z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

03.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 WALCZAK WOJCIECH 2013 M 00:01:26
2 315 ZIEMBIŃSKI BORYS 2013 M 00:01:33
3 46 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:37
4 49 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 2013 M 00:01:38
5 17 SPORNY TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:40
6 317 JARZEMSKA ZOSIA Mungo 2014 K 00:01:40
7 9 ŁOPUSZYŃSKA IGA Przedszkole IGUS 2013 K 00:01:45
8 104 URBAŃCZYK BARBARA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:46
9 74 HORBACZEWSKA-PŁOTKA POLA Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek 2013 K 00:01:49
10 65 KONWIŃSKI BORYS Zaczarowany Zakątek 2013 M 00:01:50
11 316 SOKÓŁ IZABELA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:50
12 71 KONWINSKA ZUZIA Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:01:51
13 47 KRUK KUBA Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:01:52
14 118 MORAWSKA AGATA Przedszkole Radość w Bydgoszczy 2013 K 00:01:53
15 56 WAWRZYNIAK BARTEK RUN BYDGOSZCZ 2014 M 00:01:56
16 107 00:01:58
17 7 BERNDT DOMINIK Przedszkole Radość 2013 M 00:02:00
18 60 BADZIŃSKI IGOR Przedszkole Kacperkowy Światek 2015 M 00:02:01
19 301 SZEWE ALICJA 2013 K 00:02:02
20 311 RYBAKOWSKI OLIVIER 2013 M 00:02:04
21 36 PAWLAK FRANCISZEK 2013 M 00:02:05
22 25 KNUT WIKTORIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:02:06
23 66 KĘDZIORSKI NIKODEM 2014 M 00:02:06
24 88 WASIŃSKI JAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:02:07
25 26 SIUZDAK KACPER Przedszkole nr 66 2014 M 00:02:09
26 22 KARNOWSKA KARINA Przedszkole Sezamkowe nr 1 Bydgoszcz 2013 K 00:02:09
27 23 DRESLERSKI MARIAN TEAM KUCYKI 2014 M 00:02:09
28 92 ZIELIŃSKI BENIAMIN Kabel Team Bydgoszcz 2014 M 00:02:11
29 116 GARSTECKA PATRYCJA Przedszkole RADOŚĆ 2015 K 00:02:13
30 302 STARZYŃSKA ANTONINA ZOFIA Kacperkowy Świat 2015 K 00:02:15
31 67 KUJAWA KAJA Przedszkole Radość 2014 K 00:02:16
32 32 KAWKA KACPER Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek w Bydgoszczy 2015 M 00:02:16
33 10 ĆWIKLIŃSKA ANTOSIA KlonikTeam 2014 K 00:02:17
34 43 GIERACH BARBARA Przedszkole Bajkolandia/G-Team 2014 K 00:02:19
35 42 PIETKIEWICZ JULIA 2015 K 00:02:22
36 303 OLSZAŃSKA ZOFIA Kacperkowy światek 2014 K 00:02:23
37 86 PIĘTKA MATEUSZ PRZEDSZKOLE NR 66 2014 M 00:02:24
38 306 SIEŃKO ZOSIA Zaczarowany zakątek 2013 K 00:02:26
39 33 MATYASIK RADOSŁAW Przedszkole RADOŚĆ 2014 M 00:02:26
40 27 BROMIRSKA ALICJA Przedszkole Radość 2014 K 00:02:30
41 29 SCHMIDT-KOZŁOWSKI ARTUR Przedszkole Dąbrowa Chełmińska 2015 M 00:02:30
42 121 FORDON AGNIESZKA Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 2014 K 00:02:30
43 72 KANIAK WOJCIECH 2014 M 00:02:31
44 59 URBAŃSKA ULA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2014 K 00:02:32
45 309 WUCENS MIESZKO 2018 M 00:02:33
46 8 KARSKA MARTYNA Bydgoszcz 2014 K 00:02:35
47 308 SĘDŁAK LENA 2013 K 00:02:42
48 108 BRZEZIŃSKA MICHALINA RUN BYDGOSZCZ 2015 K 00:02:43
49 304 KLAWIKOWSKA IGA Przedszkole Polanka 2015 K 00:02:52
50 305 KASPEREK KAJA 2014 K 00:02:53
51 5 MAJCHRZAK KORNELIA KACPERKOWY ŚWIATEK 2016 K 00:02:56
52 73 CHODOROWSKA ZOSIA L O K O M O T Y W A BYDGOSZCZ 2013 K 00:03:02
53 44 GIERACH NATALIA Przedszkole Bajkolandia/G-Team 2016 K 00:03:06
54 313 LIBERA MAJA FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ 2014 K 00:03:10
55 96 NOWAK OLIVIER 2016 M 00:03:19
56 312 PAWLAK KONSTANCJA 2014 K 00:03:27
57 78 KUBIAK JAN 2016 M 00:03:32
58 307 KONWIŃSKI BRUNO Zaczarowany Zakątek 2016 M 00:03:36
59 99 SADAJ JAŚ 2016 M 00:03:53
60 314 PASIEKA RAFAŁ #żółtokrólewscy b3k 2017 M 00:04:10
61 113 WALENCIAK LIVIA Kacperkowy Światek - Przedszkole Niepubliczne 2015 K 00:04:23
62 114 WALENCIAK POLA Kacperkowy Światek - Przedszkole Niepubliczne 2015 K 00:04:25
63 64 DYNOWIAK ALEKSANDRA 2017 K 00:04:45
64 61 PIEKARSKA BLANKA Restauracja KING FU Bydgoszcz 2016 K 00:05:03
65 310 BIAŁEK MATEUSZ 2017 M 00:05:07
66 87 PIOTROWSKA OLIWIA PRZEDSZKOLE NR 66 2016 K 00:05:09
67 50 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:06:31
68 91 GROCHOWSKI JAKUB GROSZKI 2016 M 00:06:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 78 LADA AGNIESZKA Sp Zelgno 2011 K 00:01:14
2 37 PIETKIEWICZ DOMINIK 2011 M 00:01:17
3 7 MAJCHRZAK NIKODEM KACPERKOWY ŚWIATEK 2012 M 00:01:17
4 286 GŁOGOWSKA ZUZANNA KS MIKRUT KORONOWO 2011 K 00:01:18
5 282 JABŁOŃSKI MIESZKO Sokrates 2011 M 00:01:18
6 8 RAFAŁKO ERYK Przedszkole Niepubliczne Radość 2012 M 00:01:19
7 112 NOWAK LEON AMS 2011 M 00:01:20
8 32 ŁYSZCZARZ MARIA SP 32 Bydgoszcz 2011 K 00:01:20
9 97 KASPEREK OLIWIA Szkoła Podstawowa w Niemczu 2011 K 00:01:21
10 120 ZAKRZEWSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 47 2011 K 00:01:22
11 95 STEJKA JAKUB Sokrates 2011 M 00:01:22
12 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:23
13 288 BEJENKA KACPER Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:24
14 285 ŁAGANOWSKA URSZULA Raramuri Sosnówiec 2011 K 00:01:25
15 72 PIĘTKA MIKOŁAJ PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:25
16 38 GÓRA IGOR Juventus Academy Bydgoszcz 2012 M 00:01:27
17 105 ANDRZEJEWSKA NINA ZS19Team 2011 K 00:01:27
18 63 HAJNCE IWO Przedszkole Jagódka 2012 M 00:01:27
19 119 RYBKA VICTORIA Szkoła nr 30 Bydgoszcz 2011 K 00:01:28
20 56 KLAWIKOWSKI OSKAR Przedszkole Polanka 2012 M 00:01:28
21 42 JAROSZEWSKI FILIP Przedszkole nr 49 Bydgoszcz 2012 M 00:01:29
22 117 MAŁEK BARTOSZ PRZEDSZKOLE 2012 M 00:01:29
23 59 KOBIERECKI SEBASTIAN Przedszkole Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:30
24 31 HUK NATALIA PACTUM 2011 K 00:01:31
25 287 BILSKA JUDYTA PP Kacperek 2012 K 00:01:32
26 91 KULAS FRANCISZEK Ekolaki 2012 M 00:01:32
27 25 JAROSZEWSKI ANTONI Deep Forest 2012 M 00:01:34
28 49 MONSIORSKA DOROTA 2012 K 00:01:34
29 1 KUJDA REMIGIUSZ Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK 2012 M 00:01:35
30 289 RUTKOWSKI ALEKSANDER Perpetum Moblie 2012 M 00:01:36
31 33 BEREŚ POLA Pantery Bydgoszcz 2012 K 00:01:37
32 115 BOGUS MAJA SP 64 Bydgoszcz 2011 K 00:01:37
33 53 MITKOWSKA ALEKSANDRA GardenFloraMtbTeam 2012 K 00:01:38
34 280 PLUCIŃSKI STNISŁAW SP 63 Bydgoszcz 2011 M 00:01:38
35 9 OSTROWSKA MAGDA SP 64 2011 K 00:01:39
36 110 CEBULA DOMINIK Szkoła Podstawowa nr 47 2011 M 00:01:40
37 86 CHEREK TOMASZ Ekolaki 2012 M 00:01:40
38 291 BERDYCH MARIKA 2011 K 00:01:40
39 87 CZARNECKI ANTONI Ekolaki 2012 M 00:01:41
40 51 URBAŃSKA ADA SP 63 Bydgoszcz 2011 K 00:01:41
41 99 MURAWIEC FILIP Kacperkowy Światek 2012 M 00:01:42
42 39 STĘPKOWSKI SZYMON Szkoła Podstawowa Nr 44 2011 M 00:01:43
43 283 ZALEWSKA NATALIA SP 47 Bydgoszcz 2011 K 00:01:43
44 5 ZABOROWSKI MAREK Przedszkole Radość 2012 M 00:01:43
45 24 SIUZDAK KALINA SP nr 63 2011 K 00:01:44
46 17 FILIPIAK PIOTR ENSINO 2012 M 00:01:44
47 13 KARSKI MATEUSZ Bydgoszcz 2012 M 00:01:46
48 118 KOZŁOWSKA WERONIKA SP 10 2011 K 00:01:46
49 60 KILIŃSKI LEON Przedszkole Zielona Kraina 2012 M 00:01:47
50 70 DĄBROWSKA EMILIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:48
51 284 GIZIŃSKI MARCEL Zielona Kraina 2012 M 00:01:48
52 46 KOWALSKI JAKUB 2011 M 00:01:49
53 6 SOSNA MILENA 2011 K 00:01:49
54 28 ŚCIESZYŃSKI STASIU Wesołe Serduszka 2012 M 00:01:49
55 73 PIOTROWSKI ALEKSANDER PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:01:51
56 281 BARTECKA ZOFIA 2011 K 00:01:53
57 27 BROMIRSKA AMELIA Przedszkole Radość 2012 K 00:01:54
58 279 JANCZEWSKA HANNA Przedszkole 66 2012 K 00:01:56
59 116 WEŁNICKI KSAWERY Ekolaki 2012 M 00:01:57
60 76 GROCHOWSKI WIKTOR GROSZKI 2012 M 00:01:57
61 58 KUJAWA JULIAN SP14 2011 M 00:01:58
62 290 GULSKA JAGODA 2012 K 00:01:59
63 4 SZYMAŃSKA ZUZANNA Przedszkole Radość 2012 K 00:02:00
64 71 GRZEGOREK NATALIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:01
65 106 LEWANDOWSKA MARTA SP 35 w Bydgoszczy 2011 K 00:02:02
66 101 CIEMNOCZOŁOWSKI JĘDRZEJ Przedszkole 4 Pory Roku 2012 M 00:02:13
67 74 WIESE MAJA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:02:14
68 61 ERNEST WOJCIECH 2012 M 00:03:15

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 28 BADZIŃSKI OSKAR SP 64 2010 M 00:02:40
2 57 KOZŁOWSKI FILIP SP 65 2009 M 00:02:41
3 6 GLIŃSKA JULIA UKS SP 12 BYDGOSZCZ 2009 K 00:02:43
4 24 JAROSZEWSKI MARCEL ZS 19 TEAM 2009 M 00:02:45
5 56 GRUSZKA MAKSYMILIAN SP 67 2009 M 00:02:47
6 22 GIERACH JAKUB SPTS/G-Team 2009 M 00:02:48
7 2 LADA WERONIKA Sp Zelgno 2009 K 00:02:49
8 21 STEJUK ANTONI AMS Triathlon 2009 M 00:02:49
9 31 ŁAGANOWSKA JAGODA Raramuri Sosnówiec 2009 K 00:02:56
10 19 SZYMAŃCZAK KAJETAN SP44 Muks Piętnastka 2010 M 00:02:56
11 12 KOWALCZYK IGOR SP 44 MS BYDGOSZCZ 2010 M 00:02:59
12 27 MONSIORSKI KAJETAN 2010 M 00:03:00
13 54 KUCZMA JĘDRZEJ SP 15/ CWSZ Zawisza 2009 M 00:03:01
14 142 PROCH NIKODEM SP 64 2009 M 00:03:03
15 143 STARCZEWSKA RAMONA Zawisza 2010 K 00:03:07
16 5 ŁOPUSZYŃSKI HUBERT SP nr 16 2010 M 00:03:08
17 139 SZEWE HUBERT SP 25 2009 M 00:03:10
18 13 BIAŁOWĄS KUBA SZKOŁA PODSTAWOWA 35 2009 M 00:03:11
19 136 KRÓL DOMINIKA SP 65 2009 K 00:03:12
20 137 MARIN ALEJANDRO ISOB 2010 M 00:03:12
21 200 STĘPNIAK KAJETAN Run4Fun 2010 M 00:03:13
22 9 IGNASIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy 2010 K 00:03:14
23 145 GACEK JULIA ISOB 2009 K 00:03:18
24 16 WIATROWSKA AGATA SP 47 2009 K 00:03:19
25 8 FILIPIAK WERONIKA SP2 2009 K 00:03:20
26 53 NOWAK WERONIKA AMS 2009 K 00:03:21
27 45 JANOWSKA LENA SP Kruszyn 2010 K 00:03:22
28 141 MICHNIEWSKA MAJA Sp nr 18 2009 K 00:03:23
29 40 SADAJ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 63 Bydgoszcz 2010 M 00:03:32
30 49 BŁASZKIEWICZ MAGDA SP 25 Bydgoszcz ZS19team. 2010 K 00:03:33
31 1 DRZEWIECKA AMELIA SP Niemcz Run4Fun 2009 K 00:03:35
32 140 GŁOGOWSKI FILIP Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie 2009 M 00:03:36
33 138 CZACZYK LENA SP 64 2009 K 00:03:40
34 15 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:03:42
35 144 DUNAJEWSKA MARIETTA TEAM ISOB 2009 K 00:03:43
36 50 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 w Bydgoszczy 2009 M 00:03:44
37 46 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH Szkoła 4 Pory Roku 2010 M 00:03:48
38 14 GOŁOFIT ALEKSANDER SP 12 2009 M 00:03:59
39 146 KUBIAK DOMINIKA ISOB 2009 K 00:04:25

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 67 KUNICKA WERONIKA Luks Start Nakło 2007 K 00:03:37
2 30 KOWALSKI OSKAR KSP w Bydgoszczy 2006 M 00:03:43
3 78 ARUNSI UBA UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:03:58
4 16 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:03:59
5 75 GOZA WIKTORIA Uks czapla 2006 K 00:04:00
6 26 KOWALCZYK SEBASTIAN SP 44 MS BYDGOSZCZ 2008 M 00:04:00
7 4 HOC ANTONI SP16 2007 M 00:04:03
8 72 ZAWADZKI MIKOŁAJ MUKS SP 44 2007 M 00:04:05
9 27 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:04:06
10 187 IGNAS KRZYSZTOF SPTS 2007 M 00:04:11
11 50 GLUBA ROKSANA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2008 K 00:04:12
12 137 PROCH TOBIASZ SP 64 2008 M 00:04:14
13 6 LANGE MARTA SP 64 2008 K 00:04:15
14 184 KULCZYK PAULINA Łochowo 2006 K 00:04:16
15 36 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF Juventus Academy Bydgoszcz 2008 M 00:04:16
16 40 KRUK MATEUSZ SP Niemcz 2006 M 00:04:17
17 34 STEJUK JAN AMS Triathlon 2007 M 00:04:18
18 185 WYSOCKI JAN SriTri 2006 M 00:04:19
19 8 STĘPNIAK FILIP Run4Fun 2008 M 00:04:19
20 48 ANISZCZYK IGOR SP-46 2008 M 00:04:21
21 177 SITARSKA JULIA UKS Czapla 2007 K 00:04:22
22 183 ANHALT KAROL UKS Czapla Białe Błota 2008 M 00:04:23
23 39 GIERACH WOJCIECH SPTS/G-Team 2007 M 00:04:25
24 59 JENDRUSZEWSKI JAKUB MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2007 M 00:04:29
25 178 RADKOWSKA MAJA UKS CZAPLA Białe Błota 2007 K 00:04:33
26 176 ZALEWSKA MICHALINA SP 47 2007 K 00:04:34
27 62 KITKOWSKA JAGODA SP Osielsko 2007 K 00:04:35
28 186 KARWACKI JAKUB Czapla Białe Błota 2008 M 00:04:38
29 52 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:04:39
30 175 JABŁOŃSKI FILIP UKS Czapla 2008 M 00:04:40
31 84 KAMIŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa w Białych Błotach 2008 K 00:04:41
32 32 NOWAK OLIWIA SP 12 2007 K 00:04:43
33 189 SZCZĘSNY KACPER MUKS 2008 M 00:04:45
34 31 JANIC ARKADIUSZ Szkoła Podstawowa nr 4 Bydgoszcz 2006 M 00:04:46
35 60 BRETT WIKTORIA UKS CZAPLA Białe Błota 2008 K 00:04:47
36 188 MELWIŃSKI JULIAN SP 9 2007 M 00:04:51
37 85 KAŹMIERCZAK OLAF SP Osielsko 2006 M 00:04:52
38 29 ŚCIESZYŃSKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa Nr 12 2007 M 00:04:52
39 180 BIAŁEK MARCIN UKS DĘBY OSIELSKO 2006 M 00:05:00
40 179 BIAŁEK ALEKSANDRA SP Osielsko 2008 K 00:05:02
41 42 RUPIŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół nr 19 2007 M 00:05:03
42 182 KAROW NATASZA UKS Czapla Białe Błota 2008 K 00:05:04
43 49 MROZOWSKI MIKOŁAJ ZS 10 w Bydgoszczy 2008 M 00:05:05
44 116 ESHEKOV MARTIN ISOB 2007 M 00:05:07
45 7 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS Bydgoszcz 2008 K 00:05:08
46 51 BŁASZCZYKOWSKA WIKTORIA Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz 2007 K 00:05:09
47 13 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:05:10
48 38 KOWALSKI MARCELI 2008 M 00:05:10
49 33 WILCZYŃSKA WERONIKA SP44 MS Bydgoszcz 2007 K 00:05:11
50 47 WIDŹGOWSKA LENA SP12 2008 K 00:05:12
51 28 GOŁOFIT ADAM SP 12 2006 M 00:05:17
52 41 BIEL DOMINIKA 1% Dla Darii Biel 2007 K 00:05:22
53 55 RYŁKO WERONIKA ZS19team 2007 K 00:05:51
54 66 WŁOCH OSKAR ZS 19 TEAM 2008 M 00:06:01
55 181 PYTLIŃSKI MAREK Bydgoskie Żółwie 2007 M 00:06:23
56 86 KŁEMBOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 41 2008 K 00:07:00
57 1 LIPERTOWICZ KRYSTIAN Koniec Składu 2008 M 00:07:49

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 369 UŁANOWSKI LUCJAN ISOB Team 2003 M 00:06:39
2 372 KAROW DAMIAN UKS Czapla Białe Błota 2004 M 00:06:53
3 375 SZCZEŚNIAK WIKTOR CWZS Zawisza Bydgoszcz 2003 M 00:06:55
4 229 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI KSP 2004 M 00:07:13
5 370 CZECHOWSKI DAWID SP 60 2004 M 00:07:41
6 223 GLAZA MATEUSZ UKS Czapla Białe Błota 2004 M 00:08:03
7 212 KOWALSKI KAMIL 2004 M 00:08:14
8 373 ANHALT ANNA UKS Czapla Białe Błota 2005 K 00:08:17
9 367 PAWLAK JULIA Gim. Osiek 2003 K 00:08:21
10 207 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:08:33
11 202 KUJDA BARTOSZ Gimnazjum Osielsko 2003 M 00:08:43
12 368 JABŁOŃSKA ADRIANNA UKS Czapla Białe Błota 2004 K 00:08:47
13 371 SĘDŁAK ALICJA 2005 K 00:09:09
14 209 JANIC DAGMARA szkoła podstawowa nr.4 Bydgoszcz 2004 K 00:09:12
15 374 DUNAJEWSKI NIKODEM TEAM ISOB 2004 M 00:09:39
16 228 GÓRNY KACPER ZS 19 2004 M 00:09:42
17 208 BUDNY EWA SP 67 Bydgoszcz/ULKS Barwice 2005 K 00:09:54
18 215 RUPIŃSKA ZOFIA Zespół Szkół nr 10 2003 K 00:10:17
19 203 KUJDA TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M 00:10:40
20 218 ROGUSZKA MARIKA SP nr 60 2005 K 00:11:03
21 206 GOTOWICZ MACIEJ SP 20 2005 M 00:12:53

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni