z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

28.09.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 28 JARZEMSKA ZOSIA Mungo 2014 K 00:01:22
2 13 KONWIŃSKA ZUZANNA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:26
3 23 ZIELIŃSKI BENIAMIN Kabel Team Bydgoszcz 2014 M 00:01:36
4 211 CIEŚLARCZYK LAURA Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 K 00:01:38
5 225 GACA HUBERT 2014 M 00:01:38
6 206 ANTCZAK ALEKSANDER Bydgoszcz 2014 M 00:01:40
7 210 WAWRZYNIAK BARTOSZ Fordon Runners 2014 M 00:01:40
8 205 LEMKE OLIWIA 2015 K 00:01:41
9 214 STARZYŃSKA ANTONINA 2015 K 00:01:43
10 209 KOZŁOWSKA KLARA 2014 K 00:01:44
11 3 KRZYSIAK LENKA Przedszkole wróżka Białe Błota 2015 K 00:01:45
12 220 KUTOWIŃSKI TOMASZ Przedszkole 2014 M 00:01:46
13 25 GRUBSKI ALEKSANDER GardenFlora MTB Team 2014 M 00:01:48
14 37 JAGODZIŃSKI JAN 2015 M 00:01:48
15 17 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:01:50
16 36 KOWALKOWSKA LIWIA 2014 K 00:01:51
17 42 KOŁOWROCKI IGOR U KRECIKA SZYBOWNIKA 2014 M 00:01:51
18 41 SIUDOWSKI FILIP Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2014 M 00:01:53
19 221 CIESIŃSKA ADRIANNA Przedszkole Radość 2014 K 00:01:53
20 67 BADZIŃSKI IGOR Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2015 M 00:01:53
21 30 KANIAK WOJCIECH 2014 M 00:01:55
22 26 TROSZYŃSKA ZOSIA Przedszkole 66 2016 K 00:01:55
23 38 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:01:55
24 204 KRUSZYŃSKA LAURA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2015 K 00:01:56
25 22 PIĄTEK IWONA Bydgoszcz 2014 K 00:01:58
26 63 LIBERA MAJA Fides-Travel Bydgoszcz 2014 K 00:01:59
27 45 OLSZAŃSKA ZOSIA Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2014 K 00:01:59
28 47 SIUZDAK KACPER Przedszkole nr 66 2014 M 00:01:59
29 224 KULIBERDA ANTONINA 2014 K 00:02:00
30 46 ŚWIETLIK ADAM Bydgoszcz 2014 M 00:02:00
31 1 KAWKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2015 M 00:02:02
32 21 DRESLERSKI MARIAN CookieTeamRunners 2014 M 00:02:03
33 43 BRZEZIŃSKA MICHALINA RUN BYDGOSZCZ 2015 K 00:02:03
34 27 KLAWIKOWSKA IGA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2015 K 00:02:04
35 56 KASPEREK KAJA Przedszkole BAJKA 2014 K 00:02:04
36 15 MAJCHRZAK KORNELIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:05
37 208 SZAFRAŃSKI OSKAR Bydgoszcz 2014 M 00:02:06
38 212 NADIA KUBIAK Przedszkole nr 19 Bydgoszcz 2014 K 00:02:06
39 202 RUDNIKOWSKI JAKUB Przedszkole nr 48 Pod Sosnami 2015 M 00:02:07
40 59 WARCZAK FRANCISZEK TEAMOCHAL 2016 M 00:02:14
41 219 PALIŃSKI KAROL 2014 M 00:02:16
42 24 GLAZIK IGNACY 2015 M 00:02:17
43 226 PACHOLSKA NINA 2016 K 00:02:18
44 19 KONWIŃSKI BRUNO Wisełka Fordon 2016 M 00:02:21
45 14 RAFAŁKO INES 2015 K 00:02:21
46 64 PAWLAK JAKUB Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2015 M 00:02:22
47 9 STEJKA EWA Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy 2015 K 00:02:22
48 6 KARSKA MARTYNA 2014 K 00:02:26
49 39 FORDON AGNIESZKA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:02:26
50 32 KUBIAK JAN Przedszkole SERDUSZKO 2016 M 00:02:28
51 55 SIWIŃSKA MAJA Bydgoszcz 2016 K 00:02:29
52 49 WIŚNIEWSKA MELANIA CzarDzieci.pl 2017 K 00:02:31
53 222 BOROWSKA HANNA 2016 K 00:02:32
54 5 KOBIERECKA ALICJA Przedszkole Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:33
55 2 PACHUT ZUZIA 2016 K 00:02:34
56 62 DROBINSKA ZOFIA Green Garden 2015 K 00:02:35
57 57 WALENCIAK LIVIA Kacperkowy Światek 2015 K 00:02:36
58 60 FUDALA LAURA Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2016 K 00:02:36
59 203 LUM LEON Misiolandia 2016 M 00:02:37
60 58 WALENCIAK POLA Kacperkowy Światek 2015 K 00:02:41
61 215 RZESZOTARSKI KACPER Radość 2016 M 00:02:48
62 16 BIAŁY STANISŁAW Wesołe serduszka 2015 M 00:02:49
63 10 PIEKARSKA BLANKA Restauracja KING FU Bydgoszcz 2016 K 00:02:50
64 217 SZERSZUN ZUZANNA Przedszkole Panda 2014 K 00:02:59
65 33 ROSŁOŃSKA NATALIA Biedronki 2016 K 00:03:14
66 201 RUDNIKOWSKA ZUZANNA 2017 K 00:03:18
67 7 MYSZKOWSKI MAKSYMILIAN 2017 M 00:03:19
68 12 KONWIŃSKA EMILIA Zaczrowany Zakątek 2017 K 00:03:19
69 44 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:03:20
70 54 NOWAK OLIVIER Zagórzanka 2016 M 00:03:23
71 40 FORDON PAWEŁ Klub malucha Fantazja 2017 M 00:03:25
72 207 PIOTROWSKA JULIA 2017 K 00:03:35
73 4 BANASZEWSKI IGOR Bydgoszcz 2017 M 00:03:47
74 223 BOROWSKA IGA 2018 K 00:03:58
75 8 BIAŁEK MATEUSZ 2017 M 00:03:59
76 35 GROCHOWSKI JAKUB Groszki 2016 M 00:04:01
77 29 JARZEMSKI JASIU 2017 M 00:04:12
78 213 POLIWODZIŃSKI MAKSYMILIAN KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2017 M 00:04:17
79 50 WIŚNIEWSKI MIŁOSZ CzarDzieci.pl 2016 M 00:04:19
80 218 PALIŃSKI IGNACY 2017 M 00:04:22

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 ZYZAK KAMIL Sp nr 12 / JAB 2012 M 00:01:05
2 57 MROZOWSKI WIKTOR SP nr 31 2012 M 00:01:07
3 15 MAJCHRZAK NIKODEM 2012 M 00:01:09
4 14 RAFAŁKO ERYK 2012 M 00:01:10
5 3 GÓRA IGOR Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:11
6 34 FRANCZAK JAN SP nr 31 2012 M 00:01:12
7 36 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:13
8 26 KLAWIKOWSKI OSKAR TKKF Kolejarz Bydgoszcz 2012 M 00:01:13
9 32 BEJENKA KACPER Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:15
10 45 RÓŻYCKA WIKTORIA Samsieczno Szkoła 2012 K 00:01:15
11 35 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:15
12 1 KRZYSIAK HANIA Szkoła BiałeBłota 2012 K 00:01:17
13 31 MONSIORSKA DOROTA 2012 K 00:01:18
14 8 KRAJEWSKI LEON Szkoła podstawowa nr 60 Mistrzostwa Sportowego 2012 M 00:01:18
15 208 ZIELIŃSKI ANTONI Bydgoszcz 2012 M 00:01:19
16 61 MITKOWSKA OLA Garden flora MTB team 2012 K 00:01:22
17 20 KUJDA REMIGIUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 M 00:01:22
18 40 BARSZCZ JAKUB STEP BYDGOSZCZ 2013 M 00:01:23
19 39 FLOREK STANISŁAW runaddicts 2013 M 00:01:24
20 213 MARIN ALICIA ISOB 2013 K 00:01:24
21 202 STRUGIELSKI JEREMI Czarne Stopy 2013 M 00:01:24
22 2 KOBIERECKI SEBASTIAN SP nr 64 2012 M 00:01:25
23 205 NOWOTNIK TYMON Przedszkole 66 2013 M 00:01:25
24 212 MAŁEK BARTOSZ Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:26
25 19 DZIAMSKI KAI WKS Olimpia Wtelno 2013 M 00:01:26
26 9 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 M 00:01:27
27 214 PACHOLSKI FILIP Juventus 2012 M 00:01:27
28 206
73*
TABACZYŃSKA WIKTORIA Szkoła podstawowa nr 17 Bydgoszcz 2012 K 00:01:27
29 24 SIENKIEWICZ MAKSYMILIAN MAKS Inowrocław 2012 M 00:01:28
30 29 ANTCZAK ALICJA 2012 K 00:01:29
31 44 JAROSZEWSKI ANTONI 2012 M 00:01:29
32 204 KNUT WIKTORIA Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:30
33 42 KILIŃSKI LEON SP nr 35 2012 M 00:01:30
34 56 HORBACZEWSKA-PŁOTKA POLA 2013 K 00:01:30
35 49 SPORNY TYMOTEUSZ Bydgoszcz 2013 M 00:01:31
36 6 CHEREK TOMEK SP 16 2012 M 00:01:31
37 207 RZESZOTARSKA ALICJA Sp 31 Bydgoszcz 2012 K 00:01:31
38 17 KONWIŃSKI BORYS Wisełka Fordon 2013 M 00:01:32
39 33 GROCHOWSKI WIKTOR Groszki 2012 M 00:01:32
40 46 CZARNECKI ANTONI Zs 16 Bydgoszcz 2012 M 00:01:33
41 37 GIZIŃSKI MARCEL SP nr 35 w Bydgoszczy 2012 M 00:01:34
42 58 PAWLAK HANNA Przedszkole nr 66 Bydgoszcz 2013 K 00:01:35
43 48 FILIPIAK PIOTR SP2 2012 M 00:01:35
44 60 GRZEGOREK NATALIA Szkoła Podstawowa nr 63 2012 K 00:01:36
45 21 TROSZYŃSKI JANEK Szkoła 63 2012 M 00:01:37
46 25 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:39
47 55 ŚCIESZYŃSKI STASIU sp 12 Bydgoszcz 2012 M 00:01:40
48 27 RAPICKA NATALIA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:40
49 18 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:40
50 54 SIWIŃSKA MARTYNKA Bydgoszcz 2013 K 00:01:41
51 41 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole Bajka Bydgoszcz 2013 M 00:01:41
52 53 KARNOWSKA KARINA Przedszkole Sezamkowe nr 1 2013 K 00:01:42
53 10 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:01:42
54 13 SZYMAŃSKA ZUZANNA SP 32 2012 K 00:01:43
55 7 KARSKI MATEUSZ 2012 M 00:01:43
56 211 EMMA RUIZ 2013 K 00:01:44
57 201 LEMKE KAJA 2013 K 00:01:48
58 30 MAŃCZAK WOJCIECH Bydgoszcz 2013 M 00:01:48
59 209 KOPERSKI FRANCISZEK Przedszkole 68 Wesołe Smyki 2013 M 00:01:49
60 16 BISKUPSKI KACPER SP 64 2013 M 00:01:50
61 62 GULSKA JAGODA 2012 K 00:01:50
62 5 REDER SZYMON Przedszkole Sióstr Elżbietanek 2013 M 00:01:52
63 23 BARTKOWSKI WIKTOR 2012 M 00:01:53
64 22 BARTKOWSKA ROKSANA 2012 K 00:01:59
65 203 SZAFRAŃSKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 2013 M 00:02:04
66 210 KACZMAREK DAWID Przedszkole Radość Bydgoszcz 2013 M 00:02:05
67 59 WASIŃSKI JAN Przedszkole 66 Bydgoszcz 2013 M 00:02:06
68 12 KOTECKA LILIANNA SP 41 Bydgoszcz 2012 K 00:02:10

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 BURZYŃSKI KACPER BKS Bydgoszcz 2010 M 00:02:28
2 21 SZYMAŃCZAK KAJETAN MUKS 15 SP44 2010 M 00:02:29
3 103 KOZŁOWSKI MACIEJ 2010 M 00:02:34
4 46 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:02:36
5 44 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS Bydgoszcz 2010 M 00:02:36
6 111 SOSNOWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy/Zawisza Bydgoszcz 2010 M 00:02:37
7 3 MEDZIŃSKI BARTOSZ Wisełka Bydgoszcz Fordon 2010 M 00:02:40
8 8 WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:02:40
9 31 MONSIORSKI KAJETAN 2010 M 00:02:41
10 105 STEJKA STANISŁAW 12 SP w Bydgoszczy 2011 M 00:02:42
11 57 BADZIŃSKI OSKAR Bydgoszcz SP 64 2010 M 00:02:42
12 16 SIENKIEWICZ ALEKSANDER MKS Inowrocław 2010 M 00:02:43
13 1 BANASZEWSKI BORYS Bydgoszcz 2011 M 00:02:45
14 10 KAWAŁKOWSKA MICHALINA ENCE-PENCE RUN TEAM 2011 K 00:02:46
15 113 MAJEWSKA MARYSIA Szkoła podstawowa nr 47 w Bydgoszczy 2011 K 00:02:51
16 17 KLESSA KACPER Sp 44 2010 M 00:02:52
17 28 ANTCZAK MATEUSZ 2010 M 00:02:54
18 112 LEWICKI KAMIL Szkoła nr 35 Bydgoszcz 2010 M 00:02:55
19 52 SZWAJKOWSKA MARIA ISOB Bydgoszcz 2010 K 00:02:55
20 35 DĘBCZYŃSKA MAJA Szkola nr.63 2010 K 00:02:56
21 32 BARTNIK TYMOTEUSZ sp 58 2010 M 00:02:56
22 41 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 2011 K 00:02:58
23 108 MARIN ALEJANDRO ISOB Bydgoszcz 2010 M 00:02:59
24 104 NOWOTNIK BORYS SP 63 2010 M 00:03:01
25 7 STEJKA JAKUB Międzynarodowa Szkoła Podstawowa SOKRATES 2011 M 00:03:03
26 20 IGNASIAK WERONIKA SP 66 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:03
27 19 ZAKRZEWSKA MARIA SP47 2011 K 00:03:04
28 114 PRUŚ MAŁGORZATA ISOB Bydgoszcz 2010 K 00:03:04
29 53 KASPEREK OLIWIA SP w Niemczu 2011 K 00:03:05
30 109 WESELSKA NATASZA SP nr 16 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:08
31 102 GIERAK HUGO ISOB Bydgoszcz 2011 M 00:03:08
32 2 KLONOWSKI MARCIN MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:03:09
33 37 ŁAGANOWSKA URSZULA Raramuri Sosnówiec 2011 K 00:03:10
34 15 GŁOGOWSKA ZUZANNA KS Mikrut Koronowo 2011 K 00:03:10
35 12 DZIAMSKA NEL AKF 2010 K 00:03:11
36 58 OPALA MARTYNA SP nr 4 Bydgoszcz 2010 K 00:03:12
37 115 SEMRAU KAROLINA SP 66 w Bydgoszczy 2011 K 00:03:13
38 4 DRAUS JAKUB Drausiki 2010 M 00:03:17
39 101 KNASIECKI TYMON SP 37 2010 M 00:03:18
40 50 SZOCH IZABELA 2010 K 00:03:22
41 25 SIEGERT KAROL SP15 Bydgoszcz 2011 M 00:03:22
42 107 KRZYSIEK JULIA SP 25 Bydgoszcz 2011 K 00:03:27
43 24 KICIAK JULIA 2010 K 00:03:28
44 56 NALEPKA MAJA Szkoła podstawowa nr 31 2011 K 00:03:29
45 106 KOPERSKI RADOSŁAW SP 47 2011 M 00:03:31
46 47 URBAŃSKA IDA Sp 63 2010 K 00:03:32
47 42 SIUZDAK KALINA SP nr 63 2011 K 00:03:33
48 14 GÓŹDŹ JAN Jaś biega 2010 M 00:03:34
49 6 KOWALSKI JAKUB 2011 M 00:03:34
50 22 KUBIAK OLIWIER SP 47 Bydgoszcz 2011 M 00:03:35
51 38 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Szkoła Podstawowa nr 44 Bydgoszcz 2011 K 00:03:36
52 26 WIERZBOWSKI ROBERT SP nr.47 2011 M 00:03:37
53 23 KOZUBOWSKA IZABELA Sp.41 2011 K 00:03:37
54 29 CEBULA DOMINIK SP nr 47 2011 M 00:03:38
55 116 ŚMIERTKA MAJA 2011 K 00:03:40
56 43 CHRUŚCIEL PIOTR Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy 2011 M 00:03:42
57 55 MICHALIK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 60 z odziałami sportowymi 2011 M 00:03:46
58 110 GACA JAN 2010 M 00:04:02
59 9 RANISZEWSKI MICHAŁ szkoła podstawowa nr 47 Bydgoszcz 2011 M 00:04:03
60 36 LEWANDOWSKA MARTA SP 35 2011 K 00:04:03
61 54 PALACZ DAWID SP 60 2011 M 00:04:19

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 OBRZANOWSKI IGOR Juventus Academy Bydgoszcz 2009 M 00:03:36
2 10 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:03:41
3 57 ARUNSI UBA UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:03:43
4 102 PIOTROWSKI NATANIEL SP 45 Astoria 2008 M 00:03:44
5 44 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2007 M 00:03:48
6 59 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS Piętnastka SP 66 2007 M 00:03:51
7 47 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:03:54
8 43 KOWALCZYK SEBASTIAN SP 44 MS Bydgoszcz 2008 M 00:03:57
9 35 TOPCZEWSKA LEONIA TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team 2008 K 00:03:58
10 109 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP60 2008 M 00:03:58
11 117 IGNAS KRZYSZTOF SPTS Bydgoszcz 2007 M 00:03:59
12 24 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF Juventus Academy Bydgoszcz 2008 M 00:04:02
13 29 LANGE MARTA 2008 K 00:04:03
14 32 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:08
15 11 BUDZIAK MIKOŁAJ Budziak Team 2008 M 00:04:09
16 3 ŁADOŃ JULIA 2007 K 00:04:09
17 113 BARCZEWSKI OSKAR SP Niemcz 2007 M 00:04:10
18 52 KRZYŻAŃSKI KACPER Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2007 M 00:04:11
19 37 JENDRUSZEWSKI JAKUB SP 44 Mistrzostwa Sportowego 2007 M 00:04:12
20 53 NOWAK WIKTORIA BKS Bydgoszcz 2007 K 00:04:16
21 18 TUPIKOWSKA JAGNA Bydgoszcz BKS 2008 K 00:04:18
22 17 KOZŁOWSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 2009 M 00:04:18
23 51 KRZYŻAŃSKA POLA Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2009 K 00:04:25
24 114 SEMRAU SZYMON SP 66 Bydgoszcz 2008 M 00:04:26
25 16 KOWALSKA NINA SP 46 2007 K 00:04:29
26 26 BŁASZCZYKOWSKA WIKTORIA SP nr 44 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy 2007 K 00:04:30
27 101 PIOTROWSKA JULITA SP 45 Astoria 2009 K 00:04:31
28 50 BZOWY NATASZA Szkoła Podstawowa Nr 31 w Bydgoszczy 2008 K 00:04:31
29 21 GLIŃSKA JULIA UKS TĘCZA BYDGOSZCZ 2009 K 00:04:32
30 25 WALICKA MARTYNA sp 44 2007 K 00:04:34
31 38 ŁAGANOWSKA JAGODA Raramuri Sosnówiec 2009 K 00:04:40
32 105 PAWLIKOWSKA LAURA ISOB Bydgoszcz 2009 K 00:04:41
33 22 KITKOWSKI BARTOSZ KITA Team 2008 M 00:04:41
34 14 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:04:42
35 31 WILCZYŃSKA WERONIKA SP 44 MS 2007 K 00:04:43
36 9 BIAŁOWĄS KUBA Szkoła Podstawowa 35 2009 M 00:04:46
37 115 IDCZAK SEBASTIAN Niemcz 2009 M 00:04:49
38 8 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:04:49
39 27 KRÓL DOMINIKA Sp nr 65 2009 K 00:04:51
40 39 ŁUKARSKA OLIWIA Bydgoszcz, SP 65 2009 K 00:04:51
41 61 APPELT PAULINA SISU-OWB team 2008 K 00:04:54
42 36 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 2009 M 00:04:58
43 106 BORTKIEWICZ KACPER SP 45 Astoria 2007 M 00:05:00
44 19 WIDŹGOWSKA LENA SP12 2008 K 00:05:01
45 56 MICHALIK KORNELIA Szkoła Podstawowa nr 46 2008 K 00:05:04
46 110 WOŹNIAK LILIANA SP 47 Bydgoszcz 2009 K 00:05:05
47 33 JAGODZIŃSKA JULIA SPTS Bydgoszcz 2009 K 00:05:09
48 116 JENDRUSZEWSKI MATEUSZ SP 45 Astoria 2008 M 00:05:09
49 23 KOWALSKI MARCELI Rekiny Osielsko 2008 M 00:05:11
50 112 ELIAS CARLA 2007 K 00:05:13
51 20 GŁOGOWSKI FILIP SP 1 Koronowo 2009 M 00:05:14
52 64 OPALA TYMOTEUSZ SP nr 4 Bydgoszcz 2007 M 00:05:18
53 5 BIAŁEK ALEKSANDRA SP OSIELSKO 2008 K 00:05:20
54 107 INES RUIZ 2008 K 00:05:21
55 6 OBRZANOWSKI BARTOSZ 2007 M 00:05:27
56 45 FILIPIAK WERONIKA SP2 2009 K 00:05:28
57 104 DUNAJEWSKA MARIETTA ISOB Bydgoszcz 2009 K 00:05:31
58 60 ZAWADZKI MIŁOSZ UKS ISKRA SP 44 2009 M 00:05:32
59 103 GIERAK NINA ISOB Bydgoszcz 2009 K 00:05:44
60 62 GRZYWIŃSKA MARTA SP 61 2007 K 00:05:47
61 15 LEWANDOWSKA AMELJA SP Nr 20 2009 K 00:06:17
62 108 CHARNAS ANNA Szkoła podstawowa nr 47 2009 K 00:06:54
63 111 WILAND ZUZANNA SP nr 47 w Bydgoszcz 2009 K 00:06:54

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 301 ŚMIERTKA MATEUSZ Zawisza Bydgoszcz 2006 M 00:07:36
2 220 JANIC DAGMARA 2004 K 00:08:07
3 209 KOWALSKI KAMIL I LO 2004 M 00:08:18
4 213 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:08:30
5 214 KOBUS MIŁOSZ SP nr 1 Brusy 2005 M 00:08:44
6 202 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:08:50
7 205 KUJDA TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M 00:09:00
8 204 TROCHYMIUK LENA SP 46 2006 K 00:09:31
9 203 BIAŁEK MARCIN SP OSIELSKO 2006 M 00:09:47
10 212 GOTOWICZ MACIEJ SP 20 w Bydgoszczy 2005 M 00:10:38
11 211 KRÓL PATRYK Sp nr 65 2006 M 00:11:46
12 208 WINKLEWSKI MAXYMILIAN 2006 M 00:13:06

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni