z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

22.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 28 JARZEMSKA ZOSIA Mungo 2014 K 00:01:27
2 20 SZCZERBA RYSZARD Publiczne przedszkole nr.1 Osielsko 2014 M 00:01:31
3 13 KONWIŃSKA ZUZANNA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:32
4 302 WAWRZYNIAK BARTOSZ Fordon Runners 2014 M 00:01:36
5 66 KRUK KUBA przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:37
6 69 KUBIAK NADIA Przedszkole nr 19 2014 K 00:01:38
7 38 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:01:38
8 30 KANIAK WOJCIECH 2014 M 00:01:39
9 11 GARSTECKA PATRYCJA Przedszkole RADOŚĆ 2015 K 00:01:39
10 307 GULIŃSKI MAKSYMILIAN Toruń 2014 M 00:01:40
11 314 PIĘTKA MATEUSZ Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2014 M 00:01:41
12 3 KRZYSIAK LENKA Przedszkole wróżka Białe Błota 2015 K 00:01:42
13 25 GRUBSKI ALEKSANDER GardenFlora MTB Team 2014 M 00:01:43
14 21 DRESLERSKI MARIAN CookieTeamRunners 2014 M 00:01:44
15 1 KAWKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2015 M 00:01:45
16 304 KUTOWIŃSKI TOMASZ Przedszkole 2014 M 00:01:47
17 67 BADZIŃSKI IGOR Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2015 M 00:01:48
18 27 KLAWIKOWSKA IGA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2015 K 00:01:48
19 18 JABŁOŃSKA KALINA Przedszkole nr 34 Mali odkrywcy w Bydgoszczy 2014 K 00:01:49
20 301 GRUDZKA PAWEŁ 2014 M 00:01:51
21 26 TROSZYŃSKA ZOSIA Przedszkole 66 2016 K 00:01:51
22 308 MINISZEWSKI JULIAN przedszkole 2014 M 00:01:51
23 45 OLSZAŃSKA ZOSIA Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2014 K 00:01:55
24 15 MAJCHRZAK KORNELIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2016 K 00:01:55
25 43 BRZEZIŃSKA MICHALINA RUN BYDGOSZCZ 2015 K 00:01:56
26 311 KULIBERDAN ANTONINA Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 K 00:01:57
27 73 KACZMAREK POLA Kacperkowy Światek 2016 K 00:01:58
28 56 KASPEREK KAJA Przedszkole BAJKA 2014 K 00:01:59
29 204 KRUSZYŃSKA LAURA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2015 K 00:02:01
30 23 ZIELIŃSKI BENIAMIN Kabel Team Bydgoszcz 2014 M 00:02:02
31 295 RUDNIKOWSKI JAKUB Przedszkole nr 48 Pod Sosnami 2015 M 00:02:07
32 6 KARSKA MARTYNA 2014 K 00:02:09
33 75 WIĘCKOWSKA NIKOLA Przedszkole 66 2014 K 00:02:12
34 306 HORBACZEWSKI-PIOTROWSKI LEON Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2016 M 00:02:13
35 14 RAFAŁKO INES 2015 K 00:02:16
36 2 PACHUT ZUZIA 2016 K 00:02:22
37 19 KONWIŃSKI BRUNO Wisełka Fordon 2016 M 00:02:30
38 55 SIWIŃSKA MAJA Bydgoszcz 2016 K 00:02:32
39 9 STEJKA EWA Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy 2015 K 00:02:36
40 305 KSIĄŻKA BARBARA 2017 K 00:02:37
41 10 PIEKARSKA BLANKA Restauracja KING FU Bydgoszcz 2016 K 00:02:40
42 17 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:02:42
43 64 PAWLAK JAKUB Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2015 M 00:02:43
44 289 LUM LEON Misiolandia 2016 M 00:02:43
45 309 RZESZOTARSKI KACPER Radość 2016 M 00:02:44
46 7 MYSZKOWSKI MAKSYMILIAN 2017 M 00:02:45
47 50 WIŚNIEWSKI MIŁOSZ CzarDzieci.pl 2016 M 00:02:52
48 78 TUCHOLSKA ANIELA Wesołe serduszka 2015 K 00:03:05
49 51 LASKOWSKA ZOFIA 2016 K 00:03:05
50 71 GRZYBOWSKA ANTONINA Skrzat 2016 K 00:03:17
51 72 SOKÓŁ MALWINA Przedszkole Radość 2017 K 00:03:25
52 57 WALENCIAK LIVIA Kacperkowy Światek 2015 K 00:03:26
53 58 WALENCIAK POLA Kacperkowy Światek 2015 K 00:03:27
54 8 BIAŁEK MATEUSZ 2017 M 00:03:40
55 310 SZYMAŃSKI JERZY Korona Murowaniec 2015 M 00:03:41
56 12 KONWIŃSKA EMILIA Zaczrowany Zakątek 2017 K 00:03:44
57 44 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:03:49
58 294 RUDNIKOWSKA ZUZANNA 2017 K 00:04:01
59 4 BANASZEWSKI IGOR Bydgoszcz 2017 M 00:04:25
60 49 WIŚNIEWSKA MELANIA CzarDzieci.pl 2017 K 00:04:42
61 313 WINIECKI VICTORIA Dziki leśne 2018 K 00:04:46
62 68 PASIEKA RAFAŁ #żółtokrólewscy b3k 2017 M 00:05:39
63 312 WINIECKI MIKOŁAJ 2018 M 00:06:15
64 29 JARZEMSKI JASIU 2017 M 00:06:41
PK 315 KONDEK STANISŁAW Przedszkole Kolorowe Nutki 2014 M 00:01:34

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 ZYZAK KAMIL Sp nr 12 / JAB 2012 M 00:01:06
2 57 MROZOWSKI WIKTOR SP nr 31 2012 M 00:01:07
3 3 GÓRA IGOR Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:09
4 32 BEJENKA KACPER Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:09
5 14 RAFAŁKO ERYK 2012 M 00:01:10
6 45 RÓŻYCKA WIKTORIA Samsieczno Szkoła 2012 K 00:01:11
7 36 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:14
8 26 KLAWIKOWSKI OSKAR TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2012 M 00:01:14
9 69 BILSKA JUDYTA Hipoteka Direct 2012 K 00:01:15
10 35 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:15
11 15 MAJCHRZAK NIKODEM 2012 M 00:01:16
12 277 PIĘTKA MIKOŁAJ 2012 M 00:01:19
13 11 ZABOROWSKI MAREK SP 31 2012 M 00:01:20
14 269 PACHOLSKI FILIP Juventus 2012 M 00:01:21
15 276 KRAJEWSKI LEON Szkoła podstawowa nr 60 Mistrzostwa Sportowego 2012 M 00:01:21
16 34 FRANCZAK JAN SP nr 31 2012 M 00:01:22
17 273 KAMIŃSKI KAJETAN Perpetuum 2013 M 00:01:22
18 64 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:23
19 271 WUDNIAK OLA UKS Czapla 2012 K 00:01:23
20 39 FLOREK STANISŁAW runaddicts 2013 M 00:01:24
21 1 KRZYSIAK HANIA Szkoła BiałeBłota 2012 K 00:01:24
22 24 SIENKIEWICZ MAKSYMILIAN MAKS Inowrocław 2012 M 00:01:24
23 74 STRUGIELSKI JEREMI Czarne Stopy 2013 M 00:01:25
24 66 KACZMAREK ZUZANNA Sp64 2012 K 00:01:26
25 67 ZIELIŃSKI ANTONI Bydgoszcz 2012 M 00:01:26
26 29 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:01:26
27 6 CHEREK TOMEK SP 16 2012 M 00:01:26
28 48 FILIPIAK PIOTR SP2 2012 M 00:01:27
29 75 KULAS FRANCISZEK ISOB 2012 M 00:01:27
30 73 TABACZYŃSKA WIKTORIA Szkoła podstawowa nr 17 Bydgoszcz 2012 K 00:01:27
31 267 DRĄŻKOWSKI MARCEL Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:28
32 275 SZYMAŃSKA ANASTAZJA SP Białe Błota UKS CZAPLA 2012 K 00:01:28
33 44 JAROSZEWSKI ANTONI 2012 M 00:01:29
34 274 RZESZOTARSKA ALICJA Sp 31 Bydgoszcz 2012 K 00:01:29
35 47 LASKOWSKI FRANCISZEK 2013 M 00:01:29
36 49 SPORNY TYMOTEUSZ Bydgoszcz 2013 M 00:01:30
37 7 KARSKI MATEUSZ 2012 M 00:01:30
38 278 KILIŃSKI LEON SP nr 35 2012 M 00:01:32
39 72 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ SP 32 2012 M 00:01:33
40 40 BARSZCZ JAKUB STEP BYDGOSZCZ 2013 M 00:01:35
41 37 GIZIŃSKI MARCEL SP nr 35 w Bydgoszczy 2012 M 00:01:36
42 60 GRZEGOREK NATALIA Szkoła Podstawowa nr 63 2012 K 00:01:36
43 28 KLAJBOR KAROL Białe Błota 2012 M 00:01:36
44 58 PAWLAK HANNA Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2013 K 00:01:37
45 76 TUCHOLSKI TYMOTEUSZ Serduszko 2013 M 00:01:37
46 270 KNUT WIKTORIA Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:37
47 46 CZARNECKI ANTONI Zs 16 Bydgoszcz 2012 M 00:01:38
48 56 HORBACZEWSKA-PŁOTKA POLA 2013 K 00:01:38
49 18 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:39
50 55 ŚCIESZYŃSKI STASIU sp 12 Bydgoszcz 2012 M 00:01:41
51 41 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole Bajka Bydgoszcz 2013 M 00:01:41
52 21 TROSZYŃSKI JANEK Szkoła 63 2012 M 00:01:42
53 272 KOPERSKI FRANCISZEK Przedszkole 68 Wesołe Smyki 2013 M 00:01:42
54 27 RAPICKA NATALIA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:43
55 71 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:01:43
56 68 JANCZEWSKA HANIA SP 63 2012 K 00:01:43
57 54 SIWIŃSKA MARTYNKA Bydgoszcz 2013 K 00:01:45
58 65 SOKÓŁ IZABELA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:46
59 10 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:01:47
60 279 MOROWSKA AGATA Przeszkole Radość 2013 K 00:01:47
61 62 GULSKA JAGODA 2012 K 00:01:51
62 22 BARTKOWSKA ROKSANA 2012 K 00:02:04
63 59 WASIŃSKI JAN Przedszkole 66 Bydgoszcz 2013 M 00:02:04
64 12 KOTECKA LILIANNA SP 41 Bydgoszcz 2012 K 00:02:25
65 23 BARTKOWSKI WIKTOR 2012 M 00:02:35
66 19 DZIAMSKI KAI WKS Olimpia Wtelno 2013 M 00:02:46
67 200 CIEMNOCZOŁOWSKI JĘDRZEJ 2012 M 00:02:50
PK 282 LUTOWSKI FILIP 2013 M 00:01:30
PK 281 LUTOWSKA POLA 2012 K 00:01:57

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 BURZYŃSKI KACPER BKS Bydgoszcz 2010 M 00:02:28
2 21 SZYMAŃCZAK KAJETAN MUKS 15 SP44 2010 M 00:02:29
3 46 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:02:29
4 3 MEDZIŃSKI BARTOSZ Wisełka Bydgoszcz Fordon 2010 M 00:02:30
5 16 SIENKIEWICZ ALEKSANDER MKS Inowrocław 2010 M 00:02:36
6 57 BADZIŃSKI OSKAR Bydgoszcz SP 64 2010 M 00:02:36
7 165 ROSA KUBA 2011 M 00:02:37
8 13 SZCZERBA PATRYK Szkoła podstawowa Osielsko 2011 M 00:02:39
9 44 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS Bydgoszcz 2010 M 00:02:40
10 10 KAWAŁKOWSKA MICHALINA ENCE-PENCE RUN TEAM 2011 K 00:02:41
11 33 ROSA MICHAŁ Szkoła Podstawowa w Potulicach 2011 M 00:02:43
12 8 WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:02:43
13 41 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 2011 K 00:02:45
14 160 STEJKA STANISŁAW 12 SP w Bydgoszczy 2011 M 00:02:46
15 17 KLESSA KACPER Sp 44 2010 M 00:02:49
16 156 ANHALT DOBROHNA UKS Czapla 2010 K 00:02:51
17 28 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:02:51
18 32 BARTNIK TYMOTEUSZ sp 58 2010 M 00:02:52
19 7 STEJKA JAKUB Międzynarodowa Szkoła Podstawowa SOKRATES 2011 M 00:02:53
20 11 JABŁOŃSKI MIESZKO Międzynarodowe Szkoły Sokrates w Bydgoszczy 2011 M 00:02:55
21 154 GRUDZKA JAKUB 2011 M 00:02:56
22 161 NOWOTNIK BORYS SP 63 2010 M 00:02:58
23 53 KASPEREK OLIWIA SP w Niemczu 2011 K 00:02:59
24 37 ŁAGANOWSKA URSZULA Raramuri Sosnówiec 2011 K 00:02:59
25 19 ZAKRZEWSKA MARIA SP47 2011 K 00:03:00
26 1 BANASZEWSKI BORYS Bydgoszcz 2011 M 00:03:01
27 50 SZOCH IZABELA 2010 K 00:03:05
28 2 KLONOWSKI MARCIN MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:03:08
29 40 KOZŁOWSKI KAMIL Szkoła Podstawowa nr 62 2010 M 00:03:10
30 35 DĘBCZYŃSKA MAJA Szkola nr.63 2010 K 00:03:10
31 59 STĘPNIAK KAJETAN Run4Fun 2010 M 00:03:11
32 15 GŁOGOWSKA ZUZANNA KS Mikrut Koronowo 2011 K 00:03:11
33 18 RYBKA VICTORIA SP 30 Bydgoszcz 2011 K 00:03:14
34 20 IGNASIAK WERONIKA SP 66 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:16
35 14 GÓŹDŹ JAN Jaś biega 2010 M 00:03:16
36 38 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Szkoła Podstawowa nr 44 Bydgoszcz 2011 K 00:03:16
37 25 SIEGERT KAROL SP15 Bydgoszcz 2011 M 00:03:17
38 158 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH 2010 M 00:03:18
39 61 PARADOWSKA MAGDALENA UKS Czapla Białe Błota 2010 K 00:03:18
40 56 NALEPKA MAJA Szkoła podstawowa nr 31 2011 K 00:03:20
41 4 DRAUS JAKUB Drausiki 2010 M 00:03:26
42 29 CEBULA DOMINIK SP nr 47 2011 M 00:03:27
43 45 IMIALEK MAJA Szkoła Podstawowa nr.62 Bydgoszcz 2011 K 00:03:31
44 157 KOPERSKI RADOSŁAW SP 47 2011 M 00:03:32
45 43 CHRUŚCIEL PIOTR Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy 2011 M 00:03:33
46 22 KUBIAK OLIWIER SP 47 Bydgoszcz 2011 M 00:03:36
47 26 WIERZBOWSKI ROBERT SP nr.47 2011 M 00:03:36
48 47 URBAŃSKA IDA Sp 63 2010 K 00:03:44
49 36 LEWANDOWSKA MARTA SP 35 2011 K 00:04:15

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 81 KUNICKA WERONIKA Luks start nakło 2007 K 00:03:34
2 10 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:03:35
3 158 SZYMAŃSKI WOJCIECH UKS Czapla 2007 M 00:03:41
4 1 GÓRA MARCEL Juventus Academy Bydgoszcz 2008 M 00:03:44
5 59 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS „Piętnastka" SP 44 w Bydgoszczy 2007 M 00:03:47
6 161 GLAZA MIKOŁAJ UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:03:48
7 43 KOWALCZYK SEBASTIAN SP 44 MS Bydgoszcz 2008 M 00:03:51
8 47 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:03:51
9 35 TOPCZEWSKA LEONIA TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team 2008 K 00:03:53
10 29 LANGE MARTA 2008 K 00:03:55
11 37 JENDRUSZEWSKI JAKUB SP 44 Mistrzostwa Sportowego 2007 M 00:03:56
12 140 SITARSKA JULIA UKS Czapla 2007 K 00:03:56
13 163 ADRYCH DAWID 2008 M 00:03:57
14 167 IGNAS KRZYSZTOF SPTS Bydgoszcz 2007 M 00:03:58
15 68 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP60 2008 M 00:03:58
16 144 ANHALT KAROL UKS Czpla 2008 M 00:03:59
17 3 ŁADOŃ JULIA 2007 K 00:03:59
18 52 KRZYŻAŃSKI KACPER Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2007 M 00:04:02
19 145 BORUCH NIKOLA MUKS Kangur Żnin 2007 K 00:04:09
20 32 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:09
21 63 MIŁKOWSKI PIOTR SP 60 2007 M 00:04:10
22 65 STĘPNIAK FILIP Run4Fun 2008 M 00:04:11
23 155 JABŁOŃSKI FILIP UKS Czapla 2009 M 00:04:15
24 44 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2007 M 00:04:18
25 53 NOWAK WIKTORIA BKS Bydgoszcz 2007 K 00:04:18
26 168 EJSYMONT JAGODA SP Żołędowo 2007 K 00:04:19
27 157 ZIELONKA ŁUKASZ POWW 2009 M 00:04:20
28 11 BUDZIAK MIKOŁAJ Budziak Team 2008 M 00:04:21
29 42 WARCZAK ALICJA Zawisza Bydgoszcz 2007 K 00:04:24
30 152 RADKOWSKA MAJA UKS Czapla 2007 K 00:04:26
31 51 KRZYŻAŃSKA POLA Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2009 K 00:04:27
32 14 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:04:28
33 139 PTASZNIK SZYMON UKS Czapla 2009 M 00:04:29
34 80 UŁANOWSKI HUBERT Sokrates 2007 M 00:04:32
35 50 BZOWY NATASZA Szkoła Podstawowa Nr 31 w Bydgoszczy 2008 K 00:04:32
36 38 ŁAGANOWSKA JAGODA Raramuri Sosnówiec 2009 K 00:04:34
37 16 KOWALSKA NINA SP 46 2007 K 00:04:37
38 79 DRYGAS MAGDA Rynarzewo 2007 K 00:04:38
39 22 KITKOWSKI BARTOSZ KITA Team 2008 M 00:04:38
40 69 PAWLIKOWSKA LAURA International School of Bydgoszcz 2009 K 00:04:39
41 82 PARADOWSKA MILENA UKS Czapla Białe Błota 2008 K 00:04:41
42 67 ZIELIŃSKI JAKUB Bydgoszcz 2009 M 00:04:43
43 73 BORTKIEWICZ KACPER SP 45 Astoria 2007 M 00:04:44
44 72 PIOTROWSKA JULITA SP 45 Astoria 2009 K 00:04:45
45 40 JANKA NADIA UKS CZAPLA 2009 K 00:04:47
46 9 BIAŁOWĄS KUBA Szkoła Podstawowa 35 2009 M 00:04:48
47 19 WIDŹGOWSKA LENA SP12 2008 K 00:04:48
48 25 WALICKA MARTYNA sp 44 2007 K 00:04:49
49 164 DURA AGATA SP 66 2008 K 00:04:50
50 55 ŁAZ MARTA RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES 2008 K 00:04:51
51 31 WILCZYŃSKA WERONIKA SP 44 MS 2007 K 00:04:52
52 23 KOWALSKI MARCELI Rekiny Osielsko 2008 M 00:04:54
53 18 TUPIKOWSKA JAGNA Bydgoszcz BKS 2008 K 00:04:57
54 12 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:00
55 13 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS Bydgoszcz 2008 K 00:05:03
56 5 BIAŁEK ALEKSANDRA SP OSIELSKO 2008 K 00:05:04
57 8 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:05:05
58 159 BONIŚNIAK NATALIA UKS Czapla 2009 K 00:05:09
59 36 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 2009 M 00:05:19
60 166 PREDER EDWARD 2009 M 00:05:20
61 28 KAMIŃSKA JULIA Czapla Białe Błota 2008 K 00:05:20
62 2 DRZEWIECKA AMELIA SP Niemcz / Run4Fun 2009 K 00:05:27
63 39 ŁUKARSKA OLIWIA Bydgoszcz, SP 65 2009 K 00:05:28
64 20 GŁOGOWSKI FILIP SP 1 Koronowo 2009 M 00:05:32
65 27 KRÓL DOMINIKA Sp nr 65 2009 K 00:05:33
66 45 FILIPIAK WERONIKA SP2 2009 K 00:05:35
67 41 GALIŃSKA MARTA Bydgoszcz, SP 65 2009 K 00:05:44
68 30 PYTLIŃSKI MAREK Bydgoskie Żółwie 2007 M 00:05:46
69 76 PIOTROWSKI NATANIEL SP 45 Astoria 2008 M 00:05:56
70 165 KAWA LILIANA Sp nr 40 Bydgoszcz 2008 K 00:06:02

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 348 STOSIK MACIEJ CWZS Zawisza Bydgoszcz 2004 M 00:06:43
2 222 KUNICKI MICHAŁ Luks start nakło 2004 M 00:06:52
3 346 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI 2004 M 00:06:57
4 350 CZECHOWSKI DAWID LO 2 Bydgoszcz 2004 M 00:07:06
5 340 RUTKOWSKI OSKAR PPOW Wielgie 2004 M 00:07:14
6 338 BOLEWSKI JAKUB MUKS Kangur Żnin 2006 M 00:07:30
7 344 SEMENIUK OSKAR Zawisza Bydgoszcz 2005 M 00:07:35
8 335 ANHALT ANNA UKS Czapla 2005 K 00:07:48
9 206 KANIEWSKI MAKSYMILIAN SP Białe Błota UKS CZAPLA 2006 M 00:07:51
10 225 KORYTOWSKA OLGA CWZS Zawisza 2006 K 00:07:55
11 210 KOWALSKI OSKAR KSP 2006 M 00:08:13
12 334 ORZECHOWSKA NOEMI MUKS Kangur Żnin 2006 K 00:08:19
13 339 JABŁOŃSKA ADRIANNA UKS Czapla 2004 K 00:08:24
14 213 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:08:34
15 223 BYCZKOWSKA AMELIA UKS Czapla 2005 K 00:08:43
16 214 KOBUS MIŁOSZ SP nr 1 Brusy 2005 M 00:08:51
17 349 KALKA MICHALINA SP w Osielsku 2005 K 00:09:04
18 347 GOZA WIKTORIA UKS Czapla 2006 K 00:09:25
19 204 TROCHYMIUK LENA SP 46 2006 K 00:09:27
20 216 BUDNY EWA ULKS Barwice-SP 67 Bydgoszcz 2005 K 00:09:28
21 345 BONIŚNIAK ALICJA Sp. Białe Błota UKS Czapla 2006 K 00:09:29
22 333 FELKNER ALICJA UKS Czapla 2005 K 00:09:37
23 221 BARTNIK WIKTORIA SP 58 2006 K 00:09:50
24 212 GOTOWICZ MACIEJ SP 20 w Bydgoszczy 2005 M 00:10:03
25 207 KAŹMIERCZAK OLAF SP Osielsko 2006 M 00:10:04
26 203 BIAŁEK MARCIN SP OSIELSKO 2006 M 00:10:05
27 215 KOZŁOWSKI SZYMON Szkoła Podstawowa nr 62 2006 M 00:10:13
28 337 KULCZYK PAULINA UKS Czapla 2006 K 00:10:24
29 211 KRÓL PATRYK Sp nr 65 2006 M 00:11:23
30 341 RADKO MARCEL POWW 2006 M 00:11:58
31 208 WINKLEWSKI MAXYMILIAN 2006 M 00:13:03
32 343 LEWANDOWSKA JULIA POWW 2004 K 00:14:42
33 342 LEŚNIEWICZ EWA POWW 2006 K 00:14:42

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni