSKI MAREK SP 31 2012 M 00:01:25
24 285 NOWOTNIK TYMON Przedszkole 66 2013 M 00:01:26
25 6 CHEREK TOMEK SP 16 2012 M 00:01:27
26 20 KUJDA REMIGIUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 M 00:01:27
27 40 BARSZCZ JAKUB STEP BYDGOSZCZ 2013 M 00:01:28
28 56 HORBACZEWSKA-PŁOTKA POLA 2013 K 00:01:28
29 63 MONTOWSKI JEREMI 2013 M 00:01:31
30 275 JANCZEWSKA HANIA SP 63 2012 K 00:01:32
31 28 KLAJBOR KAROL Białe Błota 2012 M 00:01:33
32 10 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:01:34
33 21 TROSZYŃSKI JANEK Szkoła 63 2012 M 00:01:35
34 27 RAPICKA NATALIA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:35
35 72 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ SP 32 2012 M 00:01:35
36 65 SOKÓŁ IZABELA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:36
37 55 ŚCIESZYŃSKI STASIU sp 12 Bydgoszcz 2012 M 00:01:36
38 54 SIWIŃSKA MARTYNKA Bydgoszcz 2013 K 00:01:37
39 41 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole Bajka Bydgoszcz 2013 M 00:01:37
40 287 MORAWSKA AGATA 2013 K 00:01:38
41 30 MAŃCZAK WOJCIECH Bydgoszcz 2013 M 00:01:39
42 46 CZARNECKI ANTONI Zs 16 Bydgoszcz 2012 M 00:01:40
43 53 KARNOWSKA KARINA Przedszkole Sezamkowe nr 1 2013 K 00:01:40
44 18 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:41
45 283 URBAŃSKA NINA Przedszkole nr 66 2013 K 00:01:53
46 16 BISKUPSKI KACPER SP 64 2013 M 00:01:54
47 22 BARTKOWSKA ROKSANA 2012 K 00:02:00
48 23 BARTKOWSKI WIKTOR 2012 M 00:02:08
49 284 CIEMNOCZOŁOWSKI JĘDRZEJ 2012 M 00:02:12
50 71 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:02:13

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 57 BADZIŃSKI OSKAR Bydgoszcz SP 64 2010 M 00:02:23
2 51 BURZYŃSKI KACPER BKS Bydgoszcz 2010 M 00:02:23
3 21 SZYMAŃCZAK KAJETAN MUKS 15 SP44 2010 M 00:02:31
4 180 SOSNOWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy/Zawisza Bydgoszcz 2010 M 00:02:37
5 41 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 2011 K 00:02:39
6 181 KORACH KAJETAN UKS Czapla Białe Błota 2010 M 00:02:39
7 10 KAWAŁKOWSKA MICHALINA ENCE-PENCE RUN TEAM 2011 K 00:02:39
8 44 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS Bydgoszcz 2010 M 00:02:40
9 178 SIENKIEWICZ ALEKSANDER MKS Inowrocław 2010 M 00:02:41
10 183 MARIN ALEJANDRO ISOB 2010 M 00:02:43
11 186 STEJKA STANISŁAW 12 SP w Bydgoszczy 2011 M 00:02:44
12 32 BARTNIK TYMOTEUSZ sp 58 2010 M 00:02:45
13 13 SZCZERBA PATRYK Szkoła podstawowa Osielsko 2011 M 00:02:46
14 187 HALICKA MARTA Szkoła Podstawowa Salezjanie Bydgoszcz 2010 K 00:02:47
15 53 KASPEREK OLIWIA SP w Niemczu 2011 K 00:02:49
16 7 STEJKA JAKUB Międzynarodowa Szkoła Podstawowa SOKRATES 2011 M 00:02:50
17 3 MEDZIŃSKI BARTOSZ Wisełka Bydgoszcz Fordon 2010 M 00:02:50
18 40 KOZŁOWSKI KAMIL Szkoła Podstawowa nr 62 2010 M 00:02:59
19 11 JABŁOŃSKI MIESZKO Międzynarodowe Szkoły Sokrates w Bydgoszczy 2011 M 00:03:00
20 6 KOWALSKI JAKUB 2011 M 00:03:03
21 184 WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:03:03
22 20 IGNASIAK WERONIKA SP 66 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:04
23 59 STĘPNIAK KAJETAN Run4Fun 2010 M 00:03:05
24 2 KLONOWSKI MARCIN MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:03:06
25 25 SIEGERT KAROL SP15 Bydgoszcz 2011 M 00:03:06
26 185 NOWOTNIK BORYS SP 63 2010 M 00:03:07
27 182 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH 2010 M 00:03:11
28 188 MAĆKOWIAK ANTONI Sp10 2011 M 00:03:14
29 61 PARADOWSKA MAGDALENA UKS Czapla Białe Błota 2010 K 00:03:18
30 29 CEBULA DOMINIK SP nr 47 2011 M 00:03:26
31 38 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Szkoła Podstawowa nr 44 Bydgoszcz 2011 K 00:03:29
32 26 WIERZBOWSKI ROBERT SP nr.47 2011 M 00:03:31
33 60 GACA JAN 2010 M 00:03:40
34 14 GÓŹDŹ JAN Jaś biega 2010 M 00:03:41
35 24 KICIAK JULIA 2010 K 00:03:43
36 42 SIUZDAK KALINA SP nr 63 2011 K 00:03:44
37 179 MICHALIK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 60 z odziałami sportowymi 2011 M 00:03:46
38 9 RANISZEWSKI MICHAŁ szkoła podstawowa nr 47 Bydgoszcz 2011 M 00:03:51
39 47 URBAŃSKA IDA Sp 63 2010 K 00:04:01

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 81 KUNICKA WERONIKA Luks start nakło 2007 K 00:03:28
2 10 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:03:35
3 512 GLAZA MIKOŁAJ UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:03:38
4 517 SITARSKA JULIA UKS Czapla 2007 K 00:03:42
5 35 TOPCZEWSKA LEONIA TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team 2008 K 00:03:43
6 508 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP58 2008 M 00:03:49
7 44 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2007 M 00:03:50
8 511 SZYMAŃSKI WOJCIECH UKS Czapla 2007 M 00:03:51
9 509 ANHALT KAROL UKS Czpla 2008 M 00:03:52
10 29 LANGE MARTA 2008 K 00:03:52
11 1 GÓRA MARCEL Juventus Academy Bydgoszcz 2008 M 00:03:57
12 43 KOWALCZYK SEBASTIAN SP 44 MS Bydgoszcz 2008 M 00:03:57
13 519 ADRYCH DAWID 2008 M 00:03:58
14 3 ŁADOŃ JULIA 2007 K 00:03:59
15 59 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS „Piętnastka" SP 44 w Bydgoszczy 2007 M 00:04:01
16 505 BORUCH NIKOLA MUKS Kangur Żnin 2007 K 00:04:09
17 32 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:10
18 17 KOZŁOWSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 2009 M 00:04:11
19 76 PIOTROWSKI NATANIEL SP 45 Astoria 2008 M 00:04:12
20 53 NOWAK WIKTORIA BKS Bydgoszcz 2007 K 00:04:12
21 501 JABŁOŃSKI FILIP UKS Czapla 2009 M 00:04:16
22 40 JANKA NADIA UKS CZAPLA 2009 K 00:04:17
23 516 EJSYMONT JAGODA SP Żołędowo 2007 K 00:04:19
24 14 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:04:22
25 506 ŁUKASZEWSKA NIKOLA 2008 K 00:04:22
26 65 STĘPNIAK FILIP Run4Fun 2008 M 00:04:27
27 67 ZIELIŃSKI JAKUB Bydgoszcz 2009 M 00:04:29
28 28 KAMIŃSKA JULIA Czapla Białe Błota 2008 K 00:04:30
29 25 WALICKA MARTYNA sp 44 2007 K 00:04:30
30 504 PTASZNIK SZYMON UKS Czapla 2009 M 00:04:34
31 82 PARADOWSKA MILENA UKS Czapla Białe Błota 2008 K 00:04:39
32 79 DRYGAS MAGDA Rynarzewo 2007 K 00:04:41
33 50 BZOWY NATASZA Szkoła Podstawowa Nr 31 w Bydgoszczy 2008 K 00:04:45
34 31 WILCZYŃSKA WERONIKA SP 44 MS 2007 K 00:04:47
35 61 APPELT PAULINA SISU-OWB team 2008 K 00:04:49
36 22 KITKOWSKI BARTOSZ KITA Team 2008 M 00:04:50
37 16 KOWALSKA NINA SP 46 2007 K 00:04:52
38 515 DURA AGATA SP 66 2008 K 00:04:55
39 507 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:05:02
40 5 BIAŁEK ALEKSANDRA SP OSIELSKO 2008 K 00:05:02
41 23 KOWALSKI MARCELI Rekiny Osielsko 2008 M 00:05:09
42 13 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS Bydgoszcz 2008 K 00:05:10
43 27 KRÓL DOMINIKA Sp nr 65 2009 K 00:05:14
44 56 MICHALIK KORNELIA Szkoła Podstawowa nr 46 2008 K 00:05:15
45 72 PIOTROWSKA JULITA SP 45 Astoria 2009 K 00:05:16
46 513 KANTOWICZ IGA ISOB 2008 K 00:05:19
47 39 ŁUKARSKA OLIWIA Bydgoszcz, SP 65 2009 K 00:05:20
48 518 PREDER EDWARD 2009 M 00:05:25
49 2 DRZEWIECKA AMELIA SP Niemcz / Run4Fun 2009 K 00:05:37
50 510 WILAND ZUZANNA SP nr 47 w Bydgoszcz 2009 K 00:05:41
51 41 GALIŃSKA MARTA Bydgoszcz, SP 65 2009 K 00:05:49
52 30 PYTLIŃSKI MAREK Bydgoskie Żółwie 2007 M 00:05:58
53 514 KAWA LILIANA Sp nr 40 Bydgoszcz 2008 K 00:06:59

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 357 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI 2004 M 00:06:33
2 222 KUNICKI MICHAŁ Luks start nakło 2004 M 00:06:46
3 358 CZECHOWSKI DAWID LO 2 Bydgoszcz 2004 M 00:07:11
4 363 RUTKOWSKI OSKAR POWW 2004 M 00:07:19
5 364 SIERADZKI JAKUB SP 15 Bydgoszcz 2006 M 00:07:29
6 206 KANIEWSKI MAKSYMILIAN SP Białe Błota UKS CZAPLA 2006 M 00:07:29
7 355 BOLEWSKI JAKUB MUKS Kangur Żnin 2006 M 00:07:34
8 367 ANHALT ANNA UKS Czapla 2005 K 00:07:35
9 353 ORZECHOWSKA NOEMI MUKS Kangur Żnin 2006 K 00:07:38
10 225 KORYTOWSKA OLGA CWZS Zawisza 2006 K 00:07:51
11 220 JANIC DAGMARA 2004 K 00:07:58
12 351 JABŁOŃSKA ADRIANNA UKS Czapla 2004 K 00:08:07
13 209 KOWALSKI KAMIL I LO 2004 M 00:08:16
14 210 KOWALSKI OSKAR KSP 2006 M 00:08:32
15 223 BYCZKOWSKA AMELIA UKS Czapla 2005 K 00:08:35
16 213 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:08:36
17 202 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:08:56
18 356 KEMPA JULIA SP 37 CWZS Zaawisza Bydgoszcz SL 2005 K 00:08:56
19 216 BUDNY EWA ULKS Barwice-SP 67 Bydgoszcz 2005 K 00:09:14
20 359 JANKA ALINA 2004 K 00:09:31
21 215 KOZŁOWSKI SZYMON Szkoła Podstawowa nr 62 2006 M 00:09:35
22 221 BARTNIK WIKTORIA SP 58 2006 K 00:09:44
23 204 TROCHYMIUK LENA SP 46 2006 K 00:09:53
24 207 KAŹMIERCZAK OLAF SP Osielsko 2006 M 00:10:14
25 203 BIAŁEK MARCIN SP OSIELSKO 2006 M 00:10:14
26 366 RADKO MARCEL POWW 2006 M 00:11:29
27 362 LEŚNIEWICZ EWA POWW 2006 K 00:14:30
28 365 LEWANDOWSKA JULIA POWW 2004 K 00:14:56

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni