z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

03.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 WALCZAK WOJCIECH 2013 M 00:01:22
2 80 LASKOWSKI FRANCISZEK 2013 M 00:01:27
3 327 DZIAMSKI KAI 2013 M 00:01:28
4 46 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:29
5 318 MARIN ALICJA ISOB 2013 K 00:01:33
6 2 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:35
7 17 SPORNY TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:39
8 104 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:39
9 65 KONWIŃSKI BORYS Zaczarowany Zakątek 2013 M 00:01:41
10 326 SOKÓŁ IZABELA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:41
11 47 KRUK KUBA Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:42
12 9 ŁOPUSZYŃSKA IGA Przedszkole IGUS 2013 K 00:01:43
13 71 KONWINSKA ZUZIA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:44
14 103 SMOLIŃSKA WIKTORIA Przedszkole Promyczek 2013 K 00:01:45
15 36 PAWLAK FRANCISZEK 2013 M 00:01:47
16 7 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:01:48
17 323 SZEWE ALICJA 2013 K 00:01:49
18 23 DRESLERSKI MARIAN TEAM KUCYKI 2014 M 00:01:49
19 74 HORBACZEWSKA-PŁOTKA POLA Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:50
20 319 SIEŃKO ZOSIA Zaczarowany zakątek 2013 K 00:01:51
21 309 ZAROSA EMMA Radość 2013 K 00:01:53
22 118 MORAWSKA AGATA Przedszkole Radość w Bydgoszczy 2013 K 00:01:54
23 56 WAWRZYNIAK BARTEK RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:01:56
24 67 KUJAWA KAJA Przedszkole Radość 2014 K 00:01:59
25 92 ZIELIŃSKI BENIAMIN Kabel Team Bydgoszcz 2014 M 00:02:04
26 324 STARZYŃSKA ANTONINA ZOFIA Kacperkowy Świat 2015 K 00:02:04
27 41 KRZYSIAK LENA Przedszkole wróżka 2015 K 00:02:05
28 0 00:02:06
29 66 KĘDZIORSKI NIKODEM 2014 M 00:02:07
30 84 PAWLAK HANNA PRZEDSZKOLE NR 66 2013 K 00:02:08
31 60 BADZIŃSKI IGOR Przedszkole Kacperkowy Światek 2015 M 00:02:10
32 316 OLSZAŃSKA ZOFIA Kacperkowy światek 2014 K 00:02:10
33 291 SIRY BLANKA 2014 K 00:02:12
34 325 KANIAK WOJCIECH 2014 M 00:02:14
35 42 PIETKIEWICZ JULIA 2015 K 00:02:17
36 31 PODKÓWKA MAKSYMILIAN Ekolaki Bydgoszcz 2015 M 00:02:17
37 321 WUCENS MIESZKO 2018 M 00:02:18
38 88 WASIŃSKI JAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:02:19
39 317 KASPEREK KAJA 2014 K 00:02:21
40 59 URBAŃSKA ULA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2014 K 00:02:22
41 33 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:02:23
42 21 TOBOLSKI BRUNO Przedszkole elf 2014 M 00:02:24
43 55 KACZMAREK POLA 2016 K 00:02:25
44 29 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:02:28
45 115 BIAŁY STANISŁAW Wesołe serduszka 2015 M 00:02:29
46 75 PALIŃSKI KAROL Przedszkole Jagódka 2014 M 00:02:33
47 108 BRZEZIŃSKA MICHALINA RUN BYDGOSZCZ 2015 K 00:02:34
48 98 PIEKUT MACIEJ Przedszkole Radość 2015 M 00:02:34
49 89 WIĘCKOWSKA NIKOLA PRZEDSZKOLE NR 66 2014 K 00:02:38
50 37 KRUSZYŃSKA LAURA Zaczarowany zakątek 2015 K 00:02:41
51 121 FORDON AGNIESZKA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:02:42
52 5 MAJCHRZAK KORNELIA KACPERKOWY ŚWIATEK 2016 K 00:02:44
53 52 KOLASIŃSKI KAZIMIERZ Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 M 00:02:44
54 85 PAWLAK JAKUB PRZEDSZKOLE NR 66 2015 M 00:02:45
55 314 KOWALEWSKI MAKSYMILIAN 2014 M 00:02:55
56 64 DYNOWIAK ALEKSANDRA 2017 K 00:02:58
57 320 KONWIŃSKI BRUNO Zaczarowany Zakątek 2016 M 00:02:58
58 311 TROCZYŃSKI WOJCIECH 2015 M 00:03:01
59 15 JAGIELSKA OLGA 2016 K 00:03:22
60 11 BANASZEWSKI IGOR 2017 M 00:03:23
61 322 PLUCIŃSKI KAROL Przedszkole 66 Bydgoszcz 2015 M 00:03:24
62 310 SPRYSZYŃSKI SEBASTIAN TRIrodzinka.pl 2016 M 00:03:30
63 289 SZYDŁOWSKI BARTOSZ 2016 M 00:03:32
64 96 NOWAK OLIVIER 2016 M 00:03:46
65 50 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:04:08
66 91 GROCHOWSKI JAKUB GROSZKI 2016 M 00:04:26
PK 450 BARAŃSKI OSKAR Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2013 M 00:01:38

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 78 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:01:09
2 37 PIETKIEWICZ DOMINIK 2011 M 00:01:14
3 35 WIATROWSKA EWA SP 47 2011 K 00:01:14
4 95 STEJKA JAKUB Sokrates 2011 M 00:01:17
5 15 BANASZEWSKI BORYS 2011 M 00:01:17
6 7 MAJCHRZAK NIKODEM KACPERKOWY ŚWIATEK 2012 M 00:01:18
7 31 HUK NATALIA PACTUM 2011 K 00:01:18
8 38 GÓRA IGOR Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:19
9 279 GŁOGOWSKA ZUZANNA KS MIKRUT KORONOWO 2011 K 00:01:19
10 284 BEJENKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:20
11 77 MAJEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:20
12 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:21
13 280 ZAKRZEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:21
14 108 OSSOWSKI MIKOŁAJ Niemcz 2011 M 00:01:22
15 32 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 Bydgoszcz 2011 K 00:01:22
16 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:23
17 36 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka 2012 K 00:01:23
18 56 KLAWIKOWSKI OSKAR Przedszkole Polanka 2012 M 00:01:24
19 105 ANDRZEJEWSKA NINA ZS19Team 2011 K 00:01:24
20 109 IMIAŁEK MAJA sz.podst .nr.62 2011 K 00:01:25
21 34 SIUDZIŃSKA MILENA Pantery Bydgoszcz 2011 K 00:01:25
22 49 MONSIORSKA DOROTA 2012 K 00:01:26
23 278 SZYDŁOWSKI MATEUSZ SP 64 2012 M 00:01:27
24 282 ŁAGANOWSKA URSZULA Raramuri Sosnówiec 2011 K 00:01:27
25 115 BOGUS MAJA SP 64 Bydgoszcz 2011 K 00:01:28
26 1 KUJDA REMIGIUSZ Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK 2012 M 00:01:29
27 47 KACZMAREK ZUZIA 2012 K 00:01:30
28 59 KOBIERECKI SEBASTIAN Przedszkole Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:30
29 286 KUŹNIAK KRYSTIAN Przedszkole Radość 2012 M 00:01:31
30 75 ZIELIŃSKI ANTONI SP64 Bydgoszcz 2012 M 00:01:31
31 53 MITKOWSKA ALEKSANDRA GardenFloraMtbTeam 2012 K 00:01:32
32 41 ŻEBRACKI JAN 2011 M 00:01:32
33 62 STRZELINSKA KORNELIA 2012 K 00:01:33
34 9 OSTROWSKA MAGDA SP 64 2011 K 00:01:34
35 285 RUTKOWSKI ALEKSANDER Perpetum Moblie 2012 M 00:01:34
36 91 KULAS FRANCISZEK Ekolaki 2012 M 00:01:35
37 33 BEREŚ POLA Pantery Bydgoszcz 2012 K 00:01:35
38 117 MAŁEK BARTOSZ PRZEDSZKOLE 2012 M 00:01:35
39 48 BOLIŃSKA BARBARA Przedszkole WRÓŻKA Białe Błota 2012 K 00:01:36
40 50 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ Szkoła podstawowa 32 2011 M 00:01:36
41 118 KOZŁOWSKA WERONIKA SP 10 2011 K 00:01:37
42 99 MURAWIEC FILIP Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:37
43 281 ARUNSI NNENNA PP Reksio Solec Kujawski 2012 K 00:01:37
44 17 FILIPIAK PIOTR ENSINO 2012 M 00:01:38
45 70 DĄBROWSKA EMILIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:39
46 283 PLUCIŃSKI STNISŁAW SP 63 Bydgoszcz 2011 M 00:01:39
47 6 SOSNA MILENA 2011 K 00:01:40
48 87 CZARNECKI ANTONI Ekolaki 2012 M 00:01:40
49 58 KUJAWA JULIAN SP14 2011 M 00:01:41
50 92 TOMASZEWSKA WIKTORIA Ekolaki 2012 K 00:01:41
51 102 KLAJBOR KAROL Gminne Przedszkole wróżka w Białych Blotach 2012 M 00:01:41
52 3 BUSSE PAULINA Szkoła Podstawowa nr 8 2011 K 00:01:43
53 110 CEBULA DOMINIK Szkoła Podstawowa nr 47 2011 M 00:01:43
54 90 KOCZNUR MARCEL Ekolaki 2012 M 00:01:45
55 51 URBAŃSKA ADA SP 63 Bydgoszcz 2011 K 00:01:45
56 86 CHEREK TOMASZ Ekolaki 2012 M 00:01:46
57 82 PIEKUT AMELIA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:46
58 21 TROSZYŃSKI JANEK Sezamkowe 2012 M 00:01:47
59 28 ŚCIESZYŃSKI STASIU Wesołe Serduszka 2012 M 00:01:48
60 85 BARTKOWSKI WIKTOR Ekolaki 2012 M 00:01:49
61 89 HASIAK NIKOLA Ekolaki 2012 K 00:01:58
62 106 LEWANDOWSKA MARTA SP 35 w Bydgoszczy 2011 K 00:02:01
63 71 GRZEGOREK NATALIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:02
64 65 PALACZ DAWID 2011 M 00:02:12
65 76 GROCHOWSKI WIKTOR GROSZKI 2012 M 00:02:13
66 101 CIEMNOCZOŁOWSKI JĘDRZEJ Przedszkole 4 Pory Roku 2012 M 00:02:16
67 61 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:02:18
68 84 BARTKOWSKA ROKSANA Ekolaki 2012 K 00:02:22
69 14 KOTECKA LILIANNA SP 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy 2012 K 00:02:33

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 28 BADZIŃSKI OSKAR SP 64 2010 M 00:02:33
2 57 KOZŁOWSKI FILIP SP 65 2009 M 00:02:34
3 56 GRUSZKA MAKSYMILIAN SP 67 2009 M 00:02:39
4 2 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:02:44
5 11 MEDZIŃSKI BARTOSZ Wisełka Bydgoszcz Fordon 2010 M 00:02:46
6 12 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS BYDGOSZCZ 2010 M 00:02:47
7 27 MONSIORSKI KAJETAN 2010 M 00:02:48
8 145 KRÓL DOMINIKA SP 65 2009 K 00:02:49
9 4 NAWROCKI ALEKSANDER VICTORIA KORONOWO 2010 M 00:02:53
10 150 PAWLIKOWSKA LAURA International School of Bydgoszcz 2009 K 00:02:54
11 19 SZYMAŃCZAK KAJETAN SP44 Muks Piętnastka 2010 M 00:02:54
12 34 KLONOWSKI MARCIN SP 44 MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2010 M 00:02:57
13 130 WERNER JULITA Szkoła Podstawowa w Osiu 2009 K 00:02:57
14 38 ZIELIŃSKI JAKUB SP64 Bydgoszcz 2009 M 00:03:01
15 141 MICHNIEWSKA MAJA Sp nr 18 2009 K 00:03:08
16 148 SZEWE HUBERT SP 25 2009 M 00:03:09
17 143 GŁOGOWSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie 2009 M 00:03:10
18 8 FILIPIAK WERONIKA SP2 2009 K 00:03:11
19 146 MARIN ALEJANDRO ISOB 2010 M 00:03:12
20 10 WYRĘBSKA ANTONINA Szkoła Podstawowa Nr 64 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:12
21 136 SIEMION ANTONINA SP 60 2010 K 00:03:13
22 45 JANOWSKA LENA SP Kruszyn 2010 K 00:03:14
23 9 IGNASIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:14
24 16 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:03:15
25 39 NAWROCKI KAROL Delikatesy Rybne FISHKA.pl 2010 M 00:03:16
26 46 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH Szkoła 4 Pory Roku 2010 M 00:03:17
27 7 KOZŁOWSKI KAMIL 2010 M 00:03:20
28 151 GIERAK NINA ISOB 2009 K 00:03:23
29 55 SZWAJKOWSKA MARIA ISOB 2010 K 00:03:24
30 49 BŁASZKIEWICZ MAGDA SP 25 Bydgoszcz ZS19team. 2010 K 00:03:29
31 50 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 w Bydgoszczy 2009 M 00:03:30
32 152 DZIAMSKA NEL 2010 K 00:03:31
33 32 LEWANDOWSKA AMELIA 2009 K 00:03:32
34 153 DUNAJEWSKA MARIETTA TEAM ISOB 2009 K 00:03:33
35 15 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:03:34
36 42 TOMASZEWSKA OLIWIA 2009 K 00:03:34
37 118 MIĘTKIEWICZ OLIWIA SP Salezjańska 2009 K 00:03:35
38 25 JAGIEŁA GRACJAN SP 13 Bydgoszcz 2010 M 00:03:35
39 149 CZACZYK LENA SP 64 2009 K 00:03:36

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 87 ŚMIERTKA MATEUSZ Szkoła Podstawowa Złotniki Kujawskie 2006 M 00:03:21
2 30 KOWALSKI OSKAR KSP w Bydgoszczy 2006 M 00:03:40
3 9 KANIEWSKI MAKSYMILIAN UKS Czapla Białe Błota 2006 M 00:03:41
4 188 MAZURKIEWICZ MACIEJ SP Osielsko 2007 M 00:03:49
5 27 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:03:55
6 189 ANHALT KAROL UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:03:57
7 78 ARUNSI UBA UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:03:59
8 34 STEJUK JAN AMS Triathlon 2007 M 00:04:00
9 16 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:04:00
10 26 KOWALCZYK SEBASTIAN SP 44 MS BYDGOSZCZ 2008 M 00:04:02
11 50 GLUBA ROKSANA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2008 K 00:04:04
12 20 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:04:06
13 6 LANGE MARTA SP 64 2008 K 00:04:07
14 14 NAWROCKI MIKOŁAJ VICTORIA KORONOWO 2006 M 00:04:08
15 191 ANDRZEJEWSKI JAKUB SP 25 2007 M 00:04:09
16 59 JENDRUSZEWSKI JAKUB MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2007 M 00:04:09
17 77 OSSOWSKI MICHAŁ Niemcz 2006 M 00:04:10
18 196 BARCZEWSKI OSKAR SP Niemcz 2007 M 00:04:13
19 76 KRÓL KAJETAN Szkoła Podstawowa nr46 2006 M 00:04:15
20 79 WARCZAK ALICJA 2007 K 00:04:17
21 194 WYSOCKI JAN SriTri 2006 M 00:04:18
22 2 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:20
23 22 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:04:24
24 60 BRETT WIKTORIA UKS CZAPLA Białe Błota 2008 K 00:04:29
25 62 KITKOWSKA JAGODA SP Osielsko 2007 K 00:04:31
26 84 KAMIŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa w Białych Błotach 2008 K 00:04:32
27 29 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa Nr 12 2007 M 00:04:36
28 500
58*
TUPIKOWSKA JAGNA ZS19team 2008 K 00:04:37
29 19 KOZŁOWSKI SZYMEK 2006 M 00:04:39
30 85 KAŹMIERCZAK OLAF SP Osielsko 2006 M 00:04:43
31 197 MELWIŃSKI JULIAN SP 9 2007 M 00:04:44
32 7 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS Bydgoszcz 2008 K 00:04:45
33 190 BZOWY NATASZA 2008 K 00:04:46
34 57 WALICKA MARTYNA MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ 2007 K 00:04:46
35 193 BIAŁEK MARCIN UKS DĘBY OSIELSKO 2006 M 00:04:50
36 24 KOWALSKA NINA SP46 2007 K 00:04:51
37 5 BUDZIAK MIKOŁAJ SP nr 62 2008 M 00:04:54
38 73 JANOWSKA WIKTORIA SP Kruszyn 2008 K 00:04:56
39 53 NUNZEK MATEUSZ 2007 M 00:04:57
40 13 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:04:58
41 54 ŁAZ MARTA RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES 2008 K 00:05:00
42 38 KOWALSKI MARCELI 2008 M 00:05:01
43 195 ZIENKIEWICZ AMELIA Sokrates 2008 K 00:05:19
44 192 TOMCZAK MAKSYMILIAN ISOB BYDGOSZCZ 2008 M 00:05:22
45 187 IESZKIOW MARTIN ISOB 2007 M 00:05:30
46 71 SMOLIŃSKI GRZEGORZ Zs19 2007 M 00:05:41
47 55 RYŁKO WERONIKA ZS19team 2007 K 00:05:50
48 66 WŁOCH OSKAR ZS 19 TEAM 2008 M 00:05:57
49 43 KOLASIŃSKA ANTONINA SP 64 2008 K 00:06:02
50 18 JAGIELSKA AMELIA 2007 K 00:06:04

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 388 UŁANOWSKI LUCJAN ISOB Team 2003 M 00:06:49
2 375 SZCZEŚNIAK WIKTOR CWZS Zawisza Bydgoszcz 2003 M 00:06:53
3 400 ZAKRZEWSKI HUBERT RTW Lotto-bydgostia 2003 M 00:07:01
4 389 CZECHOWSKI DAWID SP 60 2004 M 00:07:08
5 760 DROZDOWSKI EVAN Zawisza Bydgoszcz 2004 M 00:07:16
6 393 LEWICKI TOMASZ ZS nr 10 2003 M 00:07:24
7 384 GOCLIK JAN Żnin 2004 M 00:07:46
8 386 CHOJECKI JAN 2003 M 00:08:00
9 216 BOLIŃSKI IGOR ZS 19 Team 2004 M 00:08:01
10 201 NOWAK JAKUB Koniec składu 2003 K 00:08:02
11 367 GIZA STANISŁAW LOTTO BYDGOSTIA 2003 M 00:08:03
12 202 KUJDA BARTOSZ Gimnazjum Osielsko 2003 M 00:08:04
13 212 KOWALSKI KAMIL 2004 M 00:08:06
14 364 PAWLAK ALEKSANDRA Sp 15 2005 K 00:08:09
15 398 ANHALT ANNA UKS Czapla Białe Błota 2005 K 00:08:10
16 394 GOCLIK MIŁOSZ ZS nr 10 2003 M 00:08:22
17 383 PAWLAK JULIA Gim. Osiek 2003 K 00:08:26
18 207 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:08:27
19 232 KOŚCIELNY JAKUB SP Osielsko 2003 M 00:08:31
20 392 KIERZEK KRYSTIAN RTW Lotto-Bydgostia 2003 M 00:08:32
21 764 WŁOCH MATEUSZ SP 8 2004 M 00:08:33
22 391 LIBNER KAMIL SP 27 2004 M 00:08:35
23 399 SZYMAŃSKI JAN SP Łochowo 2005 M 00:08:36
24 365 TLOCK DOMINIKA RTW Lotto Bydgostia 2003 K 00:08:37
25 763 DUNAJEWSKI NIKODEM TEAM ISOB 2004 M 00:08:41
26 385 MONDRACH HUBERT Żnin 2004 M 00:08:45
27 761 MISIAK NIKOLA Zawisza Bydgoszcz 2005 K 00:08:56
28 395 ROSOŁOWSKI JAKUB LOTTO BYDGOSTIA 2004 M 00:08:57
29 397 WOJCIECHOWSKA MARTYNA Szkoła podstawowa nr 31 2003 K 00:08:59
30 228 GÓRNY KACPER ZS 19 2004 M 00:09:09
31 209 JANIC DAGMARA szkoła podstawowa nr.4 Bydgoszcz 2004 K 00:09:10
32 387 SAS MARTYNA RTW Lotto-Bydgostia 2003 K 00:09:11
33 396 CHMARA DOMINIKA Zawisza Bydgoszcz 2004 K 00:09:13
34 203 KUJDA TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M 00:10:05
35 227 GREGROWICZ MARCIN ZS19team 2004 M 00:10:18
36 208 BUDNY EWA SP 67 Bydgoszcz/ULKS Barwice 2005 K 00:10:29
37 222 GROCHOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2003 K 00:10:48
38 218 ROGUSZKA MARIKA SP nr 60 2005 K 00:10:55
39 390 PODOLSKA NATALIA Lotto-Bydgostia 2003 K 00:10:58
40 358 KUBIŃSKA PAULINA RTW 2003 K 00:11:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni