z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

16.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 28 JARZEMSKA ZOSIA Mungo 2014 K 00:01:25
2 23 ZIELIŃSKI BENIAMIN Kabel Team Bydgoszcz 2014 M 00:01:26
3 77 GACA HUBERT 2014 M 00:01:26
4 237 CIEŚLARCZYK LAURA Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 K 00:01:27
5 66 KRUK KUBA przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:28
6 248 WAWRZYNIAK BARTOSZ Fordon Runners 2014 M 00:01:29
7 13 KONWIŃSKA ZUZANNA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:30
8 270 KASPERKOWIAK BARTŁOMIEJ 2014 M 00:01:32
9 261 GULIŃSKI MAKSYMILIAN Toruń 2014 M 00:01:33
10 203 STARZYŃSKA ANTONINA 2015 K 00:01:34
11 11 GARSTECKA PATRYCJA Przedszkole RADOŚĆ 2015 K 00:01:35
12 256 KUTOWIŃSKI TOMASZ 2014 M 00:01:36
13 38 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:01:38
14 30 KANIAK WOJCIECH 2014 M 00:01:39
15 21 DRESLERSKI MARIAN CookieTeamRunners 2014 M 00:01:40
16 41 SIUDOWSKI FILIP Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2014 M 00:01:41
17 25 GRUBSKI ALEKSANDER GardenFlora MTB Team 2014 M 00:01:42
18 3 KRZYSIAK LENKA Przedszkole wróżka Białe Błota 2015 K 00:01:43
19 26 TROSZYŃSKA ZOSIA Przedszkole 66 2016 K 00:01:44
20 47 SIUZDAK KACPER Przedszkole nr 66 2014 M 00:01:44
21 1 KAWKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2015 M 00:01:45
22 17 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:01:46
23 230 MINISZEWSKI JULIAN przedszkole 2014 M 00:01:47
24 269 SZAFRAŃSKI OSKAR Bydgoszcz 2014 M 00:01:48
25 22 PIĄTEK IWONA Bydgoszcz 2014 K 00:01:48
26 18 JABŁOŃSKA KALINA Przedszkole nr 34 Mali odkrywcy w Bydgoszczy 2014 K 00:01:49
27 75 WIĘCKOWSKA NIKOLA Przedszkole 66 2014 K 00:01:52
28 56 KASPEREK KAJA Przedszkole BAJKA 2014 K 00:01:53
29 43 BRZEZIŃSKA MICHALINA RUN BYDGOSZCZ 2015 K 00:01:54
30 69 KUBIAK NADIA Przedszkole nr 19 2014 K 00:01:55
31 235 RUDNIKOWSKI JAKUB Przedszkole nr 48 Pod Sosnami 2015 M 00:01:55
32 52 BROMIRSKA ALICJA Przedszkole Niepubliczne Radość 2014 K 00:01:55
33 204 KRUSZYŃSKA LAURA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2015 K 00:02:00
34 15 MAJCHRZAK KORNELIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:00
35 73 KACZMAREK POLA Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:01
36 64 PAWLAK JAKUB Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2015 M 00:02:06
37 54 NOWAK OLIVIER Zagórzanka 2016 M 00:02:07
38 14 RAFAŁKO INES 2015 K 00:02:09
39 6 KARSKA MARTYNA 2014 K 00:02:12
40 32 KUBIAK JAN Przedszkole SERDUSZKO 2016 M 00:02:15
41 9 STEJKA EWA Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy 2015 K 00:02:15
42 10 PIEKARSKA BLANKA Restauracja KING FU Bydgoszcz 2016 K 00:02:16
43 2 PACHUT ZUZIA 2016 K 00:02:18
44 16 BIAŁY STANISŁAW Wesołe serduszka 2015 M 00:02:19
45 60 FUDALA LAURA Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:21
46 260 REKOWSKI WIKTOR Bydgoszcz 2016 M 00:02:23
47 59 WARCZAK FRANCISZEK TEAMOCHAL 2016 M 00:02:24
48 258 KONIECKO HENRYK Przedszkole Sówka 2014 M 00:02:24
49 24 GLAZIK IGNACY 2015 M 00:02:25
50 5 KOBIERECKA ALICJA Przedszkole Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:29
51 51 LASKOWSKA ZOFIA 2016 K 00:02:33
52 236 RZESZOTARSKI KACPER Radość 2016 M 00:02:34
53 19 KONWIŃSKI BRUNO Wisełka Fordon 2016 M 00:02:35
54 55 SIWIŃSKA MAJA Bydgoszcz 2016 K 00:02:38
55 7 MYSZKOWSKI MAKSYMILIAN 2017 M 00:02:44
56 50 WIŚNIEWSKI MIŁOSZ CzarDzieci.pl 2016 M 00:02:45
57 247 BOROWSKA HANNA 2016 K 00:02:56
58 239 WALENCIAK LIVIA Kacperkowy Światek 2015 K 00:02:57
59 71 GRZYBOWSKA ANTONINA Skrzat 2016 K 00:02:59
60 4 BANASZEWSKI IGOR Bydgoszcz 2017 M 00:03:15
61 241 WALENCIAK POLA Kacperkowy Światek 2015 K 00:03:24
62 35 GROCHOWSKI JAKUB Groszki 2016 M 00:03:29
63 72 SOKÓŁ MALWINA Przedszkole Radość 2017 K 00:03:50
64 231 RUDNIKOWSKA ZUZANNA 2017 K 00:03:52
65 12 KONWIŃSKA EMILIA Zaczrowany Zakątek 2017 K 00:04:00
66 44 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:04:46
67 253 BOROWSKA IGA 2018 K 00:05:05
68 68 PASIEKA RAFAŁ #żółtokrólewscy b3k 2017 M 00:05:19
69 49 WIŚNIEWSKA MELANIA CzarDzieci.pl 2017 K 00:08:20

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 ZYZAK KAMIL Sp nr 12 / JAB 2012 M 00:01:02
2 57 MROZOWSKI WIKTOR SP nr 31 2012 M 00:01:04
3 14 RAFAŁKO ERYK 2012 M 00:01:09
4 11 ZABOROWSKI MAREK SP 31 2012 M 00:01:10
5 45 RÓŻYCKA WIKTORIA Samsieczno Szkoła 2012 K 00:01:11
6 26 KLAWIKOWSKI OSKAR TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2012 M 00:01:11
7 34 FRANCZAK JAN SP nr 31 2012 M 00:01:12
8 35 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:13
9 69 BILSKA JUDYTA Hipoteka Direct 2012 K 00:01:13
10 251 MARIN ALICIA Isob 2013 K 00:01:14
11 36 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:15
12 72 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ SP 32 2012 M 00:01:15
13 61 MITKOWSKA OLA Garden flora MTB team 2012 K 00:01:16
14 31 MONSIORSKA DOROTA 2012 K 00:01:16
15 234 ARCHACKA MAJA SP nr 63 2013 K 00:01:17
16 20 KUJDA REMIGIUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 M 00:01:18
17 204 KAMIŃSKI KAJETAN Perpetuum 2013 M 00:01:18
18 73 TABACZYŃSKA WIKTORIA Szkoła podstawowa nr 17 Bydgoszcz 2012 K 00:01:19
19 9 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 M 00:01:19
20 241 EJSYMONT MICHALINA Przedszkole Żołędowo 2013 K 00:01:20
21 19 DZIAMSKI KAI WKS Olimpia Wtelno 2013 M 00:01:21
22 66 KACZMAREK ZUZANNA Sp64 2012 K 00:01:21
23 39 FLOREK STANISŁAW runaddicts 2013 M 00:01:21
24 2 KOBIERECKI SEBASTIAN SP nr 64 2012 M 00:01:22
25 64 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:22
26 67 ZIELIŃSKI ANTONI Bydgoszcz 2012 M 00:01:23
27 75 KULAS FRANCISZEK ISOB 2012 M 00:01:23
28 48 FILIPIAK PIOTR SP2 2012 M 00:01:24
29 29 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:01:24
30 24 SIENKIEWICZ MAKSYMILIAN MAKS Inowrocław 2012 M 00:01:25
31 47 LASKOWSKI FRANCISZEK 2013 M 00:01:25
32 229 KNUT WIKTORIA Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:25
33 49 SPORNY TYMOTEUSZ Bydgoszcz 2013 M 00:01:25
34 49 SPORNY TYMOTEUSZ Bydgoszcz 2013 M 00:01:25
35 50 BROMIRSKA AMELIA Zespół Szkół Muzycznych 2012 K 00:01:26
36 224 RZESZOTARSKA ALICJA Sp 31 Bydgoszcz 2012 K 00:01:27
37 238 TUCHOLSKI TYMOTEUSZ Serduszko 2013 M 00:01:27
38 232 NOWOTNIK TYMON Przedszkole 66 2013 M 00:01:28
39 60 GRZEGOREK NATALIA Szkoła Podstawowa nr 63 2012 K 00:01:28
40 51 ROMANEK ALBERT Szkoła Podstawowa nr 32 2012 M 00:01:28
41 17 KONWIŃSKI BORYS Wisełka Fordon 2013 M 00:01:29
42 58 PAWLAK HANNA Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2013 K 00:01:28
43 33 GROCHOWSKI WIKTOR Groszki 2012 M 00:01:29
44 28 KLAJBOR KAROL Białe Błota 2012 M 00:01:29
45 68 JANCZEWSKA HANIA SP 63 2012 K 00:01:30
46 18 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:31
47 71 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:01:32
48 246 KOPERSKI FRANCISZEK Przedszkole 68 Wesołe Smyki 2013 M 00:01:34
49 43 OLEWNIK PAWEŁ Bydgoskie Żółwie 2013 M 00:01:35
50 27 RAPICKA NATALIA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:35
51 10 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:01:35
52 209 SIUDZIŃSKA ALEKSANDRA SP 36 2012 K 00:01:36
53 7 KARSKI MATEUSZ 2012 M 00:01:36
54 21 TROSZYŃSKI JANEK Szkoła 63 2012 M 00:01:36
55 54 SIWIŃSKA MARTYNKA Bydgoszcz 2013 K 00:01:36
56 65 SOKÓŁ IZABELA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:37
57 62 GULSKA JAGODA 2012 K 00:01:37
58 59 WASIŃSKI JAN Przedszkole 66 Bydgoszcz 2013 M 00:01:39
59 63 MONTOWSKI JEREMI 2013 M 00:01:40
60 30 MAŃCZAK WOJCIECH Bydgoszcz 2013 M 00:01:40
61 53 KARNOWSKA KARINA Przedszkole Sezamkowe nr 1 2013 K 00:01:40
62 5 REDER SZYMON Przedszkole Sióstr Elżbietanek 2013 M 00:01:41
63 215 EMMA RUIZ 2013 K 00:01:42
64 16 BISKUPSKI KACPER SP 64 2013 M 00:01:43
65 25 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:49
66 25 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:49
67 203 URBAŃSKA NINA Przedszkole nr 66 2013 K 00:01:49
68 203 URBAŃSKA NINA Przedszkole nr 66 2013 K 00:01:49
69 41 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole Bajka Bydgoszcz 2013 M 00:01:50
70 250 SZAFRAŃSKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 2013 M 00:02:03
71 12 KOTECKA LILIANNA SP 41 Bydgoszcz 2012 K 00:02:13
72 12 KOTECKA LILIANNA SP 41 Bydgoszcz 2012 K 00:02:13

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 46 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:02:23
2 51 BURZYŃSKI KACPER BKS Bydgoszcz 2010 M 00:02:23
3 44 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS Bydgoszcz 2010 M 00:02:29
4 33 ROSA MICHAŁ Szkoła Podstawowa w Potulicach 2011 M 00:02:32
5 16 SIENKIEWICZ ALEKSANDER MKS Inowrocław 2010 M 00:02:32
6 131 NOWOTNIK BORYS SP 63 2010 M 00:02:33
7 28 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:02:34
8 136 STEJKA STANISŁAW 12 SP w Bydgoszczy 2011 M 00:02:34
9 41 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 2011 K 00:02:35
10 13 SZCZERBA PATRYK Szkoła podstawowa Osielsko 2011 M 00:02:35
11 10 KAWAŁKOWSKA MICHALINA ENCE-PENCE RUN TEAM 2011 K 00:02:36
12 1 BANASZEWSKI BORYS Bydgoszcz 2011 M 00:02:38
13 127 LEWICKI KAMIL Szkoła nr 35 Bydgoszcz 2010 M 00:02:40
14 8 WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:02:41
15 7 STEJKA JAKUB Międzynarodowa Szkoła Podstawowa SOKRATES 2011 M 00:02:41
16 11 JABŁOŃSKI MIESZKO Międzynarodowe Szkoły Sokrates w Bydgoszczy 2011 M 00:02:41
17 125 SOSNOWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy/Zawisza Bydgoszcz 2010 M 00:02:42
18 21 SZYMAŃCZAK KAJETAN MUKS 15 SP44 2010 M 00:02:42
19 32 BARTNIK TYMOTEUSZ sp 58 2010 M 00:02:43
20 17 KLESSA KACPER Sp 44 2010 M 00:02:43
21 134 STRUENSEE IWONA SP 64 Bydgoszcz 2011 K 00:02:48
22 135 MARIN ALEJANDRO ISOB 2010 M 00:02:49
23 19 ZAKRZEWSKA MARIA SP47 2011 K 00:02:50
24 15 GŁOGOWSKA ZUZANNA KS Mikrut Koronowo 2011 K 00:02:51
25 115 WESELSKA NATASZA SP nr 16 w Bydgoszczy 2010 K 00:02:52
26 53 KASPEREK OLIWIA SP w Niemczu 2011 K 00:02:54
27 25 SIEGERT KAROL SP15 Bydgoszcz 2011 M 00:02:54
28 37 ŁAGANOWSKA URSZULA Raramuri Sosnówiec 2011 K 00:02:54
29 52 SZWAJKOWSKA MARIA ISOB Bydgoszcz 2010 K 00:02:56
30 50 SZOCH IZABELA 2010 K 00:03:01
31 12 DZIAMSKA NEL AKF 2010 K 00:03:03
32 35 DĘBCZYŃSKA MAJA Szkola nr.63 2010 K 00:03:05
33 22 KUBIAK OLIWIER SP 47 Bydgoszcz 2011 M 00:03:10
34 38 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Szkoła Podstawowa nr 44 Bydgoszcz 2011 K 00:03:10
35 102 CZACZYK LENA SP 64 2009 K 00:03:13
36 58 OPALA MARTYNA SP nr 4 Bydgoszcz 2010 K 00:03:14
37 4 DRAUS JAKUB Drausiki 2010 M 00:03:15
38 6 KOWALSKI JAKUB 2011 M 00:03:18
39 126 KOPERSKI RADOSŁAW SP 47 2011 M 00:03:19
40 29 CEBULA DOMINIK SP nr 47 2011 M 00:03:21
41 42 SIUZDAK KALINA SP nr 63 2011 K 00:03:22
42 43 CHRUŚCIEL PIOTR Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy 2011 M 00:03:25
43 60 GACA JAN 2010 M 00:03:34
44 124 ŚMIERTKA MAJA SP ZŁOTNIKI KUJAWSKIE 2011 K 00:03:36
45 107 URBAŃSKA IDA Sp 63 2010 K 00:03:40
46 26 WIERZBOWSKI ROBERT SP nr.47 2011 M 00:03:40
47 9 RANISZEWSKI MICHAŁ szkoła podstawowa nr 47 Bydgoszcz 2011 M 00:03:40
48 23 KOZUBOWSKA IZABELA Sp.41 2011 K 00:03:41
49 45 IMIALEK MAJA Szkoła Podstawowa nr.62 Bydgoszcz 2011 K 00:03:56

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 113 WESOŁOWSKI EMIL UKS Czapla 2007 M 00:03:40
2 81 KUNICKA WERONIKA Luks start nakło 2007 K 00:03:42
3 1 GÓRA MARCEL Juventus Academy Bydgoszcz 2008 M 00:03:43
4 10 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:03:45
5 76 PIOTROWSKI NATANIEL SP 45 Astoria 2008 M 00:03:48
6 44 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2007 M 00:03:49
7 134 GLAZA MIKOŁAJ UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:03:49
8 47 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:03:55
9 35 TOPCZEWSKA LEONIA TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team 2008 K 00:03:57
10 105 SITARSKA JULIA UKS Czapla 2007 K 00:03:59
11 59 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS „Piętnastka" SP 44 w Bydgoszczy 2007 M 00:04:00
12 29 LANGE MARTA 2008 K 00:04:03
13 68 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP60 2008 M 00:04:05
14 3 ŁADOŃ JULIA 2007 K 00:04:07
15 108 EJSYMONT JAGODA SP Żołędowo 2007 K 00:04:11
16 106 BORUCH NIKOLA MUKS Kangur Żnin 2007 K 00:04:14
17 52 KRZYŻAŃSKI KACPER Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2007 M 00:04:14
18 28 KAMIŃSKA JULIA Czapla Białe Błota 2008 K 00:04:15
19 51 KRZYŻAŃSKA POLA Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2009 K 00:04:19
20 42 WARCZAK ALICJA Zawisza Bydgoszcz 2007 K 00:04:20
21 21 GLIŃSKA JULIA UKS TĘCZA BYDGOSZCZ 2009 K 00:04:26
22 17 KOZŁOWSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 2009 M 00:04:27
23 201 ZIELONKA ŁUKASZ POWW 2009 M 00:04:30
24 60 ZAWADZKI MIŁOSZ UKS Iskra SP 66 w Bydgoszczy 2009 M 00:04:31
25 14 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:04:32
26 126 KUŚMIEREK PAWEŁ Grom Osie 2009 M 00:04:33
27 111 BŁAŻEJAK FILIP 2008 M 00:04:34
28 40 JANKA NADIA UKS CZAPLA 2009 K 00:04:36
29 80 UŁANOWSKI HUBERT Sokrates 2007 M 00:04:37
30 67 ZIELIŃSKI JAKUB Bydgoszcz 2009 M 00:04:39
31 18 TUPIKOWSKA JAGNA Bydgoszcz BKS 2008 K 00:04:42
32 23 KOWALSKI MARCELI Rekiny Osielsko 2008 M 00:04:43
33 22 KITKOWSKI BARTOSZ KITA Team 2008 M 00:04:46
34 19 WIDŹGOWSKA LENA SP12 2008 K 00:04:47
35 79 DRYGAS MAGDA Rynarzewo 2007 K 00:04:48
36 120 SKOTNICKA ZOJA ISOB Bydgoszcz 2009 K 00:04:52
37 125 WERNER JULITA Grom Osie 2009 K 00:04:56
38 8 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:04:57
39 77 GAJEWSKI WOJCIECH SP 45 Astoria 2007 M 00:04:58
40 73 BORTKIEWICZ KACPER SP 45 Astoria 2007 M 00:05:00
41 116 KANTOWICZ IGA ISOB 2008 K 00:05:02
42 13 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS Bydgoszcz 2008 K 00:05:04
43 27 KRÓL DOMINIKA Sp nr 65 2009 K 00:05:09
44 128 POZORSKA WIKTORIA Grom Osie 2009 K 00:05:13
45 39 ŁUKARSKA OLIWIA Bydgoszcz, SP 65 2009 K 00:05:15
46 2 DRZEWIECKA AMELIA SP Niemcz / Run4Fun 2009 K 00:05:21
47 74 JENDRUSZEWSKI MATEUSZ SP 45 Astoria 2008 M 00:05:22
48 20 GŁOGOWSKI FILIP SP 1 Koronowo 2009 M 00:05:23
49 103 INES RUIZ 2008 K 00:05:29
50 45 FILIPIAK WERONIKA SP2 2009 K 00:05:37
51 121 CHARNAS ANNA Szkoła podstawowa nr 47 2009 K 00:05:38
52 30 PYTLIŃSKI MAREK Bydgoskie Żółwie 2007 M 00:05:58
53 46 TURSKI HUBERT Szkoła Podstawowa nr 32 2007 M 00:06:01
54 133 SKARBIŃSKA ANIKA Szkoła Podstawowa nr 47 2009 K 00:06:07
55 132 WILAND ZUZANNA SP nr 47 w Bydgoszcz 2009 K 00:06:13
56 41 GALIŃSKA MARTA Bydgoszcz, SP 65 2009 K 00:06:15
57 136 KAWA LILIANA Sp nr 40 Bydgoszcz 2008 K 00:06:26

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 320 ŚMIERTKA MATEUSZ Zawisza Bydgoszcz 2006 M 00:07:20
2 321 CZECHOWSKI DAWID LO 2 Bydgoszcz 2004 M 00:07:24
3 301 RUTKOWSKI OSKAR POWW 2004 M 00:07:38
4 327 BOLEWSKI JAKUB MUKS Kangur Żnin 2006 M 00:07:42
5 330 SIERADZKI JAKUB SP 15 Bydgoszcz 2006 M 00:07:44
6 326 ORZECHOWSKA NOEMI MUKS Kangur Żnin 2006 K 00:08:05
7 334 STYPCZYŃSKA AMELIA 11 LO 2005 K 00:08:14
8 209 KOWALSKI KAMIL I LO 2004 M 00:08:19
9 333 KORYTOWSKA OLGA CWZS Zawisza 2006 K 00:08:23
10 206 KANIEWSKI MAKSYMILIAN SP Białe Błota UKS CZAPLA 2006 M 00:08:29
11 220 JANIC DAGMARA 2004 K 00:08:31
12 325 JABŁOŃSKA ADRIANNA UKS Czapla 2004 K 00:08:36
13 329 KALKA MICHALINA SP w Osielsku 2005 K 00:08:50
14 201 REDER JAKUB Zespół Szkół Chemicznych 2004 M 00:08:57
15 214 KOBUS MIŁOSZ SP nr 1 Brusy 2005 M 00:09:02
16 218 SZWAJKOWSKI ALEKSANDER ISOB Bydgoszcz 2005 M 00:09:05
17 202 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:09:09
18 318 JANKA OTYLIA UKS CZAPLA Białe Błota 2006 K 00:09:10
19 204 TROCHYMIUK LENA SP 46 2006 K 00:09:26
20 205 KUJDA TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M 00:09:31
21 328 BYCZKOWSKA AMELIA UKS Czapla 2005 K 00:09:32
22 323 BONIŚNIAK ALICJA Sp. Białe Błota UKS Czapla 2006 K 00:09:48
23 221 BARTNIK WIKTORIA SP 58 2006 K 00:09:53
24 322 KULCZYK PAULINA UKS Czapla 2006 K 00:09:58
25 212 GOTOWICZ MACIEJ SP 20 w Bydgoszczy 2005 M 00:10:22
26 332 KAŹMIERCZAK OLAF SP Osielsko 2006 M 00:10:31
27 331 STRUENSEE AGATA Technikum Gastronomiczne 2005 K 00:10:38
28 216 BUDNY EWA ULKS Barwice-SP 67 Bydgoszcz 2005 K 00:10:43
29 211 KRÓL PATRYK Sp nr 65 2006 M 00:11:43
30 314 RADKO MARCEL POWW 2006 M 00:12:08
31 208 WINKLEWSKI MAXYMILIAN 2006 M 00:13:03
32 305 LEWANDOWSKA JULIA POWW 2004 K 00:13:14
33 317 LEŚNIEWICZ EWA POWW 2006 K 00:13:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni