z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

19.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 KONWIŃSKA ZUZANNA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:27
2 20 SZCZERBA RYSZARD Publiczne przedszkole nr.1 Osielsko 2014 M 00:01:30
3 77 GACA HUBERT 2014 M 00:01:32
4 38 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:01:33
5 23 ZIELIŃSKI BENIAMIN Kabel Team Bydgoszcz 2014 M 00:01:36
6 328 PIĘTKA MATEUSZ Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2014 M 00:01:37
7 320 WAWRZYNIAK BARTOSZ Fordon Runners 2014 M 00:01:38
8 325 CIEŚLARCZYK LAURA Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 K 00:01:38
9 41 SIUDOWSKI FILIP Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2014 M 00:01:44
10 18 JABŁOŃSKA KALINA Przedszkole nr 34 Mali odkrywcy w Bydgoszczy 2014 K 00:01:46
11 22 PIĄTEK IWONA Bydgoszcz 2014 K 00:01:48
12 76 CIESIŃSKA ADRIANNA Przedszkole Radość 2014 K 00:01:51
13 21 DRESLERSKI MARIAN CookieTeamRunners 2014 M 00:01:51
14 27 KLAWIKOWSKA IGA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2015 K 00:01:52
15 1 KAWKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2015 M 00:01:52
16 322 MINISZEWSKI JULIAN przedszkole 2014 M 00:01:57
17 64 PAWLAK JAKUB Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2015 M 00:01:58
18 313 ZGOŁA MARTYNA 2014 K 00:01:59
19 314 GRUDZKA PAWEŁ 2014 M 00:02:03
20 15 MAJCHRZAK KORNELIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:03
21 316 ZIELIŃSKI SZYMON Bydgoszcz 2015 M 00:02:03
22 17 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:02:04
23 317 HORBACZEWSKI-PIOTROWSKI LEON Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2016 M 00:02:06
24 6 KARSKA MARTYNA 2014 K 00:02:07
25 32 KUBIAK JAN Przedszkole SERDUSZKO 2016 M 00:02:10
26 70 KRUSZYŃSKA LAURA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2015 K 00:02:11
27 75 WIĘCKOWSKA NIKOLA Przedszkole 66 2014 K 00:02:18
28 10 PIEKARSKA BLANKA Restauracja KING FU Bydgoszcz 2016 K 00:02:24
29 315 KSIĄŻKA BARBARA 2017 K 00:02:29
30 9 STEJKA EWA Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy 2015 K 00:02:30
31 2 PACHUT ZUZIA 2016 K 00:02:31
32 5 KOBIERECKA ALICJA Przedszkole Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:35
33 39 FORDON AGNIESZKA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:02:35
34 318 RAUNEST BENJAMIN Bydgoszcz 2016 M 00:02:42
35 324 BOROWSKA IGA 2018 K 00:02:44
36 72 SOKÓŁ MALWINA Przedszkole Radość 2017 K 00:02:49
37 54 NOWAK OLIVIER Zagórzanka 2016 M 00:02:49
38 326 WALENCIAK LIVIA Kacperkowy Światek 2015 K 00:02:49
39 51 LASKOWSKA ZOFIA 2016 K 00:02:50
40 78 TUCHOLSKA ANIELA Wesołe serduszka 2015 K 00:02:51
41 321 LUM LEON Misiolandia 2016 M 00:02:56
42 327 WALENCIAK POLA Kacperkowy Światek 2015 K 00:02:57
43 7 MYSZKOWSKI MAKSYMILIAN 2017 M 00:03:00
44 71 GRZYBOWSKA ANTONINA Skrzat 2016 K 00:03:05
45 330 BETAŃSKI ANTONI Sówka 2015 M 00:03:15
46 69 KUBIAK NADIA Przedszkole nr 19 2014 K 00:03:41
47 35 GROCHOWSKI JAKUB Groszki 2016 M 00:03:42
48 329 BETAŃSKI ALEKSANDER Sówka 2016 M 00:03:54
49 12 KONWIŃSKA EMILIA Zaczrowany Zakątek 2017 K 00:03:59
50 8 BIAŁEK MATEUSZ 2017 M 00:04:08
51 4 BANASZEWSKI IGOR Bydgoszcz 2017 M 00:04:10
52 44 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:04:51
53 323 BOROWSKA HANNA 2016 K 00:05:14
54 68 PASIEKA RAFAŁ #żółtokrólewscy b3k 2017 M 00:06:09

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 57 MROZOWSKI WIKTOR SP nr 31 2012 M 00:01:07
2 3 GÓRA IGOR Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:10
3 15 MAJCHRZAK NIKODEM 2012 M 00:01:11
4 26 KLAWIKOWSKI OSKAR TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2012 M 00:01:12
5 8 KRAJEWSKI LEON Szkoła podstawowa nr 60 Mistrzostwa Sportowego 2012 M 00:01:15
6 32 BEJENKA KACPER Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:17
7 45 RÓŻYCKA WIKTORIA Samsieczno Szkoła 2012 K 00:01:17
8 69 BILSKA JUDYTA Hipoteka Direct 2012 K 00:01:18
9 11 ZABOROWSKI MAREK SP 31 2012 M 00:01:19
10 278 PIĘTKA MIKOŁAJ 2012 M 00:01:19
11 1 KRZYSIAK HANIA Szkoła BiałeBłota 2012 K 00:01:19
12 9 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 M 00:01:20
13 67 ZIELIŃSKI ANTONI Bydgoszcz 2012 M 00:01:21
14 273 KAMIŃSKI KAJETAN Perpetuum 2013 M 00:01:21
15 276 ARCHACKA MAJA SP nr 63 2013 K 00:01:21
16 64 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:23
17 31 MONSIORSKA DOROTA 2012 K 00:01:23
18 20 KUJDA REMIGIUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 M 00:01:24
19 73 TABACZYŃSKA WIKTORIA SP 10 w Inowrocławiu 2012 K 00:01:24
20 72 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ SP 32 2012 M 00:01:24
21 39 FLOREK STANISŁAW runaddicts 2013 M 00:01:25
22 47 LASKOWSKI FRANCISZEK 2013 M 00:01:26
23 29 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:01:26
24 2 KOBIERECKI SEBASTIAN SP nr 64 2012 M 00:01:26
25 58 PAWLAK HANNA Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2013 K 00:01:27
26 267 WUDNIAK OLA UKS Czapla 2012 K 00:01:27
27 48 FILIPIAK PIOTR SP2 2012 M 00:01:28
28 40 BARSZCZ JAKUB STEP BYDGOSZCZ 2013 M 00:01:29
29 24 SIENKIEWICZ MAKSYMILIAN MAKS Inowrocław 2012 M 00:01:29
30 270 NOWOTNIK TYMON Przedszkole 66 2013 M 00:01:30
31 6 CHEREK TOMEK SP 16 2012 M 00:01:30
32 56 HORBACZEWSKA-PŁOTKA POLA 2013 K 00:01:33
33 30 MAŃCZAK WOJCIECH Bydgoszcz 2013 M 00:01:33
34 17 KONWIŃSKI BORYS Wisełka Fordon 2013 M 00:01:34
35 90 KNUT WIKTORIA Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:35
36 46 CZARNECKI ANTONI Zs 16 Bydgoszcz 2012 M 00:01:35
37 65 SOKÓŁ IZABELA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:36
38 7 KARSKI MATEUSZ 2012 M 00:01:37
39 53 KARNOWSKA KARINA Przedszkole Sezamkowe nr 1 2013 K 00:01:38
40 28 KLAJBOR KAROL Białe Błota 2012 M 00:01:39
41 274 JANCZEWSKA HANIA SP 63 2012 K 00:01:39
42 275 KILIŃSKI LEON SP nr 35 2012 M 00:01:40
43 37 GIZIŃSKI MARCEL SP nr 35 w Bydgoszczy 2012 M 00:01:40
44 55 ŚCIESZYŃSKI STASIU sp 12 Bydgoszcz 2012 M 00:01:42
45 277 KOPERSKI FRANCISZEK Przedszkole 68 Wesołe Smyki 2013 M 00:01:43
46 60 GRZEGOREK NATALIA Szkoła Podstawowa nr 63 2012 K 00:01:43
47 62 GULSKA JAGODA 2012 K 00:01:44
48 269 MORAWSKA AGATA 2013 K 00:01:45
49 33 GROCHOWSKI WIKTOR Groszki 2012 M 00:01:47
50 76 TUCHOLSKI TYMOTEUSZ Serduszko 2013 M 00:01:51
51 13 SZYMAŃSKA ZUZANNA SP 32 2012 K 00:01:54
52 5 REDER SZYMON Przedszkole Sióstr Elżbietanek 2013 M 00:01:55
53 25 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:58
54 59 WASIŃSKI JAN Przedszkole 66 Bydgoszcz 2013 M 00:01:59
55 71 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:02:04
56 22 BARTKOWSKA ROKSANA 2012 K 00:02:05
57 23 BARTKOWSKI WIKTOR 2012 M 00:02:12
58 272 CIEMNOCZOŁOWSKI JĘDRZEJ 2012 M 00:02:22
59 12 KOTECKA LILIANNA SP 41 Bydgoszcz 2012 K 00:02:27
60 271 URBAŃSKA NINA 2013 K 00:02:56

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 46 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:02:32
2 51 BURZYŃSKI KACPER BKS Bydgoszcz 2010 M 00:02:34
3 21 SZYMAŃCZAK KAJETAN MUKS 15 SP44 2010 M 00:02:36
4 16 SIENKIEWICZ ALEKSANDER MKS Inowrocław 2010 M 00:02:37
5 31 MONSIORSKI KAJETAN 2010 M 00:02:38
6 182 MEDZIŃSKI BARTOSZ Wisełka Bydgoszcz Fordon 2010 M 00:02:40
7 33 ROSA MICHAŁ Szkoła Podstawowa w Potulicach 2011 M 00:02:42
8 17 KLESSA KACPER Sp 44 2010 M 00:02:43
9 44 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS Bydgoszcz 2010 M 00:02:43
10 28 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:02:47
11 10 KAWAŁKOWSKA MICHALINA ENCE-PENCE RUN TEAM 2011 K 00:02:47
12 8 WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:02:50
13 41 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 2011 K 00:02:54
14 178 STEJKA STANISŁAW 12 SP w Bydgoszczy 2011 M 00:02:54
15 1 BANASZEWSKI BORYS Bydgoszcz 2011 M 00:02:57
16 32 BARTNIK TYMOTEUSZ sp 58 2010 M 00:02:59
17 169 NOWOTNIK BORYS SP 63 2010 M 00:03:01
18 27 FIDIK WIKTOR szkoła 15 2010 M 00:03:03
19 25 SIEGERT KAROL SP15 Bydgoszcz 2011 M 00:03:06
20 20 IGNASIAK WERONIKA SP 66 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:07
21 177 WESELSKA NATASZA SP nr 16 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:11
22 40 KOZŁOWSKI KAMIL Szkoła Podstawowa nr 62 2010 M 00:03:12
23 6 KOWALSKI JAKUB 2011 M 00:03:16
24 59 STĘPNIAK KAJETAN Run4Fun 2010 M 00:03:17
25 19 ZAKRZEWSKA MARIA SP47 2011 K 00:03:17
26 61 PARADOWSKA MAGDALENA UKS Czapla Białe Błota 2010 K 00:03:20
27 159 GRUDZKA JAKUB 2011 M 00:03:24
28 180 JAGIEŁA GRACJAN SP 13 Bydgoszcz 2010 M 00:03:24
29 167 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH 2010 M 00:03:28
30 22 KUBIAK OLIWIER SP 47 Bydgoszcz 2011 M 00:03:30
31 26 WIERZBOWSKI ROBERT SP nr.47 2011 M 00:03:31
32 45 IMIALEK MAJA Szkoła Podstawowa nr.62 Bydgoszcz 2011 K 00:03:34
33 176 KOPERSKI RADOSŁAW SP 47 2011 M 00:03:37
34 14 GÓŹDŹ JAN Jaś biega 2010 M 00:03:38
35 29 CEBULA DOMINIK SP nr 47 2011 M 00:03:40
36 60 GACA JAN 2010 M 00:03:46
37 174 ŚMIERTKA MAJA SP ZŁOTNIKI KUJAWSKIE 2011 K 00:03:53
38 47 URBAŃSKA IDA Sp 63 2010 K 00:03:54
39 175 HALICKA MARTA Szkoła Podstawowa Salezjanie Bydgoszcz 2010 K 00:03:56
40 181 KICIAK JULIA 2010 K 00:04:01
41 171 MICHALIK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 60 z odziałami sportowymi 2011 M 00:04:01
42 170 STAŃCZAK OLIWIA Szkoła 2011 K 00:04:05
43 9 RANISZEWSKI MICHAŁ szkoła podstawowa nr 47 Bydgoszcz 2011 M 00:04:14
44 23 KOZUBOWSKA IZABELA Sp.41 2011 K 00:04:14
45 54 PALACZ DAWID SP 60 2011 M 00:04:26
46 36 LEWANDOWSKA MARTA SP 35 2011 K 00:04:33
PK 179 KRZYŻEWSKA ZOFIA 2013 K 00:03:57

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 81 KUNICKA WERONIKA Luks start nakło 2007 K 00:03:37
2 185 SZYMAŃSKI WOJCIECH UKS Czapla 2007 M 00:03:44
3 10 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:03:45
4 187 GLAZA MIKOŁAJ UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:03:49
5 177 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP58 2008 M 00:03:50
6 47 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:03:51
7 44 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2007 M 00:03:52
8 29 LANGE MARTA 2008 K 00:03:52
9 59 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS „Piętnastka" SP 44 w Bydgoszczy 2007 M 00:03:53
10 35 TOPCZEWSKA LEONIA TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team 2008 K 00:03:53
11 193 ADRYCH DAWID 2008 M 00:03:56
12 3 ŁADOŃ JULIA 2007 K 00:04:00
13 43 KOWALCZYK SEBASTIAN SP 44 MS Bydgoszcz 2008 M 00:04:03
14 17 KOZŁOWSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 2009 M 00:04:12
15 63 MIŁKOWSKI PIOTR SP 60 2007 M 00:04:15
16 52 KRZYŻAŃSKI KACPER Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2007 M 00:04:16
17 32 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:17
18 191 IGNAS KRZYSZTOF SPTS Bydgoszcz 2007 M 00:04:17
19 53 NOWAK WIKTORIA BKS Bydgoszcz 2007 K 00:04:18
20 65 STĘPNIAK FILIP Run4Fun 2008 M 00:04:19
21 192 EJSYMONT JAGODA SP Żołędowo 2007 K 00:04:21
22 37 JENDRUSZEWSKI JAKUB SP 44 Mistrzostwa Sportowego 2007 M 00:04:23
23 174 BORUCH NIKOLA MUKS Kangur Żnin 2007 K 00:04:28
24 40 JANKA NADIA UKS CZAPLA 2009 K 00:04:28
25 51 KRZYŻAŃSKA POLA Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2009 K 00:04:30
26 80 UŁANOWSKI HUBERT Sokrates 2007 M 00:04:34
27 190 MELWIŃSKI JULIAN Run Bydgoszcz 2007 M 00:04:35
28 172 PTASZNIK SZYMON UKS Czapla 2009 M 00:04:44
29 18 TUPIKOWSKA JAGNA Bydgoszcz BKS 2008 K 00:04:44
30 25 WALICKA MARTYNA sp 44 2007 K 00:04:49
31 61 APPELT PAULINA SISU-OWB team 2008 K 00:04:50
32 19 WIDŹGOWSKA LENA SP12 2008 K 00:04:58
33 9 BIAŁOWĄS KUBA Szkoła Podstawowa 35 2009 M 00:04:58
34 31 WILCZYŃSKA WERONIKA SP 44 MS 2007 K 00:04:58
35 50 BZOWY NATASZA Szkoła Podstawowa Nr 31 w Bydgoszczy 2008 K 00:04:59
36 173 DURA AGATA SP 66 2008 K 00:05:01
37 67 ZIELIŃSKI JAKUB Bydgoszcz 2009 M 00:05:02
38 60 ZAWADZKI MIŁOSZ UKS Iskra SP 66 w Bydgoszczy 2009 M 00:05:03
39 23 KOWALSKI MARCELI Rekiny Osielsko 2008 M 00:05:04
40 8 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:05:07
41 5 BIAŁEK ALEKSANDRA SP OSIELSKO 2008 K 00:05:07
42 82 PARADOWSKA MILENA UKS Czapla Białe Błota 2008 K 00:05:08
43 189 KAMIŃSKA JULIA Czapla Białe Błota 2008 K 00:05:08
44 11 BUDZIAK MIKOŁAJ Budziak Team 2008 M 00:05:08
45 73 BORTKIEWICZ KACPER SP 45 Astoria 2007 M 00:05:09
46 74 JENDRUSZEWSKI MATEUSZ SP 45 Astoria 2008 M 00:05:11
47 56 MICHALIK KORNELIA Szkoła Podstawowa nr 46 2008 K 00:05:13
48 72 PIOTROWSKA JULITA SP 45 Astoria 2009 K 00:05:14
49 12 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:15
50 13 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS Bydgoszcz 2008 K 00:05:16
51 45 FILIPIAK WERONIKA SP2 2009 K 00:05:17
52 27 KRÓL DOMINIKA Sp nr 65 2009 K 00:05:18
53 180 KRZYŻEWSKI IGOR 2009 M 00:05:19
54 183 KANTOWICZ IGA ISOB 2008 K 00:05:19
55 39 ŁUKARSKA OLIWIA Bydgoszcz, SP 65 2009 K 00:05:34
56 41 GALIŃSKA MARTA Bydgoszcz, SP 65 2009 K 00:05:36
57 36 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 2009 M 00:05:37
58 30 PYTLIŃSKI MAREK Bydgoskie Żółwie 2007 M 00:05:49
59 186 PREDER EDWARD 2009 M 00:05:51
60 15 LEWANDOWSKA AMELJA SP Nr 20 2009 K 00:06:10

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 364 BRODALA MAKSYM 2005 M 00:06:42
2 365 KAROW DAMIAN 2004 M 00:06:43
3 349 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI 2004 M 00:06:46
4 222 KUNICKI MICHAŁ Luks start nakło 2004 M 00:06:59
5 363 CZECHOWSKI DAWID LO 2 Bydgoszcz 2004 M 00:07:22
6 351 ŚMIERTKA MATEUSZ Zawisza Bydgoszcz 2006 M 00:07:27
7 357 RUTKOWSKI OSKAR POWW 2004 M 00:07:39
8 362 SIERADZKI JAKUB SP 15 Bydgoszcz 2006 M 00:07:45
9 360 RUTKOWSKI MARCIN 2006 M 00:07:46
10 361 WĘGIERSKI JAKUB 2006 M 00:07:46
11 353 ANHALT ANNA UKS Czapla 2005 K 00:07:48
12 225 KORYTOWSKA OLGA CWZS Zawisza 2006 K 00:07:52
13 206 KANIEWSKI MAKSYMILIAN SP Białe Błota UKS CZAPLA 2006 M 00:07:55
14 354 ORZECHOWSKA NOEMI MUKS Kangur Żnin 2006 K 00:08:07
15 209 KOWALSKI KAMIL I LO 2004 M 00:08:12
16 210 KOWALSKI OSKAR KSP 2006 M 00:08:14
17 220 JANIC DAGMARA 2004 K 00:08:18
18 213 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:08:22
19 350 JABŁOŃSKA ADRIANNA UKS Czapla 2004 K 00:08:28
20 355 BOLEWSKA MARTYNA 2006 K 00:08:39
21 202 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:09:02
22 214 KOBUS MIŁOSZ SP nr 1 Brusy 2005 M 00:09:23
23 223 BYCZKOWSKA AMELIA UKS Czapla 2005 K 00:09:24
24 216 BUDNY EWA ULKS Barwice-SP 67 Bydgoszcz 2005 K 00:09:29
25 205 KUJDA TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M 00:09:31
26 215 KOZŁOWSKI SZYMON Szkoła Podstawowa nr 62 2006 M 00:09:36
27 201 REDER JAKUB Zespół Szkół Chemicznych 2004 M 00:09:39
28 212 GOTOWICZ MACIEJ SP 20 w Bydgoszczy 2005 M 00:10:07
29 207 KAŹMIERCZAK OLAF SP Osielsko 2006 M 00:10:09
30 203 BIAŁEK MARCIN SP OSIELSKO 2006 M 00:10:11
31 221 BARTNIK WIKTORIA SP 58 2006 K 00:10:18
32 211 KRÓL PATRYK Sp nr 65 2006 M 00:11:49
33 356 RADKO MARCEL POWW 2006 M 00:11:58
34 358 LEŚNIEWICZ EWA POWW 2006 K 00:11:59
35 359 LEWANDOWSKA JULIA POWW 2004 K 00:12:27

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni